Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37901) Gaboman válasza runner 125 (#37897) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Teszt a Daytonáról,nem ír róla rosszakat,bár azért az R6,CBR hát jaja.

.mf első motor lesz,ja bocs azt nem tudtam,akkor azok kilőve természetesen.De úgy gondolom hogy akkor egy 600 speed sem kell elsőre.Inkább túrasport 600-650,bőven megteszi,ha majd az kevés lesz utána jöhetnek a gyorsasági motorok.Bár ezt neked kell tudnod,de rutin nélkül felülni egy 120LE speed mocira felelőtlenség és rutin hiányában hamar bekövetkezhet a baj.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37902) runner 125 válasza .mf (#37900) üzenetére


runner 125
nagyúr

A francokat, én konkrétan emlékszem, h írtam, mennyire szép ez is. :D

Jaja, a piros olcsóbb, de valóban... vajon mi lett a régi fejidommal?

Amelyik hirdetésnél ez olvasható, szvsz tényleg nem lehet már forgalomba helyezni, azt is el tudom képzelni, h már 10 tulaja volt, és lazán elkeveredtek az okmányai. :U

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37903) .mf válasza runner 125 (#37898) üzenetére


.mf
veterán

Aztaq... :Y :)) :W
Ez valami posztapokaliptikus filmbe, pl. Mad Max vagy Fallout - The movie vagy Waterworld szárazon vagy hasonlóba kiváló lenne, de csak valamilyen bevállalós kaszkadőrnek, én még kikapcsolt állapotban sem ülnék fel rá :))
Még első fék sincsen rajta! hogy a rugózást már ne is említsem... :W :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#37904) runner 125 válasza .mf (#37903) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ja. :D

..de szobornak ebben az állapotban mutatós. :D

Gaboman

Aham. :K

..egyébként az ára egészen kategóriához mérten van megszabva. 1m körül szintúgy '04-'05-ös Gixerek,R6-ok, stb-k vannak.
Az alkatrészbeszerzés viszont tutker aranyárban lehet.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37905) emre válasza Gaboman (#37901) üzenetére


emre
veterán

Jogos észrevétel, de azok is 100 le körül vannak. 600ccm felett meg majdnem tök mindegy. Szinte csak a motor karakterisztikája más. Alatta meg jó esetben egy év alatt kimotorozza, aztán csak néz majd ki a a fejibű hogy mit kezdjen ezzel a szecskavágóval.

Én anno szaré-hugyé vettem egy 1988-as műszakis FZ750-et. Ezt a mai napig nem bánom, mert nem az a nagyon pörgős gép, de foglalkozni kell a vassal. Annak meg baromian örülök hogy nem egy millás értékre kell vigyáznom, és ha elfekszek vele nem bukok egyből 500E Ft-ot. Pakolom alá az 1000-es Genesis futóművét hogy ne 16"-os meg 18"-as gumikat keljen vásárolnom hozzá. Csinosítgatom, lassan olyan lesz mint új korában :DDD
Most sem vennék jóval drágábban motort, de biztos karburátoros lenne, Teljes idom nem, de fejidom lenne rajra, és a futóművet átnézetném komoly szervizben előtte. Ezzel sajnos szoptam. Számomra az sem mindegy hogy 100-150 km után ki kell-e egyengetnem magam a motoron, vagy az üléspozició megenged-e nagyobb hatótávolságot. Szóval nekem ezért nem kellene echte sport motor.
Ha lenne pénzem akkor ezek érdekelnének, meg esetleg egy 1000-es thunderace :D
pl ez a VFR 400-ért untig elég Z750 800k másik VFR 600-ért 98-as R6 600-ért

.mf: Az tuti, mert a tag 1,2milláért még nem adta oda. De lehet lesz nála egy túra 1300-as BMW eladó.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37906) .mf válasza runner 125 (#37902) üzenetére


.mf
veterán

Igen, láttam, hogy korábban írta emre, méghozzá itt; viszont az a hirdetés úgy tűnik már lekerült, annak /p398510 a vége, a most újralinkelt pedig /p416073, így a régi már csak a sportmotorok/Honda oldalt hozza be.

