Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re

Hozzászólások

(#501) tigrisss


tigrisss
csendes tag

Hali!

Megosztom veletek a tapasztalatomat (ha ezt már tudtátok, akkor bocs).
A java feltöltés tök jól megy, BT-n:
- Telepítsük a BT-t.
- Majd válasszuk ki, hogy a My Bluetooth Places-ben legyen az OBEX push... akármi.

Innentől fogva elég csak ráhúzni a java alkalmazást erre, és megy fel szépen a telóra a game.
És nem kellett semmit engedélyezni a telóban (gyári voda vitamaxos).
Amúgy szintén műxik a képek/mp3 fel és letöltése is.


[Szerkesztve]

(#502) snt válasza tomcat1977 (#500) üzenetére


snt
senior tag

Hello!

Én most értem haza, elküldtem!

(#503) snt válasza tigrisss (#501) üzenetére


snt
senior tag

Így van! :)

(#504) tomcat1977 válasza snt (#502) üzenetére


tomcat1977
csendes tag

snt: Köszönöm a gyorsaságodat.Viszem haza és kipróbálom.
Mégegyszer köszi!!!!!!
Majd, ha visszajöttem a szabadságról beszámolok a fejleményekről.
De ha nem sikerült úgy is jelentkezek!

Üdv!

(#505) rockfarkas


rockfarkas
csendes tag

Üdv.Nekem az lenne a problémám hogy a Wap-ot sehogy sem tudom beállítani:)mindig azt írja ki ,hogy a GPRS-hálózat nem elérhető...

(#506) snt válasza tomcat1977 (#504) üzenetére


snt
senior tag

Nincs mit, remélem sikerül ;)

(#507) snt válasza rockfarkas (#505) üzenetére


snt
senior tag

Vodafone Live -> Webkapcsolatok ->Vf Live! Vitamax

Ha kártyás vagy, akkor ez legyen beállítva alapértelmezettnek..

üdv!

(#508) rockfarkas


rockfarkas
csendes tag

köcci a segitséget,de így sem jó
próbáltam már az összes variációt meg új kapcsolatot is csináltam már
lehet az lesz hogy bemegyek a vodához aztán megkérdezem mi van ezzel amúgy jah kártyással csomagba vettem meg a bunkofont:(((

(#509) snt válasza rockfarkas (#508) üzenetére


snt
senior tag

Akkor biztos azért, mert még nem regisztráltál GPRS wapot..

Küld el a WAP szót sms-ben a 1270-re, akkor 1hónapos regisztrációt kapsz amit ha nem mondasz le, akkor a következőben is aktív marad.. Asszem így van..

(#510) feise


feise
aktív tag

most vettem ilyen telót.. rögtön egy kis butaságot csinált.. Fényképezőgépnél, akárhonna mentem oda, fél mp után kilépett... Néztem nagyokat, újraindítottam. azóta jó

Mellesleg komm kábellel ugyanúgy lehet rá cuccokat fetölteni?

konkrétan ezekkel...

Bővebben: link
vagy
Bővebben: link

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#511) snt válasza feise (#510) üzenetére


snt
senior tag

Igen a másodikkal Bővebben: link lehet, ilyen van nekem is! Az elsővel nem, nem is kompatibils V550-nel ha megnézed...

üdv!

(#512) HSD


HSD
csendes tag

Hali! Még mindíg nem sikerült a kábellel felismertetni a telómat, de holnap, azaz már ma kapok eredeti mobile phone toolsot, és azzal, lehet, hogy menni fog. Remélem.
1ébként, h valami olyat is mondjak, ami másokat is érdekel, megkérdeztem a motorolánál, és 5 azaz 5 rugóért adnák az eredeti mobile phone tools szoftvert. Ez kész rablás!:(
Mégegyszer megkérdezem, hátha kapok rá választ, hogy lehet bővíteni a memóriát? Ha igen, akkor hol mennyiért, mennyi ideig csinálják...:)):))
Köszi snt a tegnapi (tegnapelőtti) segítséget.

(#513) snt válasza HSD (#512) üzenetére


snt
senior tag

Ez is eredeti MPT, ugyanis a CD-s verzió másolata (MPT 3)..

Próbálkozz, menni fog ;)

Memóriát állítólag lehet, elvileg nem, de állítólag ha bemész a Vodaboltba ott 5ezerét 32megát raknak bele, kurva drága, nem éri meg, de lehet h vkinek igen..
Egy srácnak állítólag megcsinálták, szóval sztem érdeklődd meg 1-2 voda boltban (ne 1 helyen mert lehet h hülyék és nem értenek hozzá)..

üdv!

(#514) feise válasza snt (#513) üzenetére


feise
aktív tag

Komoly??? Hehh.. és ez nem is jár gari vesztéssel? Sose hallottam még iylet, h +5000 ért bővítenek... JÉÉÉ...:P

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#515) snt válasza feise (#514) üzenetére


snt
senior tag

Elvileg... utána kell kérdezni, engem nem foglalkoztat igazán...

(#516) feise


feise
aktív tag

na de azért érdekes.. és ezt hogy oldják meg? meg ha ők meg tudják, akkor lassan biztos fog vki erre szakosodni, sé majd nem 5000, hanem 2000 ért megcsinálja..
az király lenne...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#517) snt válasza feise (#516) üzenetére


snt
senior tag

Ennyi a 32MB memória + a szerelési költség elvileg... de jobb ha megkérdezed 1-2 vodaboltba..

(#518) feise


feise
aktív tag

Vodaboltban nem bízok... Amikro megvettem, megkérdeztem a csávót a biztonság kedvéért, h le van-e korlátozva a teló kékfoga... Erőteljesen bólogatott, teljesen biztos volt benne, h igen.. a mellette lévő hölgyike is helyeselt..
- NO... Akkor nem veszem meg!
- Várjon.. Telefon => felhívott valami főmuftit, beszélt vele vagy 2-3 percet, mire konyögte, hogy nem is korlátozott...

Ennyit a vodások hozzáértéséről.. elgalább kicsit nézegesse a telókat, ha elad valamit... mind1... amikor a régebbi telómat vettem akkoris téves infót kaptam róla..

Dehát.. Erre vannak a tesztek...

Ez a 32 MB-s cumó izgat. (még nem.. majd később)

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#519) snt válasza feise (#518) üzenetére


snt
senior tag

Azért mondtam h több boltban is kérdezz utána, mert a legtöbb helyen hülyék hozzá :) 2-3 boltban meg kell próbálni, esetleg vodafone-nak egy e-mailt dobni, ha mindenhonnan nem a válasz, akkor nem :)

(#520) snt


snt
senior tag

Új skin

Moto_New_icons_V550_by_snt.zip

http: Bővebben: link

FTP-n is fentvan!

Tulképp ez az eredeti kék Moto Skin, de beleraktam az újabb szebb ikonokat, amik pl. a Gnome-ban vagy a Coffee-ban is vannak :)

Aki nem akar könyvtárflexelni, az csak szedje és írja felül az eredeti Technot!

[FONTOS]

P2KTools -ban mindig hagyd be a softkey_on_idle_pressed és az unpressed gifeket, mert ha mindent kitörölsz a könyvtárból, akkor a P2KTools nem látja utána az üres könyvtárt és nem tudsz feltölteni (illetve feltudsz, csak akkor meg a régi p2kman progi kell)..

Tehát elég csak a régi datokat és a ski filet törölni, bemásolni az újakat és az attribot systemre állítani!

üdv!

[Szerkesztve]

(#521) kuli


kuli
csendes tag

Emberek!

Egy gyors választ várnék, ha ez lehetséges!

1. Jól értelmezem, hogy egy adatkábel és skin segítségével a t-zones (e550-esem van) beidegződés eltűntethető a jobb gombról és felcserélhető bármi másra?

2. Ez az adatkábel lehet teszem azt a www.speeshop.hu-ról a V60-as feliratú 2300 Ft-ba kerülő?

Nagyon köszönöm!

Üdv.

(#522) snt válasza kuli (#521) üzenetére


snt
senior tag

Adatkábel: # 511 -ben a link, az jó hozzá!

Szerk.: Igen, MOTV66 a neve és 2290 FT a speedshopnál..

T-zones csak szoftvercserével tüntethető el, skin csak nem mutatja vodafone-nál a voda live gombot, de attól még a funkciója marad..
T-zones gombra gyorsabb választ kapsz az E398 topicban, mert az a teló is T-mobilos és már szoftverfrissítették sokan / eltűntették már a T-zones gombot is..

üdv!

[Szerkesztve]

(#523) kuli válasza snt (#522) üzenetére


kuli
csendes tag

Köszönöm a választ!

Még annyit, hogy a szoftcserét ezzel a kábellel meg tudom oldani? Nagyon zavar engem az a t-zones gomb...pláne azért mert vodás vagyok...legalább a saját szolgáltatóm oldala jönne be...

(#524) snt válasza kuli (#523) üzenetére


snt
senior tag

Ha vodás vagy, akkor miért nem vettél V550-t? Ráadásul még olcsóbb is mint az E550 :U

Igen, ezzel a kábellel is lehet szoftvert cserélni, természetesen :)

Egyébként a gombot ki lehet lőni úgy h új ''üres'' wap beállításokat csinálsz, vagy kitörlöd a régit, ugyan a t-zones marad, de legalább nem repít a wapra vele...

[Szerkesztve]

(#525) kuli


kuli
csendes tag

Oh jajj,

Nos megvettem a kábelt a telefonhoz, letöltöttem az MPT3-at, de nagy gáz van, mert az Outlookban +3670... nel kezdődő bejegyzéseket a + nélkül vitte át a telefonra, tehát úgy van benne, hogy 3670... no de így nem tudok senkit sem felhívni...

Találkozott már valaki ezzel? Mi a megoldás?

(#526) snt válasza kuli (#525) üzenetére


snt
senior tag

:U

Sok telószámod van ? Egyenként átirogatni? :F

Amúgy miért kell neked a telszámok elé a +36 ? Telefonálsz külföldről ?

(#527) kuli válasza snt (#526) üzenetére


kuli
csendes tag

Nem mondod, hogy kézzel át kellene írnom mind a 410 bejegyzést???

Meg az nekem egyébként se jól, mert sokszor vagyok külföldön...és onnan csak +36-tal lehet hívni...

(#528) snt válasza kuli (#527) üzenetére


snt
senior tag

:Y

Outlookban lehet módosítani egyszerre számokat? Arra gondolok h mindegyik elé írsz még 1 + jelet és akkor lehet h utána az egyik már megmarad... :F

Lehet h hülyeséget mondtam, MPT -ben nézz körül szerintem, hogy van e vmi beállítás a számokra...

(#529) kuli


kuli
csendes tag

Neked a MPT egyátalán felismeri V550 (e550)-ként?

Mert nekem sajnos nincs is ilyen lehetőségem, úgyhogy jelenleg, mint V525 fut...

(#530) snt válasza kuli (#529) üzenetére


snt
senior tag

Nem ismeri fel, de lényegtelen, ugyanaz mint a V525... :)

(#531) feise


feise
aktív tag

hali!

Nem tudom miért, de ha belépek a multimédia menübe, az ikonok folyamatosan eltűnnek, ahogy átlépek róluk egy másikra.. Amikor rálépek szépen animál, de ha lelépek, eltűnik és nem is kerül vissza... Mit tegyek?

És mégegy... Ha másképp nem megy.. van itt egy másik V550, amin még semmi beállítás nem volt. Az is jó lenne, ha tudnám, h ennek a beállításai hol vannak, és akkor P2ktools -al csak felmásolnám...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#532) snt válasza feise (#531) üzenetére


snt
senior tag

Kérdés: raktál fel másik skint és azután tűnt el, vagy a teljesen gyári skin szart be ?

Ha nincs biztonsági mentés az eredetiről, akkor a másik V550-ről csinálj!
P2K Tools -> Connect -> Refresh list (bal oldalon) ->bejön a lista -> a/mobil/skins mappában vannak a skimappák, kattints rá, jelöld ki az összes filet és a Dowload gombbal mentsd le gépre. Pl.: Vodafone.dat,Vodafone.ski, stb.. az összes filet ugyaolyan mappába ments gépre mint az eredeti (magyarul Vodafone mappa legyen a gépen is a vodás skinnek, Neon is nagy kezdőbetüvel legyen és a Techno is a gépen).

(#533) feise


feise
aktív tag

igen utána tűntek el sajna... megpróbálom...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#534) feise


feise
aktív tag

mellesleg nincs olyan progi amivel a komplett telón lévő cuccost le lehetne menteni (backup) ? és persze ha valami gáz van, az eredetit visszatölteni...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#535) snt válasza feise (#534) üzenetére


snt
senior tag

Ha jól tudom a flextools nevű progival lehet lementeni az egész flexet, csak az már gázos mert

1. sokáig tart
2. ha közben áramszünet van, akkor lehet h meghal a teló

Szal felesleges.. Eredeti skint vissza tudod rakni ha a másik telóról leszeded...

