Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36451) Gaboman válasza TayRol (#36450) üzenetére


Gaboman
nagyúr

amugy meg 600-as naked: fz6n, cbf600, gsr, er6n.

De hát nincs nem tudtad! :DDD
Nem ér hát,csak olyan hirtelen haragú a srác,jó lenne lehiggadva irkálnia.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36452) emre válasza Gaboman (#36449) üzenetére


emre
veterán

Már én is erősen gondolkoztam egy tartalmilag hasonló hozzászóláson.
De inkább leszarom magasról, mert az ilyen hozzáállással nem tudok és nem is akarok mit kezdeni. Ezt a hsz-t mindössze azért írtam, hogy tudd nem egyedül a Te szemed csípi a dolog.

Mondjuk nem kicsit zavar mert szívesen találkoztam volna 1-2 motoros fórumtárssal.
De ha élőben is ez megy mint ami itt a fórumon akkor inkább maradok a seggemen.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36453) Gaboman válasza TayRol (#36450) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Gumit sikerült venned?

Integra:
Nem csak az az én világom,ebben hatalmasat tévedsz,látszik nem ismersz,nálam a motornál a megbízhatóság és szervízháttér is számít.
Ha odamegyek megnézem először álló helyzetben a súlypontot majd menet közben,és következnek sorban a váltó és blokk,csillapítás,fékek,üléspozíció,kényelem,mindent egybevéve tudom eldönteni hogy megfelelő a motor számomra.

emre Legyünk békességben,Sportmotoron vannak elegen hülyék itt ne legyen ugyan az.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36454) Picco válasza emre (#36452) üzenetére


Picco
addikt

Teljesen egyetertek veled :R

Integra: nem akarlak megbantani, de erosen reszrehajlo vagy(akar beismered magadnak, akar nem), a hangnem amiben megszolalsz meg kritikan aluli. Nem arto szandekkal mondom ezt neked, epito kritika!

TayRol: nekem is olyan meretu gumma kell ezekszerint a supermoto szettre mint neked (120/70, 160/60), en diablot vettem, XTclubba majd' mindenki ezt hasznalja utcara. Ha varsz meg par napot amig megerkezik akkor szivesen megosztom veled a sajat velemenyemet is :)

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#36455) Integra válasza Gaboman (#36449) üzenetére


Integra
titán

ne mismásolj már megint!!!
KONKRÉTAN egy adott kategóriáról volt szó, erre te megpróbálod a számba adni, hogy mindenhol mit gondolok. ez a te hibád, a te helytelen és pontatlan szövegértelmezésed, ahogy az is, hogy olyat állítasz rólam, ami nem állja meg a helyét!
nem fogok bocsánatot kérni azért, mert butaságot és valótlant mondasz és utána még megpróbálod a butaságod rám kenni!!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36456) Integra válasza Gaboman (#36453) üzenetére


Integra
titán

képtelen vagy a saját realitásodból kilépni, és elfogadni, hogy másnak más a realitása igaz? honnan tudod, hogy neki mi? lehet, hogy az ő szíve és helyzete megengedheti, hogy ne állandóan csak önmagában az árcédulára nézzen?
ezt elképzelhetőnek tartod?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36457) TayRol válasza Gaboman (#36453) üzenetére


TayRol
veterán

meg nem. de lassan idoszeru, mert az elso elegge el van kopva.

(#36458) Integra válasza Picco (#36454) üzenetére


Integra
titán

miben vagyok részre hajló?
hogy gyűlölöm azt a fajta gondolkodás módot, hogy állandóan az megy, hogy minden szar és rossz, ami netán többe kerül, mert van sokkal olcsóbban is és az ugyanolyan jó? aki pedig nem rohan a legolcsóbbhoz, az hülye mert rosszul költi el a pénzét?
leszarom a kritikán aluli hangnemet, gyűlölöm ezt a világbéke kereszteslovagos mentalitást, nem igaz, hogy nem lehet vitatkozni és kimondani semmit, mert csak nyájasan szurkálva lehet!!
na ezt soha nem fogom képviselni!
sajnálom, lehet ezért útálni, de az igazamért kiállok. nekem nem dől össze a világ, aki találkozott élőben is velem, tudja, hogy ugyanúgy kiállok ezért. de ne is haragudj, mikor valamiről beszélünk, és erre valami tök mást hord össze példának, annak mennyire nincsen semmi érve az egészben??? te sem a lényeget látod már rég..
mert a stílusomon lehet vitatkozni, soha nem is tagadtam, ez benne van, de azon, hogy az adott témánál vagyok még mindig veletek ellentétben, arról nem! és ha vennéd a fáradtságot és visszanéznéd, akkor észrevennéd, hogy a lényeg pedig ott van.
tök másról kötekedtek velem. ha pedig a személyemről akartok kötekedni, vitázni, nosza, de ez legyen másik téma, és nem az eredetiből katyvasszátok már össze, mert így necces.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36459) Gaboman válasza Integra (#36455) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ha elhiszed ha nem nem úgy vettem fel hogy nem csak arra a kategóriára értetted,ha igen akkor bocs,mondom én hibáztam mert azt hittel általánosságba beszélsz.
Ezért én kérek elnézést,de a válaszoltál az kritikán alul volt már ne is haragudj,még ha tévedtem is.Majd ha véletlen nem egyezik a véleményünk és én is így válaszolnék neked nem tudom hogy esne,kicsikét szálljál magadba jó!

36456: Természetesen elképzelhetőnek,de te is megértheted a mások véleményét és felfogását.Senki nem azt mondja hogy van olyan jó a harmada annyiba kerülő,de lehet hogy az sem ér annyit mint amivel többe kerül,ezt ugye te is beláthatod.Amire én akkoriban azt mondtam a bukóknál az ütésnél való védelem volt,ezt be is bizonyították.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36460) TayRol


TayRol
veterán

jaja, PEACE sracok.
mikor krealunk talit, tenyleg?

Inti, mikor jossz haza legkozelebb? marmint motorral.:)

amugy lehet nem koltok ulesre, inkabb megyek sokat a motorral, hogy a hatsom eddzem.:) ellenben egy kesztyut kell vennem. alpinestars gppro nekem csalodas, hamar elvasik.

[ Szerkesztve ]

(#36461) TayRol válasza Picco (#36454) üzenetére


TayRol
veterán

az most asszem 45-ert van jo ar erte. nem fogok holnap rohanni a boltba, szoval majd irhatod a tapasztalataidat.:)

(#36462) emre válasza Gaboman (#36453) üzenetére


emre
veterán

Elismerem vannak ott is vad dolgok, de a sportmotoros FZR fórumbeli arcokkal tegnap volt találkozónk Kecskemét mellet.
Kib@szott jó társaság alakult ki az ország minden részéről.
És legalább azonos véleményen vagyunk a szívató és az elektronika szerepéről egy motorban. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36463) Integra válasza Gaboman (#36459) üzenetére


Integra
titán

semmi gond nincsen!
azért mert ilyen vagyok, impulzív és mikor ilyen égbekiáltó.. látok, akkor az kiveri a biztosítékot, mert érthetetlennek tartom, hogy mennyire nem a témánál maradunk.
de tényleg, spongyát rá, semmi gond nincsen.
én pedig az erős hangnemért kérek bocsánatot!
:R

el, de tudod, hogy eltudom kérdezni, nem is értem miért kérdezed.
hidd el, nem olyan rossz mikor pár ezret rádobsz és a LELKEDNEK jót tesz. hidd el, senki sem szüli a pénzt, én sem, megfogok máshol. ezzel a szarházi kormánnyal ellentétben én átcsoportosítok és nem még több adót szedek, addíg nyújtozom amíg a takaróm ér.
az a baj igazán ebben a világban, hogy már senki semmit sem mer a lelkének adni, hogy jól érezze magát és szégyelnie kell ha picit többet enged meg, mert a retekbe kinézik és megvetik, mert lehet másképp is. és mindig, ha hazarepülök, ezt látom. és iszonyú szar ezt látni. és mikor az ember azt olvassa úton-útfélen, hogy ez meg az, és tök felesleges, mert k.drága.. ez egyszerűen nem igaz. borzalmasan jó dolgok vannak és tény, jó vaskosan meg is kell fizetni. ez nem csökkenti a régebbi értékét, de attól még igenis realitás, hogy ha több és jobb. mindenki törekszik erre, te is, én is, mindenki.

nem tudok mit mondani mást, iszonyú jó érzés az, hogy a házad előtt lerakja a tulajdonos a vadonatúj motorod, senki sem ült rajta, a tied, vért izzadva megdolgoztál érte és a magadénak tudhatod. ha tehetném autóm is vadonatújra cserélném, de nem tehetem. majd később azt is. és így tovább. én ugyanúgy mostam kocsit és nyírtam füvet és hordtam újságot, tudom, hogy milyen a meló. és kívánom mindenkinek, hogy igenis tudja meg milyen ez, érezze át és törölje le a könnyeit, hogy ebben a kibaszottul mocskos világban büszkén és gerinccel eltudta érni!! tiszta szívből!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36464) Integra válasza TayRol (#36460) üzenetére


Integra
titán

nem tudom, fogalmam sincsen, hogy mi lesz.
most az is lehet, hogy innen megyek tovább. akkor mindent elfogok adni, vagy családnak meghagyom és eldöntik mit akarnak. ilyen szempontból mindig létbizonytalanságban élek.

mod: talán jövőre. de igazából remélem, hogy jövőre sem.
de otthon meg ott a fézer. :) igaz semmilyen felszerelésem nincsen, apám cuccai meg kicsit nagyok rám. :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36465) TayRol válasza Integra (#36464) üzenetére


TayRol
veterán

ja de olyan tavolsagba sem tudsz tervezni, hogy mikor jossz haza?

(#36466) zsoltee10


zsoltee10
addikt

nyugi srácok.

Integra kérlek lazíts, senki nem esett neked ilyen stílusban, mint ahogyan reagáltál. Apró félreértés. Senki nem volnja kétségbe, hogy vannak kategóriák, amiben a honda a többiek felett áll, és azt sem, hogy adott esetben a magasabb árcédula magasabb minőséget takar.

Egyébként amikor vettem a kawát, akkor a 600-as naked kategóriában a CBF volt a legalja. :D Az összes kategóriatárs (na jó, Bandit még nem) injektoros volt, míg a CBf karbis, stb...

Más: injektor vs karbi: nekem kulcsfontosságú volt, hogy ne karbis legyen. én se akarok szivatóval vacakolni (pedig én is zsigulival autóztam évekig), a modern injektoros pontosabb, precízebb, kevesebbet eszik, kisebb a károsanyag kibocsátása.

(#36467) Gaboman válasza Integra (#36463) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Elhiszem,nekem is sikerült egyszer,volt már új motorom RXV550,átéreztem milyen új motort venni,de ott hamar lefagyott a mosoly az arcomról! :(

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36468) TayRol válasza zsoltee10 (#36466) üzenetére


TayRol
veterán

pedig en a zsigaban eleg pontosan tudtam adagolni a szivatot.:) mekkora moka volt.:)

Gabo: en is szeretem az uj motorokat, de amit szeretnék venni, az a kategoria kicsit meg draga nekem a szalonbol, ezert valami alig hasznalt lesz.

[ Szerkesztve ]

(#36469) emre válasza emre (#36462) üzenetére


emre
veterán

1-2 kép a találkozóról:


Ezzel ott találkoztunk:
FZR 1000+nitro 1
FZR 1000+nitro 2

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36470) TayRol válasza emre (#36469) üzenetére


TayRol
veterán

a nitros motor nemtecc :N

(#36471) zsoltee10 válasza Integra (#36463) üzenetére


zsoltee10
addikt

hasonlóan gondolkodunk. borzasztóan büszke voltam a motorra, amikor zsír újan megvettem, mert a két kezemmel kő keményen megdolgoztam érte, és kipengettem az árát. mégis néha fura, és néha úgy érzem, nem mondhatom el bizonyos embereknek, hogy nem hitelre van, mert annyira butítják az embereket a médián keresztül, és annyira igyekeznek országosan alacsony szinten tartani a fizetésből élők életszínvonalát, hogy el se tudják képzelni, hogy össze lehet szedni ennyi pénzt kőkemény munkával és ésszel. Én évről évre többet vállalok, mert többre is vágyom. 3 éve megtehettem, hogy 24000km-t motorozzak 1 év alatt, mert annyit vállaltam, hogy ez bele fért, de az ember egyre nagyobb célokat tűz ki maga elé. Idén már úgy éreztem, hogy sok lesz, napi 16 órát dolgoztam tavasszal hétfőtől vasárnapig. most már legalább vasárnap nem 4kor kelek.... mégis utólag azt mondom megérte, és amíg bírom, csinálom.

[ Szerkesztve ]

(#36472) zsoltee10 válasza emre (#36469) üzenetére


zsoltee10
addikt

jáááááj, hány kipufogó van ezen? :D nekem se tetszik. :P

(#36473) runner 125 válasza emre (#36469) üzenetére


runner 125
nagyúr

Atyaég, eleve nekem az a gép már a giccs kategóriába tartozik...mellesleg a kipufogók, mint vmi agancs. Jajj

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36474) Integra válasza emre (#36469) üzenetére


Integra
titán

lehet kövezni, nekem az a kipu orgánum bejön:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36475) TayRol


TayRol
veterán

visszaterve: azert kivanom, hogy mindenki megvehesse (legalabb egyszer) almai motorjat. es amikor mindenkinek megvan az aktualis, rendezunk egy talit, ahol szerintem csak tomeny nyalcsorgatas folyna.:D

(#36476) emre válasza Integra (#36474) üzenetére


emre
veterán

A hangja nekem is bejövős. Meg tiszta O.C. feeling a 300-as tappancsal hátul.
Mentünk egy kisebb kört a belvárosban, az esküvői kocsisornak esélye sem volt mellettünk.
De ez az orgona mindent vitt.
A motor építésének története egy készülőben levő oldalon remélhetőleg hamarosan elérhető lesz.

TayRol Nekem az álmom egy motor volt, a többi részletkérdés :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36477) Djuree válasza TayRol (#36475) üzenetére


Djuree
félisten

az jó lenne, de akárhogy nézem 2-3 millát egy motor sem ér :N annyiér már autót is veszek faszát, az meg nem csak egy hobbi mint a motor... :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36478) TayRol válasza Djuree (#36477) üzenetére


TayRol
veterán

jogos, de nekem a motor kokemenyen kozlekedesi eszkoz is.:) tobbet hasznalom, mint az autot.

(#36479) TayRol


TayRol
veterán

Bitter Sanyi befejezi a versenyzest. Szomoru.

(#36480) Integra válasza TayRol (#36479) üzenetére


Integra
titán

pfffffffffff, már megint miből lett elege ennyire?:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36481) Gaboman válasza TayRol (#36479) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Gondolom a jó háttértámogatás végett fejezte be. :(

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36482) TayRol válasza Integra (#36480) üzenetére


TayRol
veterán

nemtudom. szerintem tamogatoi meg csak-csak voltak, de gondolom tul sok 'joakaroja' volt/van itthon.

