Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Necronom válasza ladam050406 (#36) üzenetére


Necronom
senior tag

Nos igy mar vilagosabb a dolog :)
Csupan azert kerdeztem, mert pl hiaba a tavoli asztal, jatekot akkor sem tudsz kezelni a kisgeprol, hiaba fut az akarhol is, akkora a lag es egyeb mas dolgok, hogy erre alkalmatlan, ahogy videonezesre sem jo
Eebbe melyebben en sem mentem meg bele, hogy mi lehet az oka, hiszen csak egy kepernyot es a vezerlest kellne atvigye....mondjuk pont erre jo a Miracast :) es ott nincs ekkora lag es videot is nezhetsz, csak akkor mindket gepet Miracast kepesse kel tegyed, ami meg csak wifin hajlando mukodni
Viszont ott a chromecast, ami mukodik droton is, de ott meg nem tudom, hogy vezerlest is at tudja adni vagy sem
Lenyeg az, hogy mind a tavoli asztal vagy barmelyik ilyen tavoli eleros program nem kepes arra, hogy videot nezzel ezeken keresztul...

Netezni, okes, persze korlatozottan, egy masik program kezelese pedig pont az, amire ez valo :)
Erre mondjuk az Anydesk egy nagyon jo megoldas

Gep ugyeben, pedig ezt joval kevesebbol is meg lehet oldani
miniITX alaplap - kedvedre valasztott procival (nalam egy alapra integralt 1100MHz 2 magos cerka van)
4GB memo
120 SSD
Tap es kis hazikot neki
Nekem ez cca 50 alatt kijott boseggel

Erre aztan ha nagyon windows, akkor felteheted, nem lesz egy hude, mert kuszkodni fog a 4GB miatt
Jomagam epp ezert tettem fel egy Linuxot es lass csodat, a fent emlitett kis masinan vigan elvan a Linux, annyira, hogy akar rola is meg lehet nezni a FHD filmeket, bongeszni meg egyszeruen vele kell :) Sokkal gyorsabb, mintsem tavoli asztalon csinalnam
De persze, ha tavoli asztal es errol akarod kezelgetni a nagy gepedet, akkor edes mind1 miyen oprendszer teszel ra....

JO probalkozast! :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.