Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-03 22:50:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13343) Holleanyo válasza Gabesz87 (#13332) üzenetére


Holleanyo
tag

Szerintem ne tedd fel. Én is kinyomtattam, de nem szereltem fel. Inkább a motor alá nyomtass hézagoló lapot és még derékszögbe lődd be azt a lemezt, ami a bronz perselyt fogja. Én is egy napig centíroztam, állítgattam, derékszögeltem, szinteztem amire jó lett, de megérte.
Szerencsére én szemmel már láttam a csalafintaságokat a vázban. Tolómérővel pedig szépen helyre tettem mindent. Néha még a gumikalapács is előkerült. Most egy hiba van a gépben a jobboldali lába eleje alá kell pluszban tennem 1mm gumi alátétet, hogy ne billegjen. Ha a talpakat szintezem egy síkba, akkor meg elhúzza a jobboldali oszlopot, tehát marad így. Még valami: húzd meg az összes csavart és állítsd be mindegyik görgőt is. Sok sikert!

#13342) Gabesz87
Nekem is nyöszörög indulásnál egy-két percig, de még nem állt meg. Szerintem a hotendnek nem tesz jót, ha nincs hűtese. Ezek a gyári ventik egy kalap sz*rt ernek. Beiktatok egy feszültség szabályzót aztán mehet rá bármilyen 12v-os Pc-s venti.

[ Szerkesztve ]

Ender 3 - “az áramjárta vezető pont ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak hát más a fogása”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.