Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re

Hozzászólások

(#951) eM'82 válasza snt (#950) üzenetére


eM'82
addikt

hi! megcsináltam én is jobb-soft gomb függetlenítést. Engem nem zavar az IM menü... de az viszont igen, hogy a külső-bal-gomb [ami elvileg a kamerát hozta be], most diktafon-jegyzetként funkcionál:(

(#952) Takhanto


Takhanto
őstag

Hy all,nekem v525-ös telcsim van v600-as szoftverrel,v600-asnál van-e jobb szoftver ami felmegy a v525-ösre?

[Szerkesztve]

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#953) joshua7 válasza Takhanto (#952) üzenetére


joshua7
veterán

Amennyire tudom, nincs.

Semper Fi

(#954) Takhanto válasza joshua7 (#953) üzenetére


Takhanto
őstag

thx

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#955) joshua7 válasza snt (#928) üzenetére


joshua7
veterán

Köszi!

Mégegy kérdés: nekem a telóban a gyári Moto téma kiterjesztése TCF. A motomodders oldalról letöltötté meg SCH. A kettő uazt takarja vagy sem?

Semper Fi

(#956) ace1


ace1
csendes tag

A V600-ra mikor a skin könyvtárat létrehozom a P2KCommanderrel akkor kiírja, hogy Generic Failure, s minden egyéb műveletnél amit a skin könyvtárban végzek. A többi könyvtárban ez a hiba nem jelenik meg, de így nem tudok skineket feltolni :(

Mi lehet a hiba? Esetleg más módon kell csinálni vmit?

A processzor füsttel működik. Amint elszáll belőle a füst már nem működik....

(#957) eM'82 válasza ace1 (#956) üzenetére


eM'82
addikt

a legújabb 1.22 verzió van meg belőle?
hová ''próbálod meg csinálni'' (de szép magyar mondat ez:) ) az új skin kvt-at?
[asszem /a/mobile/skins/ alá kell csinálni az új kvt nevét]


[Szerkesztve]

(#958) ace1 válasza eM'82 (#957) üzenetére


ace1
csendes tag

1.2.2-es verzióm van. Mivel a flash nem tett fel alapból skin könyvtárat, ezért gondoltam én hozom létre a /a/mobile könyvtárba, ezek után jött a hiba, viszont a könyvtárat létrehozta. Tehát ezekután lett /a/mobile/skins könyvtárszerkezet.

Viszont a telót újraindítva törli a könyvtárat.

A processzor füsttel működik. Amint elszáll belőle a füst már nem működik....

(#959) eM'82 válasza ace1 (#958) üzenetére


eM'82
addikt

nincs a telódon skin kvt?:Y

ez érdekes...
tudtommal a flash-el létrehozott kvt-akat, melyet a /a/mobile/skins/ főkönyvtár alá hoz létre, nem ''látod'', ha nincs benne file (p2kToolsal biztos nem).

De neked itt az a problémád, hogy nincs skins főkönyvtárad!? Hááát passz. Biztos sehol nem rejtőzik neked egy skin kvt, v. ahol .ski kiterjesztésű file leleledzik?

(#960) eM'82 válasza ace1 (#958) üzenetére


eM'82
addikt

vmi ''összeakadhatott'' (dupla kvt-létrehozás?), ezért törli a kvt-at újraindítás után... de igazából fogalmam sincs, csak tippelek.

[Szerkesztve]

(#961) ace1 válasza eM'82 (#960) üzenetére


ace1
csendes tag

Attól mert üres nem látom, ez már világos, de nem is tudok bele másolni?

V600-ról van szó, annak Triplet szériás Flash van, csak a félreértések elkerülése érdekében!

[Szerkesztve]

A processzor füsttel működik. Amint elszáll belőle a füst már nem működik....

(#962) eM'82 válasza ace1 (#961) üzenetére


eM'82
addikt

tudnál bele másolni, csak ahhoz útvonal-megadással együttt kell belemásolni a cuccokat.

p2kTools-al bepipálod az útvonal-megadását, és megadod a (flex (v. flash) által létrehozott) kvt elérési útját. Majd oda upload-olod a file-okat.

sztem:)

(#963) ace1 válasza eM'82 (#962) üzenetére


ace1
csendes tag

Ha ez sikerül, akkor már csak 1 kisebb gond van, mert a telefonban csak témák (color pack, ami 1 skinhez tartozik) vannak a mulimédiában és meg kéne oldani, hogy a testreszabás menüben elérhető legyen a kinézet.

Ezt a menü editorral meg lehet oldani? mert ha jól emléxem ott nem láttam kinézetet, így nem tudtam beszúrni a menübe...

A processzor füsttel működik. Amint elszáll belőle a füst már nem működik....

(#964) eM'82 válasza ace1 (#963) üzenetére


eM'82
addikt

ne a témákat keresgéld, mivel neked kinézet kell:)
Beállítások / Testreszabás / Kinézet /
elvileg itt kellene a skineknek lenni:)

[Szerkesztve]

(#965) snt


snt
senior tag

Menu editorral megoldható minden variálás :)

IM kicserélhető 1mp alatt, tök felesleges, érdems oda mást beállítani ami hasznos..

Diktafon van a smart gombon, dettó: ki kell szedni a lockot és már lehet programozni telóban is..

V600 TRIPLETS széria.. Hát igen.. Volt nálam nemrég egy V525 is, tényleg nincs olyan a telón skin kvtár.. elég gáz... Csak színsémák voltak az meg gagyi..

/a/mobile -on belül kéne egy skins kvtárt létrehozni és azon belül a többit, de nemtudom miért nem lehet :(

Érdemes lenne erről s5vi -t a p2kcommander készítőjét megkérdezni..

[Szerkesztve]

(#966) eM'82 válasza snt (#965) üzenetére


eM'82
addikt

thnx 4 da answerZ:D

now i know & now i'm happy:DD:DD:DD:DD

(#967) feise


feise
aktív tag

igen valszeg már ott vna akvt, csak üres, p2k cuccok így nem látják.. p2k tools-al tudsz bele feltölteni, alul upload path-be pipa, és beírod: a/mobile/skins/ (?az utsó / nem biztos), és feltöltöd...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#968) snt válasza feise (#967) üzenetére


snt
senior tag

De nem tudod h milyen skinek... nemtudod a kvtárneveket! Elvileg... De akkor hogy töltöd fel? :F

(#969) eM'82 válasza snt (#968) üzenetére


eM'82
addikt

sztem meg kellene kérdezni attól, aki a flash-t létrehozta... (ill. a .ski filehoz tartozó nevet megnézni, és mivel a kvt-névvel egyeznie kell, azt kell megadni az upload path-ba)

viszont, ha a skin egy egyetlen flash-file, akkor nemtom:) (ill. meg kell tudni honnan töltötte le srác, s megkérdeni mit tartalmaz a flash file... de ált. van hozzá readme.txt ahová minden szépen le van írva)

[Szerkesztve]

(#970) snt válasza eM'82 (#969) üzenetére


snt
senior tag

Te miért küldesz mindent OFF-ba? :)

Amúgy, kicsit kevered a dolgokat :) A V525-ön alapból nincsenek skinek és nincs skins könyvtár sem.. Egy alap skin van, amit vmelyik fileból vesz ki, vagy vmi rejtett cucc... Így aztán hiába töltesz fel, hiába az upload path, mert alapból nincs is olyan a telefonon h skinek (kinézet)

Abban csak olyan van h színsémák Ami tulképpen az alap vodafone-os pirosról lehet átváltani moto kékre, sárgára, zöldre stb. stb..

Skin nem flash fileban van, max. flexbe van rakva, de az teljesen mindegy, mert könyvtár akkor is kell ahova feltöltöd..

Más: próbáltam megint Voda skint módosítani, illetve csak a .ski -t h mutatassa jobb oldalon a funkciót, de amikor átváltanék rá, újraindul a teló :( Egyszerűen nemtom miért :( Ez le van védve vagy mi? :F

(#971) eM'82 válasza snt (#970) üzenetére


eM'82
addikt

pontosan ezért küldöm OFF-ba, mert sejtettem, hogy keverem a dolgokat:) nam akarok ''hangosan'' véleményt mondani:)

akkor flex:) nekem tökmind1. (sejtettem, hogy hülyeséget írok, csak hát sietek)

akkor még jó hogy nem v525-öt vettem... ha nincs benne skin:) De sztem ez flash-eléssel megoldható:) v600-as szoft-al. [ha hülyeséget mondtam volna most is, akkor sorry.. igyexem okosodni:) ]



''próbáltam megint Voda skint módosítani, illetve csak a .ski -t h mutatassa jobb oldalon a funkciót, de amikor átváltanék rá, újraindul a teló Egyszerűen nemtom miért Ez le van védve vagy mi? ''

nemlehet, hogy köze van a MenuEditor-al szerkesztett file-hoz? Azért lett abból is 7kbyte helyett 1,5Kbyte mert tele volt VodafoneLive szövegekkel... lehet, hogy vmi hivatkozást töröltünk ki ezáltal (unlock-olás során) s ezért nem lehet a .ski-t kényed-kedved szerint módosítani.

szerintem:)

ui.: na ez most nem volt OFF-os:):DDD

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#972) snt válasza eM'82 (#971) üzenetére


snt
senior tag

Hmm.. erre a menueditoros dologra nem is gondoltam.. Lehet h igazad lesz... De akkor meg az a furcsa, h ugyanolyan séma szerint írtam át a .ski -t mint a mostani működő skinek, 1-2 sor módosítás és a többi műxik akkor a voda miért nem? Mondjuk más a .ski file beállítás is.. az egyik sor végén true van a működő skinek végén meg false.. Viszont ha átírom false -ra, akkor sem jó :U

Amúgy frissült a motoskin.uw.hu!

CS,HL2,Scarlet és MediaplayerAB_v2 skinek kerültek fel..

(#973) eM'82 válasza snt (#972) üzenetére


eM'82
addikt

voda ice_Longhorn edition skin, nézd meg, jónak tűnik:)


******************************

oldaladra rákukkantottam:) egész jó:) így tovább:)


[Szerkesztve]

(#974) snt válasza eM'82 (#973) üzenetére


snt
senior tag

Ja, leszedtem már, de még nem raktam fel.. Majd Voda_ice néven kell felrakni, mert eredeti Vodafone -t nem lenne szerencsés felülírni :DDD

Várok saját készítésű / módosítású skineket, aki kreavtív és van ideje, hajrá! ;) :D

Csináljon vki egy nagyon szép skint és már pakolom is fel oldalra! :) A címet lehet terjeszteni!!! :DD

(#975) snt


snt
senior tag

eM'82: Köszi, megjöttek a cuccok (Voda_ice_Longhorn skin megvan már de nem gond :) )

Egyébként már feltettem (javítás nélkül) a Voda ice skint, jó lenne ha:

-1. Nem félkész cucc lenne :( Szép kékes ikonok, animálnak, viszont a nagy részük nem lett kékre átszínezve mikor animálnak, így kicsit hülyén néz ki :(
-2. Nincs mellékelve a hozzátartozó háttérkép

így egy kicsit gáz :( Pedig jó lenne...


[Szerkesztve]

(#976) eM'82 válasza snt (#975) üzenetére


eM'82
addikt

akkor majd ma este (ha este 8-ra hazérek:) ), ill. a hétvégén átszerkesztgetem az ikonokat:)
már régóta szeretnék animált ikonokat csinálgatni, csak amióta nem tanulok, egyszerűen nincs időm... :(,de barátnő mindent pótól:D


remélem sikerül vmit alkotgatni, holnap majd írok a fejleményekről.

(#977) snt válasza eM'82 (#976) üzenetére


snt
senior tag

Hasonlóan a többi ikonhoz, meg kellene csinálni h mindegyik kékes animáció legyen és ne az alap, mert így nagyon elüt :(

Hajrá :) Ja, meg háttérképe kellene vhonnan :U

P2kcommander javaslatokat beírtam az E398 topicba...

(#978) eM'82 válasza snt (#977) üzenetére


eM'82
addikt

olvastam:)

ok. majd megpróbálom

(#979) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Az v550 mennyivel tud többet mint az v 525 ös, régebben volt v525-söm, de kopott róla a festék, az ujabb 525 ösökön ezt korrigálták, és most nagyon jó áron van vodájéknál.
De megért 10k val többet az v 550 es????

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#980) snt válasza Vangelis (#979) üzenetére


snt
senior tag

V525 már nagyon nincs, ugyanis kifutó model, ha találsz akkor nagy mágus vagy :)

Amúgy nemrég volt nálam V525, és mondhatom, sokkal jobb a V550..

V550 előny

+Szebb menü, jobb szoftver
+Skinek felkapolhatók rá simán
+Van videófelvétel
+Szebb is vmennyivel a kijelző és jobb a kamera

Egyetlen negatívum ebben a telóban h nem bővíthető memkártyával de amúgy sirályos :)

(#981) Vangelis válasza snt (#980) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah pont most vettem a vodába:D:D

Akkor mágus vagyok:F

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#982) snt válasza Vangelis (#981) üzenetére


snt
senior tag

Érdekes :) Már decemberben sehol nem lehetett kapni, mondták h már nem is lesz, nem is gyártják .... Ezexerint még volt 1-2 helyen...

Amúgy V550 jobban megéri :)

(#983) Vangelis válasza snt (#982) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mindegy nem volt annyim.
Nekem ez is megfelel, nem tudo honnan xerezték, de ma volt, mert a mult héten még, nem volt, ebben az árban jó vétel.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#984) snt válasza Vangelis (#983) üzenetére


snt
senior tag

Hát annyit megér, az biztos... Csak a menüje meg a szoftvere nem tetszik :(((

(#985) eM'82 válasza Vangelis (#983) üzenetére


eM'82
addikt

én is v525-ötöt akartam venni, de ma már tudom, hogy nagyon jó választás volt a v550:)

ez itt a reklám helye volt:DD:D:D:D:DD

ui.: én is spórolni akartam azon a 10k-n, de nem jött össze, mert mindenhonnan elfogyott, aztán lett v550... SE T300-nál mindenképpen jobb:)

(#986) Vangelis válasza snt (#984) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem vagy egy évig volt ezelőtt 525.....de kopott...de szeretem..ezt is szeretni fogom:DDD akkor gondolom mákom volt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#987) snt válasza eM'82 (#985) üzenetére


snt
senior tag

:D :C

(#988) Vangelis válasza snt (#987) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mi 3ez a nagy öröm?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#989) snt válasza Vangelis (#988) üzenetére


snt
senior tag

Semmi, csak én meg LG G5400 -at akartam venni nagyon mikor megláttam a V550-et... hááát, nem bántam meg h ezt választottam :) Pedig filóztam rajta sokat, mert az gyári független lett volna sok cuccal, 5K-val olcsóbban, de utólag belegondolva, az semmi ehhez képest :)

(#990) Vangelis válasza snt (#989) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aha, nem rossza ezek a moto telefonok...a v600 as szoftal jobb lenne???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#991) snt válasza Vangelis (#990) üzenetére


snt
senior tag

Gyári V600 szofttal biztos h jobb..

(#992) Vangelis válasza snt (#991) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor majd, lehet hogy kipróbálom,,,,sajnos ezek a live szoftok......
űa haver k700 al szenved

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#993) snt válasza Vangelis (#992) üzenetére


snt
senior tag

Live szoft sem gáz, ezért jó a V550, mert itt pl. szoftvercsere nélkül is majdnem teljesen el lehet tüntetni :D

(#994) Vangelis válasza snt (#993) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aha értem és ez nem oldható meg 525 nél???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#995) snt válasza Vangelis (#994) üzenetére


snt
senior tag

Szerintem csak szoftcserével, mert a V525-ösön nincs skins kvtár... Bár lehet h a tieded van már, ha esetleg újabb szoftverrel nyomták ki.. Érdemes lenne megkukkolni :) Van olyan nálad a testreszabásban h Kinézet ? Ha nincs, akkor nincsenek skinek és az akkor gáz :(

(#996) Vangelis válasza snt (#995) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aha mindjárt nézem:D:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#997) feise válasza snt (#993) üzenetére


feise
aktív tag

bizony és tényleg minden gombot be lehet állítani.. akár a hangerő gombhoz is rendelhetem a kamerát...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#998) snt válasza feise (#997) üzenetére


snt
senior tag

Hangerőhöz inkább nem rendelem :DDD De amúgy igazad van :D

(#999) feise válasza snt (#998) üzenetére


feise
aktív tag

bocsi, h nem válaszoltam MSN-en, de tényleg nem voltam ott! :)

egyelőre csak anniyt okoskodtam, h be tudjak állítani minden gombot rendesen.. sajna ha vmt elrontok, aza olyan funkciót rakok valamelyik menübe a seemen keresztül, aminek nem kéne ott lennie, akkor Default menüt hozza fel (IM-mel), pedig az mca file beállítás...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#1000) snt


snt
senior tag

Enyém az # 1000 :C :C :C :C

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.