- Argos: Szeretem az ecetfát
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Gurulunk, WAZE?!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- vrob: Az IBM PC és a játékok a 80-as években
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
válasz
Archttila #35660 üzenetére
Én a ház előlapi IO portjairól beszéltem, annak a ház belseje felé eső része az, amin vagy fennakad a dVGA (ház eleje felé eső) vége, vagy nem. Ebből fakad a korlátozás:
"Max length: 12.5" (317mm) in slots 1 & 2; 11" (279mm) in slot 3"
A ház elejében, a harmadik slot vonalában az IO portok vannak.Nehéz a képekről megállapítani és ebben a kérdésben a szemléltető kép sem igazán segít.
(#35664) gabriel26: Igen, ez a honlapja szerint sem ajánlatos:
"Rear exhaust cards recommended, especially for cards with TDP greater than 150W."(#35665) Duracellm...: Az általad linkelt képen nagyjából látszik, hogy mire gondolok. A kártya sárga vége a ház elejében (vastagabb dVGA esetén) fennakadhat az IO portok belső, szigetelt részén. Ezen a képen sem látni jól, hogy valójában mennyi van köztük.
Szóval van rá esély, hogy befér, de nehéz pálcát törni.
-
Archttila
veterán
válasz
Archttila #35660 üzenetére
Jó közben adtam magamnak egy tockost mivel ez maximum akkor lenne kivitelezhető, ha leszedném (az egyébként lecsatolható) cover/FAN-okat.
Szóval a kérdés inkább az, hogy IO shild és cover/fan nélkül befér-e egy NCASE-be az iChill X3 VGA
szerk.: [link]
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Game Pass Ultimate előfizetés azonnal, élettartam garanciával, problémamentesen! Immáron 8 éve!
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A12/Samsung Galaxy A22/Samsung Galaxy A32/Samsung Galaxy A52
- Xiaomi Redmi 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest