Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re

Hozzászólások

(#651) Vas_Sas


Vas_Sas
csendes tag

Egy V550-es telcsiről akartunk egy másik V550-re képet küldeni, de ''nem található eszköz''. Szerintetek miért van ez.:O

Sas

(#652) snt válasza Vas_Sas (#651) üzenetére


snt
senior tag

Bluetooth aktivra kell tenni és nyomjátok be a Találjon meg opciót!

Ha egyszer megtalálja és sikeres az átküldés, akkor utána már fent lesz listán és bármikor tudsz rá küldeni.. Ha nem találja, akkor próbáld úgy h eszközök keresése.. Ja és a hatótáv kb. 10 méter..

(#653) Vas_Sas válasza snt (#652) üzenetére


Vas_Sas
csendes tag

A Bluetooth aktív mind a két telefonon, de hiába nyomtuk a Találjon meg opciót, nem talált semmit. Nincs valami ötleted?:DDD

[Szerkesztve]

Sas

(#654) snt válasza Vas_Sas (#653) üzenetére


snt
senior tag

Ha sokszor szarakodik, akkor megoldás: teló kikapcs, akksi és simkártya ki, majd be újra.. általában megoldja a gondokat! ;)

(#655) feise


feise
aktív tag

szegény snt.. főfő.. mindenre válaszolni kell.. :)

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#656) sse


sse
csendes tag

Hi!

Vettem egy ilyen telt és lenne pár kérdésem:

Ha rádugjátok a töltőre akkor nektek is sipol a töltö (olyan 30-40 centiröl már lehet hallani, ha vilgit a kijelzö akkor hangosabb)? Töltéskor az normális, hogy az akku jelzö ikon villog? Mármint csak a körvonala, benne a kis négyzetek nem villognak.
Mennyi idö alatt töltödik fel? Mert nekem furcsa, hogy 3 ora töltés után sincs még teljesen kész, a teljes töltöttséghez olyan 4 ora kell.
Ja, és még valami, szoftvert akarok frissiteni, lehet valahol találni ujat? Vagy csak a V620 ét lehet neten megtalálni?

kössz
sse

(#657) snt válasza sse (#656) üzenetére


snt
senior tag

A töltés sípolása és a villogás normális.. Full töltés kb. 4 óra igen, de első alkalommal ajánlott a 12-16 órás töltés h a teljes kapacitását elérje..

V620 rárakható, de akkor ugrott a garancia ! V550 szoftról nemtudok, nekem volt már a Vodánál szervízben, friss szoft került rá, de lényeges különbség nem lett, úh nem érdemes szarakodni vele...

(#658) sse


sse
csendes tag

ok, megnyugodtam. A gar nem nagyon érdekel, de igy, hogy aztirod nemnagyon van változás igy már nem érdekel. kössz!

(#659) feise


feise
aktív tag

A voda menniyért frissített neked softwaret?

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#660) nepg


nepg
csendes tag

Hello mindenki.

Használ valaki bluetooth-on keresztül Mobil Phone Toolst?
Nem tudom beállítani! :O
A kapcsolat egyébként megvan, tudok a mappákba mindenfélét átküldeni.
De az MPT nem látja a telefont.
Hol lehet beállítani hogy az MPT is lássa a telót?
Köszi.

(#661) snt válasza feise (#659) üzenetére


snt
senior tag

Nekem egy panelhiba (oldalso gombok nem működtek) miatt volt szervízben és mivel garis, ezért ingyen volt... Ha már panelt cseréltek felrakták rá a friss szoftot is.. Egyébként ha garis, akkor ingyen megcsinálják bármikor..

(#662) feise


feise
aktív tag

és ért valamit? Én azt szertném nagyon, h ne vinnyogjon amikor megnyomom az oldalsó gombokat... meg nem is kellenek azok...

[Szerkesztve]

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#663) snt válasza feise (#662) üzenetére


snt
senior tag

Nem sokat.. Változás annyi h normálisan állítja és megjegyzi a kontraszt beállítást és hogy mp3 lejátszásnál a jobb oldali gombra csak annyit ír ki, h ''leját.'' (tehát rövidíti, ennek semmi értelmét nem látom)..

Viszont hiba, h a kategóriákat átnevezed, utána kiírja h ok, de mégsem nevezi át és visszaneveződik arra ami volt..

Magyarul, semmi lényeges az új szoftban! A vinnyogás megmaradt :(

(#664) feise


feise
aktív tag

:( kár érte. pedig egylőre ez volt az egyetlen negatívum amit a telóban találtam...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#665) amargo


amargo
addikt

a vinnyogás alatt mit értetek?
amikor az oldalsó gombal akarjuk a profilokat váltogatni?
Mert azt a hangot sikerült minimumra csökkenteni.. annyira minima, hogy ennyi még elfogadható is :)
Vagy nem erre gondoltatok?
Mert ez idegesítet nagyon és neki álltam megszerkeszteni.
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#666) kuli válasza amargo (#665) üzenetére


kuli
csendes tag

És hogy sikerült konkrétan?

(#667) amargo válasza kuli (#666) üzenetére


amargo
addikt

p2k tools

other features és itt a gain table és itt a system thone volt? pontosan nem emlékszem otthon megvannak a beállítások :)
pl a speakerphone val olyan hangosra fel lehet venni a külső hangszorót, hogy az már borzadály!!

Sok sikert!
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#668) snt válasza amargo (#667) üzenetére


snt
senior tag

Vigyázni kell a külső hangszóróval, nem szabad ész nélkül feltolni a hangot mert megdöglik a hangszórója! :Y

p2ktools -os beállítás érdekelne, lecsekkolom majd :)

(#669) snt válasza snt (#668) üzenetére


snt
senior tag

Na, tényleg a system tone az... alapérték 7-es, ha leveszed 0-ra akkor totál halk lesz ;)

(#670) nepg


nepg
csendes tag

Hello mindenki.

Használ valaki bluetooth-on keresztül Mobil Phone Toolst?
Nem tudom beállítani! :O
A kapcsolat egyébként megvan, tudok a mappákba mindenfélét átküldeni.
De az MPT nem látja a telefont.
Hol lehet beállítani hogy az MPT is lássa a telót?
Köszi.

Senki nem tud semmit???? :O

(#671) snt válasza nepg (#670) üzenetére


snt
senior tag

Nekem nincs BT-m, sajna nem tudok segíteni, de...

Mappák vannak, tudsz másolni ide oda, akkor mi a gond? Mivel másolsz?

Próbálkozz az MPT-ben a General Setup-nál (F6) és ott vmit beállítani.. Gondolom a BT driverek jól telepítve vannak ha másolni tudsz..

[Szerkesztve]

(#672) feise


feise
aktív tag

ááá.... nagyon köszi.. nagyon utáltam azt a hülye vinnyogást! :C

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#673) feise


feise
aktív tag

valójában mi az a különbség, amiért érdemes feltenni a V620 softot?

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#674) nepg válasza snt (#671) üzenetére


nepg
csendes tag

Mappák vannak, tudsz másolni ide oda, akkor mi a gond? Mivel másolsz?

Telefonszámokat nem tudom átvinni, illetve szinkronizálni nem tudok.
A bluetooth dongle progija egyébként látja a teló 3 mappáját, képek, filmek, hangok. Ezt lehet vele kapásból használni.
Az MPT meg csak nem akar elindulni. :O

(#675) snt válasza feise (#673) üzenetére


snt
senior tag

Semmi... Felszabadul a live alól a jobb szoftgomb és eredeti gyári menü kerül bele (amiket bele tehetsz skinként is szal lényegtelen).. Meg biztos van 1-2 apróság, de amíg garis addig sztem nem érdemes cserélni..

(#676) snt válasza nepg (#674) üzenetére


snt
senior tag

Sajna nincs BT úh én passz :(

De nézz el ide Bővebben: link nyomd meg a teljes listát és keress a szövegben a böngésző keresőjével, hátha :(

De itt is van egy fórum Bővebben: link Hátha..

Tudom macerás keresgetni, de hátha megtalálod a választ..

Szerk.: De a legjobb ha megkérdezed az E398 topicban is, sok a moto guru arrafele :) Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#677) Luser2000 válasza nepg (#670) üzenetére


Luser2000
addikt

nepg!

én v620 userként BT-on keresztül használom a phone tools-t. azt mondhatom, hogy viszonylag simán (mert azért néha meg tud zavarodni).

lehetséges hibák:
- milyen op.rendszert használsz? xp (sp2) esetén az MPT mellékel egy BT drivert, azt kell használni az xp sajátja helyett.
- esetleg valamilyen más eszköz / program kapcsolatban van már a telefonoddal és így nem jöhet létre az MPT kapcsolat.

írd le kicsit részletesebben a jelenséget, a telepítést, stb. úgy talán segítség is lenne (amit írtál az önmagában nagyon kevés). (úgy telepítetted, ahogyan az le van írva mondjuk a ''readme'' fájlban? nincs előttem a program, így csak ''fejből'' írom a fentieket).

üdv.:
balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#678) kuli


kuli
csendes tag

Anyit had kérdezzek már, hogy az e550-es töltőcsatija milyen más Motorolával kompatibilis még?

Másik városban hagytam ugyanis a töltőm és mivel teljesen le vagyok merülve megkértem egyik cimborám, hogy adja kölcsön az ő töltőjét...Motorola 385, de nem jó hozzá :(

(#679) feise válasza snt (#675) üzenetére


feise
aktív tag

na pont arra az 1-2 apróságra lennék kíváncsi :D

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#680) nepg válasza Luser2000 (#677) üzenetére


nepg
csendes tag

Semmit sem telepítettem, csak az USB bluetooth-hoz adott software-t. Ez idáig működik is. Aztán a MPT-t, de az már nem látja a telót. SP2 van fenn.
Lehet hogy nem kell a bluetooth saját progija?

(#681) snt válasza feise (#679) üzenetére


snt
senior tag

Sajnos nem tudom, de szerintem olyan apróságok, mint másfajta csengőhangok és játékok / képek vannak rajta.. Lényeges szerintem semmi...

(#682) Luser2000 válasza nepg (#680) üzenetére


Luser2000
addikt

Nem írtad le a jelenséget!!!
A ''nem történik'' semmi mit jelent?
Nálam (nem tudom az okát) de van úgy, hogy kb. 5 percig darál a HDD, mire feljön a MPT bármelyik ablaka. Gondolom közben keresi a telefont. De ha ezen átküzdui magát, akkor megy minden. és ezt mondjuk 10ből 1szer csinálja csak. Te türelmesen vársz?

Szóval mi is történik?
Bekapcsolod a BT egységedet (ha jól értem, USB cucc). Utána indítod a Moton a felfedezhető funkciót. Indítod a MPT-t. És utána mi történik?

este otthon megnézem a gépemen azokat, amiben még most bizonytalan vagyok.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#683) Vas_Sas


Vas_Sas
csendes tag

Helló!

Azt írja meg nekem valaki, hogy hogyan tudok képeket, csengőhangokat és egyebeket feltölteni a telefonra. Kösz:))

Sas

(#684) snt válasza Vas_Sas (#683) üzenetére


snt
senior tag

MPT, már 100000000x leírtuk, használd a keresőt! :(((

(#685) feise válasza Vas_Sas (#683) üzenetére


feise
aktív tag

pfffffffffffffffffffffffff... Durván erről szól az utóbbi 680 hozzászólás.. olvass vissza:O

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#686) nepg válasza Luser2000 (#682) üzenetére


nepg
csendes tag

Irtam ilyet hogy nem történik semmi?
A lényeg hogy az MPT nem látja a telefont.
És nem tudok 5 percig várni, mert fél perc után kiírja hogy nem használható modem. Ezután kiválaszthatom kézzel, de semmi értelme.

(#687) snt


snt
senior tag

Új P2kCommander (v. 1.1) by s5vi

s5vi mester kiadta a frissített p2kcommander, feltettem az FTP-re és az oldalamról is leszedhető Bővebben: link (66,9 kbyte)

Töltsétek ! :C

(#688) feise válasza snt (#687) üzenetére


feise
aktív tag

lehet már vele több fájlt másolni?

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#689) snt válasza feise (#688) üzenetére


snt
senior tag

Már az előzővel is lehetett, shift+bal egér gomb vagy ctrl+bal egér gomb segítségével... Amúgy mindig szedjétek le a legfrisebbet... ;)

(#690) feise válasza snt (#689) üzenetére


feise
aktív tag

:)):B:B :DD

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#691) nepg válasza snt (#687) üzenetére


nepg
csendes tag

Új P2kCommander (v. 1.1) by s5vi

Bluetooth-on át működik??

(#692) snt válasza nepg (#691) üzenetére


snt
senior tag

Nemhiszem, ez kábeles cucc.. p2ktools p2kman stb sem műxik BT-n keresztül nem ? De ha igen, akkor lehet h ez is..

(#693) Vas_Sas


Vas_Sas
csendes tag

Helló!
Az adatkábelhez adtak egy CD-t. Felraktam róla az usb drivert és a mobil phone toolst. (kell amúgy még felrakni valamit?)
Mikor elindítom egy tök más telefon jön be, mint a v550es ( vagy nem is kell hosonlítania? )
Segítsetek :(

Sas

(#694) racing01


racing01
tag

HI! motorola v525-höz milyen progi kell, hogy össze tudjam kapcsolni a géppel????usb kábelem van

(#695) feise válasza racing01 (#694) üzenetére


feise
aktív tag

:O:O:O:O:O:O:O:(((:(((:(((

Könyörgöm!!! a fórumnak van egy olyan előnyös tulajdonsága mindenféle chat és telefonbeszélgetésekkel szemben, h vissza lehet olvasni! SŐT az okos php fejlesztők csináltak hozzá keresőt is! Azért, h használd, és ne kelljen 80000× leírni ugyanazt. Különben sem árt végigolvasni, mert sok hasznos infót találhatsz benne, amivel elkerülheted a továbbiakban a felelsleges kérdéseket... :((:((:(:(

[Szerkesztve]

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#696) feise válasza Vas_Sas (#693) üzenetére


feise
aktív tag

szintén....

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#697) snt


snt
senior tag

Így van! Olvassatok vissza az MPT millószor ki lett tárgyalva, én is leírtam már vagy 10000x... Ott a kereső jobbra, használjátok ;)

(#698) feise


feise
aktív tag

HWSW fórumon olvastam.... ha az energiatakarékos mód be van kapcsolva, akkor világosban nem világít a bill.. próbáljátok ki egy sötét szoba + lámpa kell a teszthez...

Elvileg van benne egy fényérzékelő a gombok alatt a kis átlátszó tappancsokban. Kipróbáltam.. tényleg ott van.. nagyon jó dolog.. nem tom eddig más miért nem csinált ilyet (vagy csak én nem tom? )

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#699) snt válasza feise (#698) üzenetére


snt
senior tag

Sztem csak neked újdonság :)

amúgy belinkelnéd a HWSW V550 fórumát, ahol olvstad ? :)

(#700) feise


feise
aktív tag

sajnos így elsőre nem találom..d e keress rá HWSW fórumban.. egy V525-ös fórumot találtam csak eddig..

Miért van a templomtornyon villámhárító?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.