Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29701) .:Kristian:. válasza Argos (#29700) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

és még az aknakeresőt nem is láttad... :C

(#29702) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Eladó Lg 3D teló, csak ezen a héten 75ezer forint. Fekete, független, garis.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#29703) mycso válasza goyo206 (#29695) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Oda csak akkor ha valamelyik családtagja ott dolgozik magas beosztásban, egyébként esélytelen.

Joltee: BorsodChemet megpróbálhatod, ha Kazincbarcika még belefér, viszont itt normális lóvéra ne számíts. (bár relatív kinek mi a normális). Esetleg TVK.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#29704) szjoci válasza mycso (#29703) üzenetére


szjoci
őstag

Ha vegyészmérnökként foglalkoztatnak, 250-300k nettót a BC-ben meg lehet keresni :U
Nem tudom mire gondoltál a "relatív kinek mi a normális" lóvé kijelentéseddel, lehet hogy ez kevés (nem vagyok mérnök, nem ismerem a mérnöki fizetéseket) :B

[ Szerkesztve ]

(#29705) mycso válasza szjoci (#29704) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát akkor nem egy BC-ről beszélünk. Az a BC ahol én dolgozom, ilyen pénzeket már csak komolyabb beosztásban vagy sok munkaév eltöltése után keresnek.
Kezdő vagy újfelvételes vegyészmérnökként is valóban helytálló az általad említett összeg, csak bruttóban.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#29707) szjoci válasza mycso (#29705) üzenetére


szjoci
őstag

Egyik közeli rokonom ilyen posztban dolgozik ott beosztottként kb. 2 éve, és ennyit kap kézhez (250k körül) ;)
Első munkahelye, suli után egyből ott kezdett. Jó bevallom volt egy kis hátszele is, de ez csak egy pici szellőcske volt :D

[ Szerkesztve ]

(#29708) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Szeretetteljes, Boldog

-t

kívánok minden kedves -XX kromoszómával rendelkező- idetévedőnek!

...elmúlik...

(#29709) Joltee válasza mycso (#29703) üzenetére


Joltee
aktív tag

Igen, én is úgy hallottam, hogy oda nem árt hátszél. Ha van vakancia v. új álláshely, meg sem hirdetik, bennfentes úgyis betölti... ;) :(
Borsodchem: elég sz@rul megy a szekér nekik. (volt dolgozótól tudom)
TVK: oda jelenleg is próbálkozom, bár kb. 40 km-re lenne... Tudom ez ma nem távolság (meg valamit valamiért), a "helybelit" persze preferálnám...

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#29710) bajuszati


bajuszati
tag

Sziasztok,

Motorola defy-t keresek, garanciálisat, személyes átvétellel Miskolcon.

Ajánlatokat privátban várok.

Köszönöm!

(#29711) bnorci71 válasza Joltee (#29709) üzenetére


bnorci71
addikt

TVK-ba műszakosoknak -7-15:20 dolgozók- van gyorsjárat reggel délután

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#29712) atyuska


atyuska
tag

Tvk-nál most épp 1x milliárdos hiány van, a komplett pénzügyet 9x embert a napokban rúgnak ki.

----atyuska----

(#29713) Joltee válasza atyuska (#29712) üzenetére


Joltee
aktív tag

Igen, ez már sajnos általános helyzet most mindenütt... a közszférában is, gyárakban is... :( (Jobb esetben csak létszámstop van.)

Chuck Norris elszámolt végtelenig! Kétszer is... :D

(#29714) mycso válasza Joltee (#29709) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát, hogy szarul megy a szekér az túlzás. Inkább az új kínai vezetőség fog eszközölni némi megszorítást a költséghatékonyság érdekében. Tehát a munkavállalókra nézve nem valami rózsás a helyzet. (pl. idén a béremelés mértéke 2% - azért ez még viccnek is rossz)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#29715) kicsitrash válasza mycso (#29714) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

De legalább van :)

Sok kis cégnél meg 4 óra minimálbér, a többi kézbe... az is 2-3 hét csúszással.

Apósom pl. októberben kapott utoljára fizetést, mert csődbe ment a cég. Még 3 hónapig jártak úgy dolgozni, hogy még az utazást is nekik kellett fizetni. A bankot/szolgáltatókat meg nem nagyon érdekli, miért csúsznak a befizetéssel... :(

(#29716) Oly


Oly
senior tag

fúúúj... már megint csak a politika... ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#29717) jFox válasza Oly (#29716) üzenetére


jFox
őstag

Mi ez az aláírásodban? Törzsfejlődés? :C

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#29718) szjoci


szjoci
őstag

(#29719) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Nincs valakinek elfekvőben egy 19V, 4.74A, 90W tápja? toshiba notihoz kellene. :R

(#29720) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

Egy kicsit offtopik, de inkább kérdés hozzátok.

Mit gondoltok, lenne közönsége, érdeklődés lenne egy ilyen oldal (blog) iránt?

- A elmúlt évtizedek játékgépei, tv-játékai, konzoljai, számítógépei, történelme, megvalósításuk, emulátorok, programok, zenei történelem
Egy olyan oldal, ahol az utóbbi évek, évtized alatt elő-előbukkanó retró hullámát venné elő, vagyis a régi számítógépek, játékgépek, illetve a hozzájuk tartozó hardverekkel, gyűjtésével, emulálásával, barkácsolásával is foglalkozik.
Elsősorban gyűjtőoldal (külföldi infók magyarul) és információforrás lenne az oldal (forrásmegjelöléssel, ajánlókkal). Részben enciklopédikus, részben érdekes/poénos kitekintés, visszatekintés. Ugyanakkor a hasonló tematikájú oldalak, közös projektek ismertetése is szerepelhet.

Volt/van ugye pár ilyen oldal, de azok sokszor egy-egy típusra, korszakra vannak leszűkítve, pl. C64 vagy Amiga.

Magam már nem rendelkezem ilyen gépekkel, nem is volt olyan sok, barkácsolással nem foglalkoztam, programozásban sem merültem mélyebbre, inkább ilyen erős műkedvelő volnék, aki azért a technikai szövegektől se ijed meg.

Tehát a kérdés ismét. Nem tűnne ez csóri munkának a gyűjtések, máshol is fellelhető infók másolásának, felesleges időrablásnak? Vagy a centralizáltság sokszor jó ötlet, talán itt is?

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#29721) kicsitrash válasza Sunsetjoy (#29720) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Semmi sincs hiába. Sosem tudod, mikor kinek jön jól, amit gyűjtöttél. Magadnak sem ártasz vele, ha épp van szabadidőd. Gyakorlatot, tapasztalatokat szerzel. Valósitsd meg önmagad :)

Egyébként hol a határ? Napi 12 látogató még kevés, 13 már elég?

[ Szerkesztve ]

(#29722) Sunsetjoy válasza kicsitrash (#29721) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Szabadidő. Hm. Ez a Kos filozófia miatt kevés van .)
Gyakorlat,tapasztalat: honlapokat (eddig vagy 3-5 különfélét) már 2000 óta heggesztek, ott is volt sikerélményem (EU szerte ismert külföldi együttes "hivatalos" rajongói oldala, stb.)
Látogató: volt olyan tematikus blogom (bár átvett blog volt), ami naponta 75-120 látogató is volt :)

Amúgy köszi véleményed, beteszem a máshol megkérdezettek, válaszoltak közé a végső döntéshez.

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#29723) #59816064


#59816064
törölt tag

Sziasztok!

Nincs valakinek itt Miskolcon (belváros) egy USB- szivargyújtó töltője?
Ilyesmire gondolok

(#29724) kicsitrash válasza #59816064 (#29723) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

tesco? :)

(#29725) #59816064 válasza kicsitrash (#29724) üzenetére


#59816064
törölt tag

Na nem is néztem ilyen helyen, de sztem ott drága lesz :) Holnapra kéne nekem, nem eget rengető de jó lenne ha lenne.

(#29726) kicsitrash válasza #59816064 (#29725) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

1 ezres alatt szokott lenni (mondjuk a minőség is olyan...)

(#29727) Bull Boss válasza #59816064 (#29725) üzenetére


Bull Boss
senior tag

arra vigyázz, hogy nagyonsok csak fél amperos és bizonyos eszközöknek pufferben való üzemeltetéséhez az kevés.. még néha az 1A is

(#29728) pc-user


pc-user
aktív tag

Tudtok Miskolcon olyan karosszéria-lakatost, aki műanyag lökhárítók javítását vállalja elfogadható áron?

(#29729) bnorci71 válasza pc-user (#29728) üzenetére


bnorci71
addikt

a Szilágyin a "Dombovári" alkatrész mellett?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#29730) lakisoft


lakisoft
veterán

Keresek USB-s WIFI kártyát. Bármilyen megoldás érdekel.

(#29731) scapegt válasza pc-user (#29728) üzenetére


scapegt
senior tag

Múltkor a Soltész N. K-on láttam egyet valahol középtájt egy sarkon egy buszmegálló mellett...a nevét sajnos nem tudom, de könnyű megtalálni és úgy rémlik az volt kiírva, amit keresel.

(#29732) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok!

4*2Gb DDR3 1333Mhz ram eladó vagy elcserélhető 2*4Gb-ra

2*2 Corsair
2*2 Micron

Ajánlatokat pü-ben

(#29733) jFox


jFox
őstag

Keresek:
IDE HDD-t 160Gb vagy nagyobb
Notebook DDR RAM-ot 333 vagy 400 - 512Mb-1Gb
15" LCD panelt asztali monitorba (Samsung, LG, Benq, stb.)
Mio A701-hez dokkolót, kúltúrált előlapot.
kis méretű csobogóhoz szivattyút

Eladó holmik:
Athlon 64 3200+ S939-es proci - 2k
Samsung OMW4CL-Mrádiós optikai egér - 1k
DLink D360R xDSL modem - 2k

RAM:
2x256Mb RD-RAM + lezárók - 4k

GSM:
SonyEricsson HCH-60 autós tartó - 3k
SonyEricsson DSS25 dokkoló - 1k
Logitec Bluetooth Headset -1k

Noti alaktrész:
MSI notebookba való tapipad - 1k
IBM Think pad floppy + tok - 1k

HP iPaq hx4700 PDA/WM6.5 + dokkoló + tartalék akksi + bőrtok + Nokia bluetooth GPS vevő + autós töltő a PDA-oz és a GPS-hez is + 1db működőképes alaplap a PDA-hoz.
Akit érdekel ajánljon valamit ért PÜ-ben!

Lomok alkuképes árakkal:
Siesta PB gáz fűtőtest - 10k
Gorenje fagyasztó szekrény - 30k
Robi 56 Rotakapa, sok extrával. - 65k
Ha valamelyik érdekel jelezd! Biztos, hogy megegyezünk. :K

Bosch Silver 4FN - kb. fél évet használt 40Ah akksi - 8k

Csere is érdekel. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#29734) PLaci58


PLaci58
őstag

Tegnap jót röhögtem. Vettem egy USB- miniporszívót. Már ez is röhely, de a lényeg a csomagoláson van:
"Supports Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista, Mac OS 8.6 or above"
Az már nem is érdekes, hogy USB 1.1 és 2.0-val is kompatibilis :D
Most akkor a win7-el nem is fog menni? :W

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#29735) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Valaki vigyen tőlem valamit :

Continental 165/70R14 nyárigumik [link]
MSI P4 lap + 2,4Ghz proci + Cooler + 512DDR [link]
Fujitsu Siemens Nx 500 PDA [link]
AM2es alaplap

(#29736) SakalGSM2


SakalGSM2
csendes tag

Esetleg valakinek bontott, de hibátlan Compaq Presario CQ56, vagy CQ62, vagy G56,G62 notebookja ???
Billentyűzetet keresek magyar kiosztással (de angol is megteszi...)

SOS kellene... kp fizetek és megyek érte !
Köszönöm.
:R

"...A hülyék mindig rám találnak...az okosok tudják mikor, és hol keressenek !..." (Én)

(#29737) szőröscica


szőröscica
addikt

Hello!

Tudtok olyan szervizt Miskolcon, ahol javítanak lézernyomtatókat?
Az enyémnek az a baja, hogy nem veszi be a papírt. Paper jam-et jelez, pedig nem ragadt bele papír.

(#29738) kicsitrash válasza szőröscica (#29737) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Régen a professional volt nyomtató-szerviz (ha jól rémlik, hp). Van minolta is, talán a pesti úton.
Már vagy 2 éve nem jártam náluk, de az újgyőrin a pivacomp is foglalkozott ilyennel.
Pontosan milyen nyomtató?

[ Szerkesztve ]

(#29739) scapegt


scapegt
senior tag

Srry dupla lett...aloe vera eladó lentebb :D

[ Szerkesztve ]

(#29740) scapegt


scapegt
senior tag

Elszaporodott az aloe vera nálam, megválnék a nagy részétől, akit érdekel, írjon, nagyon jutányos áron adom :)

Aloe

[ Szerkesztve ]

(#29741) szőröscica válasza kicsitrash (#29738) üzenetére


szőröscica
addikt

Egy Philips multifunkcionális lézernyomtató (igazából Sagem, csak Philips van ráírva).

(#29742) ABnormal


ABnormal
őstag

keresek hibátlan am2,am2+-os alaplapot,privátot írj,ha van eladó...

(#29743) spurika válasza ABnormal (#29742) üzenetére


spurika
senior tag

6 hozzászólással ezelőtt meg találod.Legalább meg tudjuk a tipust és az árat is.Lehet hogy engem is érdekel.

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#29744) ragamof válasza szőröscica (#29741) üzenetére


ragamof
csendes tag

Az Északterv épületében van nyomtató szerviz, az egyik haverom csinálja! Ha gondolod dobj egy privátot!

HP ProBook

(#29745) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Ha valaki 775-ös deszkát keres, esetleg olcsó netezős konfigot, dobjon meg egy priváttal...

(#29746) diablo1984


diablo1984
veterán

hordozható divx-es dvd lejátszó:

Thomson DTH614-es tipus lenne, minden gyári tartozéka megvan,távirányító, doboz, töltő(hólózati és autós), hordtáska, kábelezés(rca), papírok! szépen műxik, de kaptam egy nagyobbat és így felesleges lett! akkuja pár perces, kakukk, nem használtam sosem és az állás tett be neki, minden más tökéletesen műxik!
tulajdonságai:
Képernyő 7"(18 cm)
DivX/MPEG4 kompatibilitás
Kompatibilis médiák DVD, DVD+RW/+R/DVD-RW/-R, VCD, SVCD, CD, CD-R, CD-RW,f
Formátumok: DivX 5, DivX 4, DivX 3 and DivX VOD, MP3, WMA, JPEG
Méretek (mm) 205 x 40 x 158
Súly (kg) 0,8 - 12,5k
Eladó mobil:

SonyEricsson C510 Cyber-Shot telefon eladó! Szép, megkímélt állapotú, sarkai kicsit zsebkopottak, de alig észrevehető, dobozában minden gyári tartozékával(adatkábel, papírok, töltő, cd, füles).Szürke színű, hibátlan működésű, akkuja 4-5 napig is bírja, használattól függően! Gyári menüs, gyári szoftveres! +adok hozzá egy 512mb-os M2-es memóriakarit, felárért 2Gb-ossal is kérhető! ár: 12,99k
Laptoptáska:

Új állapotú Technika laptoptáska eladó, alig használt,15,4"-os notikhoz -2k
hardverelemek eladósoron:
- 1db PCI-os USB kari - 1200Ft
- 3db tv-out kábel - 500Ft/db
- 1db tv-out to s-video átalakító - 300Ft
- 3db 9,2cm-es pwm-es veni ráccsal(HP házból) - 800Ft/db
- 1db primecooler 12cm-es uv reaktív venti (3pines) - 1000Ft
- 1db aerocool 12cm-es uv ledes venti(molex csatis) - 1300Ft
- LG gsa H30N sata dvd író(fekete), firmware halott állapotban alkatrésznek, előlapdonornak - 1000Ft
van pár laptop billentyűzetem eladósorban:
- Fujitsu-siemens billentyűzet, komplett, hibás, pár gomb nem működik, valszeg billentyűfólia hibája van, magyar kiosztású, Pa2510-es lapiban volt(Pi1536-osé is dettó ez), gombonként, vagy egészben is eladó!(Chokony a gyártója)
- Fujitsu-siemens billentyűzet, pár gombja már hiányzik, magyar kiosztású, nem agyon használt, de fullhalott állapotú, gombonként vagy egyben eladó!
a bontásra várók ára megegyezés szerint alakul!
Időtöltő dolog:

Taiyo Fast Traxx távirányítós kisautó szép állapotban eladó! Narancs színben van nekem, távirányító és a kiskocsi van! ára: 5k

Digitális gép:
Canon A470-es digitális gép, 7,1Mpixeles, 3x-os optikai zoom-os, 1 hibája van, csíkozza a képet fényviszonytól függően, amúgy működik minden része, partyfotózni vagy alkatrésznek eladó! Doboza, kiskönyvei, csuklópánt jár hozzá! 4,5k

2 magos gépbelső csere/beszámítás érdekel!

(#29748) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

---------------------> Eladó cuccaim <---------------------


IBM SurePoint 4820 2GB touchscreen


INFORM Guard LCD 650VA UPS


P4 2,8GHz/1G DDR1+VGA+monitor - komplett gép


MW3 kulcs (steam)


Soltek SL65-KV2 P3 alaplap + 1GHz coppermine proc + 768MB SD

- illetve egyéb apróságok

Minden ár irányár, normál ajánlatokat is megfontolok azért. A képek tájékoztató jellegűek.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#29749) spurika válasza szjoci (#29747) üzenetére


spurika
senior tag

AM2,3 alaplapot keresek PS2 játékkonzol cserébe.
Ajánlatokat pü-ben várok.

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#29750) SakalGSM2


SakalGSM2
csendes tag

Esetleg valakinek bontott, de hibátlan Compaq Presario CQ56, vagy CQ62, vagy G56,G62 notebookja ???
Billentyűzetet keresek magyar kiosztással (de angol is megteszi...)
SOS kellene... kp fizetek és megyek érte !
Köszönöm.

"...A hülyék mindig rám találnak...az okosok tudják mikor, és hol keressenek !..." (Én)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.