(#36483) Steven


Steven
addikt

nekem az sv-n kívűl egy motor jön be csak amit talán vennék Yamaha R1 abbol is csak is a 2006 os verizó a többit elbaszták:P Feketében nagyon gonosz:)
[link]

Ennek még ülés alatt van a kipufogoja élőben nagyon kecses motornak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#36484) Steven válasza Djuree (#36477) üzenetére


Steven
addikt

Igazából a fizetéssel van gond itthon, nem az árakkal:) Amúgy néztem az amerikai honlapot (suzukit) és pár százezerrel olcsóbb kint a motor, mint itthon. Vicces olcsóbb is és jobban keresnek :F Hogy van ez kérem? ;]

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#36485) F1DO


F1DO
senior tag

Egyébként sportdob kiegészítője a füldugó! :-)

(#36486) Daywalker válasza Steven (#36484) üzenetére


Daywalker
addikt

Alacsonyabb az áfa és nincs regadó. Innen jön össze az a pár százezer. Lásd az amerikai autók esetét: Ford Mustang kint 6 millió, mire bejön 11. Szánalom ez az ország.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36487) Abri


Abri
aktív tag

hy all
Hol lehet a legolcsóbbab Valvoline fehér láncsprayt venni?

[ Szerkesztve ]

(#36488) Gaboman válasza Abri (#36487) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Látod ez egy nagyon jó kérdés! :DDD

Steven: Szépek azok az R1ek,Alsóörsön ment előttem egy ilyen,eszméletlenül nézett ki,valami gond lehetett vele mert a váltója kemény volt,a gyerek piros lámpánál berakta 1be azt majdnem kiugrott a kereszteződésbe.Néztünk is a haverral hogy ott valami nem stimmel.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36489) TayRol


TayRol
veterán

ujabb cikk, amiben szerepel a rusnya kepem. :B

(#36490) Ferdzsoo válasza TayRol (#36489) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nagyonjó. Én is akarok ilyenre menni... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36491) TayRol válasza Ferdzsoo (#36490) üzenetére


TayRol
veterán

hajra! ALI is menni akar, vele kommunikalj, hatha tudtok menni egyszerre.

(#36492) Ferdzsoo válasza TayRol (#36491) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Egy baj van ezzel, kell szállást intéznem 2 napra, mert nem akarok naponta plusz 400 kilómétert motorozni. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36493) runner 125 válasza Abri (#36487) üzenetére


runner 125
nagyúr

AutoTeka2000 - az olaj náluk a legolcsóbb, mindig tőlük hozom. Nézz szét.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36494) DigitXT válasza Gaboman (#36488) üzenetére


DigitXT
félisten

Lehet, hogy elfelejtette a kuplungot...:DDD

(#36495) Gaboman válasza DigitXT (#36494) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Sajnos nem,ha nem láttam volna el sem hiszem,akkorát kattant a váltó mint ami ketté akar törni.
Haver meg is említette hogy a ö váltója ahhoz képest egy műszer.
Hozzátartozik hogy most nekem is keményebb a váltóm mióta nem a gyári olaj van benne.
Legközelebb visszatérek a gyári olajhoz,sokkal finomabb volt vele.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36496) [lAyCsI] válasza TayRol (#36479) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

muhaha,
minden évben befejezi :D

-= No way back from Here =-

(#36497) Integra válasza [lAyCsI] (#36496) üzenetére


Integra
titán

kicsit sokat foglalkozik azzal, hogy ki a görény mo-n, meg ki nem.
szarja le aztán motorozzon. már mondtam neki anno.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36498) Integra


Integra
titán

jeee, július 19-20 lausitzring!!!:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36499) Chip


Chip
aktív tag

Kicsit bepofátlankodom a nagyvasak közé egy érintőleges dologgal:

Használt Piaggio Ape 50-est keresek megvételre. Ha valaki tudj ilyenről kérem küldjön egy mailt vagy itt írjon nekem.

Chip

(#36500) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Kenesén szombaton kivel találkozok?
Remélem valaki jön innen is!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.