Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37551) Integra válasza Djuree (#37550) üzenetére


Integra
titán

persze. nincsen benne semmi.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37552) Ferdzsoo válasza Djuree (#37550) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hát ez a nem tudja hol van, azért elég necces... Kerestesd meg vele szerintem... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#37553) Djuree válasza Ferdzsoo (#37552) üzenetére


Djuree
félisten

azért ez a srác nem volt semmi. képzeld el kivonatta a forgalomból előző nap mielőtt megvettem. mondom mi a f*szért vonattad ki ha tudtad hogy jövök holnap megvenni. azt mondta erre hogy mert nem hagytam előleget és nem tudta komoly vevő vagyok-e. de mondom nem ráért volna 1 hét múlva vagy 2 nap múlva kivonatni ha mégse jövök érte. erre már nem tudott mit mondani. de eleve biztos volt a megvétel, már lerendezte a banki hitelt is meg minden papírmunkát és utána vonatta ki :W legszívesebben elkértem volna azt a 2300-at amibe került visszaíratni...de már 2300ft-on nem akcióztam ott...fater mondjuk igencsak ideges lett :DDD

költöztek nemrég és a szervízkönyvet meg a másik kulcsot sem találja. (mondjuk szerencsére tudjuk ki szervizelte végig, megbízható jó szerelő, ő ajánlotta a motort is). azt mondta majd ha megtalálta elküldi. nem hinném hogy valami rossz szándék munkál benne, nem úgy néztek ki. pénzesek amúgy, bátyjának egy africa twinje van, faterjának honda dominator, mindkettő zsír gyönyörű állapotban. van még simo meg mz is, de senki nem használja a motorokat csak ott állnak :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37554) Daywalker válasza Djuree (#37553) üzenetére


Daywalker
addikt

Ott kellett volna az 5 kilós kalapáccsal az asztalra csapni ... faterod helyében tuti ezt tettem volna :DDD

Integra: Jövő héten kiderül... :K

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#37555) Djuree válasza Daywalker (#37554) üzenetére


Djuree
félisten

jah, majdnem én is, de nem vagyok olyan heves vérmérsékletű azért :DD

ilyen szervizkönyvet lehet venni valahol? vagy nyomtatni? vagy valahonnan szerezni? mostantól én vezetném rendesen ha szerviz van rajta...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37556) Daywalker válasza Djuree (#37555) üzenetére


Daywalker
addikt

Annak akkor van értelme, ha márkaszervizben javíttatod. Ez a szándékod? Drága dolog az :O
Én gyűjtöm a számlákat, az bőven elég...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#37557) Djuree válasza Daywalker (#37556) üzenetére


Djuree
félisten

jaaaa értem. akkor azért mondta a srác hogy volt szervizkönyv de üres volt majdnem, az elején mikor vette írtak bele valamit aztán csókolom :)) nem márkaszervizbe viszem, van jól bevált szerelő :K nekem is elég a számla...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37558) Daywalker válasza Djuree (#37557) üzenetére


Daywalker
addikt

Szerintem a számlák (főleg ha a beépített-beszerzett anyagokról és a szerelésről külön-külön is van) sokkal többet érnek, mint a kamupecsétes szervizkönyvek. Autónál és motornál is külön mappába gyűjtöm ezeket.

Apropó, nem tudja valaki, hogy mi annak a weboldalnak a címe, ahol lehet vezetni a járművekre költött dolgokat, illetve a megtett kilométereket, a tankolt üzemanyag mennyiséget stb?

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#37559) emre


emre
veterán

ide jön valaki a hétvégén?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37560) Djuree válasza Daywalker (#37558) üzenetére


Djuree
félisten

én ezeknek csináltam egy excel táblázatot. ill. még csak az üzemanyagról meg a kilométerekről van, szerviz még nekem nincs igazán, kocsim fél éve van, mocim meg 2 napja :))
függvények is vannak benne, még nem tökéletesek a grafikonok, de alakulnak, a lényeget mutatják :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37561) Djuree


Djuree
félisten

elég szutykos a láncom.

hogy csináljam? brigéciol (vagy ahogy én hívom vigécolaj :DDD ) + csapvíz + láncspray?
milyen láncspray ajánlotok? jöhet hozzá bolt (esetleg webshop) is ahol kapható :) lehetőleg ne legyen túl drága, de nem is a legolcsóbb kell...említettetek valami fehér cuccost...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37562) Lui76 válasza emre (#37559) üzenetére


Lui76
őstag

Hát nem tudom nekem vagy 25 km ilyen messzire nem szoktam motorral menni :D
Ha nem a balatoni turizmusból kéne kiegészítenem a megélhetéshez , ott lennék egész hétvégén de sajna most nem mehetek.

