Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37586) bluyoo válasza Buci21 (#37557) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Írtam olyat hogy nem elég combos? Csak erre "messze erősebb" reagáltam ....

(#37577) ggg1
Jó .... :DDD
A CPU-val kapcsolatban nem lebeszélni akartalak az FX-ről! Mért is tenném hiszen egy erős CPU! De hogy jóval erősebb egy I5-nél az szerintem túlzás.
A Milyen processzort vegyek? topic-ban azt hiszem témába vágna a dolog.
"Érdekel a véleményed."
Én most is egy I5 mellett döntenék egy szálon jóval erősebb az FX-nél , de több szálon sem vall szégyent és ugye valamivel kevesebbet is fogyaszt. Ha meg a tuning nem a lételeme az embernek főleg jó választás egy szorzózáras I5. Ami alá durván 20K környékén kapni már ugyancsak jó kis lapokat , plusz adott az iGPU is (bár nem játékra ...). És ha a "a brutálnagy Enermax dolog" nincs még megvéve akár nem is muszáj az Intelé elég jól teszi a dolgát még feszültségállítgatás nélkül is.
Természetesem az FX-eknek is megvan a maga előnyei ugye alapból ott a tuning lehetősége amit már egy olcsó 23K környéki lappal simán ki lehet aknázni persze a gyári hűtőt erősen ajánlott cserélni (mint tuningnál úgy általában mindig). A nyolc szál az nyolc szál szóval azok a programok amik tudják ezt kamatoztatni ott jelentkezik meg a CPU ereje. És ugye olcsóbb mint a konkurencia legalábbis maga a CPU.
Ja és ugyancsak összetartó közösség az AMD-s! :DDD
ui.:Remélem nem robbantottam ki egy újabb Intel vs. AMD vitát! :DDD

Bazinga!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.