- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- hdanesz: Elektromos autózás - első élmények
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- lezso6: Nem látszik a kurzor Chrome alatt a beviteli mezőkben?
- Lalikiraly: SÜNI energiaital.
- user2: Kia Ceed Gold 160 1.5 T-GDI MY2024
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Gurulunk, WAZE?!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Csokilama
tag
A belső SSD áthelyezésével(mondjuk másikhoz ragasztani 2 oldalú ragaccsal) is nyerhetsz pár fokot, Viszont egy toronyhűtő még mindig jobb a Metisbe.
Így a levegő jelentős része kimegy hátul mielőtt a procihoz érhetne.
Valahogy így:
-Vmi budget torony (Raijintek Themis vagy CM 212 EVO)
A táp felőli ventire nincs is szükség
-A 2 SSD mehet a táp oldalára -
Pendra37
tag
Nem egeszen ertem ezt az elrendezest, vakumot szeretnel csinalni? A bal oldalon a tap sziv be, kozepen a CPU huto, jobb oldalon meg a haz venti. Van a kep felett egy bazinagy vent, ami lefele tol ennek a harom szivonak egy csomo levegot? Ha nincs, az nem biztos, hogy jo, mert az amugy termeszetenel fogva felfele emelkedo melegebb levegot porbalod arra kesztetni, hogy lefele menjen inkabb, hogy ennek a 3 ventinek legyen mit beszivni.
Szerintem forditsd meg azt a haz ventit es akkor a tap es a proci venti is jol el lesz latva hideg levegovel. A kifele fujo ventinek akkor van ertelme, ha ugy alakitod ki a legaramlast, hogy onnan szivja ki, ahova amugy is aramlik a levego.
Az RVZ01-em ben igy volt a kialakitva:
Lent befujattam a hideg levegot. Ez adott boven a CPU-nak meg a lapnak. Az atmelegitett levego elindult felfele, a GPU-hoz. Az beszivta es a hutobrdak mellett jobba es balra tolta. A jobbra meno levego a GPU hatuljan tavozott. A balra meno meg a doboz eleje fele. Az elol levo tapba meno levego is felfele ment tovabb. Igy elul/felul kialakult egy nagy, meleg legtomeg. No ide raktam egy kifujo ventit, ami ezt szepen mind kitolta a hazbol.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- eBay
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Telekom mobilszolgáltatások
- Milyen légkondit a lakásba?
- Az évtized végéig maradhatnak a PC-kben a PCI Express 5.0-s SSD-k
- LEGO klub
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Autóápolás, karbantartás, fényezés
- EA Sports WRC '23
- További aktív témák...
- Apple iPhone 15 Pro Max 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 4 év gari - magyar bill. - Lenovo ThinkPad Z13 G1 - AMD Ryzen R7 Pro 6850U, 13.3" 2.8K OGS érintő
- AKCIÓ! ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WiFi alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Hp USB-C/Thunderbolt 3 dokkolók: USB-C Universal, G2, G4, G5, Hp Elite/Zbook- Thunderbolt 4 G4
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest