Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37201) Ferdzsoo válasza runner 125 (#37196) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A szánalmas, megint az hogy ő ennyire rohadt kemény hogy így közlekedik városban.
És videóra veszi lehet vele keménykedni. Egyszer lehetnék én is ilyen kemény ...
Mit nem adnék érte... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#37202) yodamastah


yodamastah
őstag

EZ egy k*rva regi video, valamelyik biztosito csinaltatta direkt ilyen weben terjesztes volt a cel, kamu az egesz. Volt neki egy sajat website is. Van belole sok fele, tobbnyore ismert emberekkel. PL ez is: [link]

Rohely hogy megint felutotte a fejet, es sok oldalon meg OMLIK a fikazas hogy EZERT VAN SOK BALESET :( Nagy zero kamu az egesz....

[ Szerkesztve ]

(#37203) yodamastah


yodamastah
őstag

Meg ez is. [link]

(#37204) Picco válasza yodamastah (#37202) üzenetére


Picco
addikt

ezt jo tudni, a vagosat benyaltam volna...a masik ketto gagyibbra sikerult :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#37205) Djuree


Djuree
félisten

hoppá, milyen jó kis oldal idom van a fézerhez:

kár hogy drága, 100k....na majd talán egyszer...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37206) ALI_G válasza runner 125 (#37196) üzenetére


ALI_G
veterán

Ez hülyeség, két éve ez egy reklámban volt, vágó reklámozza valamelyik hitelintézetet és abban volt.

most látom már írták.

[ Szerkesztve ]

(#37207) zsoltee10 válasza Djuree (#37205) üzenetére


zsoltee10
addikt

szerintem borzalmasan néz ki vele. valahogy nem áll össze, nem illik hozzá.

(#37208) Djuree válasza zsoltee10 (#37207) üzenetére


Djuree
félisten

hát nemtom, lehet, élőben kéne látni. habár alapból is nagyon tetszik a motor, nem kell arra oldalidom :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37209) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Most gurult ide be egy CB1000R. OMFG. Ez micsoda moci. Hófehérben.
Pf. Utcai harcos. :Y

Túrázni, főleg két személlyel nem mennék viszont vele... :N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#37210) TayRol válasza Djuree (#37205) üzenetére


TayRol
veterán

a hatso takaro szornyu. szerintem ha feloltozteted, ez is tolja a meleget majd a mogyorokra, mint az fz1. az meg nem kellemes.

[ Szerkesztve ]

(#37211) Djuree válasza Ferdzsoo (#37209) üzenetére


Djuree
félisten

nekem nem tetszenek ezek a nagy tömzsi, dagadt, köpcös mocik....hogy lehet ezen megülni egyáltalán?

TayRol: az lehet, biztos gyengébb lesz a hűtése is....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37212) Tüzi válasza Djuree (#37211) üzenetére

(idomos motornak mindig jobb a hűtése, mint egy idomtalannak. idom megvezeti, míg idom nélkül turbulál a levegő össze vissza)

mod:
feltéve, ha gyári az idom, és szélcsatornás :B (bár lehet, hogy így is)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37213) Steven


Steven
addikt

végül ma sikerült elmennem a shoxba tanktáskát venni "marha kedves eladóknak" mondtam mit szeretnék mondták hogy az nincs (náluk a kifogyoban) azt jelenti nincs ... kérdezem mikor lesz majd :F VÁLASZ : valamikor másfél hét múlva mondom (rákédeztem hogy konkrét dátum válasz valamikor) lol majd valamikor meg kell rendelnem kérdem én, hogy legyen.... válasz nem majd telefonálgassak hgoy van e vagy nincs:D
Kérdezem mi van még azt mondja csak kettő van 20 ezer ft alatt ami hasonló 30-40db táskából amit árulnak.... mondom és mi van azzal amit shox néven árultok azt hagyjuk... Esküszöm olyan érzésem volt hogy semmit nem akar eladni... megse mutatta semmi...

Jó @nyád :((( fel is basztam az agyam

erre megyünk fől párommal megkérdezem hogy hol van a gar amit 3 hete elpostáztak:) mert vettünk egy kabátot és a hozzá értő pláza punik nemtudtak kinyomtatni egy garancia levelet:DD

erre mondja hogy jaaaa hát azt elfejtettem feladni itt van a fiokba...

Erről ennyit ha tehetem többet oda nem megyek!

Elhiszem , hogy nem mindenki szimpatikus de az ilyen könyörgöm ne mennyen eladónak!

Integra te honnan rendeltél tanktáskát?

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#37214) TayRol válasza Steven (#37213) üzenetére


TayRol
veterán

nem kell egy ilyen taska?:) nem sokat hasznaltam.

(#37215) Steven válasza TayRol (#37214) üzenetére


Steven
addikt

írtam privit...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#37216) ALI_G válasza Steven (#37215) üzenetére


ALI_G
veterán

nekem lidl-ös van, szerintem nagyon zsír!

(#37217) Steven válasza ALI_G (#37216) üzenetére


Steven
addikt

jó hát arról én nagyon lecsusztam

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#37218) ALI_G válasza Steven (#37217) üzenetére


ALI_G
veterán

Van minden évben kb. 2x ugyanaz a lidl-ben, de kb. ez és a zokni amit nem bántam meg, hogy ott megvettem.

(#37219) Steven válasza ALI_G (#37218) üzenetére


Steven
addikt

Jó hát nekem jövőhétre már kéne egy táska pluszba nem csak hátizsák:( úgy ,hogy viszonylag sürgős.
Gabomen Neked mennyi fogyaszt a motorod ? Én nemtudok nagyon 8 alá menni:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#37220) Gaboman válasza Steven (#37219) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Normális használat mellett 6-7Lből ki kellene jönnie,de én nem úgy használom azért így 7től egészen 11Lig is elmegyek vele.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37221) Steven válasza Gaboman (#37220) üzenetére


Steven
addikt

most mértem harmadszor nálam most rekord 7,8 jött ki vegyes használat mellett: lassan is mentem nyomtam is neki.... jövőhéten megyek balcsira ott megpróbálom leszórítani hátha sikerül a 7 :)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#37222) Gaboman válasza Steven (#37221) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Amikor pörgetem a gépet ott már kajál rendesen,főleg hogy nekem most a karbiban van egy kis dugulás,így még többet kajál,jövőhéten viszem szervizbe remélhetőleg utána kevesebbet fog enni.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37223) Steven válasza Gaboman (#37222) üzenetére


Steven
addikt

sv -n a legendák 5-6 literről szólnak... nekem soha nem jött össze:) meglássuk

Viszont hála tayrolnak túl vagyok a tank táska vásárlás viszontakságain ...úgy, hogy Big kösz! :C

Más : ha valaki tud jó boltot ahol női motoros gatyákat árulnak miattam ne fogja vissza magát :K (minnél több helyet tudok annál jobb)

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#37224) TayRol válasza Steven (#37223) üzenetére


TayRol
veterán

:)

gyonyoru a motorod! ha nem hasalos lenne, meg irigykednék is. :D

cordura vagy bor kell? atdobtam a linkjet a beriknek.
amugy Zsolti pont most vett parjanak, Probikert, 35-ert, cordura, par hsz.-szel feljebb irta.

[ Szerkesztve ]

(#37225) Kasza08


Kasza08
őstag

Múltkor kinézek az ablakon és mit látok? Haverom az utcából próbál elindulni egy sárga CBR-el. Kimentem, elkezdtem beszélgetni a tulajjal, aki velem egykorúnak tűnt. :F
Kérdezgetem, és sorban válaszol, 1000 ccm, 157 le, 280kg, tiltás kivéve, streetfighteres csávóé volt. Fél millióért vette. 97-es. Aztán azt mondja: - Na, megyek, este fele sok a zsaru. - Legalább A1, vagy M jogsid van? - Dehogy van jogsim, még csak 15 éves vagyok.
Én pedig: :Y :U :( és anyádék? - Megengedték, hogy menjek vele.
Azt hiszem nem is kell kommentálnom.

(#37226) runner 125 válasza Picco (#37204) üzenetére


runner 125
nagyúr

..én sem tudtam, így már más..

