Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re

Hozzászólások

(#601) snt válasza kuli (#597) üzenetére


snt
senior tag

Hmm.. honnan szedted le ? Nekem 0.6.3.0 van, illetve újabb is, csak az meg bugos (leszakad a telóról kommunikáció közben)...

Vigyázz mit guberálsz vele, csinálj biztonsági másolatot mielőtt módosítasz vmit, ellehet cseszni a telót ha vmibe nagyon belenyúlsz :)

(#602) tomcat1977


tomcat1977
csendes tag

snt: látogass el a www.fedupnow.com-ra. Itt le lehet regisztráció után tölteni + van még sok más érdekes dolg, én tegnap töltöttem le vagy 100 megát.

(#603) eM'82 válasza snt (#601) üzenetére


eM'82
addikt

Hi EveryOne!

Nem'tom érkezett-e már hozzászólás ill. kérdés ezzel kapcsolatban, de az én telóm memória mérete (Összes hely) látványosan csökkenni kezdett (tehát nem 5176Kbyte volt hanem csak pl.: 4431Kbyte)...
Gondolkoztam hová tűnhettek ezek a Kbyte-ok... lehet, hogy a nagy hidegben letöredeztek?:)
Eszembe jutott az is, hogy minden egyes alkalommal, amikor mp3-at töltöttem fel a telóra, csak a szabad hely csökkent, és ezáltal a felhasznált terület.
Namármost ha skin-t írtam felül (pl.: techno-file-t, Orange skinné... ilyenkor ugyeár több dat-file lesz), annak ugyebár át kell állítani az attrib értékét 70002-re, hogy rejtett rendszer-fileként kezelje a teló, ill. hogy ne lehessen letörölni.=>Ilyenkor viszont az Összes helymérete csökkent, a felhasznált terület viszont nem!=> mivel a telónak dinamikus a memórája, az eltünt kbyte-ok nem vesztek el, csak átalakultak:).

Megjegyzés.: ha azt szeretnétek látni, hogy megint 5000Kbyte fölé menjen az Összes helyméret, akkor nézzétek át p2ktools-al a teló /audio-mappáját, én találtam ott 3 mp3-at!!-amit a telefon nem is kezel, s tudtommal én sem raktam fel... hogy hogy került oda, na mind1, a lényeg hogy azoknak az attrib-ja 7000-es volt, ezeket letöröltem és máris megnőtt az Összes hely. Ajánlatos még megnézni a gyökérkönyvtárat (/a), mivel ott is lehetnek olyan gif ill. jpg file-ok, amiket a telefon nem(tud) használ(ni). Ált. ezek a wallpaper file-ok.

Üdv: eM

ui.: az attrib érték átállítása miatt hisszük (hittük) azt, hogy tűnnek el a kbyte-ok a telefonról...

(#604) snt válasza tomcat1977 (#602) üzenetére


snt
senior tag

Köszi, már regeltem oda régebben, ismerem az oldalt ;)

Megnézem a frissebb P2KTools-t ott is, töltöttem le vhonnan, de az nem volt igazán jó, lehet h ott van még újabb...

(#605) snt válasza eM'82 (#603) üzenetére


snt
senior tag

Igen, a hely azért tünedezik el, mert ha új / frissített skint teszel fel és több datból áll (tartalmaz új gifeket) akkor az helyet foglal..

Amúgy én is pár napja mikor nézegettem a telót, akkor vettem észre h van tényleg pár mp3 ami alapból rajta van.. Ugyeúgy jpg hátterek és képernyőkímélők is..

Pl. van Neon és Techno képernyőkímélő is rajta, meg eredeti Moto skinhez tartozó háttérkép és képernyőkímélő, csak ezeket rejtve vannak, teló nem mutatja de a helyet foglalják :)

(#606) kuli


kuli
csendes tag

Nos a szóban forgó Pkttoolsot feltettem az ismert FTP-re.

Nekem azonban sajnos csak AT-módban üzemel, PKTtools módban 3 új hardwaret talál az XP, de nem működik. Ötlet?

(#607) snt válasza kuli (#606) üzenetére


snt
senior tag

Leszedem...

AT módban nekem nem megy.. P2K Módban mikor 3 dolgot talál (azok a p2kdriverekből származó cuccok) Azokat telepíti, újraindítás, teló rádug, p2k indít és elvileg mennie kell..

Szerk: Too many users.. nem enged fel FTP-re :(

[Szerkesztve]

(#608) snt


snt
senior tag

ÚJ P2KCommander by s5vi

Ezzel már lehet könyvtárt létrehozni, tehát nem kell flexelgetni stb..
Megy is fel az FTP-re! :)

_motorola_E550 mappában lesz P2kCommander.zip (113,3 kbyte)

(#609) snt válasza kuli (#606) üzenetére


snt
senior tag

Remélem nem a P2KTools2.zip nevű cucc, mert az nagyon régi.. Van fent egy 0.7.x.x nemtom hányas verzió azzal próbáld !

(#610) eM'82 válasza snt (#608) üzenetére


eM'82
addikt

hi!

megkérhetnélek, hogy a http-oldaladra is feltedd a p2kcommandert?:)

mint egyszer említettem ftp nálunk le van tiltva...:(

köfi

(#611) snt válasza eM'82 (#610) üzenetére


snt
senior tag

Igen, egy pill és megy ;)

Szerk: Fent is van Bővebben: link


[Szerkesztve]

(#612) eM'82 válasza snt (#611) üzenetére


eM'82
addikt

danke:)

(#613) kuli válasza snt (#609) üzenetére


kuli
csendes tag

Tudom, az új verziót én tettem fel :)

XP alá milyen driver kell a P2ktools-hoz?

Most ez a Commander, amit te tettél fel miben más, mint a tools?

Nekem Java feltöltésre kellene (Notepad program), illetve láttam, hogy a külső kijelző szövegét meg lehet változtatni...

(#614) feise válasza snt (#607) üzenetére


feise
aktív tag

Azokat hagyd installálódni és akkor menni fog. ha esetleg nem csnálja emg magától, akkor az összes p2k-s inf (driver) file-t másold a system mappádba a gépen, és meg fogja találni amgától is...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#615) snt válasza kuli (#613) üzenetére


snt
senior tag

# 614 Úgy kell... p2kdriver kell neki, ha nem kéri a progi és nem tudod installálni, akkor a system mappába másold, esetleg indítsd is újra a gépet..

P2KTools kell az aktiváláshoz (java) és a külső felirat megváltoztatásához..

A P2kCommander arra jó, hogy olyan mint a Total Commander, két ablakos filekezelő, most az új verzió azért jó, mert lehet vele könyvtárt létrehozni a skineknek.. És persze másolgatni cuccokat fel-le..

(#616) feise


feise
aktív tag

a legjobb lenne a p2ktools és a commander egyben....

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#617) snt válasza feise (#616) üzenetére


snt
senior tag

Folyamatosan fejlesztik, filecserére teljes mértékben jó lesz a p2kcommander, és akkor a p2ktools majd csak apróbb buzerálásra kell :D

(#618) feise


feise
aktív tag

van negatív tapasztalatom a p2k commanderrel.. Sajna nekem csak 1esével hajlandó másolgatni a fileokat. :( :F

[Szerkesztve]

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#619) snt válasza feise (#618) üzenetére


snt
senior tag

Erre rákérdeztem tagnap :) Shift + Bal egérgomb vagy Ctrl + Bal egérgombbal jelölhető ki több file együtt ;)

(#620) feise


feise
aktív tag

Nos... Csináltam magamnak custom start up és power down zenéket, de a power down-t kikapcsolásnál nem játzsa le... Nem tudom minek kellene elnevezni. :( Az XP Blue témában Cust_Start~up.mp3 és Power~down.mp3... de csak a start megy...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#621) snt válasza feise (#620) üzenetére


snt
senior tag

Sztem nem power down -nak klne lennie...

Próbáld meg h átnevezed Cust_Shut~down -ra

(#622) feise


feise
aktív tag

Nein.. :( egyéb ötlet?

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#623) snt válasza feise (#622) üzenetére


snt
senior tag

Eredetileg nekem nincs ilyen nevű mp3 a telómon.. neked volt ?

Egyéb? Cust_Power~down.mp3 ? Variálgasd a lehetőségeket, egyszer csak bejön :DDD

(#624) feise


feise
aktív tag

eredetileg nincs persze... De az XP Blue skinben van egy.. az alapján gondoltam, h jó lesz... de csak as tartup dalol.. :( Cust_Power~down.mp3 már volt...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#625) snt válasza feise (#624) üzenetére


snt
senior tag

Akkor sajnos passz :(

Gépen meghallgattam, 1mp-es a power down, nem lehet h nagyon halkan nyomja le a teló és nem hallani ? :F

(#626) feise


feise
aktív tag

és ott hogy hívják a file-t?


[Szerkesztve]

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#627) snt válasza feise (#626) üzenetére


snt
senior tag

Ugyanúgy ahogy te írtad.. Ugyanaz az XP Blue skin.. De megvan az XP silver is, abban is ugyanaz a filenév..

(#628) HSD


HSD
csendes tag

Helósztok. Én vagyok az, aki mindíg az adatkábellel küzdök. Na jó ez így nem igaz, mert el voltam utazva, de most, hogy visszatértem, újra próbálkozom. Megpróbálok mindent.
Az lenne a kérdésem, hogy telepíteni kell a mobilephonetools cd v30exe-t, és utána kell az USB handset drivert, vagy fordítva? Egyáltalán ezt a kettőt kell letölteni?????

(#629) snt válasza HSD (#628) üzenetére


snt
senior tag

USB handset először, a telepítés meg már le volt írva párszor, olvass vissza vagy használd a keresőt!

Tömören, nem a setup képernyőről kell, hanem csinál egy könyvtárt a C: gyökérbe és abban lesz vhol a setup..

(#630) feise válasza HSD (#628) üzenetére


feise
aktív tag

''El voltam utazva'' :D

Nos... én nem csináltam semmilyen könyvtáras dolgot, de nem akarlak megkavarni még 1 alternatívával...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#631) HSD


HSD
csendes tag

Pedig jó lenne, ha mindenki bombázna a különböző megoldásokkal, mert nem tudom miért, de nem megy. Elmondom, mi a helyzet.
Van egy Motorola e550 es telefonom.
Van egy Tmobiltól vásárolt adatkábelem, aminek a csatlakozója jó a telefonhoz.
Letöltöttem az USB Handset drivét, installáltam
Letöltöttem a mobilephonetools v30 at, installáltam, az US mappában lévő setáppal.
Csatlakoztattam a telefont az adatkábel segítségével.
Bejött egy tök más mobil.
Beállítottam a v525ös modemet
Megjelent egy a v550hez eléggé hasonló mobil
Kijelzőjén egy kis telefoikonnal, mellette egy áthúzott pirosszélű karika- nincs csatlakoztatva a telefon:(
meg egy'' Initializing... ''felirat.
A kérdésem az, hogy

MIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRT nem megy:O:O:O:O:O?????
Már vagy két hete ez a probléma gyötör. Kezdek megszállott lenni, és csak ez jár a fejemben, hogy miért nem megy. Na jó ez túlzás, de tényleg hálás lennék, ha vki megszánna, és segítene.

(#632) kuli válasza HSD (#631) üzenetére


kuli
csendes tag

Hanyas verziójú a MPT?

Szerintem te a 3.07-essel próbálkozol és tapasztalataim szerint azzal nem megy normálisan...3.11-est ajánlom, nekem azzal már ment:C

(#633) feise


feise
aktív tag

p2k tools-al megy? Ha igen akkor fog MPT-vel is.. P2k drivereket is dobd fel rá + USB handset stb...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#634) HSD


HSD
csendes tag

ÖÖÖÖ izé. Na szóval. Nemtom milyen verziójú az MPTm, a v525.uw.huról töltöttem le. Vszínűleg a 3.07-es, de nemtom. A 3.11-est honnan lehet letölteni???
p2k toolsal nem próbálkoztam, azt nem is ismerem.(nem mintha a mobile phone toolsot annyira ismerném)

(#635) Vas_Sas


Vas_Sas
csendes tag

Helló! Tud valaki ajánlani nekem egy jó adatkábelt, viszonylag olcsón? Kösz:))

Sas

(#636) kuli válasza Vas_Sas (#635) üzenetére


kuli
csendes tag

Speedshopban vettem kábelt 2300,- ért...

