Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35951) Bodor válasza OPiiPO (#35948) üzenetére


Bodor
veterán

De próbáltam. Van egy keveréshez használt Ultrasone Signature DXP fülesem, aminek sajnos csak unbalanced csatlakozása van, de így is elképesztő, amit amit a Cayinnal együtt produkált.

#35949 OPiiPO : Nem merek nyilatkozni, de ha az SR25-öt szeretnéd meghallgatni, akkor még megvan...

#35950 PR0JECTNR56 : Köszönöm! Mit jelent nálad az, hogy szolid választás?

(#35952) PR0JECTNR56 válasza Bodor (#35951) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Jogos a kérdés, mivel a magyar nyelvben két értelmezés is társul mellé:
1. Visszafogott, feltűnést kerülő.
2. Stabil, megbízható, erős.

Ezúttal a 2. lesz, szép darab.

(#35953) OPiiPO válasza Bodor (#35951) üzenetére


OPiiPO
addikt

Köszi, egyenlőre csak a vezérhangya indult el :)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#35954) Bodor válasza PR0JECTNR56 (#35952) üzenetére


Bodor
veterán

Hát az első tényleg nem illik az N8ii-hez.

(#35955) Dorien válasza PR0JECTNR56 (#35952) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem a magyarban inkább az 1. jelentés az elterjedt. Angolban jelenti inkább a 2.-at.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35956) üzenabakusz


üzenabakusz
tag

50-60.000 Ft-ot szánnék rá legfeljebb.
Jelenleg Sony Walkmanem van (NWZ-E373), amivel meg vagyok elégedve, de az akkuja már olyan rossz, hogy napi 2-3 órát kell tölteni, hogy 40-50 percig működjön.
A méretét is kinőttem, a 8 GB már kicsi, nem bővíthető.
A most kapható Sony Walkmanből is van (NWZ-E394), de már az is rosszabb a régi fajtánál, a rádiója nagyon gyenge, kis mozgásra is könnyen elmegy az adás budapesti adóknál is, a gombjait már nem szeretem, mert majdnem érintőgombok, nem lehet sötétben, odanézés nélkül kezelni; a hangerőt oldalt kell állítani, és bármit akarok csinálni, kétszer kell megnyomni a készüléket, továbbá ha rádiót hallgattam, akkor ezt nem jegyzi meg, és nem oda megy vissza bekapcsoláskor; hajlamos rá, hogy egy aac fájl lejátszása után abbahagyja a lejtászást és nem csinál semmit stb. és sorolhatnám hosszan, és ez is csak 8 GB, nem bővíthető.

Ebből nagyjából látszik is, hogy mik az igényeim:
Legyen legalább 16 GB, jobb ha nagyobb, de 16 GB is elég ha bővíthető legalább 64 GB-ig.
Az mp3 mellett szeretem az aac formátumot, mert azonos méretben gyakorlatilag cd minőséget ad, legalábbis én biztos nem hallok különbséget. Egyéb formátum nem követelmény.
Ne érintőgombos legyen, hanem határozott nyomógombos.
Legyen benne rádió, jó minőségű.
USB-n keresztül számítógépen egyszerű fájlfeltöltés.
Jegyezze meg, hogy hol tartottam a lejátszásban vagy a rádióhallgatásban kikapcsolás után is.
Ne legyen fekete vagy rózsaszín.
Magyar boltból rendelnék, itthoni garanciával, még jobb, ha budapesti boltjuk vagy átvevőhelyük is van.
Renegteg olcsó és nem is olcsó gagyit látok, emellett úgy látom, hogy fenti feltételek mellett egyedül valamelyik SanDisk kütyü lenne nekem megfelelő?

Most nézem, hogy a Sandisk-nek is az a baja, hogy a bal oldalán van a hangerőszabályozó, ez már egy negatívum. Még elviselném, ha más nem volna... Érdekes, hogy a balkezesekre optimalizálták a hangerőszabályozót és a vissza gombot is. Lehetne egy fordított, jobbkezes vezió is.
Különböző helyeken olvastam róla rossz véleményeket is (amazon, árukereső stb.), hogy:
Folderek lejátszása csak a Folder menüvel lehetséges, akkor pedig nem látszanak az id3 infók, ez elég roszul hangzik.
Valaki azt írta, hogy audiobookot hallgatott, de kikapcsolás után mindig az elejére tért vissza, ez is rosszul hangzik.
Olyat is olvastam, hogy 2000 szám felett nem volt hajlandó lejátszani SD kártyáról.
Meg olyat is, hogy túl halk vagy éppen túl hangos, a hangerőszabályozásnál pedig mindig túl kell esni egy figyelmezetésen (ilyen a Sonyban is volt, de csak kb. havonta egyszer), a rádió pedig recsegett ...
Van itt valaki Sandisk tulaj, aki rendelkezik például egy SanDisk MP3 Clip Jam 8 GB vagy egy SanDisk MP3 Clip Sport Plus 32 GB lejátszóval, és be tud számolni kétségeimről?