www.kezmuveskeramia.hu

(#37563) Daywalker válasza Djuree (#37561) üzenetére


Daywalker
addikt

Ja az úgy mondjuk jó. Én mondjuk vettem egy Bel-ray lánctisztítót, de drága és gyorsan fogy, tehát a "brigó" jobb választás. Olajozó spraynek Repsolt használok. Ez is teflonos, de nem fehér, ellenben elég jól tapad és nem is vészesen drága. Sőt, az esőt is elég jól bírta eddig.
Szvsz mindegy mit fújsz rá a lényeg, hogy x-gyűrűs lánchoz készült teflonost sprayt válassz és mindig legyen kellően olajos a lánc. Apósom mondta múltkor a láncomra, hogy túl van olajozva ...nem lehet egy láncot túlolajozni (vagy ha mégis, akkor az egyébként is leverődik menet közben), főleg nem miután 500km-t mentem az olajozás óta és esedékes lett volna az újabb adag.
Repsol, Castrol, Mol, Motorex, Motul, Bel-ray...én ezek közül választanék elsősorban, többnyire elég sok helyen kaphatók. A Motul cuccok nem rosszak, de szerintem rohadtul túl vannak árazva. Motorexből van vagy három féle olajozó, érdemes azt is megnézni.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#37564) yodamastah


yodamastah
őstag

Tisztitani > petroleum. lanc spray tipp > MOL.

[ Szerkesztve ]

(#37565) .mf válasza yodamastah (#37500) üzenetére


.mf
veterán

"Azer a 2005 utani modelleknel a gyari futomu is sokkal jobb. SZoval ujabb motort kell venni :)"

fenébe -- én meg pont a 2000-2002 körüli ZX6R-eket és CBR600F-eket néztem, mert azok vannak olyan árban, hogy velük pályázásnál elcsúszni nem anyagi csőd :DDD

Ejh, most, hogy lett munkám, meg lett az (anyagi) feltétele, hogy motort vegyek, csak emiatt egyben annyi a túlóra, hogy most meg időm nincs :DDD

Nézem Superzoneban Mugen akció van, valakinek közvetlen, személyes, vagy ismerősi tapasztalata van velük? Neten vajmi kevés van róluk. Elég Berik/Arlenness fazon (sőt, Arlen koptató van rajta...), talán azoknak "budget brand"-je? Képen jól néz ki, csak hát ha már 100k, akkor 120-125k-ért Berik is van...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#37566) yodamastah válasza .mf (#37565) üzenetére


yodamastah
őstag

Jo ez egy erosen alalanos kijelentes volt. De ugy 2004 utan jellemzobb hogy olyan rugokkal es csillapitasokkal jottek ki a motorok, hogy a palyan vegzett teszteken is jobban szerepeljenek. Alapvetoen egy 2000 koruli 600ast is igen jol helyre lehet rakni, de kell hozza tapasztalat es ido meg penz tesztelni. Epp minap allitgatam egy 1999es r6 futomuvet es valami hihetetlen milyen puha rugokakal es laza futomuvel adtak ki azt a motort.... persze ez utcara nem is biztos hogy rossz, de ehhez kepest egy mai bolti R6 futomuve olyan jo, hogy nagyon sokaig el lehet vele palyazgatni anelkul hogy hozza kelljen nyulni komolyabban.

[ Szerkesztve ]

(#37567) TayRol válasza .mf (#37565) üzenetére


TayRol
veterán

nem, a mugen mas, japan marka, odakinnt nagyon szeretik, itthon nem nagyon ismerik. termeszetesen nem rokona a honda mugennek.:) jo ar/ertek aranyu cuccok, legalabbis a cordura reszleg.
a bor verziojarol nem tudok nyilatkozni, mondjuk az tenyleg elegge berik-hasonmas.:)

(#37568) Djuree


Djuree
félisten

na letisztítottam szépen a láncot, most szárad. szinte zsír új a lánc, lánckerék, nem kopott szinte egyáltalán, nem lötyög csak amennyire kell :)
vettem castrol láncsprayt, a helyi boltban ilyen volt, nem is rossz, 2300ft volt...
a lánc másik oldalán picit rozsdásak a szemek, de csak az oldala, sztem ott nem tisztították mivel nehezen hozzáférhető. én ott is tisztítom, legalábbis amíg ilyen lelkes vagyok :)
sajna az első lánckerékhez nem fértem hozzá :( szétszedni meg nem akartam...majd ha jobban értek hozzá...

meddig bírja egy láncszett? létezik hogy még az eredeti van rajta ilyen jó állapotban? nem tudok róla hogy cserélve lett volna...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37569) .mf válasza TayRol (#37567) üzenetére


.mf
veterán

"termeszetesen nem rokona a honda mugennek.:)"

Nem mondod... a Mugen Racingnek sem? És a Scythe Mugennek? :DDD
(sima hétköznapi szó, a mu-ja a fosztóképző/nem/nincs + a gen pedig határt, korlátot jelent --> kettő együtt végtelen, határtalan, korlátlant jelent. Sőt, a régi logóban, ami a Superzone oldalán még ott van, csak simán a mugen leírva volt)

"odakinnt nagyon szeretik"

Ehhez képest külföldön se találok sokat róluk sokat... Japánban sem.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#37570) TayRol válasza .mf (#37569) üzenetére


TayRol
veterán

koszonom a felvilagositast.
a mugen racing volt az oldala, ott volt leiras mindenrol, csak ahogy latom, eppen karbantartjak.

(#37571) Integra válasza yodamastah (#37478) üzenetére


Integra
titán

megnéztem, hátsó és első gumim is qualifier, made in japan!! :))
fékbetétek újszerűek, nem vettem, felhívtam a márka kereskedést és ők is azt mondták, hogy röhögve kibírja a két napot, még jóval többet is bír.
úgyhogy megnyugodtam:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37572) Djuree válasza Integra (#37571) üzenetére


Djuree
félisten

elég szar fékbetétek lennének ha 2 napot nem bírnának ki :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37573) Daywalker válasza Djuree (#37568) üzenetére


Daywalker
addikt

Azért a lánckerék kopottságát elég nehéz szemre felmérni laikusoknak, szerintem...(mérni kell). Hogy mennyit bír a lánc az sok dologtól függ.
1: mennyire van ápolva a lánc, beleértve a rendszeres olajozást is.
2: milyen a vezetési stílusod és mire használod a motort.

Tehát valakinek 10e alatt elkopik, de akár 30 ezret is el lehet menni egy szettel.

Én olyasmit hallottam, hogy a lánckerék gyakoribb cseréjével többet is kibír a lánc.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#37574) zsoltee10 válasza Daywalker (#37573) üzenetére


zsoltee10
addikt

egy érdekes dolgot próbálok ki éppen az aktuális láncszettel. alu lánckerekek vannak fenn elöl-hátul, mert elvileg puhább, ezért kíméli a láncot. a gyári 30000-et bírt nálam, ez 14000km óta van fenn.

(#37575) TayRol


TayRol
veterán

ez a nem semmi, respect neki.:)

(#37576) Daywalker válasza zsoltee10 (#37574) üzenetére


Daywalker
addikt

Na, erre kíváncsi leszek. Nekem Sunstar lánckerék van fent, de nem hinném, hogy alu lenne sőt...rohadt nehéz volt mindkettő :)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#37577) Djuree válasza zsoltee10 (#37574) üzenetére


Djuree
félisten

azért ez olyan dolog hogy hatás ellenhatás. így viszont a lánc koptatja majd a lánckereket elég rendesen... ;)

Daywalker: abból indultam ki hogy biciklin ha kopott a lánckerék, akkor elég hegyesek, lekerekítettek a fogak, itt meg még tökéletesen szögletes a teteje :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37578) Djuree válasza TayRol (#37575) üzenetére


Djuree
félisten

egy yamahától ez el is várható :))

most volt műszakin a kocsim, az ott dolgozó skacoknak ott voltak a motorjaik, egy fireblade meg egy r1, mondom jól megy a bót mi :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37579) Integra válasza Djuree (#37572) üzenetére


Integra
titán

ez így egyáltalán nem biztos.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37580) F1DO válasza Djuree (#37578) üzenetére


F1DO
senior tag

Egy ilyen beszólásra lehet hogy visszahívtam volna a kocsid hogy 'mégjobban' megnézzek rajta valamit...

(Simán lehet hogy pl 10 év hitelre vették..)

Látom 'nevelnek' a topicban, de khm.. kicsit rád is fér.. (nemegyszer elhamarkodottan nyilvánulsz meg.. Bocs.)

[ Szerkesztve ]

(#37581) Djuree válasza F1DO (#37580) üzenetére


Djuree
félisten

nem mondtam azért így nekik :N csak gondoltam...

ja tudom hogy rám fér, nem értek még annyira a dolgokhoz, de próbálok, olvasgatok sokat a dolgokról...szeretném sokáig élvezni a motorom minél kevesebb ráfordítással :)

Integra: jó igaz, versenykörülmények között lehet elhasználódik...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37582) TayRol válasza Djuree (#37581) üzenetére


TayRol
veterán

jo pap holtaig tanul. ;) en sem tudok meg motorozni, ne aggodj.

[ Szerkesztve ]

(#37583) zsoltee10 válasza Djuree (#37577) üzenetére


zsoltee10
addikt

ez igaz, csakhogy a lánckerekek még elmentek volna 10ekm-t, míg a lánc már kuka volt.

(#37584) ALI_G válasza TayRol (#37575) üzenetére


ALI_G
veterán

szép-szép.
Egy wr 250 x-et elfogadnék játszogatni
[link], [link].
136 kg (gondolom szárazon), 30 paci :)

nem találom az új árát, valaki?

[ Szerkesztve ]

(#37585) ALI_G válasza ALI_G (#37584) üzenetére


ALI_G
veterán

javítom, 136 kg olajjal és üzemanyaggal!
Nagyon kellene egy supermoto, de egyszerűen még a hondát se tudom kihasználni. Múlt hét óta ott áll a garázsban.

(#37586) ALI_G válasza ALI_G (#37585) üzenetére


ALI_G
veterán

Fenébe, mindig lejár a szerkesztési időm.

Na megvan az ára: 2,23 misi (!)
Ennyiért csilliárd-milliárd kilómétert illik tudnia :)

(#37587) zsoltee10 válasza ALI_G (#37586) üzenetére


zsoltee10
addikt

Azért ez rendesen túl van árazva. :F
Egy kawás srácnak az er-6-ban 90ekm van, és 3 éves. Az égvilágon semmi baja. 3. láncszett, 4. szett gumi van rajta és a második szett fékbetét.

(#37588) ALI_G válasza zsoltee10 (#37587) üzenetére


ALI_G
veterán

Az is jó, na de az er6n nincs 2 misi :)

részeg motoros: [link]

Motorrevü elég fain kis cikket dobott össze:
Aprilia RSV4 R, BMW S 1000RR, Ducati 1198 S, Honda CBR 1000RR, Kawasaki ZX-10R, KTM 1190 RC8 R, MV Agusta F4, Suzuki GSX-R1000, Yamaha YZF-R1.

+ giga túra gumi teszt is. Sajnos csak augusztusban jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#37589) Gaboman válasza ALI_G (#37586) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Az a WR250X közel sem ér annyit,mellette üzemórás masina,a tömegéhez képest meg kevés a kraft benne.
Ennél 1000xjobb motorok vannak!
Használtba játszadozni kell venni Husky TE610SMet na azzal lehet játszadozni rendesen.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37590) TayRol válasza ALI_G (#37584) üzenetére


TayRol
veterán

mostani fastrideban van egy kis teszt rola. osszessegeben nem rossz gep, de nagyon nem eri meg az arat.

610-es meg szvsz kezdonek sok lenne.

(#37591) Gaboman válasza TayRol (#37590) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nem lenne sok,nem az a vadállat de mégis van ereje mindenhez!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37592) zsoltee10 válasza ALI_G (#37588) üzenetére


zsoltee10
addikt

hát pont ez az, hogy az er-6 nincs 2M, mégis sokkal jobb motor, mint ez a 250-es yamaha....

(#37593) Djuree


Djuree
félisten

na első 130km-es túra letudva az albiig :DD

faterék mondták hogy kocsival jöjjek, nem ázok meg ha esne az eső, meg elfér minden, meg kényelmesebb is. mondom NEM! :DDD le is izzadtam mint a fene, de majd megszáradok...

fasza volt. igaz voltak kellemetlenségek. volt egy kis szél ami 120-nál már elég rendesen süvített, így csak 100-al tudtam menni hogy ne legyen hangos a szél :U
a hátamon volt a hátizsákom, tele ruhával, mondom nézzük mit tud a gép, 160-al megyek behasalva a tanktáskára a plexi mögé. többel nem mertem menni, ez is elég durva volt.... lelassultam, úgy 10-20 km után mondom olyan fura érzésem van, megálltam, leveszem a hátamról a táskám, hát ki van nyílva, mikor behasaltam akkor nyílhatott ki, nem bírta a légellenállást :DDD felül volt a fasza rövidnadrágom, az el is szállt valahol :DDD :W
a következő a farmerem lett volna, szerencsére az már megmaradt :DD így viszonylag ksi veszteséggel megúsztam, igaz a kedvenc rövidgatyóm volt :(
ezekután már nem mentem hasalósan, majd ha nem lesz cuccom.