(#637) snt válasza HSD (#631) üzenetére


snt
senior tag

1. Ha XP SP1 az oprendszered, akkor ajánlom az USB patchet felrakni, fent van Amargo FTP-jén!

2. Bejön az MPT, akkor Setup (F6) change modem (exclusive use pipa!), akkor végignézi, megtalálja, bejön a lista válaszd ki a V525-t vagy V550-t vagy E550-t ha van..

3.A piros karika akkor van, amikor nem tud normálisan csatlakozni, ekkor húzd le a kábelről, aztán rá újra, ha nem ismeri fel, akkor jön a 2. pontban leírt felismertetés...

A lényeg h az usb patch segít ha xp sp1-ed van!

(#638) kuli


kuli
csendes tag

A skineket melyik mappába kell feltöltenem?

Pk2toolsal feltöltöttem a skinsbe, ott a 3 alap van, az viszont külön könyvtárban mindegyik...

(#639) snt válasza Vas_Sas (#635) üzenetére


snt
senior tag

Bővebben: link

2290 pénz...

(#640) snt válasza kuli (#638) üzenetére


snt
senior tag

Ha új skint akarsz feltenni, akkor külön mappát hozz neki létre, arra jó a p2kcommander...

Viszont az FTP-n és az oldalamon is van egy csomó skin amivel elég ha felülírod a régit (többnyire Techno) és akkor nem kell könyvtár létrehozni neki..

Skinek listája az # 537 -es hsz-ben!

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#641) kuli


kuli
csendes tag

Valószínű utóbbi lesz, mert a Pk2commander nem igazán hoz nekem új könyvtárat létre...lefagy :(

(#642) snt válasza kuli (#641) üzenetére


snt
senior tag

Az újat töltötted le? 113,3 kbyte! Az létrehoz, csak kell nyomni egy re-read -et a progiban, hogy frissítse a listát ;)

(#643) kuli válasza snt (#642) üzenetére


kuli
csendes tag

Ja igen, ez volt a hiba forrása...így már megy.

Probléma viszont, hogy jópár skinnél előfordul, hogy létrehozok neki egy új könyvtárat, majd belemásolom (többek között a linkről, amit te adtál meg az 537-ben) és aktivélás után az alap T-mobilos menüz hozza be. Ez mitől lehet?

(#644) HSD


HSD
csendes tag

Xp professönölöm van. Ezt az usb patchet a v525.uw.hu ról tudom letölteni??? Ot hol van, mert a drivek között nem találtam.

(#645) snt válasza kuli (#643) üzenetére


snt
senior tag

Mert ami az # 537 -ben van, annak nem kell új könyvtár ! Direkt oda is írtam :(

Azokat a régi helyére kell másolni (felülírni az eredetit)

(#646) snt válasza HSD (#644) üzenetére


snt
senior tag

Nem, FTP-re felraktam, onnan le tudod tölteni... V550 mappában van!

(#647) HSD


HSD
csendes tag

És mi az FTP címe?

(#648) snt válasza HSD (#647) üzenetére


snt
senior tag

:O Használd a keresőt... :O Ne kelljen már mindent 10000x leírni..
Amargo FTP írd be és meglesz..

(#649) HSD


HSD
csendes tag

Ez a címe?? amargo.no-ip.org
Mert ez a lap nem megjeleníthető.:(

(#650) snt válasza HSD (#649) üzenetére


snt
senior tag

Mert nem lap, hanem FTP szerver... Tudod miaz?

Total Commanderrel, FTP kapcsolódás, szerver címe az a név/jelszót pedig megtalálod..

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.