(#35957) üzenabakusz


üzenabakusz
tag

Sajnos úgy tűnik, hogy a SanDisk termékekben mintha dátum és pontos idő sem volna, pedig számomra ez is kellene :-(((

(#35958) üzenabakusz


üzenabakusz
tag

Kiderült, hogy Folder nézetben nem alfanumerikus sorrendben, hanem a felmásolás sorrendjében történik a lejtászás. Hát...
Mondjuk erre lehet figyelni, hogy mindig ugyanabban a sorrendben legyen felmásolva az anyag, ahogy sorban jönnek a számok.

[ Szerkesztve ]

(#35959) pkaresz válasza üzenabakusz (#35957) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Én Fiio t használok, de a lányoknak SanDisk van, van dátum s pontos idő s rádio is.
Ők használják néha, még nem panaszkodtak, igaz a telefont többet hallgatják.
Nem mai darab de megy.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#35960) üzenabakusz válasza pkaresz (#35959) üzenetére


üzenabakusz
tag

Szia!

Na igen, de melyik SanDisk? Mert a régi modellekről azt írják, hogy többet tudtak, jobban és logikusabban működtek, megbízhatóbbak voltak, szebbek voltak stb. Nekem még nem volt SanDisk, de a Sony is ezen az úton jár sajnos.

(#35961) pkaresz válasza üzenabakusz (#35960) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Az új típusokat nem ismerem.
Ebben nem tudok segíteni.
Ennyit változott?

Üdv Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#35962) jlaudio


jlaudio
tag

Szeretnék végre egy DAPot vásárolni magamnak, egy Meze 99 Clasic fülessel fogom használni, amit kinéztem az a Fiio M15s vagy a Fiio M11 plus THX sabre. Szerintetek megéri a plusz pénzt az M15s?

(#35963) krx21 válasza jlaudio (#35962) üzenetére


krx21
nagyúr

Meg kell hallgatni, csak akkor van rá válaszod… ;)

(#35964) Dorien válasza üzenabakusz (#35956) üzenetére


Dorien
veterán

Tipp: Shanling Q1 [link]
GBP 145,47 a végösszeg, ebben már a vám + ÁFA is benne van.
Dátum / időt is tud, sokkal komolyabb, mint a kis SanDisk Sansa kütyük. MicroSD kártya kell bele, 2TB-ig kezeli. Rádiós / streameres része nincs. Utazáshoz, munkához, otthonra ajánlom, futáshoz túl komoly a mérete és a súlya. Az akksija nagyon sokáig bírja. (21h)
Szilikon védőtokja és képernyővédő fóliája is van. Enyhén meleg, sokáig hallgatható hang.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35965) Dorien válasza Dorien (#35964) üzenetére


Dorien
veterán

Még annyi, hogy valami 89 USD volt a Kickstarter-es ára, de már kb. 1 éve csak 264 USD-ért lehet beszerezni egy kínai eladótól. Gondolom ennyiért is elmegy, miért csökkentené az árat? Jó cucc. :K

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35966) cicur99 válasza üzenabakusz (#35960) üzenetére


cicur99
tag

Ezt is meg lehet nézni: Híby R2 Gen2.

Hifigo-nál:

[ Szerkesztve ]

(#35967) Dorien válasza Dorien (#35965) üzenetére


Dorien
veterán

Shanling Q1 update
Ma reggeli zenehallgatás, kb. 40 perc - a töltöttségi szint 100%-ról 99%-ra csökkent. :)
Denon D5200, high gain, volume @ 55 / 100
( Manu Katché - Unstatic [link] )

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35968) s4tch


s4tch
veterán

Anyám lomtalanítás során talált egy ilyet. Hihetetlen, de majdnem tökéletesen működik. :C A 3.5 jack kontaktos, majd beáztatom kontakt spraybe yóóól, más hibát nem találtam. Hirtelen az Elear van kéznél, nyilván nem ilyesmihez találták ki. A hangja nem kicsit loudnesses, kikapcsolt extra bass mellett is; majd kipróbálom fülesekkel is, hátha valamihez jobban passzol. Jópofa, hogy legalább 20 év pihenés után is funkcionál.