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37227) Gaboman válasza Kasza08 (#37225) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Street Figtherkedésre engedik neki az érthető,parkolóban gyakorolni ebben semmi rossz nincs,még ha 15éves akkor sem. Csinálják ezt ennyi idősen,a gond akkor kezdődik amikor kijön forgalomba vele jogsi nélkül,ráadásul még állat módjára közlekedik vele.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37228) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Megvettem a 2010.07havi MR-t.
Benne van az új 690 Duke R,zseniálisnak írják a gépet,akár még túrázásra is alkalmas.Valójában viszont igazi rossz fiú,(kerekezésre,csúsztatásra,stoopira)született.Az új blokk zseniális,valósan 690cm3,már 2500 fordulattól szépen egyenletesen tőr előre,nyoma sincs a megszokott 3000 fordulat alatt lévő rángatásra,csattogásra,sajnos nekem is ilyen volt az SMC.Végre a hátsó fék is használható ha esetleg szükség lenne rá,a régieken is Brembo figyelt de ott a hátsó fék nem volt túl hatékony,az első elintézett helyette mindent.Egyedül a motor súlya sok egy kicsikét 159kg teletankolva,(persze mihez képest) 2004es SMC 660 teletankolva 138-141kg volt ez attól függ titán vagy gyári csövek voltak rajta.Na egy ilyen összsúllyal lenne igazi a Duke R.Az hogy a blokk végre nem rázza szét a pilótát nem úgy mint a régieknél már csak hab a tortán,azt hiszem ha lesz egy nyílt nap akkor megyek megülök egyet.Ára viszont sok 2.8 millió reg.adó nélkül,ennyiért biztos nem ilyen gépet vennék.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37229) Djuree válasza Gaboman (#37227) üzenetére


Djuree
félisten

szted ha mondja hogy sok a rendőr csak a parkolóban akar agyatlankodni? nem hinném.... :U

én a 2010-es katalógust nézegettem, megvettem volna, de 2000ft sok érte....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37230) TayRol válasza Gaboman (#37228) üzenetére


TayRol
veterán

nekem a ktm a bmw mellett igazi alomgep marad. en a 990 SM T-re vagyok rakattanva, de teszteken elegge lehuztak. ja, es 4 millio felett van az ara.:)

(#37231) Gaboman válasza Djuree (#37229) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Én félreolvastam,hogy ő előtte volt streetfighteres csávóé,így már érthető.
Hát bátor a gyerek mit ne mondjak,meg ostoba is.
De ő tudja,csak másokat ne veszélyeztessen,azt hogy magát összetöri az legyen az ő gondja.

TayRol Szerencsés lehetek hogy 1évig volt SMC625ön,mai napig sokszor gondolok még rá,mennyire jó volt vele motorozni,olyan kezelhetősége volt amit eddig akárhány motoron is ültem egyik sem közelítette meg.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37232) TayRol válasza Gaboman (#37231) üzenetére


TayRol
veterán

de akkor miert adtad el? stilusvaltas?

(#37233) mtibi00


mtibi00
tag

Sziasztok!

Kormányon a markolatot fújós festékkel csak simán le lehet festeni? :U :D Nem fog utána ragadni a kezemre a festék meg ilyenek? Köszönöm a segítséget előre is.

Chelsea Football Club

(#37234) Djuree válasza mtibi00 (#37233) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha lefújod utána még lakkal akkor biztos nem ragad majd....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37235) Picco válasza Djuree (#37211) üzenetére


Picco
addikt

nekem a nagy CB es a Z1000 is marhara bejon. ha kiadnanak a japok egy hasonlo 1000-es V2-t mar rohannek is erte :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#37236) Gaboman válasza TayRol (#37232) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Igen,mert 2 személlyel elmenni túrázni nem lehet vele.
Ha arra kényelmes lett volna az életbe nem adom el,imádtam a könnyű tömegét,dönthetőségét,nyomatékosságát,motorfékről nem is beszélve.Nekem teljes sport rendszeres volt,számomra gyönyörű hanggal.Megbízható,igénytelen motor,feelingre SMtől olyat kapsz amit más stílusú motor nem tud visszaadni.Aki már kipróbált jó Supermotot és Speed vagy Túrasportot tudja miről beszélek.
Már csak emlék!! :(((

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37237) runner 125 válasza mtibi00 (#37233) üzenetére


runner 125
nagyúr

A markolat minden esetben gumi, ami eleve nem formatartó - le fog pattogni.
Értelmetlen fújogatni, a festék áráért vegyél rá másikat.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37238) Djuree válasza runner 125 (#37237) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha gumi akkor valóban hülyeség festeni, ez nem is kérdés :U én azt hittem fém...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37239) Djuree


Djuree
félisten

hát beszarok komolyan mondom. hozta a futár a tanktáskát, csak a mágneseket elfelejtették hozzádobni :W :O :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37240) TayRol válasza Djuree (#37239) üzenetére


TayRol
veterán

na azt hogyan? kiveheto belole a magnes? azok fixen bennt szoktak lenni.

(#37241) Djuree válasza TayRol (#37240) üzenetére


Djuree
félisten

ahogy nézem ebben ilyen kis parcellák vannak, tépőzárral zárhatók, és oda kell bepakolgatni a mágneseket. annyiból jó hogy így nem karcolja a tankot.
most látom hogy az egyik cipzár vége is ki van szakadva :W na nembaj, varrónő ismerős kijavítja majd. nem látszik gagyinak a cucc, jó erős és amúgy szép a varrása...meg jól is néz ki.....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37242) Steven válasza TayRol (#37224) üzenetére


Steven
addikt

Kösz szépen .... nekem is nagyon tetszik :B

A ruhákat meg köszi , jövőhéten Balcsi elött ,ha lesz időm végig nézzük a boltokat párommal....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#37243) Steven válasza Djuree (#37241) üzenetére


Steven
addikt

de akkor most nem kaptál mágnest? :F írtál már nekik??

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#37244) TayRol válasza Djuree (#37241) üzenetére


TayRol
veterán

magnest meg teszel bele regi Orion hangfalbol. bar lehet, azt nem fogod egykonnyen leszedni a tankrol.:)

(#37245) TayRol válasza Steven (#37242) üzenetére


TayRol
veterán

a kerdes, hogy bor kell-e vagy cordura, es hogy mennyit szantok ra. ha 100 korul, akkor csak a berik ruha johet szoba - mint bor - es kb. az osszes marka corduraja.

noi 2 reszes borruhak ara, mikor mi neztuk 200-250 ezer konyeken voltak szinte barmilyen markabol, kiveve pl. roleff es az `alsobb` kategoria.

(#37246) Steven válasza TayRol (#37245) üzenetére


Steven
addikt

Hát a kabát már meg van csak nadrág kell,mivel textil a kabát ezért olyasmit nézünk...egyenlőre annak örülnék ha kapnánk rá valót mert a shoxba egy db ot nem találtunk ami jó lett volna rá... kabátot is nehezen találtunk. Ha meg esetleg majd bőr ruhát akarok, full szettet ,akkor azt csak is Angliából rendelem : full szet nyaki légzsákkal 80 ezer ft személyre szabva..

Magyaroszágon esküszöm el vannak szállva az árakkal... :(((

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#37247) Ferdzsoo válasza Steven (#37246) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Megbeszéltük többször hogy Mo-n a fizetésekkel vannak elszállva... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#37248) TayRol válasza Steven (#37246) üzenetére


TayRol
veterán

hat, ha cordura nadrag, akkor szvsz barmelyik marka szoba johet, csak a penztarcad szab hatart. bar erdemes a kabattal megegyezo markat venni, hogy frankon ossze lehessen zipzarozni.

tudsz adni a legzsakosrol egy linket?:)

(#37249) Djuree válasza Steven (#37243) üzenetére


Djuree
félisten

persze hívtam őket, majd küldik a mágneseket. ezért kéne átvételnél kibontani, szétszedni, átnézni mindent mielőtt fizetek, csak ilyenkor a futár úgy néz rám mint a szaros rongyra, meg nem is volt időm rá...
nem gond, mert úgy néz ki még mindig nem lesz motor, a bank elbaszott valamit a hitellel, még nem küldték a srácnak a papírokat :W :O
lassan megőrülök már annyira várom. ez a várakozás a legszarabb, mindig mondom magamban, már csak 3 nap, már csak 2 :DDD most kezdődik előlről a 7 nap (és már nem először) :W :W :W
nembaj, jogsim ma átvettem, fater motorját lenyúlom addig :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37250) Steven válasza Djuree (#37249) üzenetére


Steven
addikt

ismerem a várakozás érzést attól én is meg tudok örülni ;]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.