- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Ivqkzy-: Eddig
- sziku69: Szólánc.
- Argos: Szeretem az ecetfát
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mercutio_
félisten
válasz
viperabácsi #16133 üzenetére
Azt azért meséld már el mi az a roppant HW-igényes alkalmazás amihez kevés az AMD, és csak az - azonos árú - Intel jó hozzá
AMD-nél egyébként ott vannak a 65W-os Trinity (és Llano) verziók azokat érdemes venni, ha lényeges a fogyasztás.
#16137: Nem válaszoltál a kérdésemre
-
Gaben01
őstag
válasz
viperabácsi #16133 üzenetére
Szerintem a döntésnél azt kell mérlegelni,hogy mire használod a gépet.Ha fontos az erős igp,de nem igazán használsz cpu igényes alkalmazásokat,akkor amd,ha inkább "általános" használat (egy kicsi mindenből) és fontos a fogyasztás/melegedés is,akkor intel.A melegedés ITX-nél nem egy elhanyagolható szempont,ebből a szempontból is az intel a nyerő (nyilván nem rommá húzott i5 3570K/i7 +770K-ra gondolok).
A hétvégén raktam össze egyik ismerősnek egy mATX fm2-es konfigot A4 5300-al (gyári hűtővel) és pár óra tesztelgetés után nekem nagyon tetszett, annak ellenére,hogy az utolsó amd cpu-m egy s939 X2 4200 volt.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Kazy Computers - Fehérvár - Megbízható?
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Alternatív kriptopénzek, altcoinok bányászata
- DUNE médialejátszók topicja
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Linux kezdőknek
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- ZIDOO médialejátszók
- Formula-1
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad dokkolók: USB-C 40A9/ 40AY/ 40AS/ Thunderbolt 3 40AC/ Hybrid USB-C DisplayLink 40AF
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Apple iPhone 14 Pro Max / 256 GB / 88% akkumulátor / 1év Garanciával / Gyári Független
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- CarPlay / Android Auto adapter meglévő Android alapú fejegységhez
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest