Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18301) Svájcinéger válasza LamaCube (#18293) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Elég COD-os lett tényleg, fasza pörgős. Akkor azért haltak olyan könnyen az emberek, mert HC-n voltál. Nekem is megmaradtak a bétából a beállításaim, kivéve az egérgörgőt. Majd a hétvégén újratelepítem a rendszert aztán talán változik valami (remélem nem az origin tárolja). Az a "csónakos" pálya, a víz, a hullámok, ahogy elmerülsz; eszméletlen jól ki van találva.

Bizarre: elnézést ha miattam vágtak ki.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#18302) v-paci válasza Winne (#18296) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nekem nem sikerült :B Egyre durvábban nyomják ezeket a bundlikat...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#18303) Winne válasza Svájcinéger (#18301) üzenetére


Winne
nagyúr

Tedd fel a BF4 Settings Editort, abban van egy gomb, hogy a BF3 beállításainak másolása és kész is. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18304) @rglaaf válasza Winne (#18303) üzenetére


@rglaaf
veterán

igen az jó progi de valahogy nekem nem vitte át pl a revive bindet a space-re épp tegnap néztem át basszus még este mondtam is azt be se volt állitva semmire a revive elfogadás :W

PSN:BiZzare_0 ️

(#18305) Winne válasza @rglaaf (#18304) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor meg ne csodálkozz, hogy nem bírtál felállni! ;]

Nekem működik minden rajta, kivételesen átvitt mindent és nem kellett vele szenvednem. :U

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18306) Svájcinéger válasza Winne (#18303) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Olvastam a BF4 topicban és már haza is küldtem . :D Remélem működni fog. Köszi.

Amúgy a Server Browserben lehet ugyanúgy keresni, mint a BF3-ban ?

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#18307) Winne válasza Svájcinéger (#18306) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem annyira, mint a 3-ban, de azért lehet szűrni jah. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18308) v-paci válasza Winne (#18307) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nem annyira? Mit vettek ki belőle?

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#18309) Winne válasza v-paci (#18308) üzenetére


Winne
nagyúr

Most ahogy nézem van egy advanced fül, ott van a többi, amit hiányoltam. Menteni nem tudom még, de ez azt hiszem Better BL volt eddig is.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18310) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Megjött az SSD végre. Telepítés csak hétvégén, ma vannak fontosabb teendők is, mint pölö: ma jönnek a cefréért is. 200 l fosóka szilvából van. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#18311) Winne válasza Svájcinéger (#18310) üzenetére


Winne
nagyúr

Az egy jó 25l nedü, ha jól sejtem. :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18312) Mappa válasza Svájcinéger (#18310) üzenetére


Mappa
addikt

ohh hogy kapd be :D

nem kötelező megadni

(#18313) LamaCube válasza Winne (#18311) üzenetére


LamaCube
addikt

Háát kb. 10%-a lesz pálesz. Tehát jó estben 20 L :K Persze, ha kicsit cukrozza meg tablettázza, akkor 25 is lehet, de az istenkáromlás ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18314) LackoMester válasza LamaCube (#18313) üzenetére


LackoMester
addikt

Igen, 10 %/ kal kell számolni. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18315) LamaCube válasza LackoMester (#18314) üzenetére


LamaCube
addikt

Én is így emlékszem. Faterrel rengeteget főztünk. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18316) Winne válasza LamaCube (#18313) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekünk múltkor lejött majdnem 30 belőle, de volt benne sok lekvár, meg házi konyakos meggy, amit már senki nem mert megenni, mert nem tudtuk mikori, sok volt belőle örökölt is. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18317) LamaCube válasza Winne (#18316) üzenetére


LamaCube
addikt

Ne bassz lekvárt raktatok a cefrébe :Y OMG :O

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18318) Winne válasza LamaCube (#18317) üzenetére


Winne
nagyúr

Az is gyümölcs. :DDD Jó is lett a végén. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18319) LamaCube válasza Winne (#18318) üzenetére


LamaCube
addikt

Végül is :D Az már inkább csak pancsolás :P

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18320) albert8


albert8
addikt

Ezt láttátok már?[link] :Y
BRUTÁLIS!!4!4!! Egyszerűen hihetetlen, hogy még nem vettem meg egyiket sem.
Az az egy gond van, hogy csak ONE-ra adják ki.... Pedig ez a játék KELLLL!

