Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#155301) Ragnar_ válasza Pityu. (#155293) üzenetére


Ragnar_
addikt

"Nem tudom sokan úgy lenézik az amd kártyákat mert,hogy nvidia."

Azért a Fidelity FX Super Resolution előtt RT-ben volt 30-40%-os előnye a 3xxx szériának DLSS-el, most ugye úgy tűnik, hogy abban is pariban lesz kb. az Nvidia megoldásával az AMD, és eddig a szériáig, ha hardveres RT-et akartál, akkor csak az Nvidia volt, szóval a jelenlegi szériával az AMD a VGA részleg is kb. zárkózik fől, mint a proci részleg.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#155302) koko52 válasza SpaceJam (#155297) üzenetére


koko52
veterán

Mit kell látni? Hogy 1935 vs 1950 a boost? Egy 10 hónapos kártyánál, amikor még újaknál is simán van ennyi különbség? Játék alatt nem szárad a paszta? Csak mert nem rég padoztam egy giga 3070-et, amiből a paszta olaja kiszivárgott a hátlapra. Érdekes lett volna két újat is összevetni, nincs két egyforma kártya boost terén.
Ha már játék: [link]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#155303) Silvirenzo válasza SpaceJam (#155297) üzenetére


Silvirenzo
csendes tag

"Ezt már láttátok? Ennyit arról, hogy vegyen-e az ember használt mining VGA-t (tök nyugodtan)."

Hiszen épp az a konklúzió hogy semmilyen teljesítménybeli csökkenés nincs, hiába bányásztak vele akár 4 évet is. Egy dologra kell figyelni hogy a hűtőbordák és a venti ne legyen sérült, de erre akkor is kell figyelni ha valaki játékra használta. Egyébként is egy megfelelően ellenőrzött körülmények között futtatott bányászkártyával kevesebb rizikó van, mert állandó és egyben alacsonyabb voltage mellett működött hiszen a bányászok nagy része se szeret ugyanúgy kockáztatni mivel nem rövidtávon tudják behozni a kártya árát ezért alapból úgy üzemeltetik amit hosszabb távon is elvisel a kártya. Ehhez képest a játékos kártya sokkal nagyobb stresszt kap egyrészt mert nem csak hogy magasabb voltageken kell működnie hanem sokkal több ingadozásoknak is van kitéve. Egyébként bár tudom hogy ez hibás érvelés meg lehet hogy csak véletlen, de akikről tudok a közvetlen környezetemben hogy bevállaltak egy használt mining kártyát vásárlását semelyiknél semmi probléma nem lépett fel és mai napig használják egészséggel. Én csak azt mondom hogy semmi se ennyire fekete-fehér hogy a használt mining kártya rossz a gaming meg jó nem általánosítani kell hanem megnézni hogy pontosan mit veszel kitől az hogy bánt vele és akár tesztelni is ha van rá lehetőség.

(#155304) Balazska90 válasza Scarletiel (#155294) üzenetére


Balazska90
tag

Én ebből csak a wattmant tapasztaltam, de az is elég idegesítő volt és meg se sikerült oldanom. Nem, nem normális hogy az egyszeri felhasználónak ezzel kell szórakoznia...és a driverek csak jöttek-jöttek és a hiba maradt...idővel mindig visszajött. Játszol és bumm, sötétség.
Engem annyira megcsömörlített ez, hogy csak emiatt lesz zöld a következő kártyám.

Nem normális dolog hogy nem bírnak rendes drivert írni. Lehet a 6xxx széria már jó, de akiknek mondjuk olyan kártyája van mint nekem? Az le van szarva? Mert én azóta szívok ezzel, mióta megvan a kártyám.....

(#155305) Scarletiel válasza SpaceJam (#155297) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nekem volt ATI HD 2600, ott tényleg fura begyorsulások, lassulások voltak jellemzőek a játékokra, volt ott is akadozás, pedig az akkori játékaimat amikor nem buggolt vitte szépen. Aztán volt HD7750-em is, ott is voltak micro laggok, vagy stutter nem tudom hogy mondjam, de nem éreztem fluidnak a játékot, aztán volt az 5500XT is és ott minden amit el tud az ember képzelni az szar volt driver/szoftver szinten.
Ezzel szemben volt GTX770-em, GTX 980-om, GTX 1070-em, most meg egy RTX3060-am és a zöldeknél én csak felüdülést tapasztaltam, nem akad a játék, nem omlik össze a driver, nincs kék halál játék alatt, mert eldobott valami összetevőt.
Plusz ez már csak az én dilim, de mivel több a piacon az Nvidia kártyák száma ezért én azt tapasztalom, hogy pár játékon kívül a zöld kártyákra több esély van, hogy jobban megírják/átírják a játékokat.

