Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re

Hozzászólások

(#1351) Zoltánka válasza -=Jam=- (#1350) üzenetére


Zoltánka
tag

Kösz a választ, de hol is tudom megnézni milyen verziójú a magyar pack??

xxx

(#1352) -=Jam=- válasza Zoltánka (#1351) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Beállítás > Telefon állapot > Egyéb információk > Nyelvlista

(#1353) snt válasza HSD (#1348) üzenetére


snt
senior tag

P2kCommanderrel tudsz zenét, képet, videót, skint fel és letölteni

Java játékhoz vagy midway vagy p2ktools (újabb verzió kell)...

P2kCommander és P2Ktools is megy együtt, mert mind2 p2kdrivereket használ..

Jó az ami az oldalamon van, de a legfrissebbet letöltheted s5vi honapjáról: s5vi.cjb.net

(#1354) Zoltánka válasza -=Jam=- (#1352) üzenetére


Zoltánka
tag

Okés megvan és tökéletesen működik!

THX!!

xxx

(#1355) RVN


RVN
tag

Lehet küldeni másik telefonra BT-n keresztül játékot? Vagy fogadni?

(#1356) snt válasza RVN (#1355) üzenetére


snt
senior tag

Nem...

BT-n keresztül csak gépről telóra... telóról telóra nem..

(#1357) tomcat1977


tomcat1977
csendes tag

Véletlenűl nincs meg valakinek a telóra a Legyen ön is milliomos magyar változata? Aki tudja legyen szíves küldje el a tomcat1977@citromail.hu címre.
Előre is köszi!

(#1358) snt válasza tomcat1977 (#1357) üzenetére


snt
senior tag

Ha van belőle magyar verzsön, akkor azt én is szívesen fogadnám ;)

(#1359) tomcat1977 válasza snt (#1358) üzenetére


tomcat1977
csendes tag

OK, akkor már ketten vagyunk!;)

(#1360) bulek


bulek
tag

Hali!

Szoftverfrissítés előtt le lehet menteni az aktuális szoftvert?
Visszatöltés esetére!

(#1361) eM'82 válasza snt (#1358) üzenetére


eM'82
addikt

nekem is csak english van:(

(#1362) castor27 válasza eM'82 (#1361) üzenetére


castor27
csendes tag

Hi eM'82!

Eltudnád nekem küldeni e-mailben a Legyen Ön is...-t?
cím.: jenei27@tvn.hu
Előre is köszi! :R

(#1363) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

2 kérdés:
a)Ha Bluetooth-al töltöm a játékokat a telóra,az is ok? (elég csak ráküldeni a BT progijával,majd feltelepíteni,igaz?)
b)tud valaki adni 1 érvényes linket,ahonnan 100%-ig ezen a telon működő(!) játékokat tudok letölteni?
Köszönöm!:)

[Szerkesztve]

(#1364) snt válasza Darth_Revan (#1363) üzenetére


snt
senior tag

a/ igen elég
b/ 100% egyiknél sem garantált, nem sok van ami kifejezetten Motorola V szériára készült, de a legtöbb cucc megy..

linkek: használd a keresőt, főleg az E398 topicban találsz ..

gergely2005 oldala:

http://gnagy.uw.hu
http://motobig.srv.hu

[Szerkesztve]

(#1365) eM'82 válasza castor27 (#1362) üzenetére


eM'82
addikt

el, de nekem is csak az english van meg

(#1366) RedMan


RedMan
tag

V 525-ösre hogyan lehet témákat feltenni és merre találom őket? :)
Ez a skines dolog nekem nem működik v 525-el... :O

TFT tisztítás: ''Nagyon egyszerü a képlet: kirakni a kertben a füre, és gőzborotvával adni neki. után hagyni kell a napon állni, hogy jol kiszáradjanak az elektronikus alkatrészek.'' -by Vicces

(#1367) castor27 válasza eM'82 (#1365) üzenetére


castor27
csendes tag

Hi!

Igen, olvastam, de engem az angol változat is érdekelne!

Előre is köszi!

(#1368) eM'82 válasza RedMan (#1366) üzenetére


eM'82
addikt

v525-re nincsenek skinek, csak színsémák...:(

(#1369) HSD


HSD
csendes tag

Helló! Megtudja nekm mondani vki, h miért van az, h ha p2k commandersel egy képet átmásolok a gépre, vagy a gépről másolok át egy képet a telóra, akkor utána a telóból nem tudom azt a képet kitörölni, csak a commandersel. Tudomásom szerint a MPTal nincs ilyen probléma. Nem lehet ez ellen tenni vhogy?

