Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re

Hozzászólások

(#1901) m1L válasza Viktor0610 (#1900) üzenetére


m1L
csendes tag

köszi a gyors válaszokat! :R

(#1902) tibibi


tibibi
őstag

hogyan lehet az sms jelző hangot megváltoztatni???

(#1903) tibibi


tibibi
őstag

senki?

(#1904) Viktor0610 válasza tibibi (#1903) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Menü - Beállítások - Csengetési beállítások - Stílus - Testreszab - ...

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#1905) tibibi válasza Viktor0610 (#1904) üzenetére


tibibi
őstag

szia nekem csengési stilus van -stilus halk -halk beállítás- modosít erre visszalép a csengési stilusok hoz?????? :F szar a szoft??

(#1906) Viktor0610 válasza tibibi (#1905) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#1907) tibibi válasza Viktor0610 (#1906) üzenetére


tibibi
őstag

rá raktam egy v 620 sw igy már jó :R :))

(#1908) GamerPro


GamerPro
csendes tag

Hello mindenki.
Csináltam egy kis helyet p2kcommanderrel a telefonomon :D (gyári képek/videok/zenék törlésével.)
Az lenne a kérdésem hogy azok a hülye rövid hangefekteket hol lehet kitörölni? (pl: akkord magas, -mély, ajtocsengő stb.. ) mert ezek feleslegesek és csak foglalják a helyet...

(#1909) -Zerg- válasza GamerPro (#1908) üzenetére


-Zerg-
tag

Ezek valami ~Alertfile..mid néven vannak, de vigyázz velük, mert ha olyant törölsz amit használ a rencer, gubanc lesz.
Legegyszerőbb ha áttolod őket PC-re és meghallgatod, úgy tudod azonosítani melyik milyen néven fut.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#1910) GamerPro


GamerPro
csendes tag

Hát a gyári hoszabb csengőhangok törlése megvolt.
csak most ha rámegyek h Beállítások/csengési stílusok/ hangos beállítás, akkor kilép :D
Ha visszapakolom az eredeti hangokat akkor megoldódik a probléma :F ? mert ez igy gáz..

(#1911) GamerPro


GamerPro
csendes tag

Hophop. Próbálták megcsörgetni a telefonom, és nem is cseng semmi... :O csak kiírja hogy hívás (hangos csangés beállításon van és cseszik csörögni). Hogy tudnám ezt egyszerüen visszacsinálni :F :F :F :F
smshang sem, semmi....

Amugy mostanába szervízben vagy hol tudják ujjátelepíteni? :D

[Szerkesztve]

(#1912) -Zerg- válasza GamerPro (#1911) üzenetére


-Zerg-
tag

Akkor valószínűleg már töröltél valamit amit nem kellett volna :)
Ha jól emléxem, egy melody.db nevü file-ben vannak a hangbeállítások. Ezt töröld, kapcsold ki-be a telót, akkor létrehozza.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#1913) -Zerg- válasza -Zerg- (#1912) üzenetére


-Zerg-
tag

Bocs, mytone.db és temptone.db

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#1914) GamerPro


GamerPro
csendes tag

I need help. Légyszi vegyél fel msnre. címem elvileg publikus.
Privi ment. :R

[Szerkesztve]

(#1915) GamerPro


GamerPro
csendes tag

Nah töröltem ujraindítottam.
Most következő a baj:
Ugye visszatettem a letörölt hangokat. mytonedb meg a másikat delete->aztán kikapcs.-bekapcs. menü\beállítások\csengés..\hangos, aztán hangos beállítás, és kilép.
ugyanitt átteszem halk-ra, halk beállítás->itt meg belép :Y beállítom smshangot, csengőhangot hangerő 7re és kész :D...

Kérdésem a következő. Ha a képeknek cserélem az attributumait (remélem így kell írni ha nem akkor sorry) abból lehet gond? Mert egyszer Másoltam gépre a rejett képeket hogy mit rejt a v550.... és egyszer csak megjelentek a képeknél ilyen hülye smiley-k amiket mmsbe lehet beszúrni :F ... Azoknak most visszaállítottam ''hidden''-re meg 1 pár rendszerképet kiütöttem (pl. rashberry, green frog ,lava stb.). Na meg a ferraris videót kitöröltem az sztem nem lehet gáz..

(#1916) GamerPro


GamerPro
csendes tag

Na senki?
:D Sikerült olyat művelnem a telómmal mint még senki másnak?? :DDD :C :C

[Szerkesztve]

(#1917) GamerPro


GamerPro
csendes tag

Kicsit égő hogy magammal fórumozgatok.... De az a lényeg hogy ma reggel amikor bekapcsoltam (a történtek után 4.szerre) már működik minden menüpon.. :Y ez hihetetlen.. akkor ha alőtte bekapcsoltam miért nem volt jo?... Többet motorolát nem hiszem h veszek :D. :W

(#1918) szabo.kornel


szabo.kornel
csendes tag

Hi!

Nem tudja vki, hogyan kellene beállítani egy vodás, előfizetéses v550-est, hogy menjen az OperaMini? Már próbáltam mindent, de nem akar menni. Csak GPRS Wap előfizetésem van, Net nincs!

Előre is köszi.

(#1919) szabo.kornel


szabo.kornel
csendes tag

Ha vkinek csengőhang problémája van, akkor használja a keresőt és olvasson vissza a fórumban, már ezerszer ki lett vesézve a téma :)
Amúgy nem éri meg letörölni a gyáriakat mert, nem foglalnak olyan sok helyet! De ha vkinek nem tetszenek, akkor P2kTools-al állítsa a csengetési stílusokat silentre (mindent). Törölje le a fileokat + temptone.db + mytone.db-t, aztán pakolhatsz fel rá csengőhangokat. Ezek után újra kell indítani és beállítani a stílusokat.
Amúgy a P2kTools-ban van olyan funkció, ami meg tudja javítani a Ringtone DB-t.

(#1920) GamerPro


GamerPro
csendes tag

Ok. Majd máskor így csinálom :D kösz.
De végülis visszatettem a gyári hangokat. És így is most 6643kb- az összes hely. Jó ez igy.. :D :DD

(#1921) szocsi


szocsi
tag

Sziasztok!
Én a szomszédból jöttem,mert e398 tulaj vagyok,mert egy kérdésem lenne.
Az egyik barátomnak egy v500-a van amin elvileg (Ő mondta) v525 soft van,de szeretne egy v600-as mp-t.A kérdésem,hogy lehet-e,ha lehet honnan tudok ilyet letölteni + hozzá magyarnyelvet és milyen pc soft kell még hozzá???
Gondolom kellene a mostani mp-nek a pontos adatai,de vmi .....38R a vége.
Kérlek titeket,hogy segítsetek rajtam,hogy mi is kell hozzá!!!!
Előre is THX :R :R

(#1922) -Zerg- válasza szocsi (#1921) üzenetére


-Zerg-
tag

Itt [link] találsz MP-ot V600-hoz. Motorola PST vagy RSD Lite-vel feltöltheted, Language pack: a 0037-es, vagy 002F-esben van magyar nyelv.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#1923) szocsi válasza -Zerg- (#1922) üzenetére


szocsi
tag

:R
Bocs a reakció időmért a segítségedet pedig köszi!!!
Még abban tudsz segíteni,hogy milyen mp lehet rátenni erre a soft-ra,a pontos verziót majd a héten még megíróm csak felkészitettelek a válaszadáshoz :C :DD

(#1924) -Zerg- válasza szocsi (#1923) üzenetére


-Zerg-
tag

Hát én a belinkelt oldalról a legalsót tenném, mert az eredeti Motorola, a többiben biztos van valami szolgáltatóra jellemző dolog, ikon, menüpont, ilyesmi.

Van egy V600-as MP-m amit az ellopott v525-ömre tettem fel vagy 2 éve, Language pack-kal, de az régebbi ezeknél.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#1925) szocsi válasza -Zerg- (#1924) üzenetére


szocsi
tag

Volna még egy pár kérdésem,ha lehet???
Ez a telefon amit akarok flashelni az V525m,a softver verzió ami most rajta van az ez:TRIPLETS_G_0B.09.38R_V
A kérdéseim pedig:
-erre a verzióra milyen lehet feltenni,mármint mindegy csak ezzel a TRIPLETS-el kezdödjön,
-nekem e398-om van amit a FlashBackup 2.62-vel flashalgetem,vagy a MultiFlashFlex-el,ezzel lehet a v525-öt,
-driver milyen kell hozzá,vagy jó a p2kae,ha nem akkor honnan lehet olyat letölteni,
-language pack-om van,de az is e398-hoz van,igaz az is 002F-el végződik,de sztem az is kell hozzá,amit ugyan csak honnan tudok megszerezni????
Hirtelen ennyi lenne a kérdésem és elöre is köszi a türelmedet,csak nem akarom elqrni a telót,mert nem az enyém(,ha e398-ról lenne szó akkor azt már vágom)!!!!

(#1926) -Zerg- válasza szocsi (#1925) üzenetére


-Zerg-
tag

Igen, ha Triplets az jó. Az általam ajánlott verzióhoz viszont nem találtam magyar langpack-ot, pedig feltúrtam a guglit. Nem tudom, más verzióhoz való jó-e hozzá?
Én a Motorola PST 6.7-tel cseréltem softot anno, és a mostani V550-esemen is azzal.
Ja annak a része MultiflashFlex.
Végső soron eltudom küldeni az én verzióimat, ha acc valami helyet (V600)
14 mega.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#1927) szocsi válasza -Zerg- (#1926) üzenetére


szocsi
tag

Szia!
Elöre is köszi :R
Ímélrte át tudod küldeni?,ha igen akkor p126abarth@freemail.hu
és abban,vagy ahoz van magyar nyelv?
Csomagold be,úgy kisebb!!!

(#1928) -Zerg- válasza szocsi (#1927) üzenetére


-Zerg-
tag

Igen van hozzá egy ugyanolyan verziójú langpack.
Ez már tömörített, így 16 mega. Kibontva több mint 60.
Elfér a fiókodban?
Lehet, hogy TC-rel fel kell darabolnom, mert nem biztos hogy egy darab melléklet lehet ekkora.
Először megpróbálom egyben, aztán megláttyuk...

[Szerkesztve]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#1929) szocsi válasza -Zerg- (#1928) üzenetére


szocsi
tag

:C :R

[Szerkesztve]

(#1930) -Zerg- válasza szocsi (#1929) üzenetére


-Zerg-
tag

Küldöm. Én is ritkán nézek be :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#1931) tibibi válasza -Zerg- (#1930) üzenetére


tibibi
őstag

szia nekem nem küldenéd el ,mert én is keresek már régóta :R

(#1932) -Zerg- válasza tibibi (#1931) üzenetére


-Zerg-
tag

Elküldöm, TCommanderrel három részre van vágva, plusz a langpack.
De ez nem V550 ám! Triplets, V300, 400, 500, 525

V600-as szoft

[Szerkesztve]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#1933) tibibi válasza -Zerg- (#1932) üzenetére


tibibi
őstag

köszi

(#1934) tibibi válasza tibibi (#1933) üzenetére


tibibi
őstag

jó lett :R

(#1935) insanity


insanity
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon régen töltöttem le skineket motorola v550hez egy nagyon jó magyar oldalról, most viszont nem találom. Nem tudjátok a címét, vayg esetleg nem tudtok ilyen oldalakat? Egyáltalán létezik még az az oldal? (fekete háttér, sokféle letölthető skin, leírás a telepítéshez... ezek rémlenek az oldalról)
Help me plZ

előre is köszi
ins

(#1936) Pritt válasza Takhanto (#11) üzenetére


Pritt
csendes tag

hali,
Tudnál nekem segíteni? Motorola v550-re kellene registrácios kulcs Handset Manager V9.2
progihoz... Adatkábellel akarom összekötni, de nem igazán mükszik a dolog. Mikor elkezdődine az adaok letöltése a teloról, akkar megszakad a kapcsolat és azt mondja h ellenőrizd a telo és a gép közti interfészbeállításokat..??? Ez a jelenség az adtkábelhez kapott proginál volt...

Help, plx.

kapalaster@gmail.com

(#1937) Pritt


Pritt
csendes tag

hali,
Tudnál vki segíteni? Motorola v550-re kellene registrácios kulcs Handset Manager V9.2
progihoz... Adatkábellel akarom összekötni, de nem igazán mükszik a dolog. Mikor elkezdődine az adaok letöltése a teloról, akkar megszakad a kapcsolat és azt mondja h ellenőrizd a telo és a gép közti interfészbeállításokat..??? Ez a jelenség az adtkábelhez kapott proginál volt...

Help, plx.

kapalaster@gmail.com

(#1938) EdemMann


EdemMann
csendes tag

Sziasztok!

Valaki egy MAGYAR v620 flash-t küldene nekem pls a következő mailre:

reallyedem@gmail.com

Nagyon nagyon megköszönöm majd:)

vagy csak egy magyar nyelvi pakkot!



Köszönöm szépen mégegyszer előlre is! elég ha csak linket küldesz!

Memories don't live like people do-o ||| They allways remember you ||| Whether things are good or bad, its just the memories! (MosDef & DJ Honda - Travellin' Man)

(#1939) Blue@X


Blue@X
senior tag

Hali
V550-hez nem tud valaki modem drivet XP x64 alá?
Help please

(#1940) emery2 válasza bR3Zo (#1890) üzenetére


emery2
tag

Erre a kérdésre a válasz engem is érdekelne, bár nem igazán hiszek benne... Valaki tud valamit róla?

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#1941) Rolee87


Rolee87
tag

engem is megdobhatna valaki egy v620as szofthoz való magyar packal :R

(#1942) pbalu


pbalu
aktív tag

Sziasztok!

Nektek ébreszt kikapcsolva?
Mert az én E550-em nem, de gondolom nincs kül. a V550-hez képest.

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#1943) fifty_50


fifty_50
csendes tag

Vki tudja honan lehet letölteni a Motorola Mobile Phone Tools-t???????????????

Eddig sehol nem találtam, vagy elavult volt a link.
Köszi...

(#1944) Viktor0610 válasza fifty_50 (#1943) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A V3-topik ([link]) első hozzászólását nézd át, sz.tem ott megtalálod majd.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#1945) fifty_50


fifty_50
csendes tag

a motoportál jelenleg nem üzemel a külföldieken meg nem találtam eddig ...

van vkinek új ötlete????

(#1946) fifty_50


fifty_50
csendes tag

Valaki legyen szives segíteni!!!!!!!!!!!!!

Nem létezik hogy az interneten nincs olyan oldal ahonnan ne tudnám letölteni a Motorola Mobile Phone Tools-t.

Esetleg vki tud olyan oldalt????

(#1947) -Zerg- válasza fifty_50 (#1946) üzenetére


-Zerg-
tag

[Az ilyet legközelebb privátban, ha kérhetem.
Köszönöm.
Viktor0610]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

(#1948) csabavo


csabavo
csendes tag

Segítség!
V620-ra frissítettem a telót, a nagy mutatványban eltüntettem a dátumot a kijelzőről. A P2K Advanced Editor, kijelző buhera részében volt valami leírás erre vonatkozóan, segítsetek visszavarázsolni a dátumot, köszönöm!

(#1949) Diablo.


Diablo.
csendes tag

Valaki tud segíteni? Néha lejátsza a telóba lévő gyári videot néha nem. Miért van ez? :F

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

(#1950) Diablo. válasza Diablo. (#1949) üzenetére


Diablo.
csendes tag

Néha azt írja ki hogy sérült néha lejátsza a videot. Senki?

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

(#1955) Viktor0610 válasza James 08 (#1954) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröltem a ''problémás'' és a hozzá kapcsolódó hsz.-okat.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#1956) James 08 válasza Diablo. (#1950) üzenetére


James 08
tag

Én nálamis ezt irta ki de miért :F

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#1957) James 08


James 08
tag

De már 2 hete ujjat vettem nekem se tetszik ;)

Üldöz a tudás, de én gyorsabb vagyok. :D

(#1958) insanity


insanity
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kéne... Motorola v550es telefonomra nemrég felraktam rövidebb mp3akat csnegóhangnak, a régiek közül meg töröltem le... azóta a csengetési beállításoknál nem tudok belépni a módosításba. Pl: Stílus: Hangos -> Hangos beállítása, megnyomom hogy módosít és erre kilép (vissza a beállításokba)
Elég különös egy hiba, nem tudom hogy találkozott-e már valaki hasonlóval. Ha igen segítsen mert tanácstalan vagyok hogy mit rontottam el vagy hogy egyáltalán mi is a baj...
előre is köszi

ins

(#1959) Nightquest


Nightquest
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos van egy "kis" gond a telómmal, konkrétan az, hogy nem hajlandó rendesen bekapcsolódni. A billentyűk fénye kigyullad (bár az sem teljesen okés), de kép nincs (illetőleg párszor sikerült előcsalni egy hangyafociszerű képet, amikor töltés közben kinyitottam a telót). Töltőre téve azt írja ki a külső kijelzőn (az működik), hogy "Akkumulátor" és a töltöttségjelző kis jel meg egyre töltöttebb telefont jelez.
Előzménye annyi volt, hogy elkezdett nagyon merülni a telefonom, jelzett is már hangosan, és aztán elővéve a zsebemből nem volt kép. Kikapcsoltam, töltöre tettem, de eddig jutottam csak.
Rossz az aksi? Mintha jobban is merült volna mostanság, illetve mostanában a max. töltöttségen volt pár napig, aztán egy nap se kellett és szépen fogytak a csíkok, majd lemerült.
Vagy a kijelző?

Előre is köszönöm a választ!

(#1960) TwistedUser


TwistedUser
csendes tag

Hello mindenki!
Egy(minimum) olyan ember segítségére lenne szükségem, aki ért v550 újjávarázsolásában :D .
Ugyanis könnyen el tudok rontani bármit... :))
Aki tudna segíteni az írjon PM--et mert sajnos nem tudom a forumot nézni naponta.
:R

(#1962) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv.

Nem tudja valaki, hogy a V525, és a V550 szalagkábele megeggyezik-e?
Van egy V550-es panel havernál (nem itt lakik), és nekem meg egy működő V525-öm (persze V600 eredeti szoftal), és leszeretném cserélni 550-re. Abban van skin, ebben csak téma. :DDD

(#1963) tzsolesz válasza tzsolesz (#1962) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Jó hozzá. :D

[link]

(#1964) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Sziasztok.

TRIPLETS szérás telóra (V300/525/600) sikerült már valakinek R376G (V550/620) szoftvert varázsolnia?
A skin miatt kellene.
Próbálkozott már valaki hasonlóval?

(#1965) pedig


pedig
csendes tag

Zerg! El tudnád küldeni nekem a magyar nyelvű utasítást v550-hez? Privátban küldtem e-mail címet. Köszi!

(#1966) -Zerg- válasza pedig (#1965) üzenetére


-Zerg-
tag

Ment :K

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.