#Balázska:

Pontosan, az ilyen hibát az első adandó hotfixben javítani kellene, nem pedig egy generációt végigszenvedtetni vele. Hozzáteszem az RX5000-es széria is full jó teljesítményt kínált sőt a legtöbb esetben erősebb volt az árában egyező zöld társánál.

(#155306) bobalazs válasza Silvirenzo (#155303) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem tojik be egy vga simán elmegy 10-20 évig, azzal hogy használja vram intenziv algoritmusokkal a vramot nem fog elkopni. Ezért ez egy tévhit. De ezt te is tudod, nekem nem kellett megnézni a videót.

Más dolog hogy itt és mindenhol 3-5 évente vga csere van mert annyira gyors a fejlődés és teljesítménybeli különbségek nagyok. Nézz meg hol van egy 10 éves vga. tippre egy cpu integrált gpu hozza azt a szintet ma.
Gondolom változni fog így hogy közelítünk a szilicium határaihoz, azt feszegetjük, atom méretű tranzisztorokkal. Már csak a sürüségre nem lehet játszani, ha nem találnak ki új anyagot. Ez miatt lassul a fejlődés és több évig kitart majd egy vga, nem kell majd annyit cserélgetni.

[ Szerkesztve ]

(#155307) Lorden


Lorden
senior tag

Kb 20 év alatt nekem mindkét gyártótól csak plug&play kártyák jutottak, pedig 1-2-vel több amd-n volt, mint nvidia.

(#155308) ribizly válasza bobalazs (#155306) üzenetére


ribizly
veterán

Pedig éppen azt említi, hogy akármilyen hihetetlen, de van a passzív alkatrészeknek is "öregedése", "fáradása". Ettől függetlenül az állításod jogos. Ha kifogtad azt a kártyát, aminek az alkatrészei elmennek akár több 10 évig, akkor egy 1-2-3 évet bányázó kártya ki fog még szolgálni évekig.
Egyedül a hűtés és annak elemei (paszta, thermal pad, csapágyak), amikre érdemes nagyobb figyelmet fordítani. Bár ahogy nézem egyre több bányász figyel oda már erre is, és minőségi padokat kapnak egyből valamint akár eladáskor is a használt kártyák, sok esetben pedig komoly tisztításon is átesnek.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#155309) bobalazs válasza ribizly (#155308) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Szerencsére ez a tendencia is változik, nagyon tetszenek ezek a cserélhető ventik, pl a Sapphire Pulsenál ahogy szét se kell szedni csak kipattintani a cserét meg be.

(#155310) koko52 válasza ribizly (#155308) üzenetére


koko52
veterán

Konkrétan vannak kártyák amit úgy kell kezdeni, hogy thermal pad csere. Mer annyira silány minőségű, vagy hozzá sem ér a hűtő felülethez. Játékoknál is rögtön jelentkezik az előnye.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#155311) Pityu. válasza Scarletiel (#155305) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Fura de én anno ilyeneket nem tapasztaltam mentek a játékok is rendesen driver miatt nem volt kék halálom,nem igazán laggoltak a játékok szerettem is az rx480-at.Sőt azelőtt is volt amd kártyám de azzal is elégedett voltam.Egyébként akkoriban olvasgattam nvidiánál is volt driver szidás.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#155312) ribizly válasza koko52 (#155310) üzenetére


ribizly
veterán

Vajon miből állna neki jó minőségű cuccot használni...?
Ha nagyon nem változik a világ, akkor 3 év múlva meglépem a cserét és marad a kártya.
Lehet addigra már ez is egy szolgáltatás lesz, amit a bányászok csinálnak. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#155313) ribizly válasza bobalazs (#155309) üzenetére


ribizly
veterán

Menő. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#155314) jokeph válasza Scarletiel (#155305) üzenetére


jokeph
nagyúr

Egyik korban sem tapasztaltam hasonlókat VGA miatt, ami kevés volt, az majd mindig a CPU gyengeségére volt vissza vezethető, vagy az OS/játék nyavalyája volt. :D
AGP: Radeon 9200/9550/X1950GT
PCI-E: X1950XT,X1600XT, HD5670, R7260, R9 380, RX 460/550/480 - ez utóbbi 4 most is használtban van.
nVidia-ból is volt jó pár,azok se kukacoskodtak.
:U

