Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re

Hozzászólások

(#351) amargo válasza snt (#350) üzenetére


amargo
addikt

Hmm, java enabled, multimédiánál bekapcsoltam pár cuccot.. ezek szerintem nem is lényegek.

viszont nyomtam egy all vibrate-t.
midway meg nem akarja feltölteni rá a cuccot.. ez miért lehet?

szerk:
esetleg tudnál küldeni képeket? hogy neked mik a beállításaid? a p2ktools ban?
az other füleken..
meg köszönném :)
amargo

[Szerkesztve]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#352) amargo válasza amargo (#351) üzenetére


amargo
addikt

megy a java feltöltés is, csak a readme kellet olvasni :D

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#353) amargo


amargo
addikt

azt hiszem sejtem miért nem tudom azt az egy profilt beállítani, mert törölgettem a csengőhangok közül is.. bár nem értem, hogy ennek mi köze lenne hozzá?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#354) snt válasza amargo (#353) üzenetére


snt
senior tag

P2KTools -szal én nem nyomtam all vibratet, felesleges is, mert rezeg így is mindegyik :F

Amúgy gyári hangokat és cuccokat ne nagyon törölgess le, nincs sok értelme, és könnyen hazavághatja a telefont..

(#355) amargo válasza snt (#354) üzenetére


amargo
addikt

Pont ezt vettem észre, hogy haza vágja :)
Ezért is nyomtam all vibre-t.
De kis gondolkozás után jöttem, rá, hogy azért lehetett mert kitöröltem alap csengéseket.
Majd vissza másolom rá őket.. remélem az segít!
Tényleg + témát hogy tettek még rá? Mert én csak úgy tudtam, hogy az 1iket felűl írtam.. nem mintha az hiányozna, de gondolom ennek van egyszerübb módja is.
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#356) snt válasza amargo (#355) üzenetére


snt
senior tag

+ témát még sehogy... Sajna csak felülírással megy, de azzal is vigyázni kell, mert nekem már 1x madjnem meghalt a telót, csak villogott és nem kapcsolt be... :U

(#357) amargo válasza snt (#356) üzenetére


amargo
addikt

Ezt csak kipróbáltam.. de kicsit fura.. hogy nem lehet létrehozni plusszban? (bisztossan lehet, de bőven elég, hogy java megy fel rá)
mind1, a lényeg a java enabled :)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#358) snt válasza amargo (#357) üzenetére


snt
senior tag

Egyelőre nem lehet létherozni... Illetve van egy könyvtárkészítő flex (bővebben az e398 topicban), de azzal nem volt kedvem szórakozni, flexelni stb, amúgy is tegnap jött meg a telóm a szervízből.... Amúgy megvárom amíg lesz olyan progi (esetleg egy frissített P2KTools) amivel lehet könyvtárt létrehozni és skint feltölteni..

Amúgy te melyik skint raktad fel? Ikonokat kicserélte gyárira? Működik rendesen, nincs semmi gebasz?

(#359) amargo válasza snt (#358) üzenetére


amargo
addikt

Szia Én is várni fogok.. meg amúgy is :) (nem nagy szükség ez)
Én a Gnome felületét tettem fel. és jól működik! :)
Bár lehetséges, hogy az nyekkentette volna meg a Csengő témámat? (bár, ha másikra váltok akkor is kakukkban van..)
Az ikonok meg másak lettek, nem tudom hogy ez ''gyári''-e? de más lett :)
Írtad ezt a fényérzékelős dolgot, ez pontossan mit is takar?
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#360) eM'82 válasza amargo (#359) üzenetére


eM'82
addikt

gnome-felület? küldd már el nekem e-mailben please.


tud vki regisztrálni a Motomodders.net-en?? Asszem fizetős... kár... pedig nagyon jó cuccok vannak rajta.

(#361) snt válasza amargo (#359) üzenetére


snt
senior tag

Honnan szedted le ezt a gnome-ot?

Fényérzékelő.. Gyári beállítások: Eergiatakarékos üzzemód be!
Érzékeli h elég fény van e és ha igen, akkor nem kapcsol be a bill. világítás, ezzel is kímélve az akksit.. Namost nekem ezt most érzékenyebb lett picit (új szoft miatt) és már nem kapcsol be, csak ha tényleg homály vagy sötét van...

(#362) amargo


amargo
addikt

Sziasztok, csak egy gyorsat válaszolok
Bővebben: link
itt szedhetitek, nincs jelszó!
UI: és itt találhattok még más cuccokat is.. esetleg.
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#363) snt válasza amargo (#362) üzenetére


snt
senior tag

A skin lejött, az FTP-re nemtudtam belépni... pontos cím/user/pass -t leírhatnád.. köszi!

(#364) amargo válasza snt (#363) üzenetére


amargo
addikt

a linkben benne volt, de
user: guest
pass: nincs (mármint tényleg nincs)
amargo.no-ip.org

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#365) snt válasza amargo (#364) üzenetére


snt
senior tag

Valóban :B

Sorry, nem vágtam h a guest a user :B

(#366) amargo válasza snt (#365) üzenetére


amargo
addikt

Kicsit én is kapkodtam elfelejtettem rendesen kiírni :)
Ma találtam újabb cuccokat, de bent a szerver csak 1mega lattiakat enged ki ezért majd otthon össze rakosgatom, vagy válalkozó szellemű majd :) és vissza tölti :)
hmm, csak párat kell darabolva felrakni :)
van már fenn menu editor is, meg egy olyan progi amivel már külön könyvtárat lehet létrehozni a skinek, ha valakit érdekel (én biztos megcsinálom, mert amióta kicseréltem a letöltés menüben eltünnek az ikonok :Y (ha mászkálok benne)).
amargo

szerk:
link ahonnan most szedtem a pár cuccot
Bővebben: link

[Szerkesztve]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#367) snt válasza amargo (#366) üzenetére


snt
senior tag

Sztem arra a progira gondolsz, ami létrehoz egy flexet amit fel kell rakni a telóra és akkor lesz üres könyvtár... Nemtom h v550-en műxik e, ha ez az, akkor próbáld ki és várom a beszámolót :)

(#368) HSD


HSD
csendes tag

Szasztok! Érdeklődnék, hogy honnan lehet letölteni játékokat, programokat a telefonra? Még mindíg nem tudja senki, hogy van e szótárprogram erre a telóra. Ja és milyen tipusú szoftver van ezeken a telefonokon??
:Y

(#369) snt válasza HSD (#368) üzenetére


snt
senior tag

Sok cucc letölthető innen: Bővebben: link és innen Bővebben: link (ide regelni is kell)

V600i, V550, V620 telefonok szoftvere ez: R376
V300, V303, V500, V505, V525, V600 telóké meg ez: TRIPLETS

Tehát nem összekeverni őket, magyarul pl. a V600-ra nem megy fel a V620 vagy V550 szoft! :Y

üdv!

(#370) amargo


amargo
addikt

No, haverom áthozta a telcsijét és gondoltam arról csinálok egy teljes mentést majd felmásolom erre azokat amiket kimódosítottam menni fog rendessen minden, hát nem így lett :(
nem tudud valaki egy gyári flasht mutatni? esetleg a t-mobilosat?
üdv
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#371) snt válasza amargo (#370) üzenetére


snt
senior tag

T-mobájlos flexet tudsz rárakni max, E550 flash nemtom menne e, de sztem ne próbálkozz.. Pontosan mit másoltál fel újra és mi baja lett ?

(#372) amargo válasza snt (#371) üzenetére


amargo
addikt

No nekem tökéletes az is! elvileg pont azt keresem :))
Azóta megoldottam egy 1ik legzavaróbb gondot, hogy 1 csnegés nem lehetett belőni (utána a többit se a mai ügyeskedésnek köszönhetően), de megcsináltam.
Viszont most még 1 hiba mindig fenn áll, hogy ha a letöltés menüben közlekedem az ikonok sorban eltünnek :Y

ennyiért kellene
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#373) snt válasza amargo (#372) üzenetére


snt
senior tag

azért tűnnek el, mert hibás a skin... Motoskin nevű progival bele tudsz nézni, h van e ''üres kép'' (azaz nincs kép vmelyik helyén) mert olyasmi okozhat hibát.. T-mobilos skin is van, nem kell azért flexelni, elvileg elég ha felülírod a vodásat...

telcom.uw.hu -n talán fent van a skin, ha nem, akkor az e398 topicban biztos tudnak rá választ :)

(#374) amargo válasza snt (#373) üzenetére


amargo
addikt

thenksz!!!
azóta sikerült olyat is beállítani, hogy csörgésnél villogjon is.
meg most végre megy minden, már csak ezek az ikonos cuccok vannak.. de merre van ez a motoskin?
és ezt pontossan, hogyan is kellene?
jajj látom, megnézegetem és olvazsgatok.
P2kCommander-t ismered?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#375) snt válasza amargo (#374) üzenetére


snt
senior tag

p2kcommandert nem, írj róla picit, mire jó, honnan lehet leszedni stb... :)

http://motoportal.dox.hu -> sztem itt van motoskin vagy a telcom.uw.hu -n!

A külső kijelző villog ha hívnak ? Ritmikusan? :) P2KTools-szal csináltad?

üdv!

(#376) amargo válasza snt (#375) üzenetére


amargo
addikt

ejjel egy agyaltam rajta egy picit, végig gondoltam és rájöttem, miért tüntek el az ikonok, ha elépkedek :)
Mert bekapcsoltam egy animálást és azok az ikonok nem voltak animáltak, így kikapcsoltam és megy :)
Szal most megy minden 100%ossan

p2kcommander-> azt hiszem egy magyar srác csinálta itt vagy a másik topicban láttam már.. vagy valami külföldin? a lényege az, hogy azon keresztül file commander el elehet érni a telót, csak valamiért nálam nem 100%os.. tehát pont a lényeg nem megy :( (nem tudok letölteni könyvtárat létrehozni.. másolgatni, meg ilyenek..)
ui: a könyvtár flex is megy! csak egyedül a teló menüjében jelent még meg.. és a file listában nem találom.. így nem tudom bemásolgatni.. kicsit fura ezt még meg kell nézegetni. leszedni merre lehet? felteszem az FTP-m re. már nem emlékszem honnan szedtem le (de nekem eddig csak látnom sikerült vele a telót.. semmi mást).

a teló villogás: hmm kivül nem láttam, de belüll villog.. nem tudom miértelme van, ha csak belül villig? de lehet ott még választgatni egy új menüje lesz. ezt a p2k toolsal és a motorola-tool, Seemplayer el lehet farigcsálni. leszedtem róla azt a szar t-mobil os (mivel az vagyok nem vodkás, de a teló tük ugyan az) bejelentkezést, hogy cincog amikor be vagy kikapcsolom.. lehet saját animálást is berakni (de én kiszedtem).. hmm most hirtelen csak ennyi jutott az eszembe amit változtattam.

szerk: hehe kiderült, hogy az ftp-men rajta volt a motoskin is :D (elfelejtettem..)

[Szerkesztve]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#377) snt válasza amargo (#376) üzenetére


snt
senior tag

Hopp, tisztázzunk vmit: neked E550-ed van (mert írtad h T-mobilos vagy) vagy függetlenített V550 ? Mert ikonanimálást hol lehet ki/be kapcsolni ?

P2KCommander, aha, akkor már emléxem, az E398 topicban már írtak róla anno h készül ilyen progi, nem tudtam h ez az és már kész is van.. Az gáz h nem műxik, majd megpróbálom én is, ha megtalálom vhol a progit..

Teló villogás: a belső kijelző villog? Nem sok értelme van, azt hittem h a külső kék kijelző villog :)

Szerk.: Írtad h ''a teló tök ugyanaz'' - akkor gondolom E550-ed van...

[Szerkesztve]

(#378) HSD


HSD
csendes tag

Helló! Az iránt érdeklődnék, hogy a telefonnak ''szillab'' vagy valami ilyesmi fajta szoftvere van???? Ja 1ébként tök király ez a telefon, csak az a gond vele, hogy a videófelvevés elég ratyi.:DD

(#379) amargo válasza snt (#377) üzenetére


amargo
addikt

Igen E550em van. (t-mobile os)
p2kcommander gáz.. lehet csak nálam nem müxik?
mint írtam az ftp-mről leszedhető..
animálás? szerintem szintén seem el került bele,
de a beállítások->gyári beáll->animálás (+ itt még van egy olyanom is most, hogy állapot jelző fény.. ilyened van?)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#380) amargo válasza HSD (#378) üzenetére


amargo
addikt

Esetleg symbian?
Nem, nem ilyen van rajta.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#381) snt válasza amargo (#379) üzenetére


snt
senior tag

p2kcommandert holnap sztem lecsekkolom..
nálam nincs animálás menüpont, valszeg seem miatt van neked benne...
állapotjelző fény sincs :)

(#382) Dzsimmy válasza snt (#381) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

Helló!
Tudnátok nekem egy helyt mondani ahonnan letudnám tölteni a v550-hez a flexet és a flasht?
A v525.uw.hu-n már nincs fönt a motorola.dox.hu-n pedig csak a v620-as van!
Előre is köszi!
Ja,és sűrgős lenne!

(#383) snt válasza Dzsimmy (#382) üzenetére


snt
senior tag

Hello!

v525.uw.hu -n még nem is volt fent, csak a könyvtára, üresen... Sajna még nem tudok (sztem más sem) olyan oldalt ahol V550 flex és flash lenne.. Mondjuk Googleben próbálkozz, ha van vmi eredmény, akkor megoszthatnád itt is ;)

üdv!

(#384) Dzsimmy válasza snt (#383) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

Hali!Találtam!Ha van valakinek egy ftp szervere vagy valami tárhelye akkor szóljon és én szívesen felteszem!
A mérete 65 mb körül van!

(#385) snt válasza Dzsimmy (#384) üzenetére


snt
senior tag

Amargo FTP-je.. Nemtudom megengedi e, ill. van e hely, ha jön, akkor majd ír, de addig megírom a címet, vendégként letölteni tudsz az ftp-ről..

cím: amargo.no-ip.org
user: guest
pass: (nincs, hagyd üresen)

[Szerkesztve]

(#386) amargo


amargo
addikt

Jöhet, pont erre találtam ki, hely van, amiatt nem kell agódni :)
Használhatját nyugodtan azért tettem publikussá, hogy mindenki kedvére elérje.
Viszont aki feltölt az kategorizálja, hogy mit tölt fel.
Csináltam már a V550-nek külön könyvtárat, ott kicsit ömlesztve, de Ti legyetek olyan kedvessek, hogy normális könyvtár nevet adtok neki :) ha Én már ilyen lusta vagyok :(

amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#387) Dzsimmy válasza amargo (#386) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

sajnos oda nem tudok belépni,nem tudom miért!?
Adok egy msn címet ha fellépsz most át küldhetem!
dzsimmy@hotmail.com

(#388) DEG


DEG
csendes tag

Szervusztok!
Szeretnék segítséget kérni. A Motorola V550-esemről szeretnék fényképeket áttölteni a PC-mre, a telefonkönyv menüben lévő adatokat átmenteni, ill. a telefonkönyvet PC-n készült adatbázissal feltölteni.
Van USB adatkábelem, letöltöttem a Motorola hivatalos weboldaláról két USB programot is, az adatkábelhez kapott USB drivert feltelepeítettem, de nem tudok kapcsolatot teremteni a gép és a telefon között.
Valahol azt olvastam, hogy a kapcsolathoz Mobile Phone Tools szoftver kell.
Ha ez igaz segtsetek nekem honnan tudom letölteni ezt a programot.
Előre is köszönök minden segítséget.

(#389) snt válasza DEG (#388) üzenetére


snt
senior tag

Kicsit olvass vissza mielőtt kérdezel! Említettük már sokszor, ezt a két oldalt:

http://v525.uw.hu
http://motoportal.dox.hu

Mobile Phone Tools kell, ha fent van, akkor live update, utána telefon csatlakoztatása, progi indít és felismeri... Ha nem ismeri fel, akkor a progiban kersed meg a General Settingsben a modem change-et arra nyomj rá, végigkeresi a portokat és megtalálja a telót (bejön egy lista, ott v525-öst válassz ki!)


üdv!

(#390) snt


snt
senior tag

Melyik skin használható biztonságosan? Úgy értem, ha felülírom a vodafonet vagy vmelyiket és nem lesz baja, műxik 100%-osan... Mert nekem volt már h behalt a teló és csak villogott, szerencsére megtudtam menteni, de nem szeretnék még 1 hibás skint :)

Szal ha vki már V550-re rakott fel skint (pl. voda skin felülírással) akkor plz írja be, h melyik használható teljes biztonsággal!

Thx :))

(#391) amargo válasza snt (#390) üzenetére


amargo
addikt

Szia voda skint még nem írtam felül, de t-mobnál 3skin van alapból és ott az egyiket felül vágtam, majd arra rátettem a gnome-ot
és tökkéletesen ment!
semmi baja nem volt.

hmm
tényleg az a srác aki töltött a serveremre flasht, merre fele rakta vajon?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#392) snt válasza amargo (#391) üzenetére


snt
senior tag

Kösz majd kipróbálom a gnome-ot! Nemtom, még nem néztem meg az FTP-n, lehet h még fel sem rakta :F

(#393) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

Hellótok!
Éredklődnék,hogy tudtok-e segíteni nekem!
Ez a telefon tud videót felvenni?
+ha valakinek megvan a motokit nevezetű program és azzal leszedné a telójáról a flexet és feltenné erre az oldalra: ftp.atw.hu
felhasználónév : dzsimmy
jelszó: me398

azt nagyon megköszönném!

(#394) snt válasza Dzsimmy (#393) üzenetére


snt
senior tag

Ez tud felvenni igen..

Ha neked E398 van, minek Vodafonos flex rá ?

(#395) Dzsimmy válasza snt (#394) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

a flexben csak a skin vodafonos!Azt meg tudom változtatni!
Viszont azt akarom elérni,hogy tudjon videót felvenni az e398!
Szóval ha valakinek megvan a flex és magyar language pack akkor feltehetné az ftp-re a neki megfelelő mappába!
Előre is köszi!

(#396) snt válasza Dzsimmy (#395) üzenetére


snt
senior tag

Nemhiszem h a flextől az E398 tudna videót felvenni... Ennyi erőből ne várj V550-re, hanem szedj le vhonnan V620 flexet (az legalább gyári skin és nem vodás) és azzal próbálkozz, bár szerintem nem megy rá V szériás flex az E398-ra...

(#397) Dzsimmy válasza snt (#396) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

szerintem ki kell,hogy ábrándítsalak,ugyanis rámegy a v szériás flex a telóra!
próbáltam már v600,v620,v3!ez mindegyik ment,de egyikben sem volt videófelvétel!
Azért gondolom,hogy a v550 flexében lehet,vagy valamelyik seem beállításában,mert a softot feltettem tegnap,de abban nem volt videófelvétel!
A vodafone skin pedig mondom,hogy egyáltalán nem zavar!az kb 3perc amég átállítom!

(#398) snt válasza Dzsimmy (#397) üzenetére


snt
senior tag

Akkor el kell h szomorítsalak, mert V620-ban és V3-ban is van videófelvétel, tehát akkor mennie kellett volna.. Szerintem egyáltalán nem a flextől függ, hiába raksz fel rá V550 flexet, ugyanaz lesz mint a V620 esetében szerintem...

De egy próbát megér, ha sikerült írd meg ;)

(#399) amargo válasza snt (#392) üzenetére


amargo
addikt

Szia!
bocs, hogy most írok, de hétvégente velencén vagyok.
Jó a skin?
Én nem egészen értem azt a skin flexet, mert a telóban ott a + menü, de a fils listában nincs :) így most kicsit érdekes a helyzet.
másik jó hír! ez csak számomra: ismerősöméktől megkaptam a moto kábeljüket! így nem kell várnom mire végre megérkezik ahol megrendeltem. bár a speedshopban is van, ha jól tudom.. csak Őket nem szeretem.

amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#400) snt válasza amargo (#399) üzenetére


snt
senior tag

Hello!

Még nem raktam fel a skint mert sok dolgom volt, jövőhéten megvariálom szerintem :)

Én a speedshoptól rendeltem kábelt, 2290 volt +690 a futárszolgálat, ami másnapra ki is hozta! Ez elsőre elég korrekt volt :)

üdv!

Ja és ez a 400. hsz ebben a topicban! :C :C :C

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.