Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re

Hozzászólások

(#551) feise


feise
aktív tag

illetve... ha esetleg minden egyes fájlt átmásolok az eredetiről?

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#552) snt válasza feise (#551) üzenetére


snt
senior tag

Hát sokáig tart és felesleges is... Nem emléxele h miket módosítottál még ?

Mi most pontosan a hiba? Mindegyik skinnél csinálja ?

(#553) feise


feise
aktív tag

csinálok róla egy kis videót...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#554) feise


feise
aktív tag

na itt van... remélem jól látszik
Bővebben: link

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#555) feise


feise
aktív tag

észrevettem, h ugyanezt csinálja az eszközök / hívás szolgáltatások menüpontban is
annak is teljesen olyan jellegű a szerkezete mint a mulitédiának...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#556) snt válasza feise (#554) üzenetére


snt
senior tag

Nem játsza le se a gép, se a telefon...

(#557) feise


feise
aktív tag

nekem simán.. quicktime-al!

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#558) snt válasza feise (#557) üzenetére


snt
senior tag

Tudom, az sem játszotta le.. letöltöm még1x

szerk.: Nem játsza le :(

[Szerkesztve]

(#559) feise


feise
aktív tag

tudok valamivel 3gp-ből avit csiholni?

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#560) feise


feise
aktív tag

felvettelek MSN-re
hátha úgy gyorsabb...

pls gyere fel...

[Szerkesztve]

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#561) snt válasza feise (#560) üzenetére


snt
senior tag

fasza, msn sem megy :(

(#562) feise


feise
aktív tag

akko lehet, h neked is kéne egy restart! :D

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#563) snt válasza feise (#562) üzenetére


snt
senior tag

Az most nem lehet, mert torrenten töltök és akkor megint újrakéne hasheltetnem 4 gigát kb.. Próbálkozok msn-en, csak megjavul :)

Addig is gondolkodj h mit állítottál el...


Szerk: Megvan, a tűzfal volt a lúdas... Fentvagyok! :)


[Szerkesztve]

(#564) feise


feise
aktív tag

kérdés... Ha a skinek mellé dobtak egy jpg-t is.. azt hova rakjam, h automatikusan beállítsa magának amikor kivélasztom a skint?

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#565) snt válasza feise (#564) üzenetére


snt
senior tag

Legegyszerűbb ha MPT -vel simán felrakod és beállítod háttérképnek..

Egyébként asszem az a/mobile -ba kell rakni wp_skinnév_176x220_c.jpg néven, mint az eredetiek, nézd csak meg!

[Szerkesztve]

(#566) feise


feise
aktív tag

k
kösz...

És a képernyővédőket nem lehet valahol rövidebb időre beállítani mint 1 perc? a menüben késleltetésre Ki, 1perc, 2 perc van...

[Szerkesztve]

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#567) snt válasza feise (#566) üzenetére


snt
senior tag

Sztem nem.. Én nem is használok képernyővédőt, nekem lekapcsol a kijelzőm.. Meg úgyis összecsukom ha nem csinálok semmit, szal felesleges...

(#568) feise


feise
aktív tag

fura.. töltés közben észrevettem, h ahogyan melegszik az akksi, úgy egy kicsit átveszi a dolgot a billenytyűzet is... Nagyon fura érzés meleg gombokat nyomkodni.. :) nem vészes.. picit több mint kézmeleg..

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#569) snt válasza feise (#568) üzenetére


snt
senior tag

Hmm.. lehet, hiszen ottvan alatta az akksi.. :)

(#570) feise


feise
aktív tag

jaja.. de fura.. eddigi telefonjaim vastagabbak voltak, ott nem vettem ilyet észre..

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#571) kuli


kuli
csendes tag

Ez az első Motorola telefonom, így 1-2 dologgal még gondban vagyok... :)

Ha jól értelmezem a fentieket, akkor a P2toolsal lehet képeket, plussz egy két dolgot a telóra tölteni, ugye?

Namost letöltöttem ezt a progit, de annak ellenére, hogy a MPT3-mal már jól kommunikál a teló, ez nem igazán akarja felismerni..:(((

Ehhez is van valami fondorlat?

(#572) feise


feise
aktív tag

a progi neve p2k tools, és, hogy az menjen, p2k drivert fel kell rakni a telóra. V525.uw.hu -n megtalálod... De képeket stb felrakni / letölteni a telóra a MPT bőven elég!

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#573) snt


snt
senior tag

Így van! Kép/hang/videó fel-letöltésére elég az MPT 3.. P2KTools csak a java feltöltés aktiválásához, skin cseréhez/feltöltéshez, egyéb módosításokhoz kell...

P2KDriver kell neki..

(#574) tomcat1977


tomcat1977
csendes tag

snt: Köszi a múltkori seem-et! Feltettem és azóta rendesen mükszik a teló!
Csak azt nem tudom, hogy mit írhattam felül az eredeti seem-en mert a live! indítógombja eltünt teljesen a jobb gombról és helyette a normál wap menű jelent meg szép ikonokkal. Ezek szerint lehet, hogy el lehet tüntetni valamilyen seem beállításal és nem kell lecserélni a flexet???????

(#575) feise


feise
aktív tag

elvileg láttam olyat seem beálíltásokban (seemplayer HUN) h, programozhatóvá teszi a Right Soft Keyt. De pontosan nem tomm hogy kell...
Itt tessék nézelődni...
Bővebben: link

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#576) snt válasza tomcat1977 (#574) üzenetére


snt
senior tag

Szívesen, azért van a fórum h segítsük egymást ;)

Nemtudom h seem beállítással lehet e, úgy emléxem h talán igen, de ennek nem nagyon néztem utána, mert nem volt olyan fontos számomra.. Az viszont biztos h a live gomb megjelenítése skinfüggő (pontosabban .ski fileban van vhol gondolom) viszont h a funkcióját és programozhatóságát át lehet e állítani seem-ben...

Ha belegondolok szerintem lehet, mert ha új flexet teszel, abban is seem-ek vannak, lehet h a vodás szoftver vmelyik seemjében is lennie kell akkor ilyesminek...

(#577) snt válasza feise (#575) üzenetére


snt
senior tag

Ez egy jó hely, csak jól kell tudni angolul és regelni kell, nameg megtalálni a rengeteg téma közül azt ami kell :)

Ha vki talál vmit ezzel kapcsolatban, ne habozzon beírni ide :)

Végülis nem is lenne rossz a jobb gombot programozni.. :)

(#578) tomcat1977


tomcat1977
csendes tag

Amennyiben valakinek sikerül megfejtenie a jobb gomb programozhatóságának módját, remélem közkincsé teszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#579) feise


feise
aktív tag

komolyan.. utánanézek.. de tudom, h azon a fórumon találtam vmt...
és még1 link....

Bővebben: link

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#580) kuli


kuli
csendes tag

Most tényleg nem fikázni akarok, de ilyen rémesen rossz szoftverrel, mint ez a Motorola mobile phone tools nem találkoztam. Más gyártók miért tudják ezt normálisan megoldani?

- egyszer csatlakozik, másszor nem
- gönyörűen megy, utána pedig abszolut nem, de úgy, hogy semmilyen beállítást nem módosítok sehol
- ha néha néha megtalálja a telefont, akkor a szinkronizáció megy ugyan, de a ''Multimedia Tools'' ikon szürke lesz, tehát képeket, csengőhangokat nem tudok rátölteni

A telefon (e550) nagyon tetszik, de ez a szoftver nagyon szar...

Mindez XP SP2-vel...

(#581) snt válasza kuli (#580) üzenetére


snt
senior tag

Töltsd le a microsoft usb patchet, fent van Amargo FTP-jén (címhez olvass vissza picit).. USB patch, utána ha nem megy akkor még1x fel az usb handset driver, fel kell ismertetni és menni fog..

Sajnos eléggé hajlamos összeakadni a winfos driver a motorola driverekkel, szal nem árt neki a patch...

(#582) kuli


kuli
csendes tag

Leszedtem az USB patchet, de az nem települ fel, mert elvileg csak XP SP1-re megy fel, nekem pedig az SP2 is fent van!

Leszedtem továbbá az FTP-ről egy Detectv550 nevű file is , ami elvileg ismeri az MPT-ben az e550-est is, ki is lehet választani, de leáll hibaüzenettel :(

(#583) snt válasza kuli (#582) üzenetére


snt
senior tag

Hmm :(

Detect v550 -t én nem használom V525 -ként ismeri fel és műxik úgy is jól.. Általában akkor szarakodik az MPT, ha a P2KTools fentvan, mert a p2k driver és az usb handset néha összekavarodik :U

Ha MPT elindul, de nem ismeri fel, akkor General Setup (F6) change modem procedúrát kell végigjátszani megint :(

(#584) kuli


kuli
csendes tag

Hát nemtom, valamit nagyon elcseszek akkor... :U

Bocs, hogy igénybe veszem az idődet, de le tudnád írni lépésről lépésre, hogy WinXP SP2 esetén mit, milyen sorrendben tegyek fel? Mert most akkor az lesz, hogy leírtok mindent...

(#585) snt válasza kuli (#584) üzenetére


snt
senior tag

Sajnos nemtudom, mert nekem nem SP2-m van, hanem csak 1... Viszont ha nem kell neked p2ktool, akkor szedd le, meg a driverét is.. Ha nem megy az MPT, akkor azt is, az usb hadset drivert is, registry pucolás (Regcleaner vagy Regsupreme Pro) gép újraindítás, USB handset fel, MPT fel, MPT live update (ha engedi még frissíteni), Kábelre a teló és indítás.. Ha nem ismeri fel, de elindul a progi, akkor General Setup, change modem (exclusive use) procedúra megint...

(#586) tomcat1977


tomcat1977
csendes tag

Valaki nem találkozott szörförzgetés közben olyan oldallal ahonnan le lehetne tölteni a MSS 4.0 ????????????? Ha jól tudom ezzel elvileg függetleníteni lehet a telót (V550)!

(#587) snt válasza tomcat1977 (#586) üzenetére


snt
senior tag

Gugli? Ha vkinek megvan és esetleg sikerült a függetlenítés, az jelezze :)

Mondjuk engem majd csak jövőre érdekel talán, ebben az évben még garis.. :)

(#588) kuli


kuli
csendes tag

Végre sikerült szinkronizálnom az összes bejegyzésem + képeket a Notebookommal. Épp idejében, ugyanis már majdnem meghírdettem eladadásra a telefont :DD

Így persze meg fogom tartani, mert egyébként nagyon bejön a telefon...egy Notepad féleség mondjuk nagyon hiányzik, de végülis kibírom...

(#589) snt válasza kuli (#588) üzenetére


snt
senior tag

Notepad alkalmazást lehet leszadni (java) !

Meg ha vmi kis jegyzetet akarsz az elfér a naptárban is... Meg lehet txt -ből java-t konvertálni, amit olvashatsz telefonon :)

(#590) feise


feise
aktív tag

lol! puskagyár :D Mellesleg notepad.. jó öreg megoldás.. írj egy SMS-t és mentsd el!

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#591) snt válasza feise (#590) üzenetére


snt
senior tag

Akár ez is lehet notepad megoldás, igen :C

(#592) feise


feise
aktív tag

ehhez még nem lehet kapni lapos antennát? úgy tudom régebben volt olyan megoldás a kiálló antetnnára,h egyszerűen beleraksz egy sokkal kisebbet.. nem jelentős a térerőveszteség..

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#593) snt válasza feise (#592) üzenetére


snt
senior tag

Nemhiszem, de nézz körül a speedshop.hu -n ;)

(#594) feise


feise
aktív tag

megvolt.. sajna még nincs :( viszont annál érdekesebb az FM rádiós headset 3.900,- ért ! Van valakinek tapsztalata vele?

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#595) snt válasza feise (#594) üzenetére


snt
senior tag

FM rádiós headsetre én is kiváncsi lennék... Meg is kukkolom a speedshop.hu -n..

(#596) snt válasza feise (#594) üzenetére


snt
senior tag

Ha erre gondolsz: Bővebben: link akkor ez nem FM rádiós..

Ez Bővebben: link FM rádiós, de ez 6490 pénz..

(#597) kuli


kuli
csendes tag

Letöltöttem a P2Tools 0719-et. Ehhez nincs valakinek magyar/angol/német nyelvű használati utasítása/leírása...oroszul nem tudok sajnos.

Ahogy láttam ez a progi elég komolyan belenyúl a telefonba és pedig nem szeretném 1 hetesen szétverni :D

(#598) feise


feise
aktív tag

neeem.... annyit már nem ér...

Bővebben: link

Csak mi az amiért ez: Bővebben: link 7000 HUF.. ?? miveel tudhat többet? csak annyit látok, h mintha több vezeték lenne hozzá...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#599) snt válasza feise (#598) üzenetére


snt
senior tag

Hát igen, ez jó kérdés.. szerintem egyszerűbb ha dobsz egy mailt a speedshop-nak, biztos tudnak válaszolni..

Az mondjuk elég szar h 7000 és mp3 lejátszáskor csak az egyik fülön szól :(

(#600) feise


feise
aktív tag

kuli! akkor ne használd.. Ott a MPT.. az alapvető dolgokra bőven elég.. ha meg bele akarsz túrni, akkor mindenekelőtt olvasss utána.. Itt a fórumban egy kis időráfoedítással olvass végig minden hozzászólást, és akkor sztem fogod tudni, h mihez nyúlkhatsz és mihez nem... De igazából lényeg: p2k módban legyen, Connect, Refresh, fájllistában Audio, Video, Pictures, (Skins, itt már óvatosan) menün kívül ne nagyon túrkálj, akkor nem lehet baj.. Other feutures fül: egyéb beállítások. Próbáld ki őket, csak ne járj úgy, h nem tod mit állítottál el... :P

Miért van a templomtornyon villámhárító?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.