#155306bobalazs: :K
Anno P4 2,8 GHZ-es Prescott Pentium+X1950GT 256MB párossal jól futott pl. az NFS:Most Wanted, max grafon, 1024*768-ban, ezt ma übereli kb. egy G4560 Pentium a beépített Intel HD630 Graphics-al ugyanezen beállítások mellett (dual channel ram kiépítést igényli, single channel esetén durván felezi az FPS-t). ;]

#155309bobalazs: tetszik nekem is, nemrég cseréltem ventiket a Sapphire Nitro+ RX 480 8 GB VGA-n, nem azért mert rosszak voltak, csak modding céljából, ventinként egy csavart kell csak kioldani.

A gyári ventikkel egyenértékűek teljesítményben és zajszintben is.

#155308ribizly: Asus Strix R9 380 4 GB OC VGA-t 6. éve használom folyamatosan (újonnan vett), még semmi sem indokolta hogy megbontsam a kártyát. :U

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#155315) somfalvi válasza Scarletiel (#155294) üzenetére


somfalvi
tag

Nvidia driver szinten jobban összerakott, játékok jobban szeretik. Mivel a játékgyártók optimalizálnak rá már évek óta. A vörös oldal pár éve jutott el oda, hogy megkeresi a játékfejlesztőket , optimalizáció miatt. Azóta vannak kitéve játékok cím sorában az AMD ready feliratok.

(#155316) Pécsi gyerek válasza jokeph (#155314) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

G4560- ban csak egy hd 610- van :U :R

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#155317) modflow


modflow
veterán

Egy Asus RTX3060 12 Gb TUF-O12G-V2 Gamingm ennyivel gyorsabb, mint egy MSI RTX 2060 SUPER GAMING X nVidia 8GB GDDR6 256bit?

(#155318) pluto1969 válasza Scarletiel (#155294) üzenetére


pluto1969
tag

Akkor már én is. Legutolsó AMD kártyám egy xfx hd 7770 volt. Játékokban random fekete képernyő, ilyenkor gpu ventillátor felpörög maxra, és csak hideg reset segített. Azóta csak Nvidia kártyáim voltak, és semmi probléma velük. Most egy Gigabyte gtx 1660 super van, és tökéletes. (full hd) Érdekesség, most a crysis 3-mal retrózok, még mindig gyögyörű, és még mindig kegyetlenül meghajtja a videókártyát. 70 fokot, csak ennél a játéknál ért el a gpu.

(#155319) KAMELOT válasza pluto1969 (#155318) üzenetére


KAMELOT
titán

Utolsó amd vga 7970. Semmi probléma driver téren.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#155320) Astery válasza Astery (#154886) üzenetére


Astery
senior tag

Mégegyszer köszi mindenkinek. Kapott a gép egy i5-4590-es procit meg egy GTX 1050 Ti kártyát és hibátlanul mennek rajta a kívánt játékok (Minecraft, WOT, Fortnite, stb). :R

[ Szerkesztve ]

(#155321) SpaceJam válasza koko52 (#155302) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Nem fogtad fel, amit írtam, vagy amit a videóban mondtak. Tudsz egyáltalán angolul? De most komolyan.

Silvirenzo: "Hiszen épp az a konklúzió hogy semmilyen teljesítménybeli csökkenés nincs"

És ki mondott mást? Ez valami diszlexiás klub, vagy mi a picsa? Próbáljam emojikban közölni, amit mondani akarok, mint ahogy a retard kormányplakátokon teszik?

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#155322) Sub-S válasza SpaceJam (#155321) üzenetére


Sub-S
senior tag

Még egy szerkesztést ráengedhettél volna erre a hsz-re...

