Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2151) Topiccsendőr válasza [lAyCsI] (#2144) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem semmi, hogy a 125-ös tézéer is úgy néz ki, mint az R6.
Nagyon szépek...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#2152) [lAyCsI] válasza Topiccsendőr (#2151) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

jaja új R6 über,
azavicc viszont hogy még egyetlen olyan embert sem láttam új R6-on aki méretben rápasszolt volna, mindenki alatt olyan kicsi aza motor

-= No way back from Here =-

(#2153) NINJA_V


NINJA_V
tag

HI!

Keresek bontott alkatrészeket régi piaggio zip-hez!!

Köcc V

Two Strokes and Four Jokes

(#2154) ALI_G


ALI_G
veterán

hihihi, holnap jó idő lesz, jöttem is haza gyorsan. holnap kedvesemmel felpattanunk és uzsdjíí.

egyébként jön valaki Mezőberénybe szeptember végén az ingyenes Évadzáró Streetfighter Napra? pontosan 29-én lesz.

(#2155) Integra válasza [lAyCsI] (#2144) üzenetére


Integra
titán

és 20ezres fordulatszámmérő nincsen????:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2156) ALI_G


ALI_G
veterán

esetleg 20-21-én kakucsringre, oktatás lesz. 12k
kár, hogy hétvégén meg hacktivity lesz pesten, nem tudom hogy oldom meg...

(#2157) Tüzi válasza [lAyCsI] (#2148) üzenetére

1000RR-t? Megnézném, hol láttad (esetleg a fake képet), mivel majd a most következő motoros kiállításon lehet megnézni, ott is úgy, hogy elzárt teremben, ahova csak az után mehetsz be, hogy a biztonsági őrök átkutattak, nincs-e nálad kamera :P Szóval, az 1KRR-ről az a kép fake, a 600RR meg ilyen lesz. Szerintem ocsmány. Komolyan mondom, a 14 éves 400asomban több az eredetiség, mint az új Hondákban... és hol vannak már az RVF-ek, az NRek, meg a régi szép 600asok... 954-ről, meg az első repsol 1krr-ről nem beszélve...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2158) Tüzi válasza Levi123 (#2137) üzenetére

Írhatnál róla véleményt a sportmotorra, a boncterembe, ne egyedül árválkodjak már a 400asommal :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2159) Integra válasza Tüzi (#2157) üzenetére


Integra
titán

pedig a mostani rr messze az eddigi legszebb kis rr.
arról nem is beszélve hogy a jelenlegi ram air-t is ők rakták fel először a vtr-re.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2160) Tüzi válasza Integra (#2159) üzenetére

Szerintem a második generációs (fordított villás) 600as a legszebb 600as :) Jó, kinek a pap, kinek a paplan, de nekem ezek a nékedbájk speedmotorok nem tetszenek.
De a legszebb cbr akkoris a 954 (feketepiros, vagy feketesárga) meg az első repsol 1000rr, vagy az első fehérkékpiros...

Meg az NR, meg a 750RVF... De ezek álommotorok sajnos :O

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2161) Integra válasza Tüzi (#2160) üzenetére


Integra
titán

nekem is tetszik a 954.
egyébként a fake fotókon szerintem pont hogy a 954-re hajazott valamennyire talán az új fényszóró

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2162) DroneZ^


DroneZ^
őstag

4ütemű 125-ös hondámra szeretnék rakni 1 nyitott kipufogót meg sportlégszűrőt, mert nagyon ratyi a hangja... kb mostani kipufogón max 1 centis a lyuk, nagyon levan folytva... érdemes rárakni? Ront valamit a motoron/kár származhat belőle? thx :R

[Szerkesztve]

(#2163) Integra


Integra
titán

egy kis motoros játék motoros hülyéknek
na ki tudja levetkőztetni a motoros bigét???:))
[link]

mod: én 269 méterig jutottam, itt még tuti nem vetkőzik:DDD :(

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2164) marsu válasza Integra (#2163) üzenetére


marsu
addikt

[link] 292 méter ....

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#2165) Levi123 válasza Integra (#2163) üzenetére


Levi123
senior tag

jó kis játék

siker :) [link]

Levi

(#2166) Tüzi válasza DroneZ^ (#2162) üzenetére

CBR? :)

Amúgy semmit nem árt. Illetve igen. Ha folytatlan lesz teljesen, akkor a túl gyorsan kiáramló kipuffgázok megeszik a kipuffszelet/szelepeket, ezálltal elmegy a kompresszió. Szóval azért maradjon benne folytás.
Sportlégszűrő abból jó, hogy kevesebb energia veszik el szívásra, ezálltal erőteljesebb lesz a blokk.

vLado tutira csinál dobot, egyik ismerősöm is ilyet tett a 125 cbr-jére, de szerintem mindegy milyet raksz rá, csak rakj. Meg légszűrőt is, mert az jó :) Csak a tisztításról ne feledkezz meg. Szerezz be ilyen ablakpucoló spricnit, rakj bele NARANCSSÁRGA bigreciolt, fújd be vele, mosd ki meleg vízzel, ismételd meg, ezután hagyd megszáradni, és jól fújd be minden szívóoldali oldalát légszűrősprével.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2167) Tüzi válasza marsu (#2164) üzenetére

Kerio rulla :)) :)) :))

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2168) Tüzi válasza Integra (#2161) üzenetére

De most akkor fotó, vagy rajz? Mert láttam én is 954re hajazós elejű 1krr képet, de az rajz volt... [link]

[link]

Hát nem tom... Eléggé böszme... :W

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2169) DroneZ^ válasza Tüzi (#2166) üzenetére


DroneZ^
őstag

ja és köszi! :R :R :R :R
Elvileg totál egyszerü cső került vóna be kipufogónak hogy legyen hangja a gépezetnek, légszűrőt meg ccm-re választva vennék... van itt 1 50 ccm-es FULL nyitott kipufogos sportlégszűrös 4ütemü váltos moci, (monkey blokk), annak olyan hangja van mint 1 KTM-nek csak nem annyira hangos de az egész jellege ugyanaz a kökemény dübörgés, félelmetes milyen hang jön ki 50ccm-böl... kiváncsi leszek 125 mire képes :))
vLado-nak van valami magyar honlapja vagy viszonteladonak honlapja? :R

[Szerkesztve]

(#2170) Levi123 válasza DroneZ^ (#2162) üzenetére


Levi123
senior tag

Nekem nsr 125 volt na annak én megcsináltam a kipufogóját. Azon is egy kis lyuk volt.. le volt folytva mint állat. semmi hang csak zümmögés..
najó mondom elég volt, be a műhelybe szétvágtuk a kipufogót és a kiszedtük a hangtompítást, és a cső végét szabadon hagytuk.
Nekem most is csak egy cső van a motoromon pedig az nem 125-ös, hanem 400 as 4 ütemű és semmi baja, pedig abba aztán nincs semmi folytás. :)

Levi

(#2171) Tüzi válasza DroneZ^ (#2169) üzenetére

[link] itt kérdezd Rockandyroll-t őneki van vLado a cbr-jén. Meg tudja mondani :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2172) ALI_G


ALI_G
veterán

hajrá talma!

(#2173) ALI_G


ALI_G
veterán

qva faubel :W az utolsó egyenes utolsó 30 méterén szélárnyékból erősebb motorral kijött elsőnek... :W

(#2174) sowi


sowi
őstag

gyanitom nem itt fog elmenni, de sajnos egy kis baleset miatt eladova valt a pitbike-om [link] ha tudtok vkit esetleg akit erdekelne a dolog, akkor se fogjatok vissza magatokat:) az ar tenyleg csak iranyar, most rohadtul alkukepes vagyok, köll a píz :S

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#2175) sowi válasza DroneZ^ (#2169) üzenetére


sowi
őstag

ugyanaz mint ami egy 450bol, az enyemnek is traktorhangja van

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#2176) #25954560 válasza [lAyCsI] (#2152) üzenetére


#25954560
törölt tag

demijenabiking? :)

(#2177) [lAyCsI] válasza Tüzi (#2157) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

[link]

sztem semmi gond nincs a vassal...

-= No way back from Here =-

(#2178) [lAyCsI] válasza #25954560 (#2176) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Elég meggyőző menettulajdonságokkal rendelkezik:)
Szal a 184 ló, meg 140egynéhány Nm nyomaték rendesen érezhető.
Nem mentem vele sokatm az esztergomi MOL kúttol a szobi révig, de
elég gyorsan odaértünk:)
Párszor meghúztam neki azé, és amikor a végén leszálltam relizálódott
bennem hogy annyira koncentráltam, hogy még azt sem néztem meddig
forgattam ki :D
Amúgy elég agresszor az üléspozíció a Bandit után, rendesen benne ülsz
a motorban, könnyen dönthető, könnyen fordul, fék brutál 2 újjas.
Haverom csak annyit mondott elhűlve a lepencei szerpi után, hogy ilyen
patent futőművel még nem találkozott, az összes huplit meg göröngyöt kisimította
lapon és olyan stabilan ment továbbmint az álom.
A kinézete szubjektív, az ocsmány pokemon kipufogó azonnal cserés, meg elég
széles a tank, de amúgy rendben van a cajg, sztem én is könnyen meg tudnám szokni :)

már csak az árára leszek kíváncsi :U

-= No way back from Here =-

(#2179) DroneZ^ válasza sowi (#2175) üzenetére


DroneZ^
őstag

traktor hang? olyan kö nekem! most probalok valami könyököt szerezni, aztán meg valami dobot.. mien dobot ajánlasz hogy kőkemény dübőrgő hangot tudjak a kis 125-ösömből előcsalogatni? ;]

(#2180) DroneZ^ válasza Levi123 (#2170) üzenetére


DroneZ^
őstag

van képed? :DDD

(#2181) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Tudna valaki 1 ilyesmi, egyszerübb szolidabb olcsóbb de abszolutt nyitott dobot?
[link]
Sajnos én csak drágákat találtam, egy ilyesmi vékonyabb jó hangos dobra lenne szükségem, jó áron, akár használt is lehet amennyiben szép állapotú! Köszönöm! :R

(#2182) degu válasza DroneZ^ (#2181) üzenetére


degu
senior tag

Nekem meg egy olyan hangtalan puskara lenne szuksegem,amivel ki lehet irtani a hangos/nyitott/ dobbal motorozokat.
Tudod Te pajti!
Hogy Rajtad kivul 7 milliard ember el a Foldon?
Es nem biztos,hogy mindenki orul a nyitott kipuffogodnak!
De ha egyedul erzed magad,es ugy erzed,hogy MINDENT megtehetsz,amihez kedved van,akkor...telefonalj...mint...Bradburry hose...a Marson
Ha meg nem vagy olvasott,es nem erted,akkor nevezd meg a vercsoportodat,mert a vesedre szukseg van! Elintezem,hogy ne vessz karba...teljesen!

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#2183) raver válasza degu (#2182) üzenetére


raver
aktív tag

Azt nem értem, hogy miért nem írsz levelet pl a KTM-nek, hogy hagyjon fel a hangos kipuff. gyártásával. Ugyanis azok a motorok a gyárból úgy jönnek ki, hogy a fél város hallja 1-1 gázföccsét.

De szakadjunk el az álltalad anyira utált motorosoktól. Légyszi írj már az autós topikba is, hogy hagyjanak fel a ''tuning'' kipufogó rendszerek vásárlásával. Sőt engem pl az is idegesít, hogy éjjel állandóan ''düccög'' valamelyik gyökér autójában a zene. Számomra elviselhetetlen hangerőn.

De ami ezeknél még jobban idegesít. Hogy a francba jön a nyitott dobhoz a motoros esetleges halála???

Ha viszont szerinted összefüggésben van a kettő, akkor pláne nem értem a hsz.-ed. Örűlj neki. Majd jól feldobja a talpát és lesz egy plusz vese ( csak nehogy egy rohadt motoros kapja. Kár lenne azért az értékes veséért...)

Nekem meg egy olyan modi kéne, aki kiszedi ebből a topikból az erősen flame keltő hozzászólásaid.
Ha tényleg anyira zavar az ügy, beszéld meg vele privátban. De ebben a stílusban szvsz ne szólj a témához.

Vagy ha érzel magadban annyit, hogy észérvekkel tedd meg ugyanezt, én szívesen várom a további postjaid.

(#2184) Integra válasza degu (#2182) üzenetére


Integra
titán

rühellem az összes agyhártya repesztős kipufogót. azonnal bezúzatnám mindet.
mármint az ilyen kipuffokat, nem a motorokat.
nem igaz, hogy nincsen csöndesebb sportkipufogó rendszer.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2185) Tüzi

Szerintem válasszuk szét a kipuffogókat, repedtfazékra, és rendesen behangoltra, és túl hangosra.

Repedtfazék. Aka ikerkoppányezerkettesöcsin, azonnal betiltatnám. Egyrészt zajszennyezés, másrészt értelmetlen.

Rendesen hangolt. Kevés szebb hang van számomra, mint mondjuk egy VTR két nyitott dobbal. :) Én motoromról nem rakok be videót :P

Túl hangos: Semmi folytás, csak a hang. Értelmetlen. Ilyen például a dob nélküli motorozás. Értelme nincs, árt a blokknak, ezt betiltanám. Szerintem ide tartozik a Yosi RS5 példának.

Amúgy én a hétvége után, a jól hangolt dobnak köszönhetem, hogy nem feküdtem be az árokba. A hang miatt nem jött be a földútról a skodás, hanem nézett balra, hogy mi a fene jön. Megállt, és nem szálltam bele 140el...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2186) degu válasza raver (#2183) üzenetére


degu
senior tag

Hagyjuk mondjuk a szemelyeskedest!
Hogy jon a nyitott kipuffogohoz a motoros halala?
Kellett volna egy kicsit foglalkozni a muszaki reszevel a dolognak!
A nyitott kipufogo-teljesitmenyfokozo!A nagyobb teljesitmeny,nagyobb sebesseg,nagyobb sebesseg,biztosabb donorsag...
Na most az,hogy Neked milyen modi kene...mondjuk,aki kiszedi a Neked nem tetszo hozzaszolasokat,mas velemenyeket...nem rossz gondolat...
Akkor ugy nezne ki a topik,hogy mindenki,aki egy velemenyen van Veled,az irhat bele,akinek meg mas a velemenye..azt a modi kicenzurazza!
Irhatnad,hogy akinek nemtetszik a nyitott kipuffogo,meg az,hogy minnel hangosaabb,
annal jobb,akkor minek irkalsz ebbe a topikba...haver?
Szerinted...haver...mirol szol az internet?

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#2187) sowi válasza degu (#2182) üzenetére


sowi
őstag

en orulok a nyitott kipuffomnak, es nem erzem ugy hogy mindent megtehetek...tudom, hogy mindent megtehetek:) te meg huzzal vissza a sakszakkorbe vagy melyik forumbol szabadultal ide, ha esetleg megtenned, hogy megnevezed a vercsoportod, a vesedre szukseg van, elintezem, hogy ne vessz karba, teljesen...mert az agyadat kisfiam meg a disznok sem fogjak megenni, haver...comprende?

[Szerkesztve]

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#2188) degu válasza sowi (#2187) üzenetére


degu
senior tag

es nem erzem ugy hogy mindent megtehetek...tudom, hogy mindent megtehetek

Te egyszeruen a mai kor zombi-gyermeke vagy!
Ezt a szlogent 567x hallom...mondjuk...a cola/bank-reklamba...
Vagy...jo az anyagod...

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#2189) feca81 válasza degu (#2186) üzenetére


feca81
aktív tag

hangos kipufogo = halal???
hangos kipufogo = elet!!!! engem eddig minimum 5x akartak letolni,mert olyan halk a motorom,h a legy zummoges hozza kepest mig21-es turbina zaja.
nem hallanak meg,h jovok, es sebessegtol fuggetlen adolog,mielott odairod, h 230-cal repesztettem azert. elarulom a legdurvabb esetben 40-nel mentem (nem marad le az 1-es, se ma 2-es), es egy kamion ramhuzott,feltolt a padkara,mert nem latott,es nem hallott.pedig mar 3 km ota kovettem. SZTED???
mellesleg nem ad olyan hatalmas teljesitmenynovekedest,h attol elszalljon a holdra.
gondolkozz,mielott beszelsz, tudod Old Spice, nekem bizonyitek kell,nem igeret! kesz alaposan kigondolt,erveket sorakoztass fel,ne a szomszed altal kocsmaban elmondott dolgokat ird le.
es ha csak ennyit tudsz hozzaszolni,akokr hagyd a fenebe az egeszet, tuti va nanyazos topic menj oda,senki nem hivott. ha utalsz minket ne olvass,ne gyere. fogadjunk,h a monika showt is utalod,de minden du ott ulsz a TV elott!
szanalmas az ilyen, menjel es furdje' le!

