Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3151) [lAyCsI] válasza qpakcovboy (#3146) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

sikerült valamit letárgyalni a 650-re?

-= No way back from Here =-

(#3152) qpakcovboy válasza Tüzi (#3147) üzenetére


qpakcovboy
őstag

A gödöllői srácnak véletlenül nem egy GPX750R-je volt vebring dobbal? Fekete színű?

Amúgy a Honda vezérműfeszítője tök egyszerűen orvosolható legalább is az enyémbe egy erősebb rugót esztergáltattak, mai végülis nem lett jó méretben, de egy anyacsavart raktak a rugó alá és azóta nem csörög. És tök jól üzemel.

(#3153) qpakcovboy válasza [lAyCsI] (#3151) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Igen beszéltem vele, tetszik a motor csak kicsit drágálom, lehet inkább 1000s lesz belőle, ha már úgy is hitelre veszem hosszú távra... Lehet a 650-es egy idő után pici lenne nekem. Minden esetre még rágódom.

(#3154) Stalker-2572 válasza ALI_G (#3139) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Most találam én is linket Szeged supermoto OB :C

All Black...

(#3155) [lAyCsI] válasza qpakcovboy (#3153) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

értem,
jolvan te vagy a maisztro,
amúgy ha hosszú távra tervezel az 1000-es mindenképp megtérülőbb befektetés szvsz,
jobb fék, jobb blokk, jobb futómű:)

igazából ebben az esetben az lett volna az előny, hogy tuti nem valami gányolt fost veszel a pénzedért...

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#3156) Tüzi válasza qpakcovboy (#3152) üzenetére

Nem tudom már, pár éve beszélgettem vele az üdülőnkben. Foggalmam nincs milye volt :S
Amúgy igen, ez kezd egy elterjedt javítássá válni. Mármint az erősebb rugó. :)

persuader: Jó hát... :D Van emberi faktor is. Figyelmetlen is lehet az ember. Kedvenc sztorim, hogy egy másik ismerősöm bennehagyta a rongyot a blokkban, és nem értette miért dadog. xD Aztán amikor rongyot köpködött a kipuffon, akkor eszébejutott, hogy az egyik szívótorokban menne maradt a rongy :DDD :DDD
Ennél már csak a "sietek, figyelmetlen vagyok, és dízelt tankolok" a jobb :C

Hitelre meg úgy kell motort venni, hogy 2-3 hónap múlva összetöröd, lebiztosítóztatod, abból visszafizeted a részlet egy nagy részét. Ha ügyes/okos/bátor vagy, akkor utána alig kell fizetned majd, és lesz egy tök faja motorod :)
Tippet nem adok :D

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3157) [lAyCsI] válasza Tüzi (#3156) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

egy ismerős srácnak sikerült egyszer alpesi dízelt tankolnia az RR-jébe,
volt utána füstölés, tankleszedés, kilögybölés :D

-= No way back from Here =-

(#3158) Tüzi válasza [lAyCsI] (#3157) üzenetére

Szerintem azt szerette volna, hogy hidegben is jól induljon :C

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3159) qpakcovboy válasza Tüzi (#3156) üzenetére


qpakcovboy
őstag

én csak törött lakatrészeket tennék rá.... :)
Bár állítólag nagyon megnézik a motorokat, még azt is hogy mennyire poros a lámpabúra belülről tsb...

(#3160) Topiccsendőr válasza qpakcovboy (#3159) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Még az ellenfelet is megnézik, hogy minek ütköztél, hogyan. Meg hogy a ruhád jó-e rád, szóval, saját-e vagy sem. Mindent. Még jó, hogy análisan nem motoznak.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#3161) qpakcovboy válasza Topiccsendőr (#3160) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Nekem épp folyamatban van ez az ügyem, az "ellenfél" egy dobozos autóval átsorolt a sávba ahol én haladtam és fellököt, a motor burkolata tropa a felni, meg fékkar meg lábtartó szintén.... meg egy két apróság.
A kocsiban semmi kár nem keletkezett, mert csak kibillentett és arra elég volt hogy pofáraessek. de szerencsére karcolás nélkül megúsztam pedig egy parkoló autó vetett véget a csúszásomnak, vagy is annak a kereke...
Ráadásul az "ellenfél" azt állította a rendőröknek, hogy én jobról akartam őt előzni, ha akkor épp nem flesselek a zakózástól biztos felrúgtam volna, de megvárom a rendőrök mit mondanak. Szerencsére van két tanum.

Minden esetre ha kihozzák hibásnak akkor a biztosítóról minden leszedek, munkabérkieséstől a BKV a kilyukadt zoknimig.