(#155323) SpaceJam válasza Sub-S (#155322) üzenetére


SpaceJam
aktív tag

Igen, tudom... csak eléggé felhúz, ha azt a pár szót sem olvassák el, amit írok és tök ellentétesen reagálnak.

[ Szerkesztve ]

neszetools.hu ● pc360.hu

(#155324) oke válasza kolopele (#155292) üzenetére


oke
senior tag

A monitor az egy LG 27GL850-B-s típus G-Sync és FreeSync-es is, így ebből a szempontból nem vagyok megkötve. Jelenleg is AMD-s a video kártyám, de megmondom őszintén én nem tapasztaltam driver gondokat, pedig ha jól emlékszem 2016-ban vettem. Igaz, nem sűrűn cserélgetem a szoftvereket, ha működik, akkor nem piszkálom, illetve az újakkal mindig óvatos vagyok, ha fel is rakom akkor is csak pár hónap múlva, addig kiderül, ha valami nem kerek vele.
A CPU venti-display port problémát én sem értem, de többször teszteltem és ez okozta a ventilátor leállását. Neten is találtam egy két esetet. Valószínűleg (legalábbis remélem) DP kábelhiba lehet, még nem tudtam szerezni másikat, ha sikerül, akkor letesztelem vele.

(#155325) jokeph válasza Pécsi gyerek (#155316) üzenetére


jokeph
nagyúr

Jogos, de a lényegen nem változtat. :) :R

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#155326) Zsolt_16


Zsolt_16
tag

Sziasztok,

Gyors kérdésem lenne. Valós-e a melléklett képeken levő kártya vagy valami kínai lehet ?

Köszönöm,
Zsolt

(#155327) Grave_444 válasza Zsolt_16 (#155326) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ez valami aliexpress/wish kínai kártya.
1050 közelében sincs, nem használnám a helyedben.

(#155328) Zsolt_16 válasza Grave_444 (#155327) üzenetére


Zsolt_16
tag

Köszönöm a gyors választ ! Rokoné gyanús is volt h ilyen nvidia kártya nem is létezik :)
Sejtesem nem volt alaptalan akkor :DDD

(#155329) Pécsi gyerek válasza SpaceJam (#155321) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Szövegértés, értelmezésben nem erősek az emberek manapság enged el... :DDD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#155330) nubreed válasza Pécsi gyerek (#155329) üzenetére


nubreed
veterán

De helyesírásban sem. ;] :U :DDD

/Nyelvtannáci off :))

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#155331) Hofeher


Hofeher
aktív tag

Gigabyte Rx560 pixeles hibázó vga javitható vagy kuka garancia lejárt kb 3-4 éves

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#155332) Silvirenzo válasza SpaceJam (#155321) üzenetére


Silvirenzo
csendes tag

Azért vegyél szerintem kicsit vissza. Neked feltűnt hogy kétértelmű is lehet a szöveg? Én konkrétan azt hittem, hogy ironizálsz és nem, ezen a zárójeles rész se segít vagy változtatott azt is én spec az irónia nyomatékosításának tudtam be. Nézd meg te magad, hogy simán értelmezhető ez úgy is.

""Ezt már láttátok? Ennyit arról, hogy vegyen-e az ember használt mining VGA-t (tök nyugodtan)."

Oké kiderült hogy félreértettem és ez nem irónia, de akkor normálisan is felhívhatod a figyelmemet erre, hiszen én se fogalmaztam bunkón, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#155333) kolopele válasza oke (#155324) üzenetére


kolopele
nagyúr

Addig meg vagy kötve a g-synccel amíg nem tudod DP kábellel használni, mert a monitor alapból freesynces. Szóval ennek járj utána ha nVidia kártyát vennél, mert a g-sync csak akkor működik, HDMI - n nem.

(#155334) KAMELOT válasza Hofeher (#155331) üzenetére


KAMELOT
titán

Add el alkatrésznek, vegyél másikat.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#155335) Pécsi gyerek válasza nubreed (#155330) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

A nyelvtannácikat is szeretjük :)) :DDD

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#155336) Hofeher válasza KAMELOT (#155334) üzenetére


Hofeher
aktív tag

ilyen árak mellet elég nehéz másik gépbe let volna jó ha sikerül megcsinálni
amugy már vettem tavaly karácsonykor 570 8gb 60eft most csak 550 2gb tudnák venni hasonló áron

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#155337) Iramirez válasza modflow (#155317) üzenetére


Iramirez
aktív tag

Általánosságban 5,10,15 fps többlet.

(#155338) oke válasza kolopele (#155333) üzenetére


oke
senior tag

igen, köszi, mindenképpen DP kábelen szeretném használni, már csak a Hz miatt is, HDMI-n csak 100 Hz megy. Gondoltam, ha veszek egy új kártyát, abban lesz másik DP kábel és akkor azzal kiderülne, mi a difi. Remélem nem a monitor vagy esetleg az alaplap kavar be. Megpróbálok szerezni egyet kölcsönbe. Sajnos a normálisabbak elég drágák, ha mégsem a kábel a rossz, akkor feleslegesen venném meg. Bár láttam már 1000 Ft körül is, egy próbát lehet megér.

(#155339) KAMELOT


KAMELOT
titán

Vga hírek [link]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#155340) envagyok válasza KAMELOT (#155339) üzenetére


envagyok
veterán

Szerintem kamuzik.
Jelenleg szinte bármelyik gyártó bármelyik kártyája kapható, igaz horror áron.
Ha hiány lenne, akkor nem lenne ekkora kínálat.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#155341) bobalazs válasza envagyok (#155340) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt is megértük; hogy védi a bányászokat meg a skalpolókat.
Vagy csak a befektetőit akarja meggyőzni arról hogy továbbra is ilyen számokat tud majd hozni a kriptobányászat után. Vagy annyira hisz a bányászatban hogy szerinte jövőre is folytatódni fog.
Dehogy gémerek veszik a kártyát.

(#155342) virkir válasza bobalazs (#155341) üzenetére


virkir
veterán

"szerinte jövőre is folytatódni fog"
Lehet, hogy igaza lesz?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#155344) koko52 válasza bobalazs (#155341) üzenetére


koko52
veterán

Jelenleg LHR kártyával ugyan annyi vagy jobb a bevétel Ergon mint Eth-n. Tehát a jövője eldőlt. Ez látszik is az árakon, az LHR is elindult felfelé.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#155345) KAMELOT válasza envagyok (#155340) üzenetére


KAMELOT
titán

Nincs sajnos kamu!
BTC, chip hiány, nyersanyagok árainak növekedése....ezek mind felfelé viszik az árakat.
Ja kapható virtuálisan, 1db, 3080/3090 esetén is pár db kapni. Az nem kínálat! :U
Aki akar venni az gyorsan vegyen, mert jó drága lesz minden!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#155346) nubreed válasza KAMELOT (#155345) üzenetére


nubreed
veterán

Pedig emlékszem még pár éve is hogyan temették az egész PC ipart, én már akkor mondtam, hogy nincs igazuk azoknak akik ezt teszik. Aztán most itt van, akkora a kereslet mindenre is, de főleg a graf. kártyákra, és a custom built PC -kre hogy egyszerűen nem tudják tartani a lépést a gyártók.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#155347) envagyok válasza KAMELOT (#155345) üzenetére


envagyok
veterán

Mediamarktban voltam 3 napja, rx6600xt, 6700xt, rtx3060, 3060ti, 3070, 3080 mind volt kupacnyi

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#155348) oke válasza envagyok (#155347) üzenetére


oke
senior tag

Vélelmezem, nem itthon.. Meg milyen árakon, az is kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#155349) envagyok válasza oke (#155348) üzenetére


envagyok
veterán

Nem itthon.
De eu únió van, szabad árumozgással.
Csak szimplán rtx3060ti-re rákeresve szinte az összes típus elérhető raktárról.. (zöld)
[kép]
Mikor hiány volt, akkor negyede választék volt, és az is sárga volt mind (rendelés alatt)
Akik bányászni akartak, szerintem már bevásároltak.
Nem kell bedőlni.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#155350) aNorganiK_


aNorganiK_
tag

Hali!

Vga vásárlását tervezem...

Amit kinéztem 3060ti vagy 6700xt.
A kettő közül melyiket ajálnjátok inkább?
Illetve gyártók közül melyek a legjobb típusok hűtésileg?

Válaszokért előre is thx.

--- too weird to live too rare to die ---

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.