Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68902) Speed® válasza Racecam (#68900) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

4G körül hozza a kötelezőt, i7-2600 szint kb., de cserébe zabál/fűt..a felbontás okán persze AAval el lehet dönteni a VGAlimit felé a dolgokat, de a limitáló tényezők okán max. akkor költenék ennyit, ha platformot is cserélnék..
Ha nem szállsz el, Z68 i5Kval <55K kéz alól, ami a régi motyó eladásával nem vészes kiadás. 1366 lapokra pillanatok alatt lecsapnak, a 920 viszont eléggé filléres tétel már. RAMokat is kéne cserélni rendes 1.5Vos 2x4 kittre mondjuk minimum, ennek ~5k a tiszta költsége.
A ház, legalábbis a kép sima Aurora, az 570 imigyen fest. A képem, amit linkeltem, első kiadásúban készült, amit még djtoomitól vettem át anno :DDD

A giga kari, amit linkeltem, gyártó szerint 257mm, valójában 247, ha minden igaz, szerintem belemérték a rögzítőfület is Csingcsungék. Egyébként a 970 kb. ~1.5X gyorsabb nála, de ugye árban ~2Xes. Maga a teljesítmény amúgy elég 1200Phez, ha nem gyilkolnád AAval mellé..azzal együtt már elfogyhat, ahogy a 2GB is kevés lehet rajta..a 4GBos meg olyan szinten túlárazott ahhoz képest, hogy hol-mennyit segít, hogy akkor már tényleg inkább 970..ITX verzióban ez is beférne, bár a hangja kérdéses terhelve. Ugyanakkor pl. ezzel (93k) maradna keret a platformváltásra is, amit fentebb írtam..egy OCs 2500Kval meg azért el lehet döcögni még jó sokáig ;p

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.