Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Tetszett, hogy próbálták növelni az interakciók számát, mintha rendes mászkálós játék lenne, de a QTE-ből zavart, hogy ilyen kevés van.
Meg az elágazások is jóval lájtosabbak és ha nem a fejlesztők által választott utat választom, akkor sok esetben menthetetlen lesz a karakteremnek a helyzet. Ráadásul sok helyen elég vontatott a sztori.
A végső harc meg felér egy paródiával...
Összességében viszont még mindig nagyon jó game, kategóriájában a legjobb sorozat.

Ráadásul pc-n, ha dx12-ben játszottam kis trükközéssel,-így volt benne RT is- így viszont iszonyú instabil volt az egész.
Remélem jövőre már áttérnek unreal engine 5-re.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Grath válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Grath
HÁZIGAZDA

Hát a cikkben az utolsó jelenetre nyilván nem akartam kitérni, de az tényleg sokkal inkább vicces volt, mint félelmetes.

A következő rész trailere alapján nem hiszem, hogy változna a motor. Plusz az jelentős késést is okozna szerintem.

(#3) GodGamer5 válasza Grath (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Fejlesztőknek elvileg már elérhető kb bő egy éve az UE5, ezért reménykedek benne, hogy csendben átállnak rá, mert egy új szezont elkezdeni úgy, hogy 4 évig ugyanaz lesz az engine, egy olyan játéknál, ami már (remélhetőleg) nem jön prevgenre, elég necces.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) CoLoX


CoLoX
újonc

Én a TheVR-tól nézem a végigjátszást, szerintem egész jó lett a játék.

(#5) #65896960


#65896960
törölt tag

Tény,voltak/vannak hibák a játékban, de összességében ez a game tetszett legjobban a sorozatból. Köszi az írást!👍🏼

(#6) DS39


DS39
nagyúr

Nekem a House of Ashes jobban tetszett.

(#7) interstate76


interstate76
addikt

Én még csak most játszom a Man of Medan-nal - jól érzem az eddigi kommentekből, hogy javuló tendenciát mutat a széria?

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#8) eami válasza interstate76 (#7) üzenetére


eami
addikt

szerintem igen :K

(#9) Jhonny06 válasza interstate76 (#7) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az irányíthatóság javult, kevésbé frusztráló a hülye kameranézet, de egyébként teljesen szubjektív, hogy az adott rész bejön-e valakinek, szerintem objektíven nem nagyon lehet értékelni ezt a játékot. Attól függ, hogy bejön-e az adott helyszín, a karakterek, párbeszédek, stb. Ilyen szempontból nem mondanám, hogy az egyik jobb lenne, mint a másik.

(#10) Decske válasza interstate76 (#7) üzenetére


Decske
aktív tag

Játékmenetben igen. Történetben a House of ashes szerintem a mélypont, de még az is bőven fogyasztható.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#11) snecy20


snecy20
veterán

Játék ez egyáltalán? Vagy csak interaktiv mozi?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#12) DS39 válasza snecy20 (#11) üzenetére


DS39
nagyúr

Szerintem mindkettő. Ki hogy fogja fel.

(#13) interstate76


interstate76
addikt

Köszi mkinek a válaszokat! :)

Az a fura nekem, hogy az Until Dawn-ból nem emlékszem olyan bénázásokra a kamerával, mint amik a Man of Medan-ban előfordulnak. Bénábbak lettek a fejlesztők vagy az én emlékeim szépültek meg? :)

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (M40 Plus & M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#14) GodGamer5 válasza snecy20 (#11) üzenetére


GodGamer5
addikt

A Hidden Agenda az interaktív mozi. Ez már bőven játék, pont mint a Quarry vagy az UD. ;)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.