Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1807) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Sziasztok!

Engem is átvertek, de még 2013. januárjában. Akkor tettem feljelentést, és a héten kaptam egy levelet, hogy megvan az elkövető, aki rajtam kívül még 92 embert vert át 5000 és 45000 Ft közötti összegekkel. Ítéletet hoztak, hogy 1 év 3 hó felfüggesztettet kap, és kártérítést kell fizetnie. Viszont a 93 emberből csak 66 ember szerepel a kártérítést kapók között...

Érdekelne, hogy ez miért van, hogy nem kártalanítják az összes átvert embert, illetve hogy lehet az, hogy akit 5000 Ft-os tornacipővel vert át azt kártalanítják, de akit 36000 Ft értékben telefonnal vert át azt meg nem kártalanítják?

Illetve engem a nyomozás során csak arról tájékoztattak, hogy miután megtettem a feljelentést átkerült az ügyem a Győri Rendőrkapitányságra. Ez volt 2.5 éve... azóta még arról sem kaptam levelet hogy 2015. novemberben tárgyalás volt az elkövető ellen, mert ha tudtam volna a tárgyalás időpontjáról, szivesen elmentem volna :)

Előre is köszönöm a válaszokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.