Gabo: CBR600F4, egyik fő jelöltem, pl. sport-túra.
Tudom, hogy fokozatosság, de hát a sportmotorok a szívem csücske, "de annyira finom a gyilkos galóca" esete ;) Meg anyagilag sem egyszerű, ha pl. vennék egy supermotosított max 10-12 éves, jó állapotú 250ccm fölötti 4T-t, ami érvényes okmányokkal rendelkezik, az is 4-600k. Remélem vagyok annyira nyugodt és óvatos, hogy ne okozzanak túl nagy gondot a kimaradt lépcsők. Persze rutint még nagyon kéne magamra szednem... de ha tizenéves suhancok túlélik az autózást-motorozást, talán én is :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#37907) emre válasza .mf (#37906) üzenetére


emre
veterán

Ott sajnos nem lehet uppolni a hirdetést, és ezért általában hetente törlésre kerülnek, majd újból felteszik, hogy elöl legyen.

Egy FZR-es ismerősöm is ilyen. :DDD Hiába mondtuk neki hogy kényelmetlen, feküdni kell rajta neki akkor is egy 1000-es FZR kellett. Hasonló testalkatú lehet mint Te.
A gyerek sokat tekert versenybicóval, és megszokta hogy a feneke a feje felett van. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37908) runner 125 válasza .mf (#37906) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, h úgy. Emlékeztem konkrétan, h én már láttam azt a CBR-t.

Egyébként 1.2-ért szvsz kár, h nem adta oda. 1.350-ért 2007-est láttam hirdetni. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37909) Boci_83 válasza Gaboman (#37894) üzenetére


Boci_83
őstag

Ezt a Dytonát akartam megvenni 800 ért, idomok heggesztve voltak, festés hiányzott, de elvitték. Azóta úgy látom lefestették, de a generátor deknire már nem jutott 1 dl festék azóta sem. Nekem rohadtul tetszik amúgy! :K

[ Szerkesztve ]

**********

(#37910) Gaboman válasza emre (#37905) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Pl egy SV650 teljesen tökéletes első motornak vagy egy GT650R ha sportosabb darabot szeretne.Aztán ezeket kinőve ami nem egyszerű dolog,vezetők 90%nem is növi ki soha jöhet egy nagyobb vas.

Boci_83 Nagyon szép motor így képek alapján.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37911) .mf válasza Boci_83 (#37909) üzenetére


.mf
veterán

Ugyanez volt? Törött, összetákolták, újrafestették és ilyen állapotban egy milkáért hirdetik, szót sem ejtve korábbi sérüléseiről? Rendes kis használtautó-kereskedés... :( s attól félek még én is sok ilyen esettel fogok találkozni...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#37912) runner 125 válasza .mf (#37911) üzenetére


runner 125
nagyúr

Se matrica, semmi rajta. Egyértelműen látszik, h újra lett fényezve...
Amúgy szvsz nem akkora tragédia az, ha műanyagoznak egy motort, főleg egy ilyen speed-nél.. A váz és a futómű legyen okés. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37913) Gaboman válasza runner 125 (#37912) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Pontosan,ha csak idom sérülés volt rajta és szépen meg lett csinálva.
Persze árból lehet engedni mert nem sérülésmentes volt.

.mf Helyedben lennék elgondolkodnék azokon a 650es gépeken első mocinak,vezethetőségre tetszenének,a GT650R főleg!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37914) runner 125 válasza Gaboman (#37913) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jól rémlik, h blokk terén azoknak a Hyosung-oknak van köze az SV-khez?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37915) emre válasza Gaboman (#37910) üzenetére


emre
veterán

Ez is igaz :K

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37916) TayRol


TayRol
veterán

valakinek egy ilyen?:) újszerű, s-es méret.

