Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1810) macer19


macer19
csendes tag

Üdv!
Kérnék egy kis segítséget.
Hardveraprón árultam egy objektívet (2015.10.15) Felhívott a vevő, hogy érdekelné az eladó objektívem utánvéttel. Közöltem, hogy nem adnám el utánvét, ragaszkodnék a személyes átvételhez. Többszöri telefonos beszélgetések alkalmával elmondtam, hogy jobb lenne ha eljönne és kipróbálna, akár biztosítom a fényképezőt is míg kipróbálja. De ő ragaszkodott az utalás, futárhoz, mondtam, hogy nem igazán szeretném eladni így. Aztán csak meggyőzött, hogy ő elintézi a futárrendelést, utalást egyszóval mindent nekem csak át kell adni a futárnak a csomagot. A telefonbeszélgetések során én tértem ki rá, hogy sem garanciát sem visszafizetési kötelezettséget nem tudok vállalni, azt akkor elfogadta. Miután megbeszéltük a részleteket, kért tőlem képeket minden formában, gépre felrakva stb... amit én teljesítettem, majd levelezések során elküldtem mindent pontosan amit kért képek formájában. A futár jött is a csomagért, amit át is adtam rendben. Majd kaptam egy levelet egy nappal az átvétel után, hogy probléma van az objektívvel, utaljam vissza az összeget stb.... Ami ugye nálam tökéletesen működött. Az említett hibát én nem tapasztaltam, sőt semmi hiba nem jelentkezett a használata során, pedig én is használtan jutottam hozzá, és használtam is. Mikor írt, tájékoztattam milyen feltételek mellett mentem bele az objektív eladásába. De annak ellenére, hogy sem garanciát, sem visszafizetést nem vállaltam. Írtam neki, hogy rendben küldje vissza megnézem, természetesen tanúk és videófelvétel kíséretében, hogy azt az objektívet kapom vissza, olyan állapotban amiben én elküldtem. Semmi választ nem kaptam egészen 2016.02.14.-ig. Amiben emlékeztetett, hogy ő nem felejtette el az ügyünket.. jelentkezni fog és jó éjszakát kívánt. Majd mai nap 16.03.01 sms-ben is közölte, hogy nemsokára hallani fog rólam! Mit csináljak? Köszönöm.

Az okosok hülyéskednek, a hülyék okoskodnak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.