Vintage Technics Professional CD Player Collectible Model - Etsy

(#35969) pulutodurumo válasza s4tch (#35968) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ami hordozható fejhallgatók ezekhez voltak gyárilag, hát nem csodálom. Nulla szigetelés, utcán ha nem kapott sok loudnesst, csak az ének jött át.:)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#35970) Ciccuka válasza s4tch (#35968) üzenetére


Ciccuka
veterán

Inkább denaturáltszesz vagy Isopropyl alkoholal próbáld meg egy pamut fülpálcikával.
A kontaktspray nem igazán szokott jó lenni, mert több lesz a kár, mint a haszon.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#35971) milkabrams


milkabrams
őstag

Sziasztok!
Mi lenne az a dap ami megfelelő lenne egy Beyerdynamic Amiron Home mellé?
Még csak gondolkodom rajta de felmerült bennem, hogy a jelenlegi Hifiman Deva Pro-t esetleg lecserélném egy ilyesmi megoldásra.
Árat nem írok mert nem ismerem annyira ezeket a kütyüket.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#35972) kemcso válasza milkabrams (#35971) üzenetére


kemcso
Ármester

Fejhallgatókat általában asztali DAC-ok szokták csak rendesen kihajtani, vannak olyan DAP-ok, amelyek már megbirkóznak fejesekkel is, de árban magasan felette vannak: Cayin n8 (n8ii), ak sp1000, sp2000, sp3000...

Mindenképp a meghallgatás az, ami megmondja: az adott fejesben mennyit hagy az adott DAP...

(#35973) Dorien válasza milkabrams (#35971) üzenetére


Dorien
veterán

A Denon D2000, D5200, NAD Viso HP50 pl. jól muzsikál DAP-ról.
Az Amiron Home szerintem kéri a rendes (asztali) meghajtást.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35974) -NoVa- válasza kemcso (#35972) üzenetére


-NoVa-
őstag

Aune B1s viszonylag kompakt Class-A hurcolós fejeserősítő, sokan dícsérik/szeretik. Azt nem tudom, hogy mit hozna ki az Amironból, de bármilyen vonalkimenetet adó DAP-pal kiegészítve elég népszerű cucc.

A Gryphont használom néha hasonlóan planar fejesekhez, DAP vonalkimenetről hajtva kanapén kényelmesen, de annak ez csak egy részfunkciója a sok közül. Ugyanakkor pl a 600 Ohmos dinamikus fülesemet simán rádugom az A&K SR35 -re extra erősítő nélkül, élvezhetően zenél vele. Legalábbis annyira jól közelíti a Gryphont nyers erőben, hogy nem érdemes azt is cipelni hozzá. Ha nem is N8 színvonalú végtelen erő, de elfogadható kompromisszum.

Persze az Amironnal nincs semmi tapasztalatom, úgyhogy csak vakon tapogatózok.

(#35975) kemcso válasza -NoVa- (#35974) üzenetére


kemcso
Ármester

Én is teljes megelégedéssel használom fejessel az AK300+AK380amp-ot, de egy AD1000X-el, ami könnyen hajtható. Egy forrásigényes fejeshez szerintem a DAP kevés, és Dorien az alább írta, hogy az a Beyer Amiron az.

(#35976) Dorien válasza kemcso (#35975) üzenetére


Dorien
veterán

Azért hozzátenném, hogy sosem volt Amiron Home nálam (annyira nem érdekelt), csakis más beszámolókra alapozva mondom azt, hogy a DAP-ok elég sokat benne fognak hagyni az asztali rendszerekhez képest.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35977) milkabrams válasza kemcso (#35972) üzenetére


milkabrams
őstag

Ha 1+ milla akkor nagyon felejtős a történet.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#35978) s4tch válasza milkabrams (#35971) üzenetére


s4tch
veterán

Nézd meg esetleg a head-fi topikot, van-e esetleg hozzá ajánlott dap. Mindenesetre az Amiron otthoni felhasználásra szánt fejes, nem túl könnyen hajtható, kell neki a kakaó. Hallottam több asztali erősítőre kötve, én elsősorban ezen a vonalon gondolkodnék. Esetleg egy erősebb akksis mobil dac/ampot fontolnék meg, ha lakáson belül mobilnak kéne lennie a fejesnek.