(#3162) Tüzi válasza Topiccsendőr (#3160) üzenetére

Akkor ez mán' nem úgy megy, mint régen :(
Bár a teherautós questet még mindig nem írták át, szóval azzal lehet taktikázni. Bár ott már inkább autóval érdemes :( fakk :(

Minden esetre ha kihozzák hibásnak akkor a biztosítóról minden leszedek, munkabérkieséstől a BKV a kilyukadt zoknimig. így kell csinálni :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3163) Tüzi

50-800ezer forintig bűntethetnek, ha szabálytalan kanyarodáson, buszsáv-használaton, vagy elsőbbség meg-nemadáson ér a rendőr. Normálisak ezek? Ki tudja kifizetni ezt, ha elnéz valamit?

Egy kérdés: Mit csinál a rendőr, ha nincs rendszám a járművön? Befut mellém 200al, és leolvassa az motorszámot, vagy mi?
Tiszta idióták ezek, komolyan mondom...

Ahelyett, hogy normális utakat építenének, amin el lehet férni, és nem kell centizni (mint cseheknél, sima főúton is van még 1.5 méter aszfalt a sávokon kívűl, ha gáz van elférsz két kamion között is kényelmesen...
Normális utakat kellene építeni, amiben nincsen 10-15centis nyomvájú, amiben ugyancsak 10-15 centi magassan meg tud állni a víz, és életveszélyes (4-6es főút többet közt).
Aztán ott kellene folytatni, hogy minden friss jogsis alapból páv2-vel indítson. Háromszor nem megy át, akkor ne kapjon jogsit. Mert benne van a nevében, hogy "jogosít"vány. Sok gyökér...
Nem pont ide tartozik, de mégiscsak...
Megőrülök itt :W

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3164) Flashback


Flashback
addikt

Na most lehet hurrogni :)
Ilyesmi áron ilyen gépet, nemtudom mennyi lessz még rá.
[link]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#3165) Levi123 válasza Tüzi (#3163) üzenetére


Levi123
senior tag

Ez tényleg röhej...
Magyarország a kátyúk országa.. Ez egy darabig még így marad. De nézd a jó oldalát milyen sok autópályánk van ;)
Persze arra is kell még a motorosoknak is fizetni, mert mennyire megterheli ám az utat az a hatalmas teher.. :K

Levi

(#3166) Levi123 válasza Flashback (#3164) üzenetére


Levi123
senior tag

A reg.adó biztos, hogy "csak" ennyi? Nem több az valamivel :F

Levi

(#3167) Levi123 válasza [lAyCsI] (#3157) üzenetére


Levi123
senior tag

Nem ment vele "alpesin" ?
Faterom mesélte, hogy egyik ismerőse meg az autóját tankolta tele Vpowerrel..
Csak a gond az volt, hogy diesel helyett benzinnel :)

Levi

(#3168) SzalaiG válasza Tüzi (#3147) üzenetére


SzalaiG
addikt

Honda - :R

Egyetértek.
Japán munkatársaim szerint is a legtartósabb, legmegbízhatóbb. :)

(#3169) SzalaiG válasza Flashback (#3164) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az utolsó, az idomos Hornet az nagyon zsír. :D

(#3170) Flashback válasza Levi123 (#3166) üzenetére


Flashback
addikt

a reg adó a vas korától, első forgalombahelyezésétől függ főleg.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#3171) #25954560 válasza Flashback (#3164) üzenetére


#25954560
törölt tag

meg kell nezni. ennyi szinu fenyezessel akarmi is lehet. '93-as, az nem mai csirke. meg a dob tipusat sem sikerult leirni. es jo lenne tudni a km-t is.

(#3172) #25954560 válasza zsoltee10 (#3109) üzenetére


#25954560
törölt tag

megfaradt szegeny. kene teljes motorgeneral. nincs kompresszio a hengerekben.

(#3173) Flashback válasza #25954560 (#3171) üzenetére


Flashback
addikt

Mondta az eladó srác hogy a fényezés nem gyári, de egybként semmi gond sincs vele nem zörög nem csattog... Jó lenne egy ilyet kifogni.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#3174) Levi123 válasza Flashback (#3170) üzenetére


Levi123
senior tag

Értem..
Menj és próbáld ki, hallgasd meg a hangját, tapogasd át stb.

Levi

(#3175) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Csomagot átvenni csak felbontás után!!

Augusztusban rengeltem egy ACD hűtővédőt

Price: £67.95 / €98.52 Including VAT at 17.5% (24,5k HUF)
32500-ért. Mivel nem tudták azonnal leszállítani kaptam 3500 HUF beigért kedvezményt. Csomag megjött 32500 HUF eredeti áron... átvettem. ( :W ) Kinyitom és mi van benne:
Works Connection hűtűvédő

Price $59.95 (10,5k HUF)
Tehát gyakorlatilg kaptam egy fele annyit érő, gyengébb (szvsz semmit nem érő) hűtővédőt a külföldi ár triplájáért; nem is az eredetileg megbeszélt áron, hanem még drágábban!! :Y

Hosszas huzavona (3 megváloszalatlen e-mail, 2 eredménytelen telefonbeszélgetés) sikerült egy sikeres (3.) telefonbeszélgetést lebonyolítanom és úgy néz ki végre történni fog valami! Adminisztrációs hibára hivatkozva készek visszafizetni a pénzemet és hozni egy HARMADIK hűtővédőt:
CRD hűtővédő

Price $87.99 (15,5k HUF)
Na ez máris jobban néz ki, 4 ponton van felrögzítve, tud szellőzni a radiátor és nem csak egy gyenge lemez (megjegyzem, hogy az ACD-t kézzel meg tudtam simán hajlítani :F ) És mégiscsak másfélszerannyiba kerül mint az ACD, noha még mindig dupla árért kapom. :U
Az "új" termék megjelent a honlapjukon 28,900 HUF-os áron.
Nyertem még 100HUF-ot :)) :O :W

Az árucikk cseréje:
Technikai okokból nem áll módunkban a visszaküldött csomagokat utánvéttel átvenni –így kérjük az árút „Kísérôlevél belföldi postacsomaghoz” zöld színu nyomtatvánnyal címünkre (******)feladni -és az árú személyes cseréjére sincs lehetôség.

Megpróbálom visszaszerezni a pénzem és soha többé nem vásárolok tőlük. Tanuljatok belőle ;) :W

[ Módosította: Racecam ]

All Black...

(#3176) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Kawaszaki GPX750R 89-es fekete vebring dobbal, isteni hangja van! Jó motorikus állapot, egy haveromén és szeretné elcserélni ,egy nagytestű robogóra, esetleg kézpénzre. Tudtok ajánlani valamit? felrakta a használtauto.hu-ra de nem nagyon jelentkeztek.

Ha esetkleg valaki olcsó nagymotort szeretne, tudom neki ajánlani, valamelyi keste mentem vele én is, a 200 meg sem kottyant neki.

(#3177) Stalker-2572 válasza Stalker-2572 (#3175) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Ha valakinek van tippje, hogy hol kéne néznem normális áron egy jó hűtővédőt az kérem szóljon! :)

All Black...

(#3178) tildy


tildy
nagyúr

Mi most vettünk túraplexit ausztráliából. Nem volt olcsó, de sötétített , és jó formája is van, szóval tetszetős darab:D
Megint lentbb vitték a borároson a cbf 1000es árát: 1 798 000 :C:C (Sajna mgé így is duplaannyi , mitn amennyit én motorra szánok... PEdig tetszik. Szép narancssárga)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3179) dabadab válasza Stalker-2572 (#3177) üzenetére


dabadab
titán

Auner?
A valtodeknire mar tettel vmit?

DRM is theft

(#3180) Stalker-2572 válasza dabadab (#3179) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Mivel a német nem az erősségem, nem tudtam eligazodni :F Pontos itthon kapható típus?
Oldaldeknire tettem karbon védelmet 16k-ért ("használt" volt, de újszerű állapotban - bolti ára 22k) van rajta egy halálfej is, jól néz ki, amint kész a szervíz és le tudom mosni a motort csinálok képeket. :D

All Black...

(#3181) [lAyCsI] válasza Stalker-2572 (#3175) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

a bürokrácia :(

-= No way back from Here =-

(#3182) [lAyCsI] válasza tildy (#3178) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

kapásból egy lityóst??
lehet kicsit izmos kezdés lenne :D

-= No way back from Here =-

(#3183) tildy válasza [lAyCsI] (#3182) üzenetére


tildy
nagyúr

Ideiglenesen használhatná más:U

Hétvgén szerintem megnézzük. Egyébként emlékeim szerint suzuki szalon , ha már ott vagyunk akkor megtekintjük a 650es vstromot is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3184) qpakcovboy válasza tildy (#3178) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Szerinted lehet rá venni oldalidomot?

