Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8015) HSM válasza AirBooms (#8010) üzenetére


HSM
félisten

"szeretném megfejteni Boss procijának a rejtélyét"

Én is kíváncsi lennék rá, de asszem amíg meg nem nézi újból, és be nem írja helyesen, addig csak találgathatunk... De csak úgy a vakvilágba... :D Szerintem várjuk meg a biztos infót... Nem véletlen nem írtam többet, minthogy ez nem jó. ;)

Amúgy ahogy sárpac is írta, én is inkább valami IHS-el kapcsolatos dologra tippelnék, a C0-ás 920-amnál 2-3 foknál nagyobb difik nem igazán voltak. Itt meg 6-7 fok....

(#8011) Sárpac: "Minél magasabb a hő annál többet eszik."
Ezt tudom, de akkor is sokkal informatívabb, hogy mennyit eszik, ehhez milyen meleg, és milyen feszen megy... ;)

Ha viszont ilyen az IHS, akkor lehet mégis szétszedem hétvégén újrapasztázni, direkt kevesebbet tettem, mint a C0-amra, látva hogy azon milyen szép egyenes volt az IHS... :(
Na majd akkor kiderül...

(#8012) AirBooms: Intel szerint, ha jól bogarásztam ki, 80 fokig (20-as distance to Tjmax) teljesen nyugodt lehetsz. Afölött 90 fokig még tesztelni lehet, de hosszútáv szerintem már necces.... De nálam egy jobb-közepes levegővel és minden sallang nélkül megvan 80 fok alatt a 4Ghz, de a 4,2 se sokkal több..... 150W (+uncore vnmennyi) mellett megy fel nálam 85-88-ig....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.