Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36701) Lui76 válasza Djuree (#36685) üzenetére


Lui76
őstag

Nem 7 ...

www.kezmuveskeramia.hu

(#36702) Djuree válasza Integra (#36697) üzenetére


Djuree
félisten

nah ezt majd én is megjátszom :K

TayRol: jó ára van :Y

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36703) Gaboman válasza ALI_G (#36693) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Igen átlátszó!
Látszódik mikor kell újra lefúni,mert középen fekete helyett fényes lesz,na én akkor fújom le újra.
Nálam ez kb 500km után esedékes,bevált ez a spray,biztos van jobb nála de nekem megteszi.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36704) Integra válasza TayRol (#36699) üzenetére


Integra
titán

motosafe-t vettem én is, ez a legnormálisabb és elérhető áron. az egyedileg legyártott profi cuccok horror áron mennek.. :)
amúgy rengeteg féle van.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36705) TayRol válasza Integra (#36704) üzenetére


TayRol
veterán

jol latom, mar van motosafe 2 is? nem latok kulonbseget az 1-hez kepest. meg aludni is van fuldugo.:)

(#36706) Djuree


Djuree
félisten

én a cégnél nap mint nap hallgatom a 120dB-es gázturbinákat, nekem már nemigen kell füldugó :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36707) Kasza08 válasza Djuree (#36706) üzenetére


Kasza08
őstag

neked hallókészülék kell, hogy halld a menetszelet:D

(#36708) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Olvassátok a kommenteket,ez a két állat szépen elvan egymással,el is küldtem őket hogy hagyják már abba.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36709) Djuree válasza Kasza08 (#36707) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36710) Integra válasza TayRol (#36705) üzenetére


Integra
titán

szerintem semmi különbség és máshol se láttam, nem is értem én sem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36711) TayRol válasza Integra (#36710) üzenetére


TayRol
veterán

akko` jo.:) meg is lepodnek, ha evente fejlesztgetnek a fuldugojukat.

(#36712) Integra válasza TayRol (#36711) üzenetére


Integra
titán

régi fejlesztés ez a cucc amúgy. legalább 5 éves, ha nem több.
de nem értem miben újabb, másabb ez. szerintem csak simán rányomtak egy kettes számot:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36713) TayRol válasza Integra (#36712) üzenetére


TayRol
veterán

ha jol latom, zold a kis tartoja kivul, nem szurke.

(#36714) mtibi00


mtibi00
tag

Sziasztok!

Segítség kellene, mert nem merem addig elkezdeni a heggesztést amíg nem kérem ki a véleményeteket.
Van egy robogóm (malaguti f15), és a letámasztója (sztenderje) nem tartja meg a motort, mert az egyik oldali letámasztó rövidebb. Ehez hozzá lehet heggeszteni egy vas csövet anélkül hogy bármi baja legyen a motornam (akkumlátornak)? Esetleg szedjem le és úgy heggesszem hozzá? :F Előre is köszönöm a segítségeteket :R

Chelsea Football Club

(#36715) Daywalker válasza mtibi00 (#36714) üzenetére


Daywalker
addikt

Mondjuk húzd le a sarukat:) De ha leszeded, az a tuti.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36716) Gaboman válasza mtibi00 (#36714) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Szia!

Itt biztos tudnak segíteni a problémán!
Lehet van olyan típusú robogójuk is.

De ha tényleg úgy akarod hegeszteni hogy az aksi benne van és nem szeded le a stendert,akkor kösd le a sarukat,vedd ki az aksit.

Daywalker: Hallani a szelepzörejeket már?

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#36717) Daywalker


Daywalker
addikt

Nah, jövő héten mehetek szelephézag állításra...nem hiányzott ez most :O

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36718) Daywalker válasza Gaboman (#36716) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem tudtam hogy fordult meg a két hozzászólás aztán rájöttem, hogy szerkesztetted:) A válasz igen, melegen sajnos elkezdett picit kattogni valamelyik. 5-6 órás meló, de ott kell hagyni pár napra, amíg megjön hozzá a korong. Szerencsére hallás alapján nem vészes a dolog, ha mind a 16 csattogna, akkor nem ilyen hangja lenne. De inkább most megcsináltatom, mint szétverjen valamit és akkor drágább a javítás.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36719) Lui76 válasza Daywalker (#36718) üzenetére


Lui76
őstag

Mennyibe kerül egy ilyen művelet?

www.kezmuveskeramia.hu

(#36720) Daywalker válasza Lui76 (#36719) üzenetére


Daywalker
addikt

A korong 1000 pénz/darab az utángyártottból, azt hiszem 2500 gyáriban. Szerencsére az utángyártott kiváló minőségű a ZX9-eshez. Megnézik mennyi kell és annyit rendelnek. Plusz az óradíj, ami 2500HUF/óra...4-5-6 órával lehet számolni. Ha már ott vagyok akkor lehet, hogy egy gyors karbi szinkron is lesz.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36721) TayRol


TayRol
veterán

Bitter Sanyi interju. egy allat ez az ember.

(#36722) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Az mitől lehet hogy nem tudom elforgatni a kulcsot gyújtáshoz? :)
Ha a kormányzárból veszem ki a mocit kapásból át tudom tekerni gyújtásra, de ha nincs rajta a zár nem tudom egyszerűen gyujtásra rakni. (Mintha nem lenne jó a kulcs, de próbáltam a másik kulcsal és azzal is ezt csinálja szart a zárral van valami) És ezt így egyik napról a másikra.
El kell tekernem kicsit a kormányzár fele a kulcsot hogy rá tudjam adni utána a gyújtást.
Szervíz? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36723) Daywalker válasza Ferdzsoo (#36722) üzenetére


Daywalker
addikt

Mondom a jó hírt:) Megpróbálhatod a WD40-et, műszerolajat, fegyverolajat, zsírt vagy a sokak által javasolt grafitport...nekem ez segített valamennyit, mert nekem kormányzárnál akad be...inkább rá sem rakom, mert a végén ottmaradok valahol.

Ha a csodaszerek nem segítenek, akkor azt jelenti, hogy beszart a gyújtáskapcsoló és általában cserélni kell, javítani sajnos nem nagyon lehet. Namármost...motornál nem tudom hogy megy, autónál lehet gyárit rendelni ugyanarra a kulcsra (főleg az immobilizer miatt- Opelnél pár éve 26 ezer forint volt, egyenesen a németektől kellett rendelni kód alapján).

Motornál meg kell érdeklődni, hogy lehet-e ugyanígy rendelni, vagy komplett zárcsere. Amit még érdemes megnézni, az az e-bay. A ZX9-emhez 15 ezer forintból megvan egy utángyártott (Angliából) postával és két hozzá való kulccsal -- így a motor másik kulccsal fog indulni, mint amivel nyílik a tank és a csomagtartó.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36724) Djuree válasza Daywalker (#36723) üzenetére


Djuree
félisten

kormányzárral is lehet menni, max. körbe-körbe mész :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36725) Ferdzsoo válasza Djuree (#36724) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem tudsz menni úgy se mert nem tudod ráadni a gyújtást... ;)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36726) Djuree válasza Ferdzsoo (#36725) üzenetére


Djuree
félisten

ja tényleg :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36727) Daywalker válasza Ferdzsoo (#36725) üzenetére


Daywalker
addikt

Dehogynem, elvágod a zsinórt és szikráztatod, mint a filmekben :DDD

Egyébként is vertem a fejem a falba, mert amikor megvettem a mocit teljesen jól működött a gyújtáskapcsoló, aztán egy hétre rá kezdett el szórakozni. Sajnos mostanság elég sokan panaszkodnak erre (az a szerencsétlen totalcaros Winkler is írt erről egy postot, pedig az ő motorja nem 11 éves, hanem 1,5:) ).

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36728) ALI_G válasza Ferdzsoo (#36722) üzenetére


ALI_G
veterán

Ez normális. Autóknál is így van, hogy néha el kell fordítani a kormányt, hogy a kormányzárat kioldja.

(#36729) Ferdzsoo válasza ALI_G (#36728) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Félreértesz. Nem a kormányzár oldásához kell. Hanem alapból nem tudom elforgatni gyújtásra...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36730) Daywalker válasza ALI_G (#36728) üzenetére


Daywalker
addikt

Olvasd el újból mit írt:) Az autóban is simán el tudod fordítani a kulcsot gyújtásra, ha előtte nem volt rajta kormányzár.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36731) DigitXT válasza Ferdzsoo (#36725) üzenetére


DigitXT
félisten

Éppenséggel tolhatod...:DDD Ennél már csak az a viccesebb,
amikor a riasztós tárcsafékzárad nem akarja az igazságot,
de a riasztást rohadtul elkezdi: égsz a saját mocid mellett.

(#36732) Integra válasza TayRol (#36721) üzenetére


Integra
titán

jó gyerek ez a Bitti még mindig, csak kicsit tényleg kevesebbet kéne foglalkoznia a külvilággal és magára összpontosítania. edzeni, edzeni.
amúgy igaza van, absz ez a nagy versenyzés, ez a nagy para, ez a kick.
de majd írok neki, hogy baszódjon meg.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36733) Djuree válasza Daywalker (#36730) üzenetére


Djuree
félisten

az én verdámban nincs kormányzár és néha mégsem tudom a kulcsot elforgatni, csak ha kicsit mozdítom a kormányt :U

DigitXT: hányszor jártam már így a kocsimmal. volt hogy azt hitték lopom, úgy néztek rám mint a véres rongyra. azóta már ki van kötve a riasztóm :C valami nem volt 100-as vele...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36734) TayRol válasza Integra (#36732) üzenetére


TayRol
veterán

jah, kicsit edzeni kellene, mert ugy nezett ki ebben a borruhaban, mint egy telesz@rt zokni. kollegam is mondta, aki regen a mentora volt, meg a baratja is, hogy bővebbre van szabva a ruha. aha. kicsit tenyleg erositeni kellene, meg kicsit felszivni magat, oszt jovan.

egyebkent respect neki. orult. a jo ertelemben.:)

(#36735) TayRol válasza Djuree (#36733) üzenetére


TayRol
veterán

megvan mar a fazer? lehet nem figyeltem.

(#36736) Djuree válasza TayRol (#36734) üzenetére


Djuree
félisten

"ugy nezett ki ebben a borruhaban, mint egy telesz@rt zokni"

még nincs. van már jelölt, csak fűzöm a tulaját hogy adja olcsóbban :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36737) Ferdzsoo válasza Daywalker (#36730) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Tennap fujtam bele wd40-et. Utána még nem volt jó.
Ma meg egyszer sem akadt be. Remélem így is marad... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#36738) Daywalker válasza Ferdzsoo (#36737) üzenetére


Daywalker
addikt

Kell neki egy kis idő, míg lefolyik az aljára...winklernek is ugyanez volt. :K
Nekem sajnos nem nagyon segít már...pedig kapott mindent.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#36739) Djuree válasza TayRol (#36721) üzenetére


Djuree
félisten

azt mondja bitter hogy kevés a superbike-hoz :F sztem ehhez az utcai versenyzéshez képest a superbike csak kiskutyapöcse :U de még a moto gépé is....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36740) Lui76 válasza Daywalker (#36720) üzenetére


Lui76
őstag

Nekem egy 750-es Kawasaki Zephyr-em van.
A szelephézag állapotára kíváncsi lennék, de
még nem akartam belemerülni.Karbi szinkront meg megcsináltam magamnak.
tudom szelephézaggal kéne kezdeni , de ezt megtudtam magamnak építeni .
- Kawaestre szoktál járni ?

[ Szerkesztve ]

www.kezmuveskeramia.hu

(#36741) Djuree


Djuree
félisten

lehet hülye kérdés de:
a nadrágot rá szoktátok húzni a csizmára, vagy a csizmaszár kivül van? :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36742) DigitXT válasza Djuree (#36741) üzenetére


DigitXT
félisten

Szerintem a csizma van kívül...:DDD

(#36743) Integra válasza Djuree (#36741) üzenetére


Integra
titán

attól függ milyen a ruhád. cordura kívül van, mert bőszárú.
sport túra és verseny bőr cucc pedig belül, másképp nem is lehetne felvenni.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#36744) runner 125 válasza Djuree (#36741) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jaja, nekem az előző ruhám cordura volt, eleve annyira vastag, bő, hosszú volt, h esélytelen lett volna beletuszkolni a csizmába. De pl. a sport-bőrruháknál a nadrág eleve csak 3/4-es, így ebben az esetben a csizma van kívül.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36745) DigitXT válasza runner 125 (#36744) üzenetére


DigitXT
félisten

Csak hogy egy ellenpéldával is éljek: nekem elég szűk a
cordura gatyám szára: frankón belemegy a csizmámba...

(#36746) runner 125 válasza DigitXT (#36745) üzenetére


runner 125
nagyúr

Akkor kiba vékony vagy. ;] :D
..a csizmám cipzárját ha felhúzom, totál passzol a lábamra/vádlimra, esélytelen, h oda betuszkoljak valamit.
Béléssel is beletudod tűrni? :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#36747) Djuree válasza Integra (#36743) üzenetére


Djuree
félisten

jah cordura van. kivül jobban elfér, de éppen bele is tudom húzni a csizmába, habár kicsit nehezen, na majd meglátjuk hogy a jobb :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36748) DigitXT válasza runner 125 (#36746) üzenetére


DigitXT
félisten

A csizma fazonjától is függ, szvsz: igen, béléssel is megy, mert
az bőven nem ér le bokáig. (Amúgy pont nem vagyok vékony.:()

(#36749) emre


emre
veterán

Valakinek nem kell esetleg egy SHOX PROTON, L-es (10-es) full bőr kesztyű?
Eggyel nagyobb csere érdekel. :U
mod: nem ebben a színben, hanem az egész sötét árnyalatú

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#36750) alvaro válasza Djuree (#36741) üzenetére


alvaro
senior tag

Nekem a nadrág van kívül, a csizmaszárat jó simulósra meg tudom húzni, a nadrágszár meg alapból bő.
Ha a bélés benne van, akkor pedig legbelül a bélés, aztán a csizma, végül a külső rész (nem patentolom hozzá a szárhoz a bélést alul) - olyan "labirintus" technikával. Ha melegítő is van a bélelt nadrág alatt (mondjuk úgy 5 foktól lefele), az is a csizmaszárban, értelemszerűen :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.