Amúgy miért nem próbálsz meg 1-2 skint amik az FTP-n vannak ? Azokat is csak az eredeti helyére kell másolni is működnek 100%-osan!

(#536) feise


feise
aktív tag

nem műxik.. sőt ha a főmenüben a beállításokra lépek, akkor eltűnik róla a kurzor.. :(:(:(:O:O

Mivel lehet Backupolni a teljes telót??

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#537) snt


snt
senior tag

Eddigi skinek V550-re, amik P2KTools -szal az eredetit felülírva mennek, könyvtárflexelés nélkül

1. BluNeon Bővebben: link
2. Coffee Bővebben: link
3. Coffe mod Bővebben: link
4. Gnomed Orange Bővebben: link
5. Moto Bővebben: link
6. Moto New Icons Bővebben: link
7. Orange Bővebben: link
8. XP Silver Bővebben: link

Ezek Amargo FTP-jén is fentvannak!
Tesztelt cuccok!


[Szerkesztve]

(#538) snt válasza feise (#536) üzenetére


snt
senior tag

Mondom, másik telóról ments le akkor az eredetit.. Utána P2KTools-szal másold vissza a telóra, indítsd újra és jó lesz!

Szerk: Melyik skin a hibás? Felteszem az eredetit ha kell és akkor már csak fel kell másolnod..

[Szerkesztve]

(#539) feise


feise
aktív tag

az megvolt.. lementettem a skin pictures ''a'' meg a settings és systemet is.. de semmi...

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#540) feise


feise
aktív tag

az a baj, h az összes skinnel ezt csinálja.. ezuért gondlom csak, h nem a skin a hibás..

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#541) snt válasza feise (#540) üzenetére


snt
senior tag

Mit csináltál a telóval, mi rontotta el ?

(#542) feise


feise
aktív tag

még a p2ktoolsal az other features-nél nézelődtem,m geállítgattam is valamit.. Pl, hogy ha kinyílik a flip, akkor ne a Vodás cuccost mutassa.. de azt pls vissza tudtam állítani.. lehet, h flextools lesz a vége.. mennyire tart sokáig?

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#543) kuli


kuli
csendes tag

Kb 4-szer un- és reinstalláltam mindent és most már normálisan működik az Outlook szinkronizáció...:DD

Most viszont wapozni szerettem volna VodaGPRS-WAPpal...de az fenének nem megy :(

Namost nekem e550-esem van, ami eredetileg T-mobilos, így benne van alapból a T-mobilos WAP beállítás, lekértem a WAP beállítást a 1270-ről és a Motorola honlapjáról is, de nem megy: ''Data Server not available''

Lassan felmerül bennem a kérdés, hogy én vagyok a kretén vagy a telefonnal van valami gond :F

(#544) feise


feise
aktív tag

nos.. most feltöltöttem egy moto new skin nevű skin onnan amit belinkeltél. Mostmár nem tűnik el a beállítások ikonról a kurzor, de a multimédia menü még mindig xar... :( :O

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#545) snt válasza feise (#544) üzenetére


snt
senior tag

Úgy kell h a P2KTools-ban a Techno könyvtárból kitörlöd az összes .dat és .ski filet (a két gifet hagyd meg, azt ne töröld) és utána töltöd fel az új skint, attribot meg ne felejtsd el systemre állítani!!!! System pipa és utána Change gomb!

[Szerkesztve]

(#546) feise


feise
aktív tag

az a multimédia nem megy még mindig.. nagyon idegesít, h mi lehet a baja! :((

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#547) snt válasza kuli (#543) üzenetére


snt
senior tag

Csinálj új WAP beállítást, és ezeket add meg neki Bővebben: link

Gondolom megrendelted a WAP szolgáltatást (1270-re SMS a wap szóval), ott a GPRS WAP táblázat!

(#548) feise


feise
aktív tag

mi az aminek még köze lehet hozzá?

Miért van a templomtornyon villámhárító?

(#549) snt válasza feise (#546) üzenetére


snt
senior tag

Hát az a gáz, h nem jegyezted meg h mit módosítottál.. Az h a Vodafone szót átírtad, az nem lehet baj... Visszaraktad az eredeti skint? Vagy vmelyiket ? Állitotad az attribot systemre? Újraindítottad a telefont ?

(#550) feise


feise
aktív tag

igen ez mind megvolt...

Sztem flextools.. csak nem tart olyan sokáig... remélem..

Miért van a templomtornyon villámhárító?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Motorola v550-re
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.