Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55301) elistvan válasza benvolio (#55297) üzenetére


elistvan
senior tag

Tudomásom szerint régen a Centrum aljában is volt egy fickó a bejárattal szemben.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#55302) Gyíkac


Gyíkac
aktív tag

Hello,
valaki nem árul véletlenül1150-es procit.? G3258? vagy valami I3 30k alatt.

[ Szerkesztve ]

(#55303) PLaci58 válasza benvolio (#55300) üzenetére


PLaci58
őstag

Szerintem bemérte a sebességet,de ott még takarásban lehetett a rendszám, aztán csinált 3 képet és az egyikre rátette a sebességet. Mivel ott már lassan mentem, így kicsit csalni kellett. Érdekes az is, hogy 12 métert mentem a távolságok alapján, de az útburkolati jelek, meg a másik autó alapján jó ha egy autó hossznyit közeledtem. Hitelesített mérőberendezés :D
Ha csak egy fénykép van, akkor azt mondom,hogy így jártam, de így érdekes a dolog.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#55304) kicsitrash válasza PLaci58 (#55303) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Na igen. Ha másodpercet is írtak volna, akkor ki tudná számolni a paraszt, mennyivel kellett mennie :)

(#55305) PLaci58 válasza PLaci58 (#55303) üzenetére


PLaci58
őstag

Itt a magyarázat.

"Az új eszköz akár fél kilométerről kiszúrja a gyorshajtókat, majd amikor száz méteren belülre érnek, fotósorozatot készít róluk. Ezután mobilnetes kapcsolattal elküldi a mérés paramétereit a központba, és a nap végén letöltik a memóriájából a felvételeket. Így a rendszer elvileg manipulálhatatlan és gyors, már amikor minden klappol."
"tanúi voltunk és annak is, hogy a gép néha fotónként külön mappába mentette az adott autóról készült sorozatot"
"az ötvenes sebességkorlátozás ellenére csak a hatvankilenncel, vagy még gyorsabban hajtó autósokat büntetik meg"

Ezért nincs pontos sebesség a képeken. Valahol bemér, majd később csinál 3 képet, ráír valami sebességet (mijaz, hogy +69 Km/h?) és elmenti valahogy.

66-tól kéne fényképeznie (megengedett sebesség + 15), hozzáadják a 3 Km/h pontatlanságot (ennyit írnak a határozatban 100Km/h alatti mérésnél, a felett 3%) és 69-tól készülhetnek a képek.

Ez most komoly? Nevetséges!!!
A régieken tudtommal rajta volt a célkereszt és a fénykép készítése pillanatában mért sebesség.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#55306) kicsitrash válasza PLaci58 (#55305) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

100 méter? :))

(#55307) Kephamos válasza PLaci58 (#55305) üzenetére


Kephamos
addikt

"Nevetséges!!!"

Szia!

Először jársz Magyarországon?

:DDD

(#55308) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Kiránduláshoz, piknikhez egy "táska" valakinek? Új. Ára 5000Ft


(#55309) Diokhan


Diokhan
addikt

Nem hiszem el, hogy egész Miskolcon nem lehet kapni skullcandy fülest ...:(

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#55310) Vangelis válasza Diokhan (#55309) üzenetére


Vangelis
nagyúr

fül vagy fejhalgató kellene?

Nekem fejhalgató van talán. Teljesen új.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#55311) benvolio válasza Diokhan (#55309) üzenetére


benvolio
őstag

Az edigitál-ba van.

(#55301) elistvan: köszi, benéztem oda, de én hirtelen nem találtam meg, maradt a Szinva, mindegy.

(#55312) Diokhan válasza Vangelis (#55310) üzenetére


Diokhan
addikt

Fül :) olyan agybadugós kellene iPhone-hoz!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#55313) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Vadi új (most hoztam az almavilágból) Lightning kábel nem kell valakinek? Gariba adták. De nekem nem kell.

1m-es és adom hozzá az 5W-os adaptert is. Ez nem új de két napot használt.

Áruk egyben 8k

Gariztatni tudom még 1-1.5évig őket bármikor!

Smoke some weed nigga!

(#55314) Kephamos válasza Diokhan (#55312) üzenetére


Kephamos
addikt

Agyhallgató.

(#55315) zetecR válasza Diokhan (#55309) üzenetére


zetecR
addikt

Miért? Az olyan jó?

(#55316) PLaci58


PLaci58
őstag

Debrecenbe jár valaki mostanában?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#55317) Solad válasza zetecR (#55315) üzenetére


Solad
őstag

Nem, de trendi.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#55318) Trollolo válasza Diokhan (#55309) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Amúgy az Euronics meg a Mediamarkt tele van vele tudomásom szerint.

(#55319) Wiz Khalifa válasza Solad (#55317) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem a sima kiesik a fülemből. Ez az agyas meg nem ....mingig. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#55320) Solad válasza Wiz Khalifa (#55319) üzenetére


Solad
őstag

Nem az agybadugosrol han a skullcandyrol volt szo ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#55321) Wiz Khalifa válasza Solad (#55320) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jah. :)

Azt én annyiból szeretem hogy kiemeli a mélyeket, némelyik. De szerencsére találtam egy Sony-t ami még a SkullCandy-től is jobb. :)

Smoke some weed nigga!

(#55322) Diokhan válasza Trollolo (#55318) üzenetére


Diokhan
addikt

A heten voltam a médiában, mert vennem kellett külső racket a laptophoz, es néztem skullcandyt is, egy darab sem volt!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#55323) AtHoS válasza AtHoS (#55294) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Csak, hogy legyen még egy kis csavar a dologban, úgy néz ki, hogy Sony Xperia Z Ultra -> 6.4" kijelzővel lesz a kiválasztott :Y

Én meg közben szemezek egy Lenovo Vibe Z2 Pro K920-al :DDD

read-only mode on the forum

(#55324) Wiz Khalifa válasza AtHoS (#55323) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ennyi erővel lehetne egy Samsung Galaxy Mega 6.3-om is. :DDD

Hardverileg a Sony Xperia Z Ultra jobb. Meg van rá nyalóka.

De a vaku hiánya miatt nem vettem én meg. :DDD Mert egyszer volt egy jó áron. De a vaku hiánya elvette a kedvem.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#55325) Gus válasza AtHoS (#55323) üzenetére


Gus
aktív tag

Biztos, nagyon fain, de telefonnak nagy, tabletnek meg kicsi. Próbáltam ekkorát, de egy kézzel nem tudtam kezelni. Lehet, rövidek az ujjaim. ;]

(#55326) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Keresek értelmes áron elfogadható minőségű headsetet (fejhallgató+miki). Ha vezeték nélküli, az sem hátrány :) Ha a miki levehető, az még jobb. Lehetőleg újat, garival.

(#55327) AtHoS válasza Gus (#55325) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Chat, böngészés (youtube) és filmezés amit említett fő tevékenységnek. A telefonálás már másodlagos funkciónak került, szóval oda nem lesz nagy neki.

A nagy méret nekem sem bejövős a kezelhetőség, hordozhatóság problémája miatt, viszont az említett Lenovo Vibe Z2 Pro esetén a tesztjében Bone említ 2 olyan funkciót, amivel egy kézzel is kezelhetővé válik a cucc. Jobbra billentve a jobb oldalra "csúsznak" a dolgok, illetőleg egy C betőt rajzolva lekicsinyítődik a képernyő az alsó sarokba egy előre meghatározható méretű ablakba (kb. 4,5...4,6"), ahol már kényelmesebben lehet kezelni egy kézzel is. Ez a két megoldás eléggé megtetszett, mint ötlet, hogy legalább gondolkodnak kényelmesebben kezelhetővé tenni ezeket a nagy képernyős készülékeket. Mondjuk van még hova fejlődni így is.

Syd2012

Kamera része nem izgatja, mivel eddig sem foglalkozott vele, így nem fog hiányozni számára az amit nem használt eddig sem soha. Mikor említettem neki, hogy mit olvastam a Lenovo-ról, kicsit eltátotta a száját. Viszont annyi pénzt nem akar, nem tud rászánni, mint amennyibe kerül egy ilyen Vibe Z2 Pro, bár a tudása tetszett neki is :)

Szerk.
A Sony telók ízlésvilága jobban fekszik a számára, illetőleg halkan jegyzem meg, hogy: SONY márka BUZI ;]

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#55328) netseft


netseft
aktív tag

Írtatok itt is a jófogásról, egy kis plusz infó: [link]

És akkor már... :D

Eladó: Netezős vagy irodai PC, komplett Intel 478-as asztali konfig

Minden eladó cuccom

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#55329) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Ma ujgyori piacon bent a husbolt nyitva lehet-e?
Mas lehetoseg vasarnap? Lenyeg hogy zoldseget + husit tudjak beszerezni.
Valaki?

[ Szerkesztve ]

(#55330) Taifa Díaz válasza gorje (#55329) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Összes CBA nyitva vasárnap - készült a Fidesz támogatásával -, ott mindkettő lesz.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#55331) gorje válasza Taifa Díaz (#55330) üzenetére


gorje
senior tag

Koszi szepen!

(#55332) PLaci58


PLaci58
őstag

Szabályos balra kanyarodás:
[link]

És egy szabályos megállás:
[link]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#55333) kicsitrash válasza PLaci58 (#55332) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

A kisteher nem csinált semmi olyat, ami miatt le kellene fejezni... Ha lehetett ott balra kanyarodni. Én sehol nem engednék 4sávoson se balra kanyarodósáv nélkül letérni, sem rákanyarodni. Pont ezen helyzetek miatt.
De indexelt, behúzódott mögé, nem próbálta lenyomni. Az, hogy zebrán... hát ott volt hely, máshol nem tudott volna kisorolni. Kap egy mezei fekete pontot :)

A bmv-s akkora seggfej, hogy szavak nincsenek. Nálam ez egy jogsi minusz, kapásból. A kocsit meg elkobozni, az árából árvákat etetni. De neki vannak jogai... khm :)

(#55334) zsolt1225 válasza PLaci58 (#55332) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

A bmw-s kemény!

(#55335) kicsitrash válasza zsolt1225 (#55334) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Azért sajnálom, hogy a busz nem indult el. Végezhetett volna rajta egy töréstesztet...
Már a rendszáma is Sumaker :)

[ Szerkesztve ]

(#55336) PLaci58 válasza kicsitrash (#55335) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem tudom nem-e ez az autó ütközött pénteken a Szentpéteri kapuban.

A másikon a kisteherautó, akkor is megcsinálta volna a manőverét, ha egy kamion megy mögötte.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#55337) kicsitrash válasza PLaci58 (#55336) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Mert tudja, hogy a kamionos tartja a követési távolságot, s egyébként is a kamionosok a legjobb sofőrök. Szentek és sérthetetlenek.

Ott egyszerűen nincs hely "szabályosan" megoldani ezt a manővert. Ha 1 autó sem lett volna az úton, akkor talán. Ha a fűútra kanyarodás után rögtön sávot váltana, ahhoz satuznia kellett volna, a mögötte menő beleronygyol hátulról. Neked komolyat kellett fékezned, hogy beengedd? Vagy utána a leállásnál?

Tudnék kifogásolni valót mondani. Pl. "zöldterületre" állt fel :)

[ Szerkesztve ]

(#55338) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Lesz egy eladó 1 terrás vinyóm.

-- Fizikai Lemez Információ - Lemez: #1: WDC WD10EADS-00M2B0 --

Működési idő . . . . . . . . . . . . . . . . . . : 1091 nap, 2 óra
Becsült hátralévő élettartam . . . . . . . . . . : több mint 733 nap
Kondíció . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . : #################### 100 % (Kiváló)
Teljesítmény . . . . . . . . . . . . . . . . . . : #################### 100 % (Kiváló)

A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem.
Nincs szükség beavatkozásra.

Kinek mit ér meg? Kell 1-2 nap, mire lekaparom róla az adatokat (rajzfilmeket tároltunk rajta, a gyerek erről mozizott).

(#55339) Trollolo válasza PLaci58 (#55332) üzenetére


Trollolo
csendes tag

A BMW-s idióta volt, de én sem értem a második videón a kis teherautóval mi a gond.

Még nem is tökölt, fel se tartott senkit se.

(#55340) kicsitrash válasza Trollolo (#55339) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Tette, amit tennie kellett. Lehet, Lacinak fékeznie kellett miatta, ez nem annyira derül ki a videóból. Sajnos nem lehet a megállási szándékot a sávváltástól elkülöníteni, itt kényszerpályán volt.

Zebrán váltott sávot, de előtte nem volt helye, utána meg keresztbe kellett volna állnia. Ha az Ő helyében lettél volna, kb. ugyanezt csinálod, nem? :)

(#55341) Trollolo válasza kicsitrash (#55340) üzenetére


Trollolo
csendes tag

Dede

(#55342) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Sziasztok.

Miskolcon Kőporos út 7 8/2 -alatt felújított ( panel program ) 1,5 szobás lakás kiadó.

Bérleti díj: 35000 HUF / hó + rezsi Kaukció : 1 hónap

Kizárólag megbizható embernek szereném kiadni. Érdeklőni privátban nálam.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#55343) Diokhan válasza kicsitrash (#55338) üzenetére


Diokhan
addikt

Ez laptop vagy PC vinyó? Csati? :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#55344) mycso válasza Diokhan (#55343) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

3,5" és sata2 [link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#55345) kicsitrash válasza mycso (#55344) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

pontosan. Köszi :)

(#55346) Diokhan válasza kicsitrash (#55345) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi, sajnos az nekem nem jó :(

De köszi :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#55347) üszök


üszök
őstag

Próbálok egy 30-as számot felhívni vagy másfél órája,de állandóan az írja telefonom,hogy a hálózat túlterhelt. Találkozott valaki ilyennel? 20,70 simán működik.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#55348) Wiz Khalifa válasza üszök (#55347) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem az másért lehet.

Mivel nem volt semmi gebasz amíg bent voltam a T központba. Nem volt túlterheltség egész nap.

Smoke some weed nigga!

(#55349) PLaci58 válasza üszök (#55347) üzenetére


PLaci58
őstag

Valami gondjuk lehetett, mert a T-s telóm lemerült ma, pedig 50%-on volt délelőtt, 7-kor meg ki volt kapcsolódva, közben senki nem nyúlt hozzá.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#55350) kicsitrash válasza Wiz Khalifa (#55348) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

nem húztál ki valamit a konnektorból, hogy fel tudd tölteni a telód? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.