Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36801) Picco válasza zsoltee10 (#36796) üzenetére


Picco
addikt

Nagyon popec, ha nem lenne protektoringem meg bordzsekim, tuti beruhaznek egyre:)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#36802) Gaboman válasza Djuree (#36795) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Csizma is nagyon fontos,hirtelen le teszed a lábad menet közben valamiért,(nálam már előfordult kanyarnál) :B kell egy jó csizma ami kellően feszesen tartja a lábadat.
Mert egy nem feszes cipőben a bokádnak annyi is.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36803) Integra válasza Picco (#36801) üzenetére


Integra
titán

a legbiztonságosabb a profi test protektor és egy jó bőrcucc, a bőrcucc gyári protektorait vállban, könyökben szintén profi protektorra cserélve.
ne bándd, hogy van ilyen mellényed:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36804) Picco válasza Integra (#36803) üzenetére


Picco
addikt

test protit meg borruhat term nem egyszerre hasznalom, mert lehetetlen es kb megdoglenek benne.

spool borjakoba van egy forcefield gerincproti, konyoknel meg vallnal pedig a gyariak(jofele).

protektoringet offroad-ra, meg nagymelegben hasznalom :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#36805) Gaboman válasza Integra (#36803) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ha van egy profi protektorod nem kell hogy a bőrruhában legyen még pluszban.
Az új cordura ruhákban is van állítólag már jó csúszásvédő anyag,ami megakadályozza a tépődéstől.Bár biztos hogy nem annyira jó,biztonságos mint a bőr ruha,én azért mondtam hogy vékony alsó,levegőző/izzadsággátló alsó öltözet,rá full protektor,felülre cordura ruházat.
Kényelmes,nem izzadsz benne mint egy ló,biztonságos is és árban is elfogadható,természetesen védelemben nem nyújt akkorát mint egy profi bőr cucc,de nem mindenki teheti meg hogy megvegye a több százezres motorosruhákat.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36806) TayRol


TayRol
veterán

megeri kinntrol behozni motort?

(#36807) Gaboman válasza TayRol (#36806) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ha jól számolom akkor mindennel együtt 280Ftos Euro árfolyammal,regadóval,műszakival 2200000Ftra jönne ki.Meg kell nézni itthon kapni e ennyiért.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36808) yodamastah


yodamastah
őstag

En estem mar parat (utoljara sajnos 3 hete), es azt tudom mondani, hogy amig a motoron vagy, addig lehet okoskodni melyik ruha a legszebb, leg kenyelmesebb, legjobban vizallo, izzadas mentes, legszellosebb, legolcsobb stb..... De amikor a foldon csuszol 130-al akkor csak az a legjobb ha egy jo minosegu borruha van rajtad, lehetoleg felso kategorias oldalmerevitos csizmaval es legalabb kozepkategorias sisakkal. Kesztyubol jo a 10-20 ezres cucc is, ott annyi a fontos hogy a kisujj es a gyurus ujj legyen osszevarrva.

Borruhaban amugy az a jo, hogy sok esest kibir, es amikor jo hosszut csuszol benne akkor sem forrosodik at! Ja es ugye az is az elonye hogy mivel relativ feszes, a protektorok nem tudnak elfordulni az esetleges porges kozben.

Persze mindezekhez erdemes hozza kalkulalni, hogy ha kozuton elesunk, es mondjuk 80-al elkapjuk a korlatot, vagy a szembe jovo autot, akkor mindegy hogy az 500ezres dainese motogp replika ruha van rajtad, vagy 1 farmer gatya, ott mar sok tulelesi esely nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#36809) TayRol válasza Gaboman (#36807) üzenetére


TayRol
veterán

hehh, miazhogy. szoval nem kerdeztem semmit.

(#36810) Gaboman válasza TayRol (#36809) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Akkor nagyon nem éri meg ezek szerint!

yodamastah Van benne igazság.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36811) Djuree válasza TayRol (#36809) üzenetére


Djuree
félisten

úúúú de jól néz ki ez a bömös

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36812) TayRol válasza Djuree (#36811) üzenetére


TayRol
veterán

jah. sor2, szijhajtas, nemrossz.:)

(#36813) Integra válasza Picco (#36804) üzenetére


Integra
titán

attól függ hogy hol megyek. ha városos pöcsölés akkor csak teljes forcefield protektor felül, egy rövidujjún. de túrákon a mell és hátpáncél részét felhúzom a bőr alá, úgy tökéletes. nagyobb sebességnél ez a minimum.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36814) Integra válasza Gaboman (#36805) üzenetére


Integra
titán

az a baj a cordurával és minden egyéb kabáttal, amiben valamilyen és leginkább olcsóbb, egyszerűbb protektor van, hogy elcsúszik. esésnél meg necces, mert nem fog ott védeni, ahol kell. az tény, hogy a testpáncélok tapadnak és alá lehet melegedni sokkal könnyebben. én inkább picit többet izzadok, de ez személyes preferencia:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36815) ALI_G válasza yodamastah (#36808) üzenetére


ALI_G
veterán

Hű, mi vagy te, Keljfel Jancsi?

(#36816) yodamastah válasza ALI_G (#36815) üzenetére


yodamastah
őstag

Nem, sot kifejezetten keveset esek, de a sok km es az evek alatt azert osszejott par. Kozuton osszesen 1x estem el (ugy 5 eve), az necces volt, azt csoda hogy megusztam 1 darabban.

[ Szerkesztve ]

(#36817) Gaboman válasza Integra (#36814) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Páncél alá kell venni lélégző ruhát,lehet már kapni,nem is drága,és tényleg nem izzadsz úgy alá.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36818) Integra válasza Gaboman (#36817) üzenetére


Integra
titán

milyenre gondolsz?
én egy sima kínai piacos 100% pamut rövidujjúval oldom meg:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36819) Gaboman válasza Integra (#36818) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Lehet venni kimondottan erre a célra készített,nadrágot meg felsőt is,én a Yamaha Némethnél találkoztam vele először,direkt azért csinálták hogy a cordura vagy bőr szerkókba ne izzadjunk be.2000Ft a gatya ha jól emlékszem.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36820) Daywalker válasza Gaboman (#36817) üzenetére


Daywalker
addikt

Technikai áláöltözőre gondol szerintem. Azok tényleg rohadt jók, főleg az izzadósoknak -- nekem is van snowboardozáshoz hosszú ujjú (O'Neill) és azóta nem kell csavarni a vizet a ruhámból akkor sem, ha egész nap deszkázok.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36821) TayRol válasza Gaboman (#36819) üzenetére


TayRol
veterán

en ilyen olcson meg nem lattam. asszonynak 8ezerert vettunk HH-t, de a Decathlonos is 5 ezer felett van. tudnal adni valami linket? vennek egyet.

(#36822) Gaboman válasza TayRol (#36821) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Yamaha Németh én anno náluk láttam,remélem az árra jól emlékszem,de mondom ilyen 2000Ft körül volt ha minden igaz.

Tévedtem 2500Ft

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36823) Integra válasza Gaboman (#36822) üzenetére


Integra
titán

na majd megnézem ezeket, köszi a tippet!
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36824) TayRol válasza Gaboman (#36822) üzenetére


TayRol
veterán

ez nem thermo? tehat a hideg idore valo? vagy csak a neve az?:)

(#36825) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Én amikor kérdeztem azt mondta a Yamahánál az eladó hogy izzadás ellen jó,mert hogy szellőzni hagyja a testet.Azért is mondtam neki hogy nyárra veszek majd.
Csak nem tévedett,bár ki tudja!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36826) Djuree


Djuree
félisten

ilyesmi van nekem meg jégeralsó (vékony pamut). fater ilyeneket mindig kap a cégnél, nem használja, lenyúltam párat :DD cordura alá kell, mert belül olyan műszálas féleség, ráragad a testemre, főleg ha leizzadok kicsit és szar érzés. nyáron sem melegek ezek....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36827) runner 125 válasza TayRol (#36809) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nekem is bejön ez a forma, szépféle. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36828) TayRol válasza Gaboman (#36825) üzenetére


TayRol
veterán

csak azert kerdem, mert thermo alaoltozom van (HH), bar mondjuk a belso retege annak is nedvszivo. latod, lehet, hogy akkor a tied is.:)

(#36829) TayRol


TayRol
veterán

amugy lehet, hogy hulyenek neztek (teljesen jogosan:D), de szerintem miota visszaraktam a gyari dobot, a felsobb tartomanyban is jobban megy a gep. most hazafele ugy felszokkent 150-re, hogy csak neztem. azt mar nem is emlitem, hogy total csondes a gep, csak kis szélzaj van.:)

(#36830) Daywalker válasza TayRol (#36829) üzenetére


Daywalker
addikt

Remélem, ha megjön végre az MRA dupla bubis plexim, akkor nekem is csak kis szélzaj lesz, mert én már 130-nál meghülyülök tőle, annyira nem véd semmit a gyári:))

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36831) TayRol válasza Daywalker (#36830) üzenetére


TayRol
veterán

nekem semmim nincs, kvazi nincs mi zajt keltsen.:)

(#36832) Daywalker válasza TayRol (#36831) üzenetére


Daywalker
addikt

Mázlista:) Mondjuk 200 körül már jó, ha van hova bújni:)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36833) TayRol válasza Daywalker (#36832) üzenetére


TayRol
veterán

najo, de en sosem megyek annyival.:)

(#36834) Integra válasza Daywalker (#36830) üzenetére


Integra
titán

na erre nagyon kíváncsi vagyok, milyen lesz neked!!! csinálj fotót róla ha lehet:)
nagyon gondolkodom, hogy én is felrakatok egyet az rr-re, mert tanktáskával meghalok 190 körül (feszítek mint a zállat nyakból:DDD).
viszont több helyen olvastam fórumokban, hogy pontatlanok és nem illeszkednek rendesen a gyári helyére. :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36835) Integra válasza TayRol (#36833) üzenetére


Integra
titán

még:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36836) Djuree válasza Integra (#36834) üzenetére


Djuree
félisten

kis házi barkács csodákra képes :) én akármit vettem eddig sosem illeszkedett, mindig barkácsolni kellett a cuccaimat :D

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36837) TayRol válasza Integra (#36835) üzenetére


TayRol
veterán

;) :D

fuldugod megjott?

[ Szerkesztve ]

(#36838) Integra válasza Djuree (#36836) üzenetére


Integra
titán

barkácsol a halál egy méregdrága motoron, elvárom, hogy illeszkedjen:)

Roli: nem. talán holnap.
viszont kimostam a forcefieldes bukósityak alá való csukjám végre, jó érzés újra belebújni:DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36839) TayRol válasza Integra (#36838) üzenetére


TayRol
veterán

ne is mondd. nekem meg a bukomat kellene belulrol, mert nem kiveheto a belese, es mar 2 eve hasznalom elegge intenziven. szoval... maszkot meg nem tudom elhordani sisak alatt.

(#36840) Daywalker válasza Integra (#36834) üzenetére


Daywalker
addikt

Ok...eredetileg Puig-ot akartam, de az nem volt:( Így is megfenyegettem a fritzeket, hogy ne tököljenek már, merthogy e-bayen rendeltem és 6 napig nem történt semmi, csak amikor elkezdem őket ba..ogatni.

Ha nem illeszkedik, egy kis sziloplaszt csodákra képes :DDD :DDD :DDD Na csak vicceltem, remélem jó lesz :K

TayRol: én azzal fenyegetem a kollégákat, hogy ha rosszul végzik a munkájukat, akkor kötelező beleszippantaniuk a sisakomba :DDD Ki kéne már mosni... :K

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36841) Djuree válasza Integra (#36838) üzenetére


Djuree
félisten

najó az igaz, ennyiért már illeszkedjen rendesen :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36842) TayRol válasza Daywalker (#36840) üzenetére


TayRol
veterán

kovetkezo bukom vasarlasanal alapveto feltetel a kiveheto beles. nemtudom, erre anno hogy nem figyeltem, pedig az elozo suomymnak is kiveheto bele volt.

(#36843) Integra válasza Daywalker (#36840) üzenetére


Integra
titán

puig miben jobb, miért tetszik az inkább?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36844) Integra válasza TayRol (#36842) üzenetére


Integra
titán

jó dolog nagyon, de a csukja a legfontosabb, sokkal többet számít mint a kivehető bélés szerintem. és van még egy nagy előnye, a nyakad is védi, továbbá ha fülessel motorozol védi nem esik ki, jobban rászorít.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36845) Integra válasza Daywalker (#36840) üzenetére


Integra
titán

közben megtaláltam, ami nekem kell
átlátszót vettél? vagy feketét? vagy szürkét?
gondolkodom a feketében, de jó kérdés, hogy mennyire látni át rajta..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36846) Daywalker válasza TayRol (#36842) üzenetére


Daywalker
addikt

A Cabergé kivehető, csak lusta vagyok. Alapból nem lett volna ennyire szagos, csak erős gyógyszerkúrán vagyok 4 hónapja és azt sajnos ennyi idő után a legkisebb izzadással is ... na de mindegy:) Nemsokára vége.

Integra: Annak az alsó fekete részén az volt írva, hogy ZX9-R, az MRA-nak meg az, hogy MRA. Csak ezért tetszett jobban a Puig. Egyébként e-bayről szállítással együtt is olcsóbb, mint az MRA shopban.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36847) TayRol válasza Integra (#36844) üzenetére


TayRol
veterán

teljesen jogos, csak - valami ok miatt - nem tudom elhordani buko alatt. még sieleskor sem. amit anno hoztal forcefieldes nyakmelegito, azt hasznalom, imadom, de mas semmit.

(#36848) Djuree válasza Integra (#36845) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is lesz ittenvane :DD
innen mennyi a posta?

majd ha meglesz a moci akkor majd kérdezek. te otthon vagy a külföldi mocis oldalakban úgy látom :)) egy olyan légnyomás ellenőrző mennyi mint ami neked van?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36849) Integra válasza Daywalker (#36846) üzenetére


Integra
titán

nagyon mások a két cég plexijei.
mra-nál maradok asszem elsőre.

gyuri: 20 euro, de megkapod mo-n is, van sks.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36850) Daywalker válasza Integra (#36849) üzenetére


Daywalker
addikt

Lehet, hogy én is jobban jártam.. Na majd kiderül. Majd csak jövő hét vége felé lesz kép, mert hétfőn megy a gép szervizbe és pénteken tudom elhozni. Visszafele viszont már az új plexivel jöhetek -- remélem.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.