(#35979) milkabrams válasza s4tch (#35978) üzenetére


milkabrams
őstag

Megszoktam a Hifiman Deva Pro kényelmét és ugyan jobb hangra vágyom, de nehezen engedem el, hogy nem vagyok helyhez kötve vagy nem tekeredik a nyakam köré a madzag ha elalszom közben.
Kiegyeznék valami olyasmivel is, amit telefonról lehet vezérelni, de az a max.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#35980) s4tch válasza milkabrams (#35979) üzenetére


s4tch
veterán

IEM?

(#35981) -NoVa- válasza s4tch (#35980) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azért egy ifi Go Pod + komolyabb IEM páros árban szépen el tud szállni, de tény, hangminőségben és kényelemben nincs sok kompromisszum.

(#35982) milkabrams válasza s4tch (#35980) üzenetére


milkabrams
őstag

Nem hiszem, megszoktam a fejhallgatókat.

Felőlem lehetne egy kisebb hangdobozos rendszer is, de az albérletben nem néznék jó szemmel a szomszédok.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#35983) K1LLMy53Lf válasza milkabrams (#35982) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

sajnos csak megerősíthetem azt, amit a többiek írtak (nekem van D5200 és Amiron Home is).
Az Amiron nagyon forrásigényes fejes, de azért nagy részben (egy schiit jotunheim az asztalim) egész jól meg tudja hajtani az AK SE100 DAP-om SE kimeneten... a balanced remélhetőleg még ezen is javítani fog (hozzátéve, hogy asztaliról is egyelőre csak SE-ről hallottam, de imádom)
persze én nem vagyok vájtfülű, így érdemes megfelelő fenntartással kezelni az én véleményem :)
szerintem egy SR35 még jobb lenne (elvileg ugye erősebb) balanced-ban hozzá

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#35984) milkabrams válasza K1LLMy53Lf (#35983) üzenetére


milkabrams
őstag

Esetleg a 700 usd még beleférhet, no nem most, majd ha oda jutok.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#35985) Dorien válasza milkabrams (#35982) üzenetére


Dorien
veterán

Tipp: Próbálj ki egy Sundara Closed-Back-et, amíg ilyen bagó áron meg lehet venni a gyártótól. Mondhat Joshua Valour bármit, ez a fejes nálam megvert sokkal drágább fejhallgatókat is a Shanling Q1 DAP-ról. (Kezdve pl. a Focal Elegiával, HiFiMan Anandával, de nekem most a Denon D2000 és D5200-nél is jobban tetszik.) Nem hallottam még planárt ennyire dinamikusan, dögösen megszólalni egy 85mW-os mobil forrásról...

A Final Sonorous IV a maga 8 ohm impedanciájával valahogy sosem jött ki ezzel a DAP-pal, a kis xDuoo X2-t sokkal jobban komálta. Meg ott van az ATH-W1000Z, ami szintén könnyen hajtható (egy AQ Cobalt-ról is csodálatosan szólt), de ennél ugye fix 3m a kábel.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35986) s4tch válasza Dorien (#35985) üzenetére


s4tch
veterán

Ananda azért ezeknél egy számmal jobb fejes, de távolról sem hordozható használatra szánták, kell alá a tisztességes erősítés.

(#35987) Dorien válasza s4tch (#35986) üzenetére


Dorien
veterán

Lehet. CompositeAmp-ról nem estem hanyatt tőle. Engem zavart a nagy mérete, a ganyé kábele, de legfőképp az, hogy darabokra szedte a zenét, nem állt össze koherens egésszé a részletek kavalkádja. Persze ki mit keres - nem vagyunk egyformák.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#35988) milkabrams válasza Dorien (#35985) üzenetére


milkabrams
őstag

Köszi, de már van deva pro, egy darabig marad.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#35989) uptobase


uptobase
tag

Sziasztok,

Vagy ezer éve nem írtam ide viszont most lenne egy kérdésem, hátha tudtok segíteni. Van egy Fiio X7 MKII DAP-om ami egy igen régi darab, egy AM3 Balanced AMP modullal használom egy AKG N5005-es IEM-el custom eartip-el, balanced kábellel az AMP balanced 3,5-es jackjére csatlakoztatva. Alapvetően elégedett vagyok azzal ahogy szól a setup viszont most láttam az Alin jó áron a FiiO M11S DAP-ot, szólhat annyival jobban egy ilyen újabb DAP, hogy érdemes elgondolkozni a cserén? Alapvetően ezt a balanced hangzást szeretném tartani esetleg nagyobb térrel és picit több dinamikával.