(#37917) emre válasza TayRol (#37916) üzenetére


emre
veterán

Szemezgettem vele magam is, de az S nekem kicsi lenne, :(
Mennyiért? :U

mod: ezzel szemezgettem, nem ugyanaz

mod2: megvan :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#37918) Boci_83 válasza .mf (#37911) üzenetére


Boci_83
őstag

Persze! Megismerem a bal oldali deklin a hegesztést, meg a Micron dobot. Nem túl sok ilyen motort hirdetnek....

**********

(#37919) TayRol válasza emre (#37917) üzenetére


TayRol
veterán

igen, ennyi lenne. persze ez iranyar, mindenki alkudni akar belole, szoval nem ennyiert fogom valoszinu eladni.:)

(#37920) .mf válasza Gaboman (#37913) üzenetére


.mf
veterán

Gondolkoztam már rajtuk, egyszer régebben már körbejártuk:
- nem vagyok V2-párti, az egyenletes járású sor4-et preferálom, nem szeretem a vibrációt és a V2-vartyogásért sem vagyok oda
- SV-nek durva és hirtelen motorféke van
- GT650R-rel mindenféle gondok voltak, 2006 előttieknél nagyon panaszkodtak a rossz fékekre, más évjáratoknál is voltak ilyen-olyan problémák (futómű, elektromos rendszer; illesztések és fényezés minősége már csak hab a tortán. Egy jól másolt blokk nem elég egy jó motorhoz). Inkább veszek egy pár évvel öregebb, de megbízhatóbb, minőségibb motort.
- legutóbb volt még a GS500F, de arról végül ti is beláttátok, hogy minőségben messze nincs ott, mint ezek, teljesítménye sem sok, akkor már inkább CBR600F egy kicsivel többért.

De örömmel fogadok más tippeket is: >250 sor4; teljes-idomos; sportos, de valamelyest túrázható is; jó futómű, fékek; rendesen össze van rakva és megbízható; 2001-2006 közötti, mert kb azok férnek bele a költségvetésbe; nézzen ki valahogy, lehetőleg jól :D

Idomsérülés: nem tudom, nekem akkor is visszás ordas tapló pofátlanság, hogy -- ha jól értem -- ezelőtt úgy volt hirdetve, hogy a képeken látszott, hogy estek vele, és így volt 800k; most meg az esésről hallgatnak, és 1M-t kérnek érte. Nekem nem lenne pofám hozzá; s ha egy ilyennel találkoznék, hogy ott derülne ki, akkor elküldeném őket a vérbe.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#37921) runner 125 válasza TayRol (#37916) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jó dolog ez, de S-es.. a karomra elég. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37922) Gaboman válasza .mf (#37920) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Neked kell tudnod,mindenesetre én mentem már CBR600Fel és GT650Rel is,nem mondom hogy a Hondát annyival jobb,sőt valamiben még alul is marad.
Minőségibb anyagból van ez kétségtelen,de amíg 800ból már 2006-2007es GT650R kapsz addig CBRből 2000-2003,az sem mindegy melyik mennyit futott.
Volt összehasonlítás még régebben az SV650 és GT650 között,a GTt összességében jobbnak találták és nem az ára végett.
Érdemes lenne mindegyiket kipróbálnod,CBR/GT).
GTből a fekete vázasok már jók!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37923) TayRol válasza runner 125 (#37921) üzenetére


TayRol
veterán

páromé. rá tokeletes. nekem xxl-es volt.

(#37924) runner 125 válasza Gaboman (#37922) üzenetére


runner 125
nagyúr

Akármennyire jó ár/érték arányú gép ez a Hyosung akkor sem egy Honda. Bevallom, számomra márkátlan motor.
..és inkább vásárolnék egy 2-3 évvel idősebb Honda-t, mint egy ilyet.

Mint pl. új Swift, vagy használt német/valóban japán. Nálam nem kérdés.

