Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55351) Wiz Khalifa válasza kicsitrash (#55350) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem. :DDD

De amúgy viccet félre téve. Én bárkit hívtam tegnap (akár 30-as, akár melyik) elértem. :)

Smoke some weed nigga!

(#55352) kicsitrash válasza Wiz Khalifa (#55351) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

sajnos engem is elért mindenki. volt, hogy beszéltem a "vonalason", közben tartásban a céges, közben még az asszony is hív a priváton... hát ... azt gondoltam mint az abesszin vasutas... :)

(#55353) Wiz Khalifa válasza kicsitrash (#55352) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Biztos jó lehetett akkor. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#55354) elistvan válasza üszök (#55347) üzenetére


elistvan
senior tag

Én beszéltem tegnap anyámmal, és a nejemmel is 30-20 és nem volt baj.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#55355) Diokhan válasza kicsitrash (#55350) üzenetére


Diokhan
addikt

Na ez megcsinálta a reggelem!! :DD

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#55356) kicsitrash válasza Diokhan (#55355) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

mint a takarítónő a porszívóval... :)

(#55357) Kephamos válasza kicsitrash (#55338) üzenetére


Kephamos
addikt

Az nem teRRa, hanem teRa. :K
[link]

(#55358) kicsitrash válasza Kephamos (#55357) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Bocsi. az a gond, hogy túl sok olyan emberrel találkozok, aki megánál jár. Vagy ki sem tud mondani olyan szavakat, amiben 3-nál több magánhangzó található. Próbálok nyitni az irányukba, betölteni a piaci rést :)

Egyébként szlengben senki nem használja terának. Hülyén hangzik. Nyelvtanilag pedig egyszer valaki azt mondta a tv-ben, nagyon okos ember: "létező kifejezés a de viszont, mert használják". Falra mászok tőle. De ezek szerint, ha én így akarom használni, akkor jogom van hozzá, az érettségin se húzzák már alá nyelvtani hibának, mert a köznép a mi településünkön ezt így használja, vagyis tájnyelvi elem :)))))))

(#55359) Kephamos válasza kicsitrash (#55358) üzenetére


Kephamos
addikt

Érvelésed mentén hívhatnánk lóf@sznak is. Sőt, minden szót, képzőt, toldalékot és ragot cseréljünk lóf@szra.
Használni jogod van, csak teljesen mást jelent a tera, mint a terra. Félreértésre adhat okot. :)

(#55360) üszök


üszök
őstag

Most is ugyan ez van. A hálózat túlterhelt címszóval kidob.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#55361) kicsitrash válasza Kephamos (#55359) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Jogos. Ezért mondom, hogy ritka okos ember volt, aki ezt merte nyilatkozni.

De én jól használtam a szavakat, a múlt héten is letöltöttem vagy 100 mega dalszöveget, meg 2 terra kottát :)

(#55362) WildBoarTeam válasza üszök (#55360) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Hát, én az ügyfélszolgálaton megérdeklődném a dolgot.

blabla

(#55363) Kephamos válasza kicsitrash (#55361) üzenetére


Kephamos
addikt

Haha. :)

(#55364) üszök válasza WildBoarTeam (#55362) üzenetére


üszök
őstag

Nem ismerem az embert,egy hirdetést szeretnék felhívni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#55365) WildBoarTeam válasza üszök (#55364) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Ezért volt jó, amikor még volt OLX, mert akkor általában mindkét helyen fent volt a hirdetése az eladóknak, így ha egyik helyen elrontotta a számot, akkor a másikon még volt egy esélyed (én jártam így egy hirdetéssel).

blabla

(#55366) üszök válasza WildBoarTeam (#55365) üzenetére


üszök
őstag

Igaz. De a használtautón még üzenetet sem lehet írni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#55367) diablo1984 válasza WildBoarTeam (#55365) üzenetére


diablo1984
veterán

igen, az OLX jó volt. de pont ma fedeztem fel, hogy a megunt.hu-n újraszületett, a dizájn, a kezelhetőség fullra olx, még csak pár napja megy, de egyre többen találnak rá! és ingyenes, még egyenlőre fizetéses kiemelés sincs rajta! ebből fizetéses nem lesz, a jófogás meg bekaphatja! :K

