Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Thunderbird (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-19 12:42:41

LOGOUT.hu

A Mozilla Thunderbird az egyik legjobb levelező kliens a piacon, nagy tudású, rengeteg beállítási lehetőséggel, ingyenes és multi platform. Tehát fut Windows, Linux és macOS alatt is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#161) gErYoN


gErYoN
tag

Miértnem tölti le a leveleimet a mail.axelero.hu-ról a cuccos? Mit ronthattam el beállítás terén? Valakii segítsen már! Amúgy olyan qrva egyszerű beállítani, hogy nem is tudom mi a baja!

(#162) Derrrick


Derrrick
tag

Ha a régi kliens helyett (The Bat!) ezt akarom használni, akkor hogy lehet behozni a régi levelezésemet?

(#163) Sil válasza Derrrick (#162) üzenetére


Sil
senior tag

Hmm, a The Bat!-ot nem ismerem, ki tudod exportálni .mbx formátumba a leveleket belőle? Ha igen, nevezd át a fájlt úgy, hogy ne legyen kiterjesztése, és tedd a Thunderbird Profilon belül a Mail\Local Folders mappába. Ha utána elindítod a Thunderbird-öt, fel kell ismernie automatikusan.

(#164) Mik^


Mik^
tag

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne Thunderbird-el, hogy:
IMAP-nál meg lehet mondani neki valahol, hogy ne hozzon létre Trash mappát, és/vagy a törölt elemeket ne a Trash-be tegye?

Mik


[Szerkesztve]

(#165) Sil válasza Mik^ (#164) üzenetére


Sil
senior tag

Eszközök / Levélszemét kezelése?

(#166) al_age


al_age
senior tag

sziasztok!

van egy üzenetszűrőm a progiban, ami törli a leveleket, ha szerepel a tárgyban a ''<SPAM>''. viszont csak akkor törli, hogy én futtatom a szűrőt.
hogyan lehet megoldani azt, hogy az ilyen üzenetek egyből a kukába kerüljenek, ne a beérkezett üzik közé?

köszi!

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#167) Sil válasza al_age (#166) üzenetére


Sil
senior tag

Jelöld meg az ilyen leveleket szemétként, és pár ilyen eset múlva a beépített spamszűrő (azaz a levélszemétkezelő, nem az ''üzenetszűrők'' rész, ez két különböző dolog) meg fogja tanulni, és utána automatikusan megcsinálja. Hogy pontosan hova rakja, azt meg az Eszközök / Levélszemét kezelésénél adhatod meg.

(#168) al_age válasza Sil (#167) üzenetére


al_age
senior tag

köszi szépen, megcsináltam, meglátjuk mire képes a levélszemétkezelő
és ha az üzenetszűrőknél nem a törlést jelölném be, hanem azt, hogy levél törlése a pop kiszolgálóról?

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#169) Sil válasza al_age (#168) üzenetére


Sil
senior tag

Próbáld ki azt is, nem tudom. Az én szolgáltatóimnál sajna nincs ilyen spamszűrés, hogy előre megjelölje a leveleket, amelyiknél meg van, annál nincs POP3-elérés.

(#170) al_age válasza Sil (#169) üzenetére


al_age
senior tag

akkor inkább hagyom azt a módszert amit javasoltál, végülis ha megtanulja, akkor nem lesz gondom vele:)

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#171) al_age válasza Sil (#167) üzenetére


al_age
senior tag

megtanulta:C
legújabb rendszeremre ezt a levelezőprogit tettem fel (kb 2 hete), de egyáltalán nem bántam meg, nagyon tuti:)
böngészni meg persze ott a firefox:))

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#172) dove


dove
csendes tag

sziasztok
hogy tudom kiütni azt a hülye character encondingot, mindig hibaüzenetet ad és tönkreteszi az összes ékezetemet, ha küldök valakinek levelet!
kösz

(#173) Poctar


Poctar
senior tag

Hello!
Thunderbird-ban hogyan lehet külön megjeleníteni a postafiókokat?
Úgy, ahogy a mozilla-ban volt?
:F:F:F

(#174) rdi válasza Poctar (#173) üzenetére


rdi
veterán

acount settingsben :D

Fej! Tor! Potroh!

(#175) Poctar válasza rdi (#174) üzenetére


Poctar
senior tag

Lehet láma kérdés, de az acount settings hol található? :DDD

(#176) Poctar válasza rdi (#174) üzenetére


Poctar
senior tag

Thx. +van :)

Még egy kérdés.

Hogyan tudom lepakolni az óra mellé a Thunderbird-ot?

(#177) rdi válasza Poctar (#176) üzenetére


rdi
veterán

aztat nem tudni :))
utána kéne nézni, nekem sose volt ilyen igényem.
Viszont ha levelem jön, akkor oda tesz egy ikont magától :D

Fej! Tor! Potroh!

(#178) Sil válasza Poctar (#176) üzenetére


Sil
senior tag

Lásd Minimize to Tray, #152-es hozzászólás.

[Szerkesztve]

(#179) Cane


Cane
őstag

thunderbird spam szűrő kellene, vagy esetleg ha bele van építve, hogyan lehet aktiválni?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#180) Sil válasza Cane (#179) üzenetére


Sil
senior tag

Bele van építve, csak be kell tanítani. Amikor spamet kapsz, jelöld meg őket szemétként, és pár nap alatt meg fogja tanulni magától felismerni őket. A beépített spamszűrő beállításait az Eszközök / Levélszemét kezelése menüpontban találod.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Thunderbird (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.