Persze, ez én vagyok. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37925) Gaboman válasza runner 125 (#37924) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Ezt írtam én is a Honda az Honda,de a Hyosung sem rossz,ezt is tapasztaltam már.
És a blokk karaktere még jobban is tetszik mint a 600Fnek.Ott meg a fékek,anyagminőség tetszik nagyon,pontos illesztések.Csendes,finom váltó és hasonló dolgok.Van mindegyiknek előnye,hátránya,a CBR túl kicsike az én méretemhez már,GT pont jó.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37926) yodamastah


yodamastah
őstag

Mentem mar par Hyosung-al, egyik rosszabb mint a masik. Jo mondjuk hasznalhato, de a futomu es a fek az eleg gagyi meg az R-esken is. Viszont volt egy modell ami nagyon tetszett. Kaptam kolcson egyet par napra, es marha nagy sikere volt meg a csajok is szivesebben ultek fel ra hatra. Ez volt az :D [link] Na ez egy nagyon mokas motor :D

(#37927) runner 125 válasza Gaboman (#37925) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hm, az érdekes, h nagyobb(nak tűnik) a Hyo, így képről meg nem mondanám. Kb egy méretnek tűnik.

Más.

Halálos baleset az 52-es úton. Vajon a vizes út miatt "csúszott be" a busz alá? :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37928) runner 125 válasza yodamastah (#37926) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezek egyértelműen Suzuki-kat kopiznak, ez csont olyan, mint a Suzuki Van Van. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37929) Gaboman válasza runner 125 (#37928) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Állítólag külön fejlesztés csak a Suzuki blokkot vették alapul.
A fékekről annyit hogy volt szerencsém Hayabusához is és a fékek azon sem voltak sokkal jobbak mint a GTn.
Kompromisszum akik ilyen gépet vesznek,viszonylag olcsón hozzájutnak fiatal motorhoz,néhány dologban kicsikét gyengébb tulajdonsággal.
Hyosunk topickban beszélgettem pár emberkével elégedettek vele,persze nem pályamotornak való,hanem túrasport.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37930) Integra válasza yodamastah (#37926) üzenetére


Integra
titán

valami ilyesmivel nyomta a bud spencer is az egyik filmben, nem?:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37931) Djuree válasza runner 125 (#37927) üzenetére


Djuree
félisten

szerintem hirtelen megszűnt a szél a kisbusz takarása miatt, így nem kellett ellentartani és így "beszívódott" a busz alá :U rengetegszer megesik, nagyon veszélyes, nem igazán lehet kivédeni, csak nagy rutinnal :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37932) TayRol válasza Djuree (#37931) üzenetére


TayRol
veterán

pedig nem babettaval volt, hanem busaval, es ket szemellyel. szoval megvolt a 4 mazsa suly.

(#37933) runner 125 válasza Djuree (#37931) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hm, megeshet.

Az előbb mutatták a híradóban is. Ahogy láttam még helyszíneléskor is állt a nyomvályúkban a víz, attól is bekerülhettek alá.
Rutin itt kérdéses lehet, 45 éves fazon Busa-val valszeg elég rutinos pilóta.. :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37934) yodamastah


yodamastah
őstag

Allitolag nagyon rossz arrafele az ut, ez konnyen lehetet az a baleset egyik oka.

Mindenesetre elozni kozel fuggoleges motorral szokas kozuton, ott elcsuszni, nem olyan egyszeru csak ugy...

[ Szerkesztve ]

(#37935) TayRol válasza yodamastah (#37934) üzenetére


TayRol
veterán

sokszor jarok arra, az 51-eshez kepest jobb az ut, de osszessegeben eleg pocsek. mindenesetre fura eset, de sajnalatos.

(#37936) Tüzi válasza runner 125 (#37933) üzenetére

Pontosan ezért perelte be az államot (közútkezelőt) egy polgármester valamelyik északi megyében, mert olyan katasztrofális az utak állapota arra felé (is), hogy az már kifejezetten balesetveszélyes. Egy normális rendőrség pedig elverné a port az út kezelőjén is.

Szerintem mindenki ment már bele nyomvályúba ahol állt a víz. 80-al sem kellemes élmény...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#37937) runner 125 válasza Tüzi (#37936) üzenetére


runner 125
nagyúr

Elhiszem..

Bár a közútkezelő általános reakciója erre mi?! Kibsznak egy-egy 40-es táblát a veszélyes útszakaszra, s meg is van oldva.
:(((

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37938) ALI_G válasza runner 125 (#37937) üzenetére


ALI_G
veterán

Abszolút. Nálunk a 47-es út Mezőberény - Békéscsaba jelenleg a legrosszabb Magyarországi főútvonal. Évek óta 60-as táblákkal van kiszinezve. Szerencsére ritkán mérnek a rend őrei. A másik szerencse, hogy decemberben megszavazta az országgyűlés és felújítják 5 milliárdból.

(#37939) Daywalker válasza ALI_G (#37938) üzenetére


Daywalker
addikt

Én inkább azt sorolnám fel, hogy melyik út a jó BP-en, mert az a lista rövidebb lenne, mint a rossz utak felsorolása.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#37940) Djuree válasza ALI_G (#37938) üzenetére


Djuree
félisten

nálunk borsod megyében mindenhol 40-es tábla, most a víz miatt meg még rosszabbak lettek az utak, még 40-el sem nagyon lehet menni, max céges kocsival :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37941) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Nem ide tartozik,de elképedve néztem ma a reggeli műsort a TV-ben,volt bent egy politikus aki elmondta mennyi Magyarország 20 év alatt összegyűlt államtartozása,majdnem leestem a székről amikor kimondta.
Kapaszkodjatok meg,81ezer milliárd forint. :( :(((
Nincs annyi a bevétel évente az országnak mint ami a tartozása. :W
Gondoltam megosztom veletek,szar a helyzet!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#37942) Djuree válasza Gaboman (#37941) üzenetére


Djuree
félisten

most mit izélsz, zsebből kifizetem ha éppen olyanom van :DDD
amúgyis viki bácsi most felvirágoztatja az országot....szarvirággal :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#37943) Ferdzsoo válasza Gaboman (#37941) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

LOL nekem az uccsó infóm valami 20ezer milliárd volt még gimis koromban a földrajztanár akkor azt mondta ez most ennyi és most kezd majd csökkenni. :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#37944) runner 125 válasza Gaboman (#37941) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azért nem kell itt maradni, el kell húzni innen. Ennyi.

""

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37945) Integra


Integra
titán

voltam ma a dreamben megtudni hogy kb mennyibe fog fájni listaáron az alkatrész csere.
jó hogy ültem a széken, vagy 350ezer.. eszem megáll, ebből az első fejidom 82ezer, hátsó 104ezer, fényszóró 65ezer. a többi már csak aprópénz ehhez képest.
döbbenet.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37946) runner 125 válasza Integra (#37945) üzenetére


runner 125
nagyúr

A fejidom még mindig nem Daytona árban van. :D

..persze ettől függetlenül szopás. :F
Valami casco félét miért nem kötöttél rá?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37947) Integra válasza runner 125 (#37946) üzenetére


Integra
titán

az mennyi??:))
nem, no casco. ha bmw motorom lenne arra lehetett volna frankó biztosításokat kötni, de magyar biztosításnál ilyen nincsen.. na midnegy.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37948) runner 125 válasza Integra (#37947) üzenetére


runner 125
nagyúr

136k.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#37949) Integra válasza runner 125 (#37948) üzenetére


Integra
titán

szélvédő nélkül? azzzigen:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37950) Djuree válasza Gaboman (#37941) üzenetére


Djuree
félisten

csak hogy érzékeld:
81.000.000.000.000 :C :C :C jó lenne ennyi 1 forintos mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.