Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-07-18 18:36:55

LOGOUT.hu

A topik mindazokhoz szól akik foglalkozni szeretnének, vagy már foglalkoznak vasútmodellezéssel. Nem csak szegecs számláló technikákról szól az oldal, elfér rajta minden ami modellvasút. Vagyis a legpontosabb, profin kivitelezett modelltől, a házilagosan, papírmasé-fűrészpor technikával készült terepasztalig bármi.
Új vagy régi, digitális vagy analóg, bárki bármilyen témával jelentkezhet, hogy a közösség okuljon, szórakozzon általa. Kiállításokon készült képekkel, vagy a saját alkotásokról készült fotókkal és persze megfelelő magyarázó szöveggel a képekhez.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) Xantomas


Xantomas
őstag

Örülök neki, meg nem is egy ilyen topic felröppenéséért. Szvsz, nem ide való a PH!-ra.

14-16 éves koromban foglalkoztam modellvasútépítésse, szigorúan TT méretben, és gőzmozdonykorabeli stílussal. 2 sík terepasztal is munkálat alatt volt, bár nem egy időben (100*150cm, 150*300cm), de se idő se pénz nem volt a folytatásokra. Pár házikót, tervek tömkelegét, sőt, még kisebb dombokat és alagutakat is, azonkívül váltórendszerrek elektronikáit készítettem.
Képek sajnos nincsenek, de következő nyáron szeretnék nekiállni, és megépíteni végre egy értelmes asztalt.

Modingként csak annyit foglalkoztam vele, hogy a szerelvényekbe világítást raktam, vagy a motorok szénkeféit, kondijait kicseréltem, esetleg a vázat újrafestettem, és a farekeszekbe dúrva fűrészporbol és sulifixből fát raktam.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.