Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18107) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Sziasztok!

Úgy érzem eljött az idő, hogy lecseréljem a régi karimat ami egy 6850-es, perszer cserélem vele a processzort is. Mikor még megvettem jó másfél éve akkor még csak 1440*900-as felbontáson használtuk őket de már egy ideje full hd monitor van és ide kicsit kevés szegény az i3-al.
Általában játszunk rajta, munka másik gépen van szóval a játékok miatt lenne fontos nekünk. Word of Tanks, battlefield sorozat, autós játékok (pl a következő GRID)
Na most első körben én AMD oldalról néztem ki 7870-es szériát, mellé még a 7950-es kártyákat is néztem.
Kicsit sokallom a 25-30 ezer forintos különbséget köztük. Bár ha nyújt annyit teljesítményben akkor meggyőzhető vagyok róla, hogy érdemes megvenni. Itt jön képbe, hogy akkor mellé egy processzor is ami megfelelő lenne hozzá.
Alaplap egy H77 Pro4/MVP, nem is tervezem cserélni, szóval ebbe kéne egy. 3470, 3570? Elegendő ezekhez a kártyákhoz? Kicsit tanácstalan vagyok ezért kérek itt segítséget.
Természetesen jöhet Nvidia kártya is ha az jobb lenne.
Előre is köszönöm

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.