Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Winne #27533 üzenetére

    "Azt a kollegás részt nem értem? Az a lényeg, hogy nem saját lakást indítanak belőle? Az tényleg nagy kreténség."

    Ha ezt tőlem kérdezed, akkor a válaszom az, hogy bárki felveheti, aki megfelel a követelményeknek. Ja és a slusszpoén az, hogy azért döntöttek új ház mellett, mert ami volt abban nem volt hozzáépítve a garázs és ahhoz hitelt kellett volna felvenniük, így ez jobban megérte nekik. És gondold el mennyien építettek vagy költöztek új kéróba.

    Az esküvőhöz nem kell kiadást számolni. Elmennek az anyakönyvibe és összeadják. Jó az iratok stb. az pénz, de a többi nem szükséges. Sokan így csinálják.

    mobal
    Ha a nagy része megvan az szép eredmény és gratulálok! :K :R
    Az életemben nem volt és nem is lesz /hacsak nem nyerek a Lottón/ még a közelében sem a félretett pénzem.
    Viszont a hitelem én is letudtam még a lejárta előtt /2025/, ami tényleg nagy súly volt. Mindenkinek azt tanácsolom, ha nem muszáj ne vegyen fel, pedig én forint alapún voltam, ami nagyobb szopás volt a devizánál, de az élet engem igazolt, hogy nem devizában vettem fel.

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés