Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re

Hozzászólások

(#1151) s5vi


s5vi
tag

Snt, eM'82
most találtam rátok, olvasom h mit szenvedtetek a szinek átírásával.
Notepad meg egyebek, néha becsuszik egyegy plust cr (0x0dh) karakter?
DE NEM KELL EVVEL VESZŐDNI.......
A ski_explorer szinkockájába duplaklikk és jön egy color-chooser
kiválasztod a szint, átíródik, utána file/save_as .ski file.
Ez már nagyon régóta igy van, vagy ha tudtátok akkor bocs.........
Ps: mi van az összesített .ski tudásbázissal? (bár most máj 10-ig ugyse érek rá :( )

(#1152) eM'82 válasza s5vi (#1151) üzenetére


eM'82
addikt

>>>''A ski_explorer szinkockájába duplaklikk és jön egy color-chooser
>>>kiválasztod a szint, átíródik, utána file/save_as .ski file.''


én speciel nem tudtam:) úgyhogy kösz:C

>>>''mi van az összesített .ski tudásbázissal? (bár most máj 10-ig ugyse érek rá)''

háát én se nagyon érek rá mostanában úgyhogy egy db-ig hanyagolom a színek átírogatását, a .ski-file-ok módosítgatását... talán snt




ui.: hazavittem az új p2kc-t... tuti!

kérés (bár sztem nem mérvadó): lehetne, hogy alul kiírja (vmelyik szegélyen) hogy az aktuális mappában lévő file-oknak mekkora az összmérete (byte-ban)?

[Szerkesztve]

(#1153) s5vi válasza eM'82 (#1152) üzenetére


s5vi
tag

Hát ugy az igazi h egyszer az összes file dbszáma + összmérete ,másszor pedig a kijelölt fileok dbszáma + összmérete. Mindig van mit leutánozni a totalcommanderről......

(#1154) snt válasza s5vi (#1151) üzenetére


snt
senior tag

Tudom h a ski_explorerben át lehet állítani a színt, de nem lehet keresni :( Egyesével meg mire végigtallózom a sorokat h megtaláljam azt amelyik kell... :(
Ha lenne benne egy kereső akkor tényleg nagyon cool lenne ;)

ski adatbázis.. Sajnos nekem sem sincs időm mostanság, de majd igyexem/igyexünk... Pár (sajnos csak néhány sor) amire rájöttem, azokat majd leírom az oldalamra...

Egyelőre skineket pakolok fel/módosítok ha van időm, mert az gyorsan megvan, a .ski file kísérletezés nagyon tökölős meló, multkor szórakoztam vele vagy 3/4-ed órát, sajnos 0 eredmény (nem volt látványos változás, tehát nem jöttem rá h mit is módosítottam)

P2Commanderről még annyit: több file törlés és több file attrib állítása jó lenne.. egyesével kicsit gázos :)

Mikor lesz újabb? Most 1.3.4 -em van...

[Szerkesztve]

(#1155) snt


snt
senior tag

ReDMoto és a FernandoAlonso skin tölthető a MoToSKiN-ről!

:))

(#1156) feise


feise
aktív tag

Az alonso skin nagyon tetszik!! :D
Épp jókor jött.. mert nagyot remekelt! (állítólag szar motorral)

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#1157) mabela56 válasza snt (#1149) üzenetére


mabela56
csendes tag

Helló!

Megpróbáltam, nem műkszik.

Handset lefut, P2k tools connect error-al leáll.
Van még ötlet?

(#1158) snt válasza mabela56 (#1157) üzenetére


snt
senior tag

P2ktools 0.6.3 -mal próbáld és nézd meg eszközkezelőben a motorola modemet h melyik com portot használja.. Töltsd le a microsoft usb patchet ha végképp nem megy..

(#1159) tomcat1977


tomcat1977
csendes tag

Hú de régen jártam erre!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Én is elkezdtem a sinek-be ikonokat betölteni, ez megy is.

Kérdésem:
- ha a telón nem mükszik a skin akkor mi a baj, hogy lehet javítani ???????
- jobb soft gomb nincs a skinben, hogy lehet javítani ???????

:F:F:F:F

Amennyiben van segítség én is tudok skin-eket adni!!

Előre is köszi!

(#1160) eM'82 válasza tomcat1977 (#1159) üzenetére


eM'82
addikt

kicsit (kb 400 hozzászólás:) ) olvass vissza, le van írva minden probléma ( és megoldás is) amiket te is jeleztél.

(#1161) snt válasza tomcat1977 (#1159) üzenetére


snt
senior tag

Így van, le van írva már a probléma megoldása, használd a keresőt ;)

Hamarosan készítek egy oldalt a MoToSKiN-en, ami a ski file dolgait írja le meg stb.. Meg ott lesz a javítás is stb stb stb...

Skineket meg várom, sajnos még senki sem küldött :(

(#1162) snt


snt
senior tag

Na, mostmár van egy .ski oldal is a MoToSKiN-en belül, már keresni sem kell a fórumban :D

(#1163) rovinj


rovinj
csendes tag

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség.A P2k commanderrel kitörlöm a betöltött skint.A commanderben nem látszik a törölt skin .Ha a telefonban megnyitom a beállítás/testreszabás/kinézet menüt,akkor látszik a commanderrel kitörölt skin neve.Hogyan lehet ezt kitörölni?

(#1164) feise válasza rovinj (#1163) üzenetére


feise
aktív tag

indítsd újra a telót a restart gombbal...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#1165) snt válasza rovinj (#1163) üzenetére


snt
senior tag

:O

(#1166) snt


snt
senior tag

Mostanában megint nagyon dölglődik a topic :(

Senki nem gyárt skineket? :( Csináljon vki már egy nagyon ütős skint, amire büszkék lehetünk ;]

(#1167) rovinj válasza feise (#1164) üzenetére


rovinj
csendes tag

Megtörtént és akkor is benne marad a bejegyzés

(#1168) rovinj válasza feise (#1164) üzenetére


rovinj
csendes tag

Most jut eszembe,hogy a mindent töröl funkciót is végigjátszottam a telefonnal és akkor sem történt semmi a bejegyzés tekintetében

(#1169) snt válasza rovinj (#1168) üzenetére


snt
senior tag

Nem lehet h úgy törölted h először törölted az összes filet a skin könyvtárból és utána magától eltűnt a könyvtár ? Mert ha igen, akkor még a könyvtár üresen rajta van a telódon, csak nem látod mert üres...

Akkor egy régi p2kmannal tölts fel a könyvtárba 1 filet (elég 1 .ski file is)

upload path -hoz írd be /a/mobile/skins/könyvtárnév

Mert ha van benne 1 file, akkor már látszik a gépen is (pl. p2kcommanderben) és akkor már tudod törölni...

A lényeg h mindig úgy töröld h 1 file mindig maradjon benne (pl. motomodders 1 byte-os file) és utána a könyvtárt...

(#1170) snt


snt
senior tag

Jobb soft gomb feloldása leírás a MoToSKiN-en! Aki eddig kimaradt volna.. ;) :D

(#1171) Dzsimmy válasza snt (#1170) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

Ha tudsz küldeni egy png képszerkesztőt akkor csinálok a te kedvedért egy skint,ha lesz rá időm!:)

(#1172) snt válasza Dzsimmy (#1171) üzenetére


snt
senior tag

Miért pont png? :F png-t tud bármelyik nem? PSP, Photoshop...

Nekem mindegy h csináltok e, csak érdekes h senki nem csinált még.. :) Mindegy, én csinálgatok, most is készülőben van egy... Holnapra talán kész is...

(#1173) rovinj válasza snt (#1169) üzenetére


rovinj
csendes tag

Köszönöm a reagálásodat.
A p2kmant honnan lehet letölteni?

(#1174) feise válasza rovinj (#1173) üzenetére


feise
aktív tag

v525.uw.hu de ilyen esetekre... GOOGLE mindig segít ;)

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#1175) Erron_


Erron_
csendes tag

Sziasztok!

Próbáltam a telcsire feltölteni egy gif képet képernyővédőnek de nem animálódik.
Tudnátok segíteni hogy miért van ez?

(#1176) snt válasza Erron_ (#1175) üzenetére


snt
senior tag

Ha a gif valóban animált, akkor csak képernyővédőként animál, tehát háttérképként nem! Ha képernyővédőként sem animál, akkor passz :)

(#1177) s5vi


s5vi
tag

Szasz Snt,

ezt találtam a ski mapping témában:

Bővebben: link

Ezt kellene nektek is bővíteni , ha van uj felfedezés........
Majd megpróbálok időt szakítani és ezt az Xls/csv filet beépíteni a ski_explorerbe.

(#1178) snt válasza s5vi (#1177) üzenetére


snt
senior tag

Köszi, nem rossz cucc ;)

A ski_explorer -t egy kereső funkcióval kellene először is bővíteni ha pl rá akarok keresni vmire h megváltoztassam a színét, akkor ne kelljen végiglapozni és keresgetni...

Ja és persze várjuk az újabb p2kcommandert is ;)

(#1179) Erron_ válasza snt (#1176) üzenetére


Erron_
csendes tag

A gif animált, én csináltam, a gépen frankón müxik, a mérete sem nagy, a tulajdonságok is megegyeznek a telcsin levő gif-ekkel. Nem vágom miért nem mehet, megprószáltam csökkenteni a képkockák számán is de az sem használt. :(
Jó lenne ha valakinek lenne valami frankó ötlete, mert én már kifogytam :(

(#1180) snt válasza Erron_ (#1179) üzenetére


snt
senior tag

Dobd a mailemre! Megnézem...

(#1181) Erron_ válasza snt (#1180) üzenetére


Erron_
csendes tag

mail ment.

(#1182) snt válasza Erron_ (#1181) üzenetére


snt
senior tag

Nálam sem animál.. az a sejtésem h túl sok kép, túl sok szín és a gyors fps miatt... magyarul nem tudná olyan gyorsan frissíteni a kijelző a képet mint amilyen gyorsan animál a cucc... Kevesebb kép/lassabb animáció (fps csökkentés) talán megoldja.. Próbáld ki, hátha..

(#1183) feise


feise
aktív tag

nagyon pang a fórum... :(

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#1184) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

Hi!Tudom,hogy nem ide kéne írnom,de nem tudtok egy helyet mondani,ahonnan v600-as flasht tudok letölteni maygar nyelvvel?Lehetőleg a legújabbat?
(a v525.uw.hu-n nem jön be a letöltések menü)

(#1185) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

Már megtaláltam!:C

(#1186) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

Hi!Úgy látom kezd döglődni a fórum!
Valaki letudná nekem írni részletesen a wap és mms beállításokat soronként,mert a voda oldalán nem igazán tudok eligazodni!
Előre is köszi!

(#1187) feise válasza Dzsimmy (#1186) üzenetére


feise
aktív tag

sajna döglődik.. :( de ez azt is jelenti, h mindenkinek fasza a telója és nincs vele semmi baj :)

beállítás.. asszem a motorola oldalon (english) lehet kérni ingyen beállítás SMS-t... és az szépen beállítja neked

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#1188) thv


thv
csendes tag

Sziasztok! Van egy ilyen készülékem, kb.1 hónapja! Az a nagy bajom, hogy már 2. alkalommal kell szervízbe vinnem ugyan azzal a hibával!Egy idő után fogja magát, kiírja, hogy szolgáltatás nem elérhető, kikapcsol, én bekapcsolom, majd szolgáltatás továbbra sem elérhető, aztán fogja, megadja magát és véleg kikapcsol! Beadtam multkor a vodának, valamit kicseréltek (most nem tudom fejből mi volt az, mert nincs nálam a papír), kaptam egy új töltőt, ami valami félelmetes hangot ad a töltésnél. Mindennek ellenére ismét megadta magát!Mi a fenét csináljak, nem sok kedvem van hetente berohangászni szervízbe, és onnan vissza! Találkozott már valaki hasonló problémával? Hány javítás után kötelesek kicserélni? Köszi előre is a segítséget mindenkinek!

(#1189) snt válasza thv (#1188) üzenetére


snt
senior tag

Vidd csak gariba és mondd nekik h már volt baja és hogy cseréljék ki!

A töltő ad ki hangot amikor tölt, egy halk sípolás.. az nem hiba, hanem gyárilag így van...

Viszont a teló tuti hibás, vidd csak vissza újra...

(#1190) s5vi


s5vi
tag

Hali, a hétvégén összeütöttem ezt a kísérleti példányt
Ski explorer ski adatbázissal, magyarázatokkal, később lehet majd a sorokat átírni is....
Bővebben: link

(#1191) snt válasza s5vi (#1190) üzenetére


snt
senior tag

Gracc, nagyon jó, de nálam indítás utám pár másodperccel befagy... :(

Akármit csinálok.. :O

(#1192) s5vi válasza snt (#1191) üzenetére


s5vi
tag

Ok, akkor fagy le (ill keres a végtelenségig) ha az info ablakban kattintsz egy olyan sorra, amiben a 2. szám nem ID hanem vmi más.
Mert ID-nek veszi és próbál a skin ablakban is arra az id-re állni.
Vagy a goto menupontban olyan id-t adsz meg, ami az adott skinben nincs
Otthon az orange skinnel teszteltem ami full skin mint a moto....:(
Erre ki kéne találni vmi logikusat.....

(#1193) snt válasza s5vi (#1192) üzenetére


snt
senior tag

Úgy kellene megoldani h az info ablakban ne lehessen kattintani (ne jelölje ki a sort)... csak mutassa de ott ne legyen aktiv a kurzor... Remélem érted mire gondolok :F

Szerk.: Közben rájöttem h akkor sem jó ha bal listában ID nélküli részhez ér mert akkor is fagy tehát gáz :(

Vhogy úgy kellene megoldani h amelyiknek nincsen ID-je ott nem keres és nem fagy be.. (pl. kódban megadni neki h kevesebb karakterből áll a sor vagy vmi hasonló, a lényeg h tudja a progi h az ID nélküli résznél ne keressen a végtelenségig, vagy ha keres és nem talál 1-2 keresés után akkor leáll vagy kiírja h FAILED vagy vmi..)

[Szerkesztve]

(#1194) s5vi válasza snt (#1193) üzenetére


s5vi
tag

Ja , hát hülye vagyok , ha vége a skinnek és nem talált akkor kész, ne keressen tovább.
Na majd átírom, ( az info listában azért jó ha kattinthatsz, mert igy kikeresed pl a clock óramutató hosszát és a skin fileben odaugrik hogy átírjad)

(#1195) snt válasza s5vi (#1194) üzenetére


snt
senior tag

Na igen, igazad van :) Hajrá! Ha kész a javított akkor plz linkeld be és leszedem, csak ma már nem leszek gépnél (sajna dolgom van)... Este vagy holnap leszek!

üdv!

(#1196) Erron_ válasza snt (#1182) üzenetére


Erron_
csendes tag

Sajna semmi. Visszavettem az fps-t 6-ra, de így sem animált. :(
Ha valakinek sikerül saját gif-es animot feldobni a telcsire plz szóljon és , egyeztessünk mi a hiba.

THX

Erron

(#1197) s5vi válasza snt (#1195) üzenetére


s5vi
tag

Na itt az uj ski_explorer:
lehet keresni is meg a sorokat átírni......
Bővebben: link
pl a kersőbe beírok ''clock'' utána annyi enter míg oda nem érsz, aztán at is írhatod azt a sort ....save ski.
Még azt fogom megcsinálni h betöltéskor feltérképezem a filet h mik a struct. sorok és mik az önálló idvel rendelkezők. Akkor majd a struct-on belül is korrektül tud ugrani......

(#1198) castor27


castor27
csendes tag

Helló mindenki!
Kb a 800-dik hozzászólásig átnyálaztam a témát, de akkor sem sikerül a p2kCommanderrel összekötni a telefonom!
Adatok: V550, XPSP2, USB kábel
Ami megy: MPT 3.akárhánnyal megy minden, p2kTools AT módban megy!
Csak a P2KDriverekkel van problémám... Az inf-ekre jobb klikk, telepítés megvolt...
De semmi olyan cucc nem működik, ami a p2kDrivert használná...

Van valakinek tippje, azon kívül hogy olvassam az eddigieket!? (mert ez megvolt)
Előre is köszi a segítségeket! ;)

(#1199) snt válasza castor27 (#1198) üzenetére


snt
senior tag

P2kdrivereket kérnie kell majd !

Rakd fel a p2ktools 0.6.3.0 -at és azzal próbáld

1. usb handset driver (exe install)
2. p2kdriver csomagol
3. p2ktools indít ->connect és kéri majd a drivereket!

Nem kell összevissza drivereket pakolgatni, ennyi az egész.. Nálam is XPSP2 van, és ennyi volt..

Ha nem kéri a p2ktools, akkor unistallálj minden drivert, indítsd újra a gépet és kezd előről, kérnie kell és akkor majd telepíti a szükséges motorola cuccokat..

(#1200) castor27


castor27
csendes tag

Köszi a gyors választ! :)
Mindjárt próbálom is!
Viszont ez felvet mégegy kérdést... hol kellene uninstallálni a driver-eket?
Csak az USB Motorola Modem amit tudom hol van...

Merthogy az első két lépés megvolt, csak ezek szerint utána azzal rontottam el, hogy jobb klikkel telepítettem a p2kDriver-eket...

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.