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#18321) Mappa válasza albert8 (#18320) üzenetére


Mappa
addikt

Hoho ne viccelj Forza 3-ban van vagy 500 órám ;) a 4. részében már nincs ennyi, de ver minden ótós gammát :K egyedüli hibája nagyon gyengék az ellenfelek még szimulátor atompró nehézségen is. remélem az 5 kijön 360-ra is idővel :)

nem kötelező megadni

(#18322) LamaCube válasza albert8 (#18320) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát engem nem hozott lázba :B

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#18323) albert8 válasza LamaCube (#18322) üzenetére


albert8
addikt

Tudom tudom, a láma nyuggerek csak öldököllni szeretnek

;] :DDD

Mappa: Én még egyikkel sem játszottam sajna :B , pedig nagy autos fan vagyok. Ez gyakorlatilag a játékok játéka ilyen kategóriában nekem, csak nem szeretek boxon játszani :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#18324) Mappa válasza albert8 (#18323) üzenetére


Mappa
addikt

Pedig jóféle. annyi gázfröccs és annyi fék amennyit csak adagolsz. Jó dolgok ezek. Gépen ha nincs kontrollered nem tud ilyen élvezetes lenni. Meg ugye Xbox exkluzív játék a forza. PS2-n a GT2 GT4-el játszottam valami hihetetlenül sokat még többet mint a forza-val. Azt amikor kijött a PS3 akkor a GT5-el akartam beújítani egyet.(forzáról még akkor nem is hallottam) Aztán nézegettem hasonló videókat [link]. GT-ben förtelem az összes autó hang ezzel ki is nyírja az élményt teljesen. pl. 5:42-nél a Ferrari hang ... hideg kiráz. GT-ben meg fúj villanyautók.

nem kötelező megadni

(#18325) Winne


Winne
nagyúr

Dinnyés! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18326) LackoMester válasza Winne (#18325) üzenetére


LackoMester
addikt

Durva. :K :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18327) v-paci válasza Winne (#18325) üzenetére


v-paci
aktív tag

Azé' ez nem széria ezerötös volt, elég szépen szuszorgott a turbó :K Volt nekem is egy cimbim, az egy szakadt egyes golffal csinálta ugyanezt...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#18328) albert8 válasza Mappa (#18324) üzenetére


albert8
addikt

Ja sajna box only. játszottam már vele, de csak kontrollerrel. Kormánnyal lenne az igazi, de arra várhatok.
Ha lenne pc-re nekem is lenne benne min 800 óra egyszerűen imádnám. :D Remélem ez a project cars amit most csinálnak pc-re elég frankó lesz és helyettesitheti ezt.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#18329) Winne


Winne
nagyúr

Ezt lessétek meg: [link]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18330) tupacamaru válasza Winne (#18329) üzenetére


tupacamaru
veterán

:C

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#18331) Winne


Winne
nagyúr

Lackó, ezt neked látnod kell: [link]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#18332) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Tegnap beléptem valami bombakergetős modba. Mindkét csapatnak fel kellett robbantani az ellen 3 pontját, de csak egy bomba volt. Börtönben volt az akció, jó nagy hent volt, de azt hittem sohasem lesz vége. Camperek paradicsoma. Jó lenne már végre valami jó kis járműves szeróba belefutnom.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#18333) LackoMester válasza Winne (#18331) üzenetére


LackoMester
addikt

Láttam. Nekem egyellőre jó, azt majd az idő eldönti mennyire. :K Csak sz@r egyedül tolni. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18334) SipiBcs válasza LackoMester (#18333) üzenetére


SipiBcs
őstag

Véletlen nem tudod, hogy a jobbklikk zoomot hol lehet átkapcsolni holdra? hogy ne csak addig zoomoljon az ellenfélre amíg nyomva tartom?

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18335) @rglaaf válasza LackoMester (#18333) üzenetére


@rglaaf
veterán

Elhiszem hogy sz@r egyedül tolni de akik itt nyomták régen nem hinném hogy elég annyi kihívás,tartalom nekik hogy meg legyen az utolsó prestige, de lehet hogy tévedek Mint nem rég irtam még a bf3-al se játszottam ki magam és itt van a 4 is

PSN:BiZzare_0 ️

(#18336) Mappa válasza SipiBcs (#18334) üzenetére


Mappa
addikt

[link] 2:43-nál az nem az?

nem kötelező megadni

(#18337) LackoMester válasza SipiBcs (#18334) üzenetére


LackoMester
addikt

Nemtudom, nem is figyeltem fel rá, h. tartani kell, a billenytűzet beállításoknál nincs ilyen opció? :N

