Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2819) stargazer


stargazer
senior tag

most viccen kívül

ti milyen tipusú motort ajánlanátok? 185 centi magas vagyok, nem akarok úgy kinézni rajta mint majom a köszörűkövön, szeretném ha arányosan hozzám méretezett lenne, és szeretnék majd évente kb. egyszer hosszabb külföldi útra is elmenni (pl. horvátország) autópályán, de legtöbb esetben városban és városok közti ingázásra használnám. az se lenne baj ha nem kéne mindig minden cuccomat magamra aggatnom, hanem lehetne tárolni is ezt-azt benne.

a klasszikus naked-eken (mint pl. CBF-500 vagy 600) sztem hülyén nézek ki, mert túl kompaktak.

cruiser-ek méretre okésabbak lennének, csak álítólag autópályára elég soványak, 110-nél nem igazán szeretnek jobban menni (mennek nem az csak nem szeretik annyira).

nagy állat túramotort? csak azért hogy évente egyszer hosszabb útra megyek?

SM talán elég magas üléspozíció (bár lefényképeztettem magam az FMX-en és azt is kicsinek találtam alám), városban jó lenne de fél óránál tovább kegyetlenül kényelmetlen.

5let? lehet hogy olyan motort szeretném amilyen igazábol nincs is? biztos hülye igényeim vannak.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.