(#3185) tildy válasza qpakcovboy (#3184) üzenetére


tildy
nagyúr

Melyikre a kettő közül?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3186) dabadab válasza Stalker-2572 (#3180) üzenetére


dabadab
titán

Hogy itthon mi van, azt sajna nem tudom (a Black Motorsport a hazai partneruk, toluk kellene megkerdezni), meg a katalogusuk sincs most letoltve, csak ok jutotak eszembe, mint a legkozelebbi, offroad motorosokra specializalodott bolt (nyilvan ott van meg a Louis is (fasza akksitoltot vettem ott 50 ajroert), ami altalanos dolgokra jo, de mondjuk ilyesmit nem vennek ott).

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#3187) [lAyCsI] válasza tildy (#3183) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Jaja, asszem az régen csak Honda volt, csak aztán gondolom szélesítették a palettát, tekintve hogy idehaza slágertermék lett a Géjjesixxer haccá

-= No way back from Here =-

(#3188) qpakcovboy válasza tildy (#3185) üzenetére


qpakcovboy
őstag

CBF1000.

Én SV1000s-t szeretnék meg rá oldalidomot ilyesmit

De ez a cbfnek sem állna rosszul és túrára kénylemesebb lehet mint az sv szerintem

(#3189) tildy válasza [lAyCsI] (#3187) üzenetére


tildy
nagyúr

Megvan!
A Hosuba az!

[link]
Ráadásul 2007es!!!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3190) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Rossi új szinnel indul
Philip Island-en...
mindíg jót mosolygok amikor meglátom az áll Termignoni dobot:)

-= No way back from Here =-

(#3191) [lAyCsI] válasza qpakcovboy (#3188) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

pofás darab, jól mutat

-= No way back from Here =-

(#3192) [lAyCsI] válasza tildy (#3189) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Jaja, decc it!
majd fél millával olcsóbb a CBF?
nemrossz!

-= No way back from Here =-

(#3193) qpakcovboy válasza [lAyCsI] (#3191) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Ne is mondd.....
CBR600f is tetszik, nem tudom eldönteni hogy melyiket hitelezzem be.

(#3194) tildy válasza [lAyCsI] (#3192) üzenetére


tildy
nagyúr

Nembizony. :U
És nagyon bizgerálja a fantáziám.
Sv-ktől én nem vagyok elájulva. Drágák, és a fejidom se tetszik. Gondolkozz el szerintem ezen a cbf-en,. Vacsiúj, jól is néz ki és nem is drága.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3195) [lAyCsI] válasza qpakcovboy (#3193) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

SV1000 ;)
de méginkább ez a CBF1000

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#3196) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

húha megnéztem most az olajszintem a pálca száraz maradt....

Kérdésem csupán anniy lenne, hogy mivel nem tudom milyen olaj van benne (szintettikus vagy ásványi, meg azt sem hogy milyen vizkozitású) ezért kénytelen vagyok lecserélni. 88-as cbr600-ról van szó. Szerintem ásványi olajat teszek bele, attól úgy tudom csendesebb. Ilyenkor le kell cserélni a szűrőt, vagy célszerű mert nem tétel (1-2 ezer forint)
Amúgy is aktuális lenne az olajcsere, mert utoljára 6000 km-el ezelött volt.

Mennyi olaj kell bele szerintetek?

(#3197) Stalker-2572 válasza sowi (#2982) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Long Way Down vetítése 28-án kezdődik :))

All Black...

(#3198) zsoltee10 válasza tildy (#3189) üzenetére


zsoltee10
addikt

Azta k..! 1,8M??? Biztos, hogy 2007-es, injektoros, és ráadásul metál narancs? ÁÁ! Alig vettem olcsóbban az er-6-ot. :( Igaz, hogy az enyém ABS-es, de szívem szerint rohannék a CBF-ért. Kp-re is 1,8M? Vagy csak ilyen hitelakcióban?Mikor mész megnézni?

(#3199) zsoltee10 válasza #25954560 (#3172) üzenetére


zsoltee10
addikt

Voltak elöjelek, már régóta nem volt okés, vagy ez így hirtelen romlott le az állapota?
Mennyi km van benne? el se indul? Füstöl, mint állat? Megcsinálod? Gondolom akkor fúrás, csapágyak, új dugo, gyürü szett. Pfff.

(#3200) tildy válasza zsoltee10 (#3198) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, biztos.

Honda CBF1000 2007-os évjárat,
"0"km, szalonmotor, 2 év garancia, hitelezhető.
2.248.000 Ft helyett 1.798.000 Ft.

Van dl650 is 1680 000ért.Nyammi:U

Most hétvégén megyek megnézni. Igazándiból már nyár közepe óta szemezek vele, akkor még 1 998 000 volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.