Sakál úr
kihívás van bőven ( érdekel is ), szóval így az elején azt mondanám, jóval több mint az MW3- ba. Polgármesterrel meg Mobalal toltam, jó volt, csakhát Ők ( főleg a Polgármester ) össze- vissza van. De majd csak lesz valahogy. :K

Wans
mi van veletek, jöttök Ghost- ra? Vagy memória probléma van nálatok is?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18338) Svájcinéger válasza LackoMester (#18337) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én is sokat böfögőztem egyedül. A 4-et is szinte még csak egyedül toltam. Próbáltam rácsatizni másokra, de vagy tele volt a szeró, vagy exe hibával kidobott. Tegnap ez is előjött.

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#18339) LackoMester válasza Svájcinéger (#18338) üzenetére


LackoMester
addikt

Simán tudtuk 3- an tolni a Domot, de úgy látom főleg magam fogom tolni, és ha magam tolom az csak TDM lesz. :K
Mobal tegnap este besokalt egy kicsit, azt kilépett. :B - ahogy én szoktam, bár tegnap halálosan nyugodt voltam. :B

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18340) @rglaaf válasza LackoMester (#18337) üzenetére


@rglaaf
veterán

Jó hát te tudod de egyedül tdm-ezni ugyan azon játékmenettel amit már évek óta tolod biztos nagy tartalom és kihívás, én már nem tudnék ekkora fan lenni ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#18341) v-paci válasza Svájcinéger (#18332) üzenetére


v-paci
aktív tag

Obliteration, qrva jó játékmód... van belőle járműves bőven, az a hegybe vájt börtönpálya azt hiszem az az egyedüli infantry only map, de legtöbbször azért csúnyán oldalba lehet kapni az ellent rajta, viszont pont ezért igazi camperparadicsom :K

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#18342) LackoMester válasza @rglaaf (#18340) üzenetére


LackoMester
addikt

nem ugyanaz a játékmenet, az elért teljesítmények után pontot kapsz ( nem sokat ) és ebből tudod feloldani a perkeket, killstr. , fegyókat persze ehhez bizonyos szintet kell elérned, h. nyitható legyen.
pl. Stalker perkhez 3 pont kell és 55 szint.
Mondom jól ki van ez találva. Ezt már hamarabb is kitalálhatták volna. :K
Szóval voltak, vannak itt változások. :K
Ki kéne próbálnod. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18343) SipiBcs válasza Mappa (#18336) üzenetére


SipiBcs
őstag

Sajnos nem! :(

Lackó: nem találom..

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18344) busman válasza Winne (#18331) üzenetére


busman
addikt

Innen jó :P
"Itt hugyoznak a szádba"

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#18345) @rglaaf válasza LackoMester (#18342) üzenetére


@rglaaf
veterán

Rendben de siess mert már uton a következő cod :K [link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#18346) SipiBcs válasza SipiBcs (#18343) üzenetére


SipiBcs
őstag

Megvan: alapértelmezett helyzetben a T betű lenyomásával lehet folyamatossá tenni. Csere a jobbklikkre és lőn csoda! (idióták.. ilyen helyre tenni, mint a T..)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18347) LackoMester válasza @rglaaf (#18345) üzenetére


LackoMester
addikt

Treyarch- os CODot nemveszek, de azthiszem ezt már megbeszéltük ;)

Sipi
hát akkor passz. :(

szerk. akkor jó, h. tetszik?

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18348) Mappa válasza SipiBcs (#18346) üzenetére


Mappa
addikt

Arra gondoltam eredetileg :K Aim down the sight

Konzol port ki kellett találni egy betűt WASD környékéről. :DDD

nem kötelező megadni

(#18349) SipiBcs válasza LackoMester (#18347) üzenetére


SipiBcs
őstag

Csak a single-t nyomom végig.. párhuzamban a BF4-el. Egyenlőre az az érzésem, hogy a BF4 szebb, játszhatóbb, viszont a Ghost hangulata jobban magával ragad. ;) Ötletesebb, vannak benne érdekes, szórakoztató részek! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#18350) Svájcinéger válasza v-paci (#18341) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát azért is lett olyan "fasza" statom, mert egy csomószor megleptek hátulról, oldalról, meg hát az ember tűz közelében akar újraéledni és ilyenkor fenn áll a veszély, hogy egyből meg is hal.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.