- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Gurulunk, WAZE?!
- KRTLPC: Ki és hogyan élt túl? Volt ám fennakadás
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Meggyi001: Nyilvános wc-k.....még mindig hiánypótló...
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Rap, Hip-hop 90'
- eBay-es kütyük kis pénzért
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
radi8tor #12379 üzenetére
Köszönöm a hozzászólást!
Egy ilyet gond/átalakítás nélkül rá tudok applikálni, de:
Csökkenni fog a hasznos légszállítás, a szűrő lég-ellenállása miatt.
Ezt kompenzálni kellene, emelni a fordulatszámot->hangosabb lenne
( Ezt nem szeretném)A szöszöket, nagyobb szemcséket megfogja, de a finomabb port nem. A kisebb légáramlás miatt pedig ezek le is tudnak ülepedni, nem fog tudni kijutni a házból-> ugyan úgy szét kell szedni, és kifújni.
Volt ilyen szűrőhöz szerencsém, csak nagyobb kiterjedésűhöz (kb.:50*18*1cm). nem barátja az axiális ventilátoroknak, legalább is ilyen alacsony fordulatszám mellett, szívó oldalon biztos nem.
Az egy hónap folyamatos üzem alatt messze nem rakódott le vészes mennyiség, és normális használat mellett nem 24/7-fog menni. Ha csak fél évente lenne kifújva, akkor sem lenne baja.
Egyébként negyed évente szoktam megejteni a gépeken, így nincs ok az aggodalomra.Ennyiért kipróbálom:[link], van is hozzá különböző szemcsemérethez való szivacsom
Új hozzászólás Aktív témák
- Motoros topic
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Milyen egeret válasszak?
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Elemlámpa, zseblámpa
- Elektromos autók - motorok
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- Telefon felváráslás!! Samsung Galaxy S22/Samsung Galaxy S22+/Samsung Galaxy S22 Ultra
- Xiaomi Redmi Note 13 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP 14 Elitebook 1040 G9 FHD+ IPS i5-1245U 10mag 16GB 512GB 5G Modem Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- Bomba ár! Dell Latitude E5550 - i5-5GEN I 8GB I 128GB SSD I 15,6" FHD I W10 I HDMI I Cam I Gari!
- Akció! Hordozható GAMER Monitor! MSI MAG162V ! 15.6 1920x1080 FULLHD! Bolti ár fele!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest