Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13851) darvinya


darvinya
titán

Íme egy robot üzenet:

Ön már egyszer megtisztelt minket bizalmával, és hat vagy tizenkét hónapra az előre fizetett Alap- vagy Családi csomagunkat választotta.

Amennyiben most újabb meghatározott időszakra előfizet valamelyik műsorcsomagunkra, ezt most 17% extra kedvezménnyel teheti meg, és természetesen a 2899 Ft-os kártyaaktiválási díjat sem kell kifizetnie.
ELŐRE FIZETETT SZOLGÁLTATÁS 6 VAGY 12 HÓNAPRA

FONTOS! Fontos, hogy a feltöltés akkor végezhető el, ha Ön már rendelkezik egy előre fizetett szolgáltatást tartalmazó MinDig TV Extra műanyag Conax kártyával. A kiválasztott Alap- vagy Családi csomagos feltöltés hatálya az előre fizetett időszak lejáratát követő naptól indul.

De legalább ellenőriznék mik vannak szövegben.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13852) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
A Telehold műsorújságban közzétett reklám szerint április 18.és május 1.között a Paramount Channel kódolatlan a Mindig TV-n.

(#13853) macgywer válasza darvinya (#13851) üzenetére


macgywer
tag

Szia!Ha 6-vagy 12 havi feltöltőt veszek,akkor ezekhez is jár 1 hétig ingyen minden csatorna?

(#13854) Gercsi


Gercsi
tag

A FilmBox egy hétvégén át kódolatlan lesz áprilisban.

Egy jó sakkozó mindig tudja, melyik bábut áldozza fel, és mikor.

(#13855) darvinya válasza macgywer (#13853) üzenetére


darvinya
titán

Nem

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13856) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Üdv!
Kinek van tapasztalata Mindig TV internettel kapcsolatban a Telekom xDSL hálózatán? :R Milyen a javítás gyorsasága, ha gond van a Telekomos helyi hálózaton? :F

[ Szerkesztve ]

(#13857) darvinya válasza Fücsök007 (#13856) üzenetére


darvinya
titán

Pont olyan gyors mint T-s.
Mivel csak bérlésről van szó, fenntartása a valódi szolgáltatóé.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13858) Fücsök007 válasza darvinya (#13857) üzenetére


Fücsök007
őstag

Tudom hogy bérlik, de ha megy a net, viszont csak fele sebességgel megyeget a legutóbbi helyreállítás után, akkor ők szólnak a T-seknek? Most volt is ilyen probléma a 42-es körzetben, és ha nem vagy T-s ügyfél, akkor nem intézkednek a Telekomos ügyfélszolgálatosok ha felhívod őket. És erről nem lehet tudni semmit!

[ Szerkesztve ]

(#13859) azbest válasza Fücsök007 (#13858) üzenetére


azbest
félisten

Azzal lépj kapcsolatba akinek fizetsz. Az ászfet érdemes átfutni, ha még nem tetted meg.

[ Szerkesztve ]

(#13860) frovery válasza Fücsök007 (#13858) üzenetére


frovery
senior tag

Mivel te a Mindigtv-vel vagy szerződésben, így nekik kell telefonálnod a hibával kapcsolatban. Ők majd felveszik a T-vel a kapcsolatot és kiadják javításra.
Hivatalosan te nem is vagy T előfizető. :K

(#13861) Fücsök007 válasza frovery (#13860) üzenetére


Fücsök007
őstag

De nem vagyok az előfizetőjük, csak jó lenne tudni mennyire hatékonyak, illetve milyen a külföldi hálózatokkal az összeköttetés a szervereikről.

[ Szerkesztve ]

(#13862) frovery válasza Fücsök007 (#13861) üzenetére


frovery
senior tag

Akkor valamiért félreértettelek, mert ezt írtad:
"Most volt is ilyen probléma a 42-es körzetben, és ha nem vagy T-s ügyfél, akkor nem intézkednek a Telekomos ügyfélszolgálatosok ha felhívod őket."

Minden ilyen kombó csomaggal + egy kört kell futni. Ugye nem közvetlenül az adott helyi hálózat üzemeltetőjétől kapod a szolgáltatást, hanem egy közbünsőtől. Így döccenők lehetnek a hiba javításakor. A T-nél meg főleg, mivel eléggé lassúak és hanyagok alapból.

"milyen a külföldi hálózatokkal az összeköttetés a szervereikről."
Ezt a kérdésedet viszont nem értem.
Mit is szeretnél külföldi hálózatokról és szerverekről???

(#13863) Fücsök007 válasza frovery (#13862) üzenetére


Fücsök007
őstag

Pl. letölteni vagy stream-elni. Mert nem mindegy, hogy milyen a rendszer, nekem nem elég ha csak hazánkban van meg a le/feltöltés maximális sebessége. Ez eltérhet szolgáltatónként, Telekomnál ezzel nincs gond, de másoknál előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#13864) frovery válasza Fücsök007 (#13863) üzenetére


frovery
senior tag

ADSL hálózaton csodát akarsz?
Mert ugye a kombó csomag csak ADSL-t ad.
Nálunk pl: Invitel van vdsl is, viszont a Mindigtv nem szerződik az Invitellel. :O
A cégemnél Invitel hálózaton az Externettől van ADSL, mert ez céges és brutál olcsó. 10/0,5mega.

Spanyolország:
Budapest

Pingteszt:
Spanyolország
Budapest

[ Szerkesztve ]

(#13865) Fücsök007 válasza frovery (#13864) üzenetére


Fücsök007
őstag

Hát a külföldi letöltési értéked elég gyatra, a ping nem rossz. A 30Mbit-es csomag VDSL2 hálózatra érvényes a Mindig TV estében is, ennyit nem tudnak elérni ADSL2+ hálózaton.

(#13866) frovery válasza Fücsök007 (#13865) üzenetére


frovery
senior tag

ADSL-t adnak, nem VDSL-t minden esetben, mindegy milyen területen vagy.

(#13867) Fücsök007 válasza frovery (#13866) üzenetére


Fücsök007
őstag

De jól írtam:
ADSL: Amennyiben 5, 10 vagy 20 Mbps sávszélességű internet szolgáltatást rendel, úgy lehetősége van tőlünk megrendelni a modemet. Ennek díja határozott idejű szerződés esetén 4999 Ft, határozatlan idejű szerződés esetén 5400 Ft. Ebben az esetben a modem az Ön tulajdona lesz és mi 1 éves cseregaranciát biztosítunk a készülékre.

VDSL: 30 Mbps sávszélességű internet szolgáltatás rendelése esetén a modem a szolgáltatás része, a Magyar Telekom végzi a modem kiszállítását és helyszínen történő beállítását. Ebben az esetben a modem a Magyar Telekom tulajdonában marad, meghibásodás esetén ők cserélik a készüléket.
Itt van leírva minden. :))

(#13868) frovery válasza Fücsök007 (#13867) üzenetére


frovery
senior tag

:R

Akkor már variáltak az indulás óta.
Így már okés lehet a dolog.

Viszont ha gondod lesz, akkor a Mindigtv ügyfélszolgálatát kell hívjad, nem a T-t.

(#13869) andatti


andatti
senior tag

havi konstrukcióra itt nem létezik társkártya? Akkor marad a 6 hónapos multis kártya alternatívának...

(#13870) azbest válasza andatti (#13869) üzenetére


azbest
félisten

hmm?

prepaidhez nincs társkártya, de a havidíjashoz 3 kártya is kérhető. Ráadásul szokott lenni kedvezmény, ha a havidíjasat előre befizeted náluk fél-egy évre.

[ Szerkesztve ]

(#13871) andatti válasza azbest (#13870) üzenetére


andatti
senior tag

Lehet, h h...e vagyok, de én itt sem találtam meg... Pedig itt a meglévő ügyfeleknek meghirdetett akciók vannak felsorolva...

(#13872) azbest válasza andatti (#13871) üzenetére


azbest
félisten

A webshopban is szerepel, ha végigkattintgatod.
De az ÁSZF a mérvadó egyébként.

Ez nem akció.
Meglévő előfizetéshez is lehet kérni plusz kártyát. Nekem is utólag lett mégegy. Ha jól emlékszem 300 a második és 400 a harmadik kártya havidíja.

[ Szerkesztve ]

(#13873) andatti válasza azbest (#13872) üzenetére


andatti
senior tag

Köszi, így már megtaláltam!
havi 300 Ft tényleg a plusz kártya... :)) :DD
kell még dekóder, (tőlük véve 8000 Ft/
ebben az esetben az aktiválás 1500 Ft-ba kerül.
Azaz 9500 Ft egyszeri költség után csak havi 300 Ft-ba kerül... Ha jól értettem.
Illetve, ha kapnék valahol 6000-ért, vagy olcsóbban kártyaolvasós modult, akkor érné meg máshol venni...
Hej, ha 300-ért lenne internetes elérés is... (mytv, horizonGo és társaihoz hasonlóan...) :U

(#13874) frovery válasza andatti (#13873) üzenetére


frovery
senior tag

Meglévő előfizetőknek az aktiválási díjat is el szokták engedni.
Igen, nekem is majd 1 év után lett rendelve 2. kártya cammal és csak a modult kellett kifizetni 6000Ft-ot. Azóta is 300ft a havídíj +-ban.
Ennél olcsóbban nemigen fogsz találni boxot, főleg újat, garival nem. 3 nap alatt kipostázzák, azt is ingyen szokták. :K

[ Szerkesztve ]

(#13875) darvinya


darvinya
titán

2016. április 29-ig a National Geographic Channelt megnyitottuk a MinDig TV Extra Alapcsomag nézői számára is.
2016. április 22-től április 24-ig valamennyi Mindig TV Extra előfizető számára kódolatlan hozzáférést biztosítunk a FilmBox csatornák műsorához

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13876) andatti válasza frovery (#13874) üzenetére


andatti
senior tag

Sajna 11 rugóm bánja a sztoryt... Április 1-től van aktiválási kártyadíj... Direkt rákérdeztem, a másik plusz a futár díja, mert a postás értesítő hagyás nem megfelelő... a készülék meg 8 rugó... Elvileg pénteken kapom meg a kártyát és onnantól havi 300 Ft lesz pluszban a szla-n...

(#13877) Kezdő vagyok válasza darvinya (#13875) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Szia!
A Wayteq HD-90CX-nél,amikor időzített felvételt,vagy csak simán felvételt készítettél,végig mutatta a képen(mármint a képernyőn),hogy éppen vesz fel,vagy ez eltűnt pár másodperccel később?

(#13878) darvinya válasza Kezdő vagyok (#13877) üzenetére


darvinya
titán

Hányas fw van rajta?
V3-nál kint van, de már nem emlékszem pontosan, mert 4 éve volt olyan készülékem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13879) Kezdő vagyok válasza darvinya (#13878) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Nekem nincs ilyen készülékem,azért kérdeztem volna.

Milyen set top boxot érdemes venni,melynek jók a multimédia funkciói is?

[ Szerkesztve ]

(#13880) darvinya válasza Kezdő vagyok (#13879) üzenetére


darvinya
titán

Most ugrott be, hogy v3-nál már nincs kint állandóan.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13881) interstate76 válasza Kezdő vagyok (#13879) üzenetére


interstate76
addikt

Én egy dvb-t tuneres, CI-foglalatos Samu BD Playert használtam Mindig TV-s dekóderként, amíg ügyfél voltam. 20e Ft volt használtan és médiaplayerként kenterbe verte/veri az összes ajánlott típust - ha újra Mindig TV-s lennék és ilyesfajta eszközre lenne szükségem, megint ezt választanám. Vagy raspberry pi + dvb-t tuner + omnikey.

A fenti vélemény szubjektív, lehet vele vitatkozni. :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#13882) azbest válasza interstate76 (#13881) üzenetére


azbest
félisten

épp ma jött meg a 6.16 usd átú kártyaolvasóm kínából :)
Igaz másfél hónapig tartott, de legalább olcsó volt. Alcor micro AU9540 chipsetes (csak névrokona a magyar alcornak), így alapból kezeli windows és linux egyaránt, még raspberry-n is.

(#13883) interstate76 válasza azbest (#13882) üzenetére


interstate76
addikt

Elmentettem a típust, ha egyszer szükségem lesz ilyesmire, kipróbálom - köszi a tippet! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#13884) Kezdő vagyok válasza interstate76 (#13881) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszi!
Kérhetek egy pontos típust?

(#13885) interstate76 válasza Kezdő vagyok (#13884) üzenetére


interstate76
addikt

Nekem Samu BD-E8500-asom volt, de jó lehet bármelyik típus dvb-t tunerrel és CI-foglalattal.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#13886) bendegruz válasza azbest (#13882) üzenetére


bendegruz
őstag

wow,

ezzel lehet pc-n is nézni a kódolt adókat?
vagy mire való a cucc?

Asus Rog Strix Scar III

(#13887) Bozek válasza bendegruz (#13886) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, ha van kódkártyád. Nálam már nincs is TV-re kötve egyik szolgáltató se, PC-n nézek mindent. Régebben használtam kártyaolvasóval a MindigTV-t, de azóta lejárt az előfizetésem és nem vagyok rászorulva a sok SD adóra. Főleg úgy, hogy attól, mert előfizető vagyok, az Android-os MindigTV alkalmazásban még nem kapok több csatornát. A Tarr-nál ott a MobilTV, amit bárhol tudok nézni és még az általam kedvelt sportcsatornák is benne vannak.

(#13888) darvinya válasza Bozek (#13887) üzenetére


darvinya
titán

Az lehet, hogy Tarr, de nem mindenhol elérhető.
De jó is lenne, ha minden szolgáltató mindenhol elérhető lenne, mert akkor lenne igazi verseny piac.
Most csak felosztott területek vannak, azaz kartell.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13889) Bozek válasza darvinya (#13888) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Tarr-t csak megemlítettem a maga 31 online nézhető csatornájával. Ha a MindigTV is elindulna ezen az úton, hogy ha előfizető vagy, akkor nézheted a fizetős csatornákat is online, akkor lehet, hogy több értelme lenne. Így az Android-os alkalmazás nem sokat ér. Főleg, hogy az elérhető 9 csatornából 5-öt tudok nézni a MédiaKlikk-en keresztül is HD-ban...

(#13890) hati válasza Bozek (#13887) üzenetére


hati
addikt

Ez nálam is így van. 4 TV/monitor, 4 htpc és egy szerver a tunerekkel. UPC kábel (kódolatlanok) + MindigTV Extra + kártyaolvasó + kártya.

(#13891) darvinya


darvinya
titán

Már megint sz@r az EPG Nick és Cartoon-on.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13892) frovery válasza darvinya (#13891) üzenetére


frovery
senior tag

Meg az rtl-en is, tegnap óta.

(#13893) darvinya válasza frovery (#13892) üzenetére


darvinya
titán

Nem tudom mit faragnak megint.
Bár tegnap kaptam levelet (feb. 29 kelt. :F ) május 1-i változásról.
Konkrétan semmi nincs leírva, csak ÁFSz-re mutogat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13894) azbest válasza darvinya (#13893) üzenetére


azbest
félisten

Dehogy nem

3. A módosítás kivonatos leírása: A Szolgáltató meghatározta a korlátozás időtartama biztosított
szolgáltatások körét az alábbiak szerint: 1. Vintage TV, 2. Ozone Network, 3. Echo TV (5.2.2 pont, 2. számú
melléklet 2.2. pont és 2/A. számú melléklet).

Ha megszeged a szerződést és korlátozzák a szolgáltatást nálad, akkor csak a felsorolt három csatornát éred el.

A másik (június 1-től) meg egy NMHH felhívásának megfelelő ponotsításokat ír.

[ Szerkesztve ]

(#13895) darvinya válasza azbest (#13894) üzenetére


darvinya
titán

Biztos?
Ebből az írásból nem derül ki, max. ÁFSz szám alatti magyarázat.
Gondolom elolvastad ÁFSz-t, amit én is írtam.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13896) darvinya


darvinya
titán

Ismét felbukkant IntetSpar-ban 12 hónapra előre fizetett Alap csomag Telefunken TTR280C szett 10.000Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13897) macgywer válasza darvinya (#13896) üzenetére


macgywer
tag

Csak 10000ft??!!Legolcsóbban még a tavaly kaptam 12hó alap+Alcor-2800-at 18000ft-ért,de mostanság már csak 12hó+Wayteq-95cx-ek vannak 23-25000ft körül.

[ Szerkesztve ]

(#13898) darvinya válasza macgywer (#13897) üzenetére


darvinya
titán

:K

Én ma vettem 1db-ot.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13899) Bozek


Bozek
nagyúr

Vajon melyik csatornákat fogja kidobni a MindigTV, hogy helyet csináljon a nyáron induló M5-nek. :)

(#13900) hati válasza Bozek (#13899) üzenetére


hati
addikt

HD lesz az M5?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.