Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re

Hozzászólások

(#1) footy


footy
addikt

Szóval adott egy USB-adatkábel+Jadmaker+Midway a gond az hogy a Midway csak soros porttal kommunikál ha jól értemeztem.
Ez a hiba üzenet:
Opening JAD file.............[OK]
Connecting the phone.........[TIMER EXPIRED]
Downloading canceled.

Szóval valaki segítsen mivel tudok Java-cuccokat rátölteni...

(#2) footy


footy
addikt

Sürgős UP!

(#3) Takhanto


Takhanto
őstag

www.taki.atw.hu

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#4) Takhanto válasza footy (#2) üzenetére


Takhanto
őstag

Próbáld ezt , bekapcsolod a progit (midway)oszt kihúzod a kábelt a telcsiről és visszadugod

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#5) BitRaider válasza footy (#2) üzenetére


BitRaider
csendes tag

Szia!

Bocs, segíteni nem tudok ,de talán Te tudnál nekem. Szemezek ezzel a telefonnal, kérlek írd meg milyen tapasztalataid vannak vele. Mennyit bír az akksija, menniyre stabil mechanikailag (eddig minden flipes telefon nekergett), ébreszt-e kikapcsolva, a BT korlátozott (feltéve, hogy piros szolgáltatónál vagy), stb.

Köszi!

''Tessék elárulni, hol találom az Any key-t a billentyűzeten?''

(#6) Takhanto válasza Takhanto (#3) üzenetére


Takhanto
őstag

ja még valamit, Midway-nél, file/ setting / com1-2...és így tovább ,meg kell tudnod hogy az usb melyik com-ot használ
De szerintem az Eszköztárnál tudod meg az usb-nek a comxx számát..

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#7) footy válasza BitRaider (#5) üzenetére


footy
addikt

Nekem személyszerint bejön a teló(azért vettem ilyet)

Hátrányai:
-Nekem pl kicsit nehéz(asszem 114g)
-Gyengének tűnik a nyitórugó (a v66i-m majd ki repült a kezemből amikor kinyítottam)
-Vodamenü (BlueTooth-on nem lehet játékot átküldeni,nem eredeti a menü)
-Ide lehetne írni a kezelést(menü),de ha volt már motorolád akkor megszoktad.

Előnyei:
-Dizájn
-Nagyon jó minőségű kamera
-Kijelző minősége(élesség, színhűség)
-Kompatibilitás (pl minden gond nélkül kommunikák t610-zel nem úgy mint a haverom E700-a)
-MP3csengés
-Mozgókép felvétele

(#8) footy válasza Takhanto (#4) üzenetére


footy
addikt

Ez biztosan működik?
Mert nem nagyon vágom ezt a com meg usb témát...

(#9) BitRaider válasza footy (#7) üzenetére


BitRaider
csendes tag

Köszönöm a választ, sajonos a készülék ott bukott meg, hogy a BT ezek szerint korlátozott.:( Nekem az nagyon kellett volna...

''Tessék elárulni, hol találom az Any key-t a billentyűzeten?''

(#10) Takhanto válasza BitRaider (#9) üzenetére


Takhanto
őstag

korlátozott???
az enyém v525-ös,és v600 szoftver van rajta.BT nálam nem korlátozott,tudtam küldeni BT-n keresztül ericsson t610, nokia xxxx ,BT usb a pc-re stb....

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#11) Takhanto válasza footy (#8) üzenetére


Takhanto
őstag

Igen müxik, a másik dolog hogy a mobilod le van korlátozva a java feltőltés a pc-ről
Progival fel lehet oldani

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#12) footy válasza Takhanto (#10) üzenetére


footy
addikt

Jah játékot nem lehet küldeni ha Vodkafonos vagy...

(#13) footy válasza Takhanto (#11) üzenetére


footy
addikt

De akkor liszt a garanciának,mert már belenyúltál a szoftverbe...
Vagy nem?

(#14) Jester.c


Jester.c
aktív tag

Ajánlom figyelmedbe : Bővebben: link
E398 totyik mi már teljesen átszabtuk a telefonunkat, szerintem te is találsz sok hasznos infot ott.

jesterc.hu

(#15) Takhanto válasza footy (#13) üzenetére


Takhanto
őstag

jaja,ugrott a gari,de ki nem szarja le?1év gari lett volna rajtqa,de hát a telcsik általában tullépi az 1 évet

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#16) Takhanto


Takhanto
őstag

Honlapom www.taki.atw.hu (v500,v525,v550,v600,v620)

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#17) followme


followme
tag

Hi! Nekem azt mondták hogy magyar voda cask a lilás kékes V550et kapja a motorolától... Nem tudjátok hátlapja kompatibilis a v525ével? Hja erről a szoftveres moddolásról tudtok adni vmi linket? Előre is THNX!

Whatever you do will be insignificant, but it is very important that you do it.

(#18) footy válasza followme (#17) üzenetére


footy
addikt

Elvileg ugyanaz a 2 teló méretre is meg minden, de hétvégén ki tudom próbálni ha érdekel...
A progik és a többi cucc hozzá a fent említett hozzászólásokban van:
-taki.atw.hu
-v525.uw.hu
-stb.

(#19) followme válasza footy (#18) üzenetére


followme
tag

Köszi!
Értem de állítólag v550 szoftveresen jobb mint v600... Nekem ezt mondták. Meg azt is hogy vodánál butítottak a telefonok... Ez szoftveres vagy hardveres butítást jelen? Ha szoftveres akkor hogyan lehet megkerülni? ;]

Whatever you do will be insignificant, but it is very important that you do it.

(#20) footy válasza followme (#19) üzenetére


footy
addikt

Jah ez így van gyorsabb is valamivel..
Szoftveres butítás,csak rá kell tölteni az eredeti 550 szoftvert...
Én is meg akarom csinálni csak fosok a gar elvesztésétől.:B
Bár igen gríz ez a vodamenü úgyhogy lehet bevállalom.:U

(#21) BeneJoe


BeneJoe
tag

A java feltöltés engedélyezéstől T-Mobilnál nem száll el a gari, csak ha kiütteted...Vodánál már ezért is paráznak?

(#22) followme válasza footy (#20) üzenetére


followme
tag

Állítólag nem nagyon foglalkoznak vele de hát ki tudja...Egyébként én sem akarom megkockázni egyenlőre...Majd talán 4-5 hónap mulva ha addig megmarad.. ;]

Whatever you do will be insignificant, but it is very important that you do it.

(#23) footy válasza BeneJoe (#21) üzenetére


footy
addikt

Jó lenne megtudni hogy elszáll e a gari, mert ma megcsinálnám.
Ha kész vagyok itt beszámolok...

(#24) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Milyen színben lehet megvenni vodánál a V550-est?Szürkében esetleg?:D
Meg hogyan van lebutitva mit kell rátöltenem?Most készülök ilyen telót venni ezért érdeklődöm.

(#25) snt válasza ToBeY (#24) üzenetére


snt
senior tag

Eddig csak a lilás kék színben volt a vodának, de én tegnap vettem és ezüst színben kaptam aminek fekete a közepe:
Itt a kép róla: Bővebben: link

Úgy tudom nincs korlátozva a bluetooth, csak java feltöltéshez kell vmit feloldani progival, egyébként kábellel vagy blootoothal megy minden...

(#26) followme válasza snt (#25) üzenetére


followme
tag

Fura nekem azt mondták hogy csak a liláskékes van. Én is azt vettem meg, de az aksifedő hátlapizé kicserélhető a v525ével szóval most már nem olyan drámai ;] De egyébként jól átbasztak a vodánál akkor mer ők esküdösztek hogy csak az ilyen színű modellt kapják a motorolától...EJEJ :(((

Whatever you do will be insignificant, but it is very important that you do it.

(#27) snt válasza followme (#26) üzenetére


snt
senior tag

A lilákék szerintem az első szállítmány volt, és sztem nem basztak át, mert öcsém haverja is vett, 1-2 hete és ő is lilás színűt kapott... Alig alig volt, kb. 6-7 vodafone után az utolsóban volt még, erős a gyanúm h éppen szállították őket, mert egy fóaszer vmi ládákat cipelt ki az üzletből és akkor abban az üzletben még volt pár darab V550 és mind ezüst/fekete színű..

(#28) LukeTheOne


LukeTheOne
csendes tag

Üdv all..
Szeretném megkérdezni hogy hogy tudnám megcsinálni ezt a BT feloldást hogy javat lehessen nyomni BTn keresztül gépről?..

És hogy hogy tudnám letörölni a vodás cuccokat róla..mert kb 1 megám szabadulna fel ha letörölhetném a ferraris videót meg ilyesmiket...

és hogy az origi szovert hogy tudnám rátenni..

előre is köszi..

The Force be with you

(#29) snt válasza LukeTheOne (#28) üzenetére


snt
senior tag

Úgytudom h java feloldás nem megy BT-n keresztül, csak adatkábelen.. De lehet h nem jól emléxem, ajánlom h olvasgass/kérdezz itt:
Bővebben: link

Esetleg v525.uw.hu -hoz tartozó forum: Bővebben: link

Szoftver csere, gyári cuccok törlése, dettó, ahhoz is úgy tudom h adatkábel kell...

(#30) Csavargó válasza LukeTheOne (#28) üzenetére


Csavargó
csendes tag

:( Kábelen keresztül kell csak unlockolni a java feltöltést, Bluetoothon keresztül még egyszerűbb.: My Bluetooth places-view devices in range-motorola phone dupla katt-a *.jar-t kell ráhúzni az OBEX Object push on motorola phone-ra, és ennyi. jad se kell. telón:fogadom-e az adatokat? naná! telepít? naná! Indít? naná!

A kábeles leírás egy kicsit hosszabb. A kékfog nincs korlátozva, megy a telefonokkkal rendesen mindenhol.

Eredeti softot meg macerásab felrakni mint a v525-re. mert ezeknek (v550 E550, V620) már más felépítésű a softja.

I'm a replica of me...

(#31) snt


snt
senior tag

Esetleg van egy oldal ahonnan erre a telóra vannak letölthető java cuccok és háttérképek ?
WAP cím is jól jönne, mert kábel majd csak később lesz, de addig is elkezdeném tölteni lefele a cuccokat :D

Ami még nagyon wanted az a BubleSmile java játék a Samsung X450-es telóról, az kéne majd nagyon :DDD :))

(#32) LukeTheOne válasza Csavargó (#30) üzenetére


LukeTheOne
csendes tag

Hali..

hát nekem ez így nem megy..akárhogy csinálom..

ugye a my bt places-nél va a LukeTheOne Obex file transfer..
ha erre ráúzom a jar-t akkor a telón rákérdez hogy obex file átvitele?..ott nyomok h enged..és mikor megjelenik az ftp kapcsolatos kis átviteli ablak kiírja hogy ''Server does not support this operation''

és nem csinál semmit..

ha kétszer ráklikkelek a LukeTheOne Obex file transfer-re akkor meg kijön a 3 könyvtár (audio,video,pictures)
és itt se engedi ..ugyanezt csinálja..

The Force be with you

(#33) Csavargó válasza LukeTheOne (#32) üzenetére


Csavargó
csendes tag

Kábeled van?

I'm a replica of me...

(#34) LukeTheOne válasza Csavargó (#33) üzenetére


LukeTheOne
csendes tag

Sajna nincs..
de gondolkodok rajta hogy veszek..

még azt meg tudnád mondani hogy az ilyen extra vodás dolgokat tudom e törölni vhogy?..a ferraris videót meg ilyeneket..?..mer azok 1 megát elvesznek..

j esetleg ha wapcímet tudsz:)..

The Force be with you

(#35) LukeTheOne


LukeTheOne
csendes tag

Még annyi kérdésem lenne hogy a játékok ha wapról töltök őket akkor melyikkel kompatibilisek?..

gondolom a V -s széria de ez se tuti.. esetleg t720as is?..

előre is köszi

The Force be with you

(#36) snt válasza LukeTheOne (#35) üzenetére


snt
senior tag

Általában kompatibilisek egymással a T720-as pl. sztem az, talán még más hasonló telók java cuccai is, max a kijezlőn kisebb lesz a játék, ha pl. egy kisebb kijelzős telóra készült eredetileg..

Eredeti videókat stb. ha jól tudom adatkábellel lehet törölni...

(#37) followme


followme
tag

Nem tudtok vmi linket adni Java játékokhoz? Mármint telóra ;]

Whatever you do will be insignificant, but it is very important that you do it.

(#38) LukeTheOne válasza snt (#36) üzenetére


LukeTheOne
csendes tag

Köszi!..

asszem itt az ideje egy kábelvételnek..

azt hiszem egy másik fórumban te kérdezted hogy a srác hogy cserélt az 550-et 620 szoftverre..ha esetleg megírta volna vagy rájöttél volna leírnád nekem is..
mert még nem csináltam ilyet de nem lenne rossz..
gondolom a kötéseket is feloldja ez..?..

pl a BT korlátozást amit a voda csinált..

The Force be with you

(#39) LukeTheOne


LukeTheOne
csendes tag

Ha még lehetek annyira láma hogy megkérdezem mi az a flash flex stb..akkor király :C

The Force be with you

(#40) snt válasza LukeTheOne (#39) üzenetére


snt
senior tag

Vki azt mondta h a flash olyan mint az alaplap biosa, a flex meg olyan mint az operációs rendszer :)

Most ne kérdezd hogy is van ez, mert én sem tudom, ugyanis nem csináltam még én sem szotfvercserét :)
De az hasonlatból kiindulva a flash teljes csere gondolom még a flex amolyan frissítés rá (menü, ikonok, stb cseréje).. Ha hülyeségeket beszélek, akkor meg javítsatok ki :DDD

(#41) snt válasza LukeTheOne (#38) üzenetére


snt
senior tag

Úgy tudom h a telefon voda függő marad, csak annyi a változás h a szép gyári ikonok és menü lesz rajta nem a szar voda..
Sajna még nem csináltam soha szoftvercserét így bővebben nem tudok nyilatkozni de ajánlom ezt az oldalt ha még nem ismered: Bővebben: link
Itt vannak cuccok meg asszem leírás és persze fórum is sok témával, csak előbb olvasd át :)

(#42) snt


snt
senior tag

Tud vki wap oldalt ahonnan letölthetők témák? Sajna elég kevés a benne lévő 3, egy idő után uncsi...

(#43) footy


footy
addikt

Megcsináltam a Java feltöltést:C:C:C akinek kérdése van szóljon nyugodtan....

(#44) snt válasza footy (#43) üzenetére


snt
senior tag

Sztem írd le pár mondtamba h mivel és hogyan csináltad (progi/kábel vagy BT).. Ezzel megelőznél egy pár kérdést :)
Én is készülök kábelt venni, T-mobile SKN6311 ha jól emléxem az a típusa.. ÉS majd szeretnék teljeskörű filecserét.. (kép,hang,java gép és teló oda-vissza)

(#45) footy válasza snt (#44) üzenetére


footy
addikt

Az a baj hogy nagyon hosszú és tele lenne hivatkozással,szóval ha valakinek kérdése van válaszolok....

(#46) snt válasza footy (#45) üzenetére


snt
senior tag

Oks, akkor csak annyi kérdésem lenne h milyen kábelt használtál és mennyibe kerül? Illetve annyi h megy vele akkor a teljeskörű filecsere?

(#47) jojojo válasza footy (#45) üzenetére


jojojo
senior tag

Melyik progival csináltad?

Tegnap unalomból probálkoztam vele,de nekem nem ment:(

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#48) footy válasza snt (#46) üzenetére


footy
addikt

USB kábelt az aljára for MOT V66 van írva és alkalmi vételben egy ezres volt.:)
A file-cseréhez kell a Mobile Phone Tools nevű progi, amiből a 2.21-est kell használni... Az könnyen megy ahhoz csak a usbmot2000.inf file kell...

(#49) footy válasza jojojo (#47) üzenetére


footy
addikt

Motorola Service Software 3.6a, de kell hozzá a P2K driver meg a HASP driver is.
Ja és be kell bootoltatni a telefont, hogy felismerje rendesen az XP.

(#50) jojojo válasza footy (#49) üzenetére


jojojo
senior tag

Na,akkor letöltöttem mind 3-om progit,feltelepitve és most tovább?..olyan szájbarágossan ha kérhetném:)...thx

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.