Köszi szépen előre is.

[ Szerkesztve ]

(#35990) fericske válasza uptobase (#35989) üzenetére


fericske
addikt

Szia,

Anno a Fiio dapokon "végigmentem", és egyik sem indított meg, egészen az M11 pro-ig.
Annál éreztem először, hogy tud zenélni is a brand.
A sima M11 még nem (nem is volt olyan népszerű).
Az m11s hogy milyen, azt viszont passzolom.

Az m11 pro-hoz keress összehasonlításokat.

(#35991) lapalapa válasza uptobase (#35989) üzenetére


lapalapa
senior tag

Én elmennék a helyedben és meghallgatnám itt.

Ha nincs minőségi forrásod, akkor mosóbenzinnel járatod a Ferrarit..

(#35992) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok! Keresek egy olcsó "mindenes" dap-ot. Igazából egy régi ipod nano 5-öt váltana le. Hifigon-n most találtam 30e körül egy Hiby R2-t ami nekem tökéletesen megfelelne. Esetleg érdemes black friday-t várni vagy ennél olcsóbb már nem nagyon lesz(nem tudom, hogy alakulnak amúgy az árai, csak most találtam)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#35993) uptobase


uptobase
tag

@fercsike @lapalapa köszönöm.

(#35994) uptobase


uptobase
tag

Ha 250ezer lenne a felső limit, mit vennétek? :)

(#35995) -NoVa- válasza uptobase (#35994) üzenetére


-NoVa-
őstag

Apróból az Astell&Kern SR25-öt, a maradék pénzből meg leugranék Fuerteventurára, ilyenkor még jó az idő.

(#35996) uptobase válasza -NoVa- (#35995) üzenetére


uptobase
tag

Egyébként ez nem rossz ötlet csak az akkumulátor puffadás ijesztő (Amazanon írják).

(#35997) K1LLMy53Lf válasza uptobase (#35996) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

cseréld ki azonnal egy újra (de amúgy akkupuffadás bármelyik, beépített akksis lejátszónál előfordulhat :)
ha maxosan ki akarod használni a kereted, akkor én SR35re lőnék ebay-n. pl erre: [link]

de, ha van rá lehetőséged, akkor hallgasd meg az sr25öt, lehet bőven jó lesz (nekem tetszett még az se100 mellett is... ez utóbbi is részemről ajánlott, ebay-n egész jó áron lehet kapni használtan, ha szerencséd van) sajnos másik lejátszókat nem hallottam ebben az árkategóriában, de majd más ír ajánlást, ha van másik, jó DAP is)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#35998) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Ami új áron is belefér, Lapalapa iBasso DX170 -esét volt alkalmam kipróbálni, az is egy telt, dinamikus, zenei hangú DAP, és egész sokat kihozott az elektrosztatikus fülesemből, ami nagyon igényli az erős forrást.

Illetve sajátok között ott a HiBy RS2, ami eléggé céleszköz. R2R DAC, semmi wifi, BT, linusos céleszköz. Az erősítője inkább érzékeny, könnyen hajtható dolgokkal jó páros, de... Egyfelől van külön 3.5mm vonalkimenete, amiről csöves asztali erősítővel kiegészítve a leganalógabb hanhú forrásom, másrészt pont a finom magasai miall nagyon jól kompenzál élesebb, túl világos hangú cuccokat.

Felfújódó akku mindenben van, nincs gyártó, aki ne futna bele egy-egy szerencsétlenül gyártott hibás szériába. Az ifi Gryphon is olyan, sokaknak semmi baj vele, az enyém is teszi a dolgát az asztalomon, más meg küzd a garanciaintézéssel mert a töltésvezérlője a probllémás sorozatból került ki.

(#35999) -NoVa- válasza K1LLMy53Lf (#35997) üzenetére


-NoVa-
őstag

SR35-ről csak áradozni tudok elfogultan, fantasztikus hangja van.

(#36000) K1LLMy53Lf válasza -NoVa- (#35999) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

én hiszek neked és látva az erejét én erre lőnék, ha nem lenne az se100 és 250k keretet maxosan ki akarnám használni... de mivel van az se100 és imádom (akiknek mutattam mind nagyon szerették, főleg olyanok, akik a kategóriájának közelében nem hallottak még cuccokat), ezért én jó szívvel merem azt is ajánlani (bodor kolléga SR25-jét meg hallottam is, ahogy írtam fentebb, azt meg azért).

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.