másik: indulnék el pihenés után, 1-esbe teszem, mindig leáll. mondom mi a franc van? nem lenne meleg? de mondom 2 perce álltam meg, melegnek kell lennie. aztán látom a lábtartót, na mondom fasza, ilyen is van :C ezt még párszor biztos beszopom mire megszokom, az ilyen hülyék miatt van mint én, simán elindultam volna lábtartóval :)) jó kis funkció...már a szívbaj kerülgetett hogy máris elbaszódott a motor :O nagyon nagy kő esett le a szivecskémről...

most már kezdem átérezni milyen lehet mocival 200 fölött menni jóval...beszarnék...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37594) Gaboman válasza Djuree (#37593) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Hogy is volt akkor hogy te nem fogsz vele sose menni 90-110fölött?
2 napja van nálad de már 160at kipróbáltad vele,látod amíg csak elméletben van meg a motorod ne jelents ki előre dolgokat.Mész majd fölötte is csak még tartasz a motortól ennyi!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37595) Djuree válasza Gaboman (#37594) üzenetére


Djuree
félisten

najó, de csak kipróbáltam, tartósan nem megyek 160-al. lehet ha nem vinne le a szél meg olyan utak lennének. azért egy sportmotoros elment mellettem a szar kátyús úton is vagy 140-el :U bátor...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37596) Kasza08 válasza Djuree (#37593) üzenetére


Kasza08
őstag

sztender lesz az a lábtartó :)

(#37597) Daywalker válasza Djuree (#37593) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem kell szégyellni, én is hamar megfutottam a 200-at minden fogadalom ellenére :DDD
Azért persze okosan...
Táskás sztorim nekem is van. Van egy nagy hátizsákom, ami egyben notebook táska is (hűű most nem tom mi a márkája, de valami elég komoly márkás cucc). Azzal szoktam menni, mert vízálló és a cipzár mellett csatos is. Viszont múltkor felvettem egy sima hátizsákot, kint a pályán behajoltam a plexi mögé elkezdtem tolni neki, erre 140 felett a hátam és a táska közé beférkőzött a szél, ami felemelte a hátizsákot, mint valami ejtőernyő :DDD Szerencse, hogy nem kellett messzire menni.

A sztendert és is beszoptam, csak nálam volt egy kis gond a kapcsolóval, így simán el lehetett indulni lehajtott sztenderrel :((( Szerencsére nem lett baj, azóta orvosoltam a problémát, azóta persze sosem felejtem el felhajtani :DDD .

Egyébként hamar megszokod a sebességet és akkor kicsit felbátorodik az ember. Emlékeszem a mai napig, hogy réges-régen gyerekkoromban simson 60-70km órája is rakétának számított, amikor meg először mentem forgalomba, akkor a 70 is gyorsnak tűnt. Most a 160 is lassúnak tűnik :DDD Persze ésszel kell menni, inkább tűnjön lassúnak, mint én halottnak ;]

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#37598) Djuree válasza Kasza08 (#37596) üzenetére


Djuree
félisten

ja tényleg :B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37599) Djuree válasza Daywalker (#37597) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, fasza érzés a kocsikon pillanatok alatt ártágni magam :) amit a renault-ommal meg sem próbálnék előzni, most 1 mp alatt megvan :DDD

na tapasztaltam a motorosokkal szembeni előítéleteket ismét. le van rakva a panel pincéinek előterébe a mocim, ez fedett, zárt hely, jó hely a motornak (bőven van hely, ez az előtér teljesen üres mindig, a sarokban röhögve elfér a mocim úgy hogy nem akadályoz semmit és senkit). jön egy házbeli. mi ez? na toljam ki gyorsan. ezt itt nem lehet tárolni. felrobban kigyullad stb. najó, szuszaaaa, ne nyírjuk ki egyből :D . szépen megpróbáltam megbeszélni vele, nem sikerült. idióta barom emberek. elkezdett fenyegetőzni hogy szól a közös képviselőnek. na mondom majd én elébe megyek és felkeresem a közös képviselőt. megbeszéltem vele, nagyon rendes volt, azt mondta náluk is van motor, simán lehet tárolni, csak ne follyon belőle a benya, meg ne legyen kannában benzin bent. azt mondta kötelesek a lakók kulcsot is adni hogy bármikor betolhassam a motort :C vannak értelmes emberek....biztos motoros :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37600) Daywalker válasza Djuree (#37599) üzenetére


Daywalker
addikt

Szerencséd van, nálunk és nagyon sok helyen ezt nem engedik...többek között nekem is ezért kellett a két metrómegállóval odébb lévő munkahelyemen garázshelyet bérelni :( Ok, mondjuk az fűtött, fedett, őrzött és nem vészesen drága...viszont +20 perc ha menni akarok valahova. Szopóka.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.