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#2190) Pocee válasza degu (#2186) üzenetére


Pocee
senior tag

ööööö...Te motoros vagy?''hagyjuk a személyeskedést'',így gondolom én is beleszólhatok .
Először is kezdjük ott,hogy egy nyitott kipuff nem minden esetben fog teljesítményt emelni,legtöbbször ez csak a fülünk csalfa játéka,hogy nagyob hang biztos nagyobb teljesítmény is,nyomaték hamarabb születik mint teljesítmény(lóerő),hozzáteszem hogy most még csak maga a dobról beszélek,amivel maximum 3 lóerőt tudsz kicsikarni egy sportmoccból,talán 5-öt is egy nagyon megfojtott motorból,de igazából már dobhoz is kell egy sportlégszűrő hogy érjen valamit,és a legtöbb ember nem áldoz erre,meg sokan nem is engedhetik meg maguknak,komplett rendszert meg mégkevesebben,amivel már 10-15 lóerő többletteljesítmény előkaparható,de ez is hosszú hangolás kérdése,namármost hogy a szomszédod vagy bárki aki hangos dobot használ amivel tegyük fel nyert mondjuk plussz 3 lóerőt ami annyira elenyésző,hogy az miatt biztos nem fog meghalni és nem fog neked fáradságos utánnajárást okozni hogy intézkedned kelljen a veséivel kapcsolatban,szóval sztem az értékes és ilyen magasrangú kapcsolataidat ne erre fordítsd hanem mondjuk biztosíts saját részedre egyet mindenből,mert sok minden okozhat szervi elváltozást.Még annyi hogy sokan meghalltak már biciklizés közben mert elesett és beverte a fejét pedig csak tízzel ment,sokan meghaltak már simsonnal mert belerohant egy álló autóba és eltört a gerince pedig a simó csak 60at tud azt is csak polír állapotában.
Ergo sztem te itt csak azért írtál be hogy elmondhasd ma is jól beszóltam,ebbe a csendes puskás dologba meg ne menjünk bele,és Magyarországon a lőfegyverröl csak nagyon csendben beszélj,kellett volna egy kicsit foglalkozni az etikai és jogi részével a dolognak.Javaslom menj át egy politikai topicba,írd le mennyire kitólnak :) az országgal és majd akkor igazat adok neked OTT,de itt nem...

A többiektől meg elnézést az offokért...

[Szerkesztve]

Mr.Brightside

(#2191) Pocee válasza feca81 (#2189) üzenetére


Pocee
senior tag

megelőztél,de nem baj :)

Mr.Brightside

(#2192) [lAyCsI] válasza Integra (#2184) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

hangos kipufogó életet menthet ;)

de igaz az ilyen nagyon trógerhangú, harákolós nyitott csövek engem is idegelnek.
néha már úgy voltam bele, hogy az enyém is tú máccs, viszont most hogy ideiglenesen visszakerült a gyári cső elképesztő hogy mennyire hiányzott a kellemes búgás-orídítás:)

-= No way back from Here =-

(#2193) Tüzi válasza degu (#2186) üzenetére

Egy valamit mondj meg. Milyen motorod van, és mi volt a legnagyobb, amin eddig ültél? Őszintén.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2194) [lAyCsI] válasza Tüzi (#2193) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

21 sebeséges montájn bájk ;)

-= No way back from Here =-

(#2195) jasszer válasza [lAyCsI] (#2194) üzenetére


jasszer
senior tag

Jó az Csepel Csabának is...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#2196) zsoltee10


zsoltee10
addikt

degu:Egyszer már kinyilatkoztattad a véleményed a motorosokról itt a topicban, és senkit nem érdekelt. Legyél szíves a flame jellegü hozzászólásaidtól megkímélni a közösséget.

(#2197) Taki81 válasza Integra (#2163) üzenetére


Taki81
csendes tag

hi,

király a game
294,4m :P

(#2198) Tüzi válasza zsoltee10 (#2196) üzenetére

nini egy modi :Y

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#2199) sowi


sowi
őstag

nahh...csak felbaxtam az agyam, masik ember halalat kivanni, normalis ember nem csinal ilyet....mivel lezuztam az autot kicsit napolni kell a ducati projectet, viszont asszem jovore visszaterek a supermotokhoz, kenytelen leszek epiteni vmi 650es dogot, amivel azert turazgatni is lehet (kompromisszumkepes vagyok:)) dr650 lesz az aldozat sztem, az a nemeteknel is occso, volt mar vkinek ilyen mocca?

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#2200) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Nahát, újra él a topic!
Gyerünk srácok, egy kis életet, ezaz, mééég! :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.