(#1370) Dzsimmy válasza HSD (#1369) üzenetére


Dzsimmy
aktív tag

A p2kcommander rögtön írásvédetté teszi a fájlt másoláskor!Miután átmásoltad a telóra utána válaszd ki az attrib gombot és szedd ki belőle az írásvédett jelet

(#1371) editor


editor
csendes tag

Pár napos csak a telóm és a segítségeteket kérném a következõ problémákhoz.Videó felvételnél csak 30 másodpercet tudok felvenni pedíg a hossz maximumra van állítva,illetve az ébresztés beállítása után sehol sem mutatja az ébresztõ óra ikonját se a belsõ se a kûlsõ kíjelzõn!Van rá megoldás????.Egyébként nem mindíg ébreszt függetlenül attól hogy be vagy ki van kapcsolva.(az óra ikon természetesen aktiválva)! Ja és még valami! A teló oldalán lévő gombok megnyomás után(ami véletlenül nekem mindíg sikerül) elállítanak ezt azt pl: csengetési opciók, csengetés hangerő stb.Le lehet valahogy tiltani ezeket mert kurvára idegesít!!!
Köszönöm előre is.



[Szerkesztve]

(#1372) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

UP

(#1373) Vabe válasza Takhanto (#11) üzenetére


Vabe
csendes tag

hello Takhanto
tudnal nekem adni egy olyan linket amiben le van irva v547- re hogyan lehet feltolteni jatekot usb-n keresztul ?? PLS elöre is köszi

(#1374) billy


billy
csendes tag

Sziasztok! V550-re rámegy szerintetek a V547 soft? Mert szállingóznak a hírek, hogy vodánál is lesz EDGE. Már most is működik néha. Vajon használhatjuk majd mi is, V550 tulajok? Ki kék próbálni.

Illés

(#1375) footy válasza editor (#1371) üzenetére


footy
addikt

Nekem mindíg ébreszt függetlenül attól hogy be vagy ki van kapcsolva, bár nem a vodaflash van rajta.Szerintem hardveresen kevés hogy többet vegyen fel ezt is 1,5 percig veszi fel.Nem találkoztam olyan programmal amivel le lehetne tiltani az oldalsó gombokat.Egyébként nálam is van néha olyan hogy amikor veszem ki a zsebemből véletlenül megnyomom a gombot :(

(#1376) footy válasza Vabe (#1373) üzenetére


footy
addikt

Aktiválni kell a javafeltöltést a motorola service softwarrel és a midway nevű progival. A motorola oldalakon kell egyébként szétnézni és ott részletesen le van írva minden ha elolvasod és nem megy segítek de nézz szét egyébként ezzel indult az egész topic.
Ajánlom figyelmedbe a motoportal.dox.hu és a v525.uw.hu című oldalakat.
Ja és a topic elejét.

(#1377) footy válasza billy (#1374) üzenetére


footy
addikt

Valószínüleg rámegy ,mert ha jól tudom R376-os az is mint az 550-es.Ha így nem akkor flexcserével mindenképp.

(#1378) xicor


xicor
csendes tag

Hi!
Nem tudjátok, hogy V80-ra vannak-e skinek, és hogy a P2k Commander utángyártott kábellel is megy?

(#1379) Troy.


Troy.
addikt

a telcsi tulajdonosok irjék már le nekem a véleményeket a telefonrol ;):DD

''tag'' létemre lusta vagyok visszaolvasni :P:B

.

(#1380) pomix


pomix
tag

Sziasztok!

Gondolom, hogy már sokszor téma volt, de nincs kedvem ezer valahányszáz hsz-t átolvasni! remélem, hogy lesz valaki aki leírja a gondomra a választ!
Van egy motorola v550-es vodás teló! Van hozzá egy gyári usb kábel! Se a telefonhoz se a kábelhez nincs cd, de szedtem le a netről mobile phone toolst meg usb handset drivert! A probléma az, hogy nem tudom felismertetni a géppel a telefont! Amikor rádugom a telefont a gépre akkor megtalálja, de nem talál hozzá drivert! Ismeretlen eszköznek veszi! Hiába telepítettem fel az usb handset drivert! A mobile phone tools ugyancsak nem ismeri fel! Mindezt egy win 98-as gépen próbáltam, de ma otthon is meg akarom nézni xp alatt! Ez lehet a baj? Vagy nem?
Valaki leírná nekem pontosan, hogy mit kell csinálni? Lépésről lépésre az elejétől! Milyen programok kellnek hozzá? A válaszokat előre is kösz!

(#1381) Troy.


Troy.
addikt

érdemes ilyen telefont venni? nekem neaon megtetszett :U van magyar nyelvű menűje ? :F

.

(#1382) Troy.


Troy.
addikt

reggeli UP:U

.

(#1383) pomix válasza Troy. (#1381) üzenetére


pomix
tag

Nem rossz telefon! Barátnőmnek van ilyen! Csak az a baj hogy nem tudom rákötni a gépre, de majdcsak sikerül egyszer:F!

(#1384) Buszos


Buszos
tag

Motorola kérdésekre szívesen válaszolok! :)

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#1385) szala válasza Buszos (#1384) üzenetére


szala
tag

Szia.Nekem a gondom a képek áttöltésével van ha sikerül néha beinditani a BT akkor is fél órába tart mig át tudom tólteni.A mobil Phone tools pedig az egyik naprol a másikra megdöglött nem látja a telefont .Mi lehet a hiba?

Elöre is köszi

(#1386) pomix


pomix
tag

Sikerült összekötni a telefont a géppel!!:)):)):))

(#1387) bulek


bulek
tag

Hali!
tud valaki új flast/flex/monsterpack-t a telóhoz.
Nekem a g_0e.65.25r van a telómon,

(#1388) szala válasza pomix (#1386) üzenetére


szala
tag

Ha töllem kérdezed akkor nem mert nincs adatkábelem.Bloutom van.:(

(#1389) Troy.


Troy.
addikt

nem tudom mért ,de én erröl a telcsiröl csak rosszakat hallok..:(:O

.

(#1390) pomix válasza bulek (#1387) üzenetére


pomix
tag

Nem kérdeztem! Én ezt mondtam!

Többieknek:

Arra válaszoljon valaki, hogy miért van az hogy rátettem egy pár csengőhangot meg pár képet P2kcommanderrel és megbolondult a telefon!
1, Írásvédett lett az összes csengőhang és összes kép(azok is amik a telfonnal lettek csinálva)
2, Az összes memória lefeleződött (6000 helyett lett 2800), 744 lett a felhasznált és 2100 a szabad! Csak a képeket és a csangőhangokat összeszámoltam és az több volt mint 744 kb.
3, Hiába teszem be a feltett csengőhangokat(midi) csengőhangnak, amikor hívom a telefont meg se szólal
+1 a ráadás, Ez a legrosszabb! Nem lehet állítani a csengéseket! Pontosan nem tudom, hogy melyik menüpont mert barátnőm telefonja, de valahol a beállítások menü, csengések (vagy valami ilyen) menü halt meg(ahol be lehet állítani hogy rezegjen vagy hangos vagy halk legyen, ezt még be lehet állítani, de ezeket már nem lehet testreszabni mert nem lép bele)
Valami ötlet, hogy miért csinálja ezeket?
A memória már megoldódott! Kikapcsoltam a telefont és kivettem az aksit, majd pár perc szünet és jó lett a memória, de a többi nem változott!
Szóval ötleteket várnék!! Föleg a 4. problémára!


[Szerkesztve]

(#1391) pomix


pomix
tag

Már megoldottam a dolgot!:DD:DD:DD

Az is biztos hogy motorola telefonom nem lesz soha!!

(#1392) feise


feise
aktív tag

ti ilyeneket honnan szedtek?? csak rosszat hallani róla??? kérdezz engem! már vagy 4 ónapja megvan és perfect! nagyon szeretem! egy baja van, h ha sok a cucc rajta, egy picit belassul... Ennyi. De minden porcikáját sikerült már testreszabni!!! Vodátlanítás stb.... mi kell még??

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#1393) pbalu válasza snt (#221) üzenetére


pbalu
aktív tag

Sikerült java emulatort találni?

Én ezt tudom: GameMagic S60 1.2

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#1394) feise válasza pbalu (#1393) üzenetére


feise
aktív tag

úgy tudom, h a moto JAVA felülete elég speciális.. nem fut el rajta minden tökéletesen.. ( két SMART gomb rendszerint nem működik, csak ha nyomogatod... )

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#1395) pbalu


pbalu
aktív tag

Nna, itt találtam: http://www.motopage-downloads.uk.tt/
moto-emulator 2.0 a neve, egész faja

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#1396) pbalu


pbalu
aktív tag

Azt nem tudja vki hogy lehet kiírtani az idegesítő figyelmeztető csipogást ha merül az aksi? (E550)

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#1397) bulek


bulek
tag

Hali!

Lenne egy kérdésem:
Hogyan lehet beállítani (seem?), hogy az egyéni csengőhang beállításakor ne az szólaljon meg SMS érkezésekor? Hanem az ami sz üzenetknél be van állítva.

(#1398) BladeCool


BladeCool
csendes tag

Hello mindenkinek!!!

Szal nemkem az lenne a problémám, h nem tudok motorola v550re küldeni képet/hangot egy shrp gx15ről bluetoothon keresztül.
Mért nem sikerül?????:(((:(((

Előre is KÖSZ az infokat!!

(#1399) BladeCool


BladeCool
csendes tag

Csá pbalu!

Én ezt a csipogást úgy szoktam megoldani, h leveszem rezgőre1ébként gőzöm sincs


Tud vki jó progikat??(E550 v. V550)

Előre is KÖSZ az infokat!!

(#1400) pbalu válasza BladeCool (#1399) üzenetére


pbalu
aktív tag

Én is. Csakhogy így nem hallom ha csörög, szal elég idegesítő.
Másvalaki egyéb 5let?

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.