Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re

Hozzászólások

(#1955) Viktor0610 válasza James 08 (#1954) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröltem a ''problémás'' és a hozzá kapcsolódó hsz.-okat.

Xiaomi 13T

(#1956) James 08 válasza Diablo. (#1950) üzenetére


James 08
tag

Én nálamis ezt irta ki de miért :F

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#1957) James 08


James 08
tag

De már 2 hete ujjat vettem nekem se tetszik ;)

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#1958) insanity


insanity
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kéne... Motorola v550es telefonomra nemrég felraktam rövidebb mp3akat csnegóhangnak, a régiek közül meg töröltem le... azóta a csengetési beállításoknál nem tudok belépni a módosításba. Pl: Stílus: Hangos -> Hangos beállítása, megnyomom hogy módosít és erre kilép (vissza a beállításokba)
Elég különös egy hiba, nem tudom hogy találkozott-e már valaki hasonlóval. Ha igen segítsen mert tanácstalan vagyok hogy mit rontottam el vagy hogy egyáltalán mi is a baj...
előre is köszi

ins

(#1959) Nightquest


Nightquest
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos van egy "kis" gond a telómmal, konkrétan az, hogy nem hajlandó rendesen bekapcsolódni. A billentyűk fénye kigyullad (bár az sem teljesen okés), de kép nincs (illetőleg párszor sikerült előcsalni egy hangyafociszerű képet, amikor töltés közben kinyitottam a telót). Töltőre téve azt írja ki a külső kijelzőn (az működik), hogy "Akkumulátor" és a töltöttségjelző kis jel meg egyre töltöttebb telefont jelez.
Előzménye annyi volt, hogy elkezdett nagyon merülni a telefonom, jelzett is már hangosan, és aztán elővéve a zsebemből nem volt kép. Kikapcsoltam, töltöre tettem, de eddig jutottam csak.
Rossz az aksi? Mintha jobban is merült volna mostanság, illetve mostanában a max. töltöttségen volt pár napig, aztán egy nap se kellett és szépen fogytak a csíkok, majd lemerült.
Vagy a kijelző?

Előre is köszönöm a választ!

(#1960) TwistedUser


TwistedUser
csendes tag

Hello mindenki!
Egy(minimum) olyan ember segítségére lenne szükségem, aki ért v550 újjávarázsolásában :D .
Ugyanis könnyen el tudok rontani bármit... :))
Aki tudna segíteni az írjon PM--et mert sajnos nem tudom a forumot nézni naponta.
:R

(#1962) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv.

Nem tudja valaki, hogy a V525, és a V550 szalagkábele megeggyezik-e?
Van egy V550-es panel havernál (nem itt lakik), és nekem meg egy működő V525-öm (persze V600 eredeti szoftal), és leszeretném cserélni 550-re. Abban van skin, ebben csak téma. :DDD

(#1963) tzsolesz válasza tzsolesz (#1962) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Jó hozzá. :D

[link]

(#1964) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Sziasztok.

TRIPLETS szérás telóra (V300/525/600) sikerült már valakinek R376G (V550/620) szoftvert varázsolnia?
A skin miatt kellene.
Próbálkozott már valaki hasonlóval?

(#1965) pedig


pedig
csendes tag

Zerg! El tudnád küldeni nekem a magyar nyelvű utasítást v550-hez? Privátban küldtem e-mail címet. Köszi!

(#1966) -Zerg- válasza pedig (#1965) üzenetére


-Zerg-
tag

Ment :K

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.