Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mr Dini játszótere

Hozzászólások

(#31) Mr Dini


Mr Dini
Topikgazda
LOGOUT blog

Sziasztok!

Megjelent a StreamShark 1.1.52-es verziója, illetve a StreamShark modul 1.00.070-es verziója is.

Történt egy kis code cleanup, kicsit talán gyorsabb lesz így a kiegészítő lassú diszkes vasakon. Illetve megláttam, hogy a thexem API sorozatoknál 2017 óta ki van kommentelve. Utánajártam és nálam szépen működött, szóval visszaraktam. Scene alapján fogja a sorozatokat megfelelően számozni a kiegészítő mostantól. :)

És akkor a lényeg. Bekerült egy új forrás. Episodekoma néven. Aki régóta követi az msrepot, az valszeg kitalálhatja, hogy mi lehet ez. Sorozatokban nem volt valami erős a forrás felhozatal többi tagja, nagyjából csak a MovieShark API-m dobta vissza a legjobb találati arányt, utána meg a sorozatcc volt jó, de az meg állandóan eltörik. Szóval most megint megpróbálkozunk egy másik irányzattal is. Fontos, hogy episodekomaként emlegetjük az oldalt, nem megyünk supportért valami random másik fórumba miatta és kétszer meggondoljuk, mit írunk.

Alapból le van tiltva a forrás, külön engedélyezni kell, mivel a múltban bannoltak fiókokat, ha valaki xy módon használta. Használat saját felelősségre, nem érdekel, ha emiatt elveszik bárkinek a fiókja.

Fiók kell a használathoz, különben nem fog menni. Fiókot nem tudok adni, kéregetést pedig nem szeretnék látni a fórumon, ha egy mód van rá. Valahogy max diszkréten privátban oldjátok meg légy szíves.

Elég macera volt implementálni. A sorozatcc után talán ez volt a másik legtöbb kutatás fejlesztéssel eltöltött forrás eddig. Igyekszik a cucc minden böngészős interakciót elkövetni, amit csak lehet, emiatt lomhább szegényke. Illetve van egy házon belüli adfly szerű megoldásuk, ahol kis időt el kell töltenie a kiegészítőnek óránként. Ez annyit jelent, hogy ebből a forrásból egy streamet megnyitva óránként egyszer várható egy lassabb indulás, ilyenkor ugyanis a háttérben a kiegészítő megkímél attól, hogy helyetted is körömgombás hím nemzőszerv reklámokon csodálkozik (tényleg, nem is értem, kit céloznak ezzel...), csak utána megy tovább. Aztán nincs ilyen egy óráig.

Meg van captcha is. A tapasztalat az, hogy alig használt accounton bedobja 4-5 forrás megnyitása után. Ezt a Kodi úgy fogja megjeleníteni, hogy adott streamet kiválasztva nem a stream indul el, hanem először bejön egy captcha kép. Ezen a szöveget kéretik megjegyezni. Erre van 5 másodperc. Majd felugrik egy billentyűzet, ezen be lehet gépelni a megoldást. Ha nem sikerült, a háttérben látszik valamennyire a kép, illetve 3 próbát tesz a kiegészítő új képekkel, mielőtt feladja. Ha több kell, ismét lehet klikkelni az adott forrásra.

Ahol tud, ott IMDb alapján is igyekszik matchelni, de ahol nincs a forráson IMDb, ott simán lehetnek false találatok, sajna ez ilyen.

Fejlesztés közben találkoztam pár érdekességgel a keresőben is. Pl a Való Világ valóvilágként keresve ad csak találatot. Ezt úgy igyekeztem orvosolni, hogy a kieg. megpróbál spacektől megszabadulva is keresni. Nyilván a VV esetében ez működik, ha három szó van, akkor kevésbé. Erre egyelőre nem tudok megoldást, de remélhetőleg kevés ilyen van.

Mivel pedig jó sok stream van náluk, ami ritkán van a többi forrásnál használva, azt tapasztaltam, hogy csomó már nem is működik Kodiból. Többek közt az amdahost és a vidstore. Ezeket megcsináltam, ha lesz új ResolveURL verzió Gujal00-tól, akkor ezek is menni fognak. A veev forrás pedig hol megy, hol nem jelenleg. A tulaja szereti a macskaegér harcokat a Kodi userek ellen... Ha nem megy épp, akkor érdemes mást próbálni.

Használjátok egészséggel és felelősséggel!

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mr Dini játszótere
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.