(#55368) Solad válasza kicsitrash (#55358) üzenetére


Solad
őstag

Nem huzzak ala az erettsegin. Sot tovabbmegyek, Ady pl eloszeretettel hasznalta :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#55369) kicsitrash válasza Solad (#55368) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

A terrás szót? Rossz hsz-re válaszoltál ;)

(#55370) Solad válasza kicsitrash (#55369) üzenetére


Solad
őstag

"létező kifejezés a de viszont, mert használják". Falra mászok tőle. De ezek szerint, ha én így akarom használni, akkor jogom van hozzá, az érettségin se húzzák már alá nyelvtani hibának

;)

Az én hozzászólásom a de viszont / deviszont kifejezésre vonatkozott :)

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#55371) Pitu


Pitu
aktív tag

Öcsémnek keresek Intel 775-ös foglalatú alaplapot. Kondik ne legyenek púposak, ill. próba garancia legyen rá. Esetleg olcsóbb félkonfigot is meghallgatok. Ajánlatokat priv-ben várok.

(#55372) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Tudnátok mondani hírdetési oldalakat a lentieken kívül?

olx,jófogás, vatera, teszvesz

Tudom egyik-másik már egyesült. Lehet országos, de akár borsod-heves-nógrád megyei is

(#55373) Wiz Khalifa válasza bozsozso (#55372) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

nextapro.hu, hardverapro.hu ;]

Smoke some weed nigga!

(#55374) bnorci71 válasza üszök (#55366) üzenetére


bnorci71
addikt

dehogynem ha megadta az e-mail címét :)

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#55375) bozsozso válasza Wiz Khalifa (#55373) üzenetére


bozsozso
őstag

köszi. :)

(#55376) atyuska


atyuska
tag

Most kénytelen voltam turkálni a jófogáson, de ez még mindig valami hihetetlen sz@r :W

----atyuska----

(#55377) _seth_


_seth_
veterán

Tamron 70-300 VC USD Canon bajonettes objektív eladó. Karc, por, gomba és sérülésmentes újszerű darab. Garanciális 2020. január 14-ig!!
Minden gyári tartozékával és papírjaival eladó, 75e forintért.
Sorozatszáma: 173468

Lowepro Flipside 400 AW hátizsák hibátlan újszerű állapotban, kopás, sérülés, karcmentesen, 20e (SN nincs)

Lowepro Nova 190 AW oldaltáska, tipikus hibája a felső fogantyúról lekopó műbőr, ettől függetlenül megkímélt darab. 10e (SN nincs)

Lowepro Outback 200 AW természet/riportfotós táska 1 fő rekesz akár FF váznak markolattal rajta pl 300-as fix objektív, két oldalsó rekeszbe 1-1 közepes méretű obi, első zsebbe vaku és tartozékok férnek. 14e (SN nincs)

Yongnuo 568EX II és 500EX eladó, karcmentes, fóliás darabok.
Mindkettő Canon rendszerhez, TTL és HSS képes vakuk, az 568EX II már master is tud lenni Canon/Yongnuo rendszerben. A vakukhoz gyári doboz, tok, tartó állvány tartozik.
568EX II: 34e SN 64012386
500EX: 30e SN 55012939

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#55378) kicsitrash válasza bozsozso (#55372) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Milyen tematika?

hahu...

szuperinfó, észak....

(#55379) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Retró telefonok nem érdekelenek valakit? Van egy szatyorral főleg Nokia és Samsung.

Van egy alig használt Xerox 2400 síkágyas scanner is eladó (Vista driver van hozzá, 64 bites is uh. jó esélyel megy Win7 alatt is.:K)
Az ára 5k.

Nagy méretű agyag kaspó is van, ha valaki ilyesmit keres. Kérésre küldök fotót és pontos méretet.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#55380) bozsozso válasza kicsitrash (#55378) üzenetére


bozsozso
őstag

netes hírdetés mindenképpen. pl.: gyerek játékok

(#55381) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

sos-ban szükségem lenne egy autószerelőre, akinek van értelmes hibakód-kiolvasója, és nem félne egy dizel cuccot gyorsan átnézni...

(#55382) jFox válasza kicsitrash (#55381) üzenetére


jFox
őstag

Orbán autószervíz. Nekik van mindenük és rugalmasak. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#55383) jagada


jagada
őstag

Klíma beépítéshez tudtok ajánlani olcsón dolgozó céget? Borsod Klíma, SG- Therm, Pannox, Klímadiszkont már megérdeklődve.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#55384) kicsitrash válasza jFox (#55382) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Nem tudnak ma fogadni. Én is őket hívtam először.

(#55385) Pitu válasza jagada (#55383) üzenetére


Pitu
aktív tag

Ez engem is érdekelne. Átlag milyen költséggel lehet számolni a megkérdezettek alapján? ~40-50K?

(#55386) jagada válasza Pitu (#55385) üzenetére


jagada
őstag

40-45k-tól indul, ha 1m-en belül van a kül- és beltéri egység egymástól, ha több, méterenként +4-6k a felár.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#55387) jagada


jagada
őstag

Eladó:
Mobil klíma
Elliptikus tréner

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#55388) Wiz Khalifa válasza kicsitrash (#55384) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ismerősömnek van hibakód kiolvasója (ilyen 5-7k-s cucc) de az Skoda/Audi/VW-hez jó. Fordhoz nem. :(

Smoke some weed nigga!

(#55389) Bull Boss válasza kicsitrash (#55381) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Milyen kocsi? holnap ráérek

(#55390) kicsitrash válasza Bull Boss (#55389) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Elvittem a szemerébe, gombokért olvasták ki . Amikor először ránéztem az összegre, először azt hittem ez csak az áfa... :)

Sajnos a szervízt nem tudják vállalni.

(#55391) szasanyi


szasanyi
félisten

Alaplap + i7 proci eladó - úgy néz ki, hogy holnap du. megyek Miskolca tehát ha vkit érdekel át tudom vinni díjmentesen, sk. átvételhet.

(#55392) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ezekkel a gyes-gyed dolgokkal tisztában van valaki?
Arra lennék kíváncsi, hogy első gyermek esetén mi az a maximális összeg, amit az anyuka kaphat és ezt meddig?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#55393) WildBoarTeam válasza mycso (#55392) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Accem ez még aktuális:
[link]
Fél éves korig TGYÁS, utána 3 éves korig GYES, ha közben visszamegy dolgozni az anyuka, akkor "lesz belőle" GYED.

blabla

(#55394) szasanyi


szasanyi
félisten

Eladó hardverek: 8GB RAM KIT / SSD / i7 "félkonfig" - ma délben indulok Miskolcra, bármelyiket át tudom vinni költségmentesen! ;)

(#55395) roti86


roti86
őstag

Sziasztok!

Autóklíma töltés/tisztítás miatt hová érdemes menni, akik jól és viszonylag olcsón dolgoznak? Miskolc vagy Tiszaújváros érdekelne.

(#55396) scapegt válasza WildBoarTeam (#55393) üzenetére


scapegt
senior tag

Az első fél évben kap CSED-et, aztán 1,5 évig GYED-et. Ennyi tudtomal. Az első gyerek születésétől számított 2 éven belül érdemes egy újabb terhesség a "dupla" ellátás érdekében.

Van egy egyszeri anyasági támogatás is, erről írnak is.

[ Szerkesztve ]

(#55397) kicsitrash válasza scapegt (#55396) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

lehet az összegre kiváncsi. Mert mindenki mást mond (max minimálbér kétszerese / fizetésének 60%-a). Talán. De sajnos én már erre nem emlékszem...meg azóta változott tuti :)

(#55398) WildBoarTeam válasza kicsitrash (#55397) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Majdnem minden éven változik, én kb 1,5-2 éve voltam benne, szóval azóta sok minden máshogy van (pl.: gyedextra).

blabla

(#55399) scapegt válasza kicsitrash (#55397) üzenetére


scapegt
senior tag

Az egyszeri anyasági támogatás 64.125,- Ft, születés után folyósítják, kérelmezni kell.

A CSED a fizetés 70%-a, erről határozatban is értesítenek. Bár én nem annyit kapok :DDD

A GYED-et meg még nem tudom :D

... és persze ott van még a Start számla, ami semmire sem jó, kezdésnek rátesznek 42.500,- Ft-ot.

[ Szerkesztve ]

(#55400) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Valakinek van 6-7k értében 1155-ös lapja?

Smoke some weed nigga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.