Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eM'82

    addikt

    válasz snt #601 üzenetére

    Hi EveryOne!

    Nem'tom érkezett-e már hozzászólás ill. kérdés ezzel kapcsolatban, de az én telóm memória mérete (Összes hely) látványosan csökkenni kezdett (tehát nem 5176Kbyte volt hanem csak pl.: 4431Kbyte)...
    Gondolkoztam hová tűnhettek ezek a Kbyte-ok... lehet, hogy a nagy hidegben letöredeztek?:)
    Eszembe jutott az is, hogy minden egyes alkalommal, amikor mp3-at töltöttem fel a telóra, csak a szabad hely csökkent, és ezáltal a felhasznált terület.
    Namármost ha skin-t írtam felül (pl.: techno-file-t, Orange skinné... ilyenkor ugyeár több dat-file lesz), annak ugyebár át kell állítani az attrib értékét 70002-re, hogy rejtett rendszer-fileként kezelje a teló, ill. hogy ne lehessen letörölni.=>Ilyenkor viszont az Összes helymérete csökkent, a felhasznált terület viszont nem!=> mivel a telónak dinamikus a memórája, az eltünt kbyte-ok nem vesztek el, csak átalakultak:).

    Megjegyzés.: ha azt szeretnétek látni, hogy megint 5000Kbyte fölé menjen az Összes helyméret, akkor nézzétek át p2ktools-al a teló /audio-mappáját, én találtam ott 3 mp3-at!!-amit a telefon nem is kezel, s tudtommal én sem raktam fel... hogy hogy került oda, na mind1, a lényeg hogy azoknak az attrib-ja 7000-es volt, ezeket letöröltem és máris megnőtt az Összes hely. Ajánlatos még megnézni a gyökérkönyvtárat (/a), mivel ott is lehetnek olyan gif ill. jpg file-ok, amiket a telefon nem(tud) használ(ni). Ált. ezek a wallpaper file-ok.

    Üdv: eM

    ui.: az attrib érték átállítása miatt hisszük (hittük) azt, hogy tűnnek el a kbyte-ok a telefonról...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés