Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150351) Meggyi001 válasza omfgk (#150350) üzenetére

Már lassan 2 éve, nem?

https://gamergep.hu/

(#150352) Pityu. válasza TechN7ne (#150349) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Semmi ilyet nem írtam :D én pusztán a memória méretétől félek hogy pl nemsoká kevés lesz.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150353) kolopele válasza Pityu. (#150352) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ne félj tőle, főleg ha nem mész FHD vagy 1440p fölé, bár utóbbi esetében maga a GPU nem lenne már elég erős sok esetben.

[ Szerkesztve ]

(#150354) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Találtam egy céget ahol többi árhoz képest jobb ár van és mindig tudnak pár kártyát szerezni. A fickó telefonba tartott vagy 10 perces tájékoztatót mennyi idős a cég,hogy indul,hogy működik a rendelés,stb... Küldenek emailban egy ugyan ilyen tájékoztatót nézzem át ha úgy döntök vásárolok akkor küldjem vissza kitöltve és foglalót is kérnek 50%-ot mert jártak úgy rendeltek tőlük és nem jelezték hárman ,hogy most akkor biztos e vagy sem és más meg akinek kellett volna kártya nem tudtak adni. Szóval 20.-án jönne megint nekik szállítmány xy darab. Tök jó csak a foglaló dolog paráztat.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150355) omfgk válasza Pityu. (#150354) üzenetére


omfgk
addikt

Elég szarul hangzik ez így, ahogy leírtad...

(#150356) arcitec válasza Pityu. (#150354) üzenetére


arcitec
addikt

Aha, szerintem meg elengedték a rizsát oszt meg sunyiban kérik az "unokázós" pénzt.
Mondjad nekik nem vagy te nagymama. ;] Ebben az ínséges időkben nem tudják eladni , mert esetleg nem veszed át. Hahahaha.... Ez az én véleményem .... ;) Feletsd el.
Kik azok, ha nem titok?

[ Szerkesztve ]

(#150357) Zsiráfnyál válasza Csupingo (#150344) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Köszi ! :R

Még egy kérdés.

Ilyen fajta hibát, vagyis már egészen BIOS-tól jelentkező "szemcsés" képet [link] képes egy 6,5 éves VGA magától produkálni, vagy ehhez külső "segítségre", pl egy szintén 6,5 éves táptól kapott túlfeszültségre van szüksége ?

Túlmelegedés szerintem nem történt, arra gondolom legalább csippant volna egyet az alaplap, vagy leállt volna a VGA. Büdös se volt, és érintésre meleg se, a hőmérsékletét pedig rendszeresen figyeltem, soha nem melegedett a normális értékek fölé. Rengeteg, vastag porcicát kifújkodtam ugyan a VGA-ból, ez a fajta belső koszolódás lehet esetleg a hiba oka, vagy ez egész egyszerűen a VGA életkorából adódott inkább ?

A gépben semmilyen más alkatrész nem tűnik hibásnak, most is éppen használom, alaplapi VGA-ról.

Amiatt kérdezem ezt, hogy érdemes-e mondjuk tápot cserélnem. Egy szintén 6,5 éves FSP "Raider" 550W hajtja most a gépet (egyszerre vettem anno a kettőt), állhat ez a VGA meghibásodása mögött, vagy teljesen ártatlannak tekinthető a dologban ?

[ Szerkesztve ]

(#150358) chopin42 válasza Pityu. (#150354) üzenetére


chopin42
őstag

Én nem utalnék előre félárat a semmire. Kivéve, ha céginfón a telephely nem egy kerti wc, kérnek rendes díjbekérőt, email-en történik az egész folyamat, akkor talán.
Egyébként meg mi közöm nekem ahhoz, hogy rájuk rohad, amit feketén hoznak be, gari nélkül, céges számlával áfát visszaigényelve? :U

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#150359) Grave_444 válasza Pityu. (#150354) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Elég fura, hogy telefonon magyarázkodik, illetve ki kell töltened a rendeléshez egy tájékoztatót. Az előlegről nem is beszélve.

(#150360) Csupingo válasza Zsiráfnyál (#150357) üzenetére


Csupingo
veterán

Az idő előrehaladtával egyre nagyobb rá az esély, hogy váratlanul, magától bedobja a törölközőt. Nagyobb fogyasztású kártyákra ez még inkább jellemző. A 6,5 év nem is olyan rossz egy 170W-os kártyától.

Az talán jóval ritkább, hogy egy normálisabb tápegység öli meg a videokártyát. Szerintem nem az a ludas.

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#150361) C4mp3r válasza Pityu. (#150354) üzenetére


C4mp3r
addikt

kamu, ne legyel palimadar, minimum a foglaloval le fognak huzni.

(#150362) Allihoppa válasza Grave_444 (#150359) üzenetére


Allihoppa
aktív tag

Hát az előleggel önmagában nem is lenne gond, nekem ott gyanús hogy ennyi bullshittel és irreleváns infóval árasztanak el a lényeges infók helyett. :D

Pityu: Szívesen megnézem neked Optenben a céget, ha átküldöd privátban az adatait. :)

[ Szerkesztve ]

(#150363) Zsiráfnyál válasza Csupingo (#150360) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Köszi ! :R

Mikor máskor, mint a háromszoros árak kellős közepén... :U Volt rá 7 éve, de nem, neki pont most kell behalnia. Tavaly még gondolkoztam is rajta, hogy egy VGA csere csak megérne 50k-t, de inkább elhalasztottam. Most megvehetem ugyanazt 100k-ért (fél év múlva pedig gondolom újra 50k lesz).

Tápot akkor nem is érdemes cserélnem / vizsgáltatnom ? Ráfogható ez az egész csak és kizárólag a VGA-ra, nyugodtan belerakhatom ebbe a rendszerbe az új VGA-t ?

[ Szerkesztve ]

(#150364) Pityu. válasza arcitec (#150356) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát leginkább nevet meg adószámot ír az emailban

"Amint számlánkon megjelenik az összeg , átvételi elismervényt küldünk a megrendelés véglegítésével együtt . Ennek elkészítéséhez szükséges egy teljes név , valamint egy személyi igazolvány szám is . ( Utóbbit nem kötelező megadni )Amennyiben nem saját számláról utalsz , úgy kérjük a tárgy mezőbe írd bele a nevedet , köszönjük ."

#DUPPLY

Hát lényegesnek lényeges mert a céget elmondta mióta létezik és mivel foglalkoznak még meg honnan hozzák a kártyákat mennyi garanciát adnak rá és milyet és,hogy megy a rendelés menete és automatikusan azokra a kérdésekre is válaszolt amit kérdezni akartam csak ő előbb járt mert már tudják mik az általános kérdések.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150365) Pityu. válasza Allihoppa (#150362) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Küldtem privátot,köszi előre is

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150366) kolopele válasza Pityu. (#150354) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ez nem az a "cég" véletlenül amelyik előleg fejében (per pillanat) 400 ezerért tud 3090 - et hozni? Ugyanis nekem magától ajánlkozott fel egy ilyen, és rájuk bukkantam a Market Place oldalán is.

[ Szerkesztve ]

(#150367) Allihoppa válasza Pityu. (#150365) üzenetére


Allihoppa
aktív tag

Elküldtem, amit találtam róla. Szerintem annyit megoszthatok itt a többiekkel is, hogy az ürge vállalkozói kiléte köszönő viszonyban sincs azzal, amit neked mondott.

Általános és nyilvánosan elérhető infókkal fárasztani az embereket anélkül, hogy megkérdeznék tipikus terelés. :) Ha nagy csodaként adja elő valaki ezeket az információkat, akkor már alapból nem árt óvakodni.

Nekem nem az előleg kérés miatt volt gyanús a sztorid, hanem a körítéssel amit neked mondott. Akik előttem leírták, hogy kamu nekik jó volt az orruk hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#150368) Pityu. válasza kolopele (#150366) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem ők csak 3060-at hoznak mert nem is ez az elsődleges nekik.De lehet inkább hagyom így hogy lett infom a cégről.

#DUPPLY

Hát most én is úgy érzem,jobb félni mint megijedni....

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150369) TechN7ne válasza Pityu. (#150354) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem lenne egyszerűbb leírnod ,hogy kikről beszélsz?

Szted ki az a pali ,aki olcsóbban fog neked adni egy olyan vga t ,ami aprón egy órán belül elmegy?

DUPPLY

Tapasztalat alapján sem néztem soha a legolcsóbb alkatrészt sem ,legyen az vga vagy bármi ,mert ha vlmi túl olcsó ott már lehet vlmi a háttérben ,és szeretek a biztosra menni ,annyira nem verem a fogamhoz a garast hogy utána én legyek gázban.
Direkt normális áron lévő termékeket nézek általában (jelenlegi piaci árakon) ,mert ott jobban biztos vagyok a termék hibátlanságában ,aki teli árban adja nem hiába teszi ,annyi amennyi ,ezen változtatni senki nem tudd ,vagy beletörödik vagy feladja.

Am az új alkatrészeknél is ez van ,"olcsó húsnak híg a leve" ,jó árérték arány meg még mindig csak a bolhapiacon van alkudozás követően ,minőséget meg kell fizetni ,ellenkező esetben meg kapsz egy ultra gagyi terméket.

[ Szerkesztve ]

(#150370) Allihoppa válasza TechN7ne (#150369) üzenetére


Allihoppa
aktív tag

Annyit elmondhatok anélkül, hogy sérteném a személyiségi jogát az eladónak:
KATÁ-s egyéni vállalkozó, aki ÁFÁ-s számlát ad, úgy hogy az ÁFA tv. szerint nem is adhatna. :D

Illetve az eladó már kifizette a kártyákat és várja, hogy mikor hozza a futár, de még így is előleget kér és nem is akármennyit. :D

A neten egy jófogásos hírdetésen kívül mást nem találsz róla.

[ Szerkesztve ]

(#150371) Pityu. válasza TechN7ne (#150369) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát azért annyira nem egy órán belül megy el az aprón mert napok óta látok fent ilyen kártyát.A legtöbb nem is magyar garis nekem az is gond.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150372) TechN7ne válasza Pityu. (#150371) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ha ilyen igényeid vannak ,el kell menni egy boltba és meg kell venni teli árban ,nem a sült galambot várni hogy csoda történjen.

(#150373) Pityu. válasza TechN7ne (#150372) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Istenem de okos vagy,szerintem más is keresi a lehetőségeket mindenféle képen.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150374) KAMELOT válasza Pityu. (#150354) üzenetére


KAMELOT
titán

Minek akarsz te 2060 váltani? Majd lesz később vga olcsón akkor veszel, ja és persze lesz készlet, lesz miből válogatni.
Én is szeretnék 3090-et, de az agyam nem ment el, hogy egy használt 1600€ vga-ért 2500-3000€ adjak.
Szépen várok, majd lesz!

Cég amit leírtál átverés!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#150375) TechN7ne válasza Pityu. (#150373) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Viszonteladók persze ,akik tovább adnak raja egy benchmark után...

Saját gépemet soha nem kockáztattam ,szeretek biztonságban élni ,meg nem is vagyok rögeszmés spórolásokban.

(#150376) Allihoppa válasza TechN7ne (#150375) üzenetére


Allihoppa
aktív tag

Viszonteladók, akik be sem regisztrálhatnak sehova, mert nem is ezzel foglalkoznak ráadásul :d

(#150377) Pityu. válasza KAMELOT (#150374) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Lehet tényleg várnom kéne mert egy biztos az rx480 8gb-nél már jobb a 2060 a hülye memória méretre paráztam rá holott amivel most éppen játszok RDD2 nincs gondom de remélem pl a cyberpunkkal se meg más keményebb játékkal sem lesz gond.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150378) Pityu. válasza TechN7ne (#150375) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én se úgy akarok spórolni de mikor pl látok egy kártyát ami az egyik helyen 327EFt a másik helyen meg 500EFt és most pl 3060-as kártyáról beszélek biztos,hogy nem a sokkal drágábbat venném.Élhetsz te biztonságban ami csak látszat.

Franc bocsánat annyira írtam nem szerkesztettem ujjat írtam :B

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150379) TechN7ne válasza Pityu. (#150378) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Vettem én már nem 1x az olcsóbb boltból ,mind selejt volt vagy a torka véres...
Remény hal meg utoljára ,aztán jön a tapasztalat. ;]

(#150374) KAMELOT

Megérzésem alapján ,annak a Zotac nak is véres a torka...

[ Szerkesztve ]

(#150380) Scarletiel válasza Pityu. (#150377) üzenetére


Scarletiel
senior tag

A legegyszerűbb ha beírod a youtube-ra, hogy RTX 2060 Red Dead Redemption 2 + felbontásod és kiad kismillió videót, hogy, hogyan fut. Nna kb neked is úgy fog menni. Max a cpu bottleneck-re figyelj.

Amúgy köszi srácok így olvasva teljesen igazatok van. Nem a legjobb 1440p-re az RX5500, de most istenem örülök, hogy legalább ez van, kivárok még egy generációt aztán amire nekem kell vga, arra elég lesz egy "RTX 4060/RX 7600" is. Ha meg akkor se csillapodnak az árak majd addig spórolok. :R :R

(#150381) Pityu. válasza Scarletiel (#150380) üzenetére


Pityu.
nagyúr

cpu bottleneck az mi lenne ha erős vagy ha gyenge a cpu?Már azért kérdem mert nekem ryzen 7 3700x van a gépemben.Én amúgy csak 1080p-ben játszok

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150382) Scarletiel válasza Pityu. (#150381) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Akkor nincs okod aggodalomra, amúgy arra gondoltam, hogy olyan videót kell nézni, ahol a cpu kihajtja a VGA-t, illetve azt kell megnézni, hogy a te cpu-d elég erős-e a VGA kihajtásához. Nálad ez a veszély nem fenyeget azzal a bivaly procival. A videók többsége meg szintén erős konfigokkal vannak. Szóval ha azokon jól fut a játék amivel játszanál, nálad sem lesz probléma nagy valószínűséggel. :)

(#150383) Pityu. válasza Scarletiel (#150382) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Azt hiszem akkor le kell nyugtatnom magamat.Ez a rossz ha valamit a fejembe veszek mániákusan meg akarom valósítani pedig nem mindig hoz jó döntést ez a dolog pl anyagilag.Egyébként játszok a jattékkal amit írtam nem tapasztaltam semmi szaggatást vagy ilyesmit meg azért a high beállítások simán megvannak,csak a többi játék is így menjen aztán semmi gondom.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150384) Scarletiel válasza Pityu. (#150383) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Ezt teljesen meg tudom érteni, sajnos nekem is van ilyen, mint most is minden nap elgondolkodok, hogy kéne egy RTX2060. Á nem jó az 1070, Á de legyen erősebb 1080, 1070ti. Még hirdetésem is van fent, hogy keresek, de azt le is veszem, mert valóban felesleges ilyenbe most belemenni. De tökre megértelek, sajnos ha az ember szeretne valamit, akkor nagyon nehéz kiverni a fejéből, még ha full logikus is az érvelés. :R

(#150385) Qtya123 válasza Pityu. (#150373) üzenetére


Qtya123
őstag

"más is keresi a lehetőségeket "

Keresi hát. Például az említett "vállalkozó" a palimadarakat. Nagyon ínséges GPU időszak van. Idő kérdése volt, hogy mikor bukkannak fel a van kártyám óccsóér, de utalj előre csalók.

(#150386) kolopele válasza Qtya123 (#150385) üzenetére


kolopele
nagyúr

Régi szokás ez már, melegágya idehaza a jófogás.

(#150387) Pityu. válasza Scarletiel (#150384) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Igen,pontosan ezt érzem és ilyenkor egy ideig mániákus az ember míg nem bekattan a józan ész,hogy mi meg,hogy.Még most azt mondhatom a 2060-nal jó bizniszt csináltam egy részről de lehet a következőnél meg falnak mennék.
Köszönöm egyébként a megértést :) Isten igazán csak arra vágyok gondmentesen játsszak és ne minimálra kelljen lehúzni a grafikát.

#Qtya123

Egyszer tavaly áthúzott egy csaló egy használt laptoppal akkor is rajtam volt az álmodozós kis boldogságot vennék dolog aztán ha nem is hatalmas pénzel de pofára estem.Na azóta elgondolkodom ha túl jó árú valamit látok azért is írtam ide és meg is kaptam a segítséget köszönöm szépen DUPPLY -nak.Szóval amaz ügy folyamatban van a rendőrségen de azóta nem ugrok csak úgy bele dolgokba.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150388) Csupingo válasza Zsiráfnyál (#150357) üzenetére


Csupingo
veterán

A táp talán még kibír 1-2 évet, de ha nagyon lelkes vagy, akár szét is lehet szedni és szabad szemmel pl. púpos kondenzátorok után kutatni. Persze ha most komplett gépet cserélnél, akkor azt mondanám, hogy illik tápot is cserélni, mert az se mai gyerek. Ha idegeskedsz a táp miatt, kérdezz rá a tápos topikban is.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#150389) Nirvatti


Nirvatti
tag

Sziasztok,

Az összefoglaló kérdéseire válaszolva:
1. Konfigurációm az adatlapon megtalálható
2. FullHD
3. Pici játék, videoszerkesztés
4. 80-120e Ft, tudok várni
5. A garancia miatt inkább új kártyának örülnék, alapvetően hosszú távra szoktam tervezni.

Inkább csak érdeklődnék, hogy a kiszemelt kategóriában - 1050 TI, de inkább 1650 OC, még inkább 1650 Super - melyik gyártó milyen termékeit ajánlanátok hűtést és ár/értéket (ha nem lenne most megbolondulva a piac) szem előtt tartva?

(#150390) TechN7ne válasza Nirvatti (#150389) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Új kártyát keresel és 120k a keret max. ,akkor nincs sok választásod ,válassz színre ,amelyik jobban tetszik. ;]

(#150391) BerserkGuts válasza arcitec (#150345) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:( itt már halott esetleg egy hozzá értő tudja mit kellene foltozni precízen

de ez a süsd meg dolog majd vissza olvad ideig jó és sokkal többet ront a dolgon olyan helyen is megolvasztja ahol nem kéne és megint csak elfárad az anyag

sajna ezeket direkt így gyártják hogy ne bírja sokáig így is csoda hogy eddig nem volt baja biztos kímélte jó körülmények között volt.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#150392) Nirvatti válasza TechN7ne (#150390) üzenetére


Nirvatti
tag

Mint írtam, tudok várni.

A kérdésem továbbra is az, hogy (félretéve akkor a keretet) milyen gyártó melyik konstrukciója emelkedik ki a mezőnyből.

(#150393) TechN7ne válasza Nirvatti (#150392) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

MSI Gaming X ,Asus Strix ...
Viszont ebben a kategóriában kb. mind1 melyiket veszed ,keveset fogyasztanak ,nem melegednek ,egy budged hűtés is halkan lehűti őket.

(#150394) Nirvatti válasza TechN7ne (#150393) üzenetére


Nirvatti
tag

:R

(#150395) arcitec válasza BerserkGuts (#150391) üzenetére


arcitec
addikt

Tévedésben vagy. Inkább van peche, hogy elromlott.Az GPU kártyáim sokkal tovább szokták bírni ... ;) A javításról meg megint csak falsot írtál , nem kéne .... ;]

(#150396) KAMELOT válasza Pityu. (#150383) üzenetére


KAMELOT
titán

3700X + 2060 és 1080p. Felesleges bármin is gondolkodnod. Úgy jó ahogy van.
Majd ha veszel 4k monitort akkor kezdhetsz komponenseket választani, csak azok súlyos pénzek :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#150397) Pityu. válasza KAMELOT (#150396) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Nem nagyon érdekel a 4K meg a nagyon drága cuccok sem.Majd talán egyszer ha már úgy lesz mindennapos mint az 1080p

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#150398) BerserkGuts válasza arcitec (#150395) üzenetére


BerserkGuts
őstag

te vagy tévedésben többségében alig érik meg a 3-4 évet
régebben foglalkoztam vele volt itt is egy tag akihez lehetett vinni persze kevés sikerrel mert száz helyen elfáradhat magyarán törik és rideggé válik a kötés így vannak kitalálva ezek a fos új anyagok amióta kötelező ólommentes anyagot használni és egyre silányabbat használnak

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#150399) KAMELOT válasza Pityu. (#150397) üzenetére


KAMELOT
titán

Pontosan ezért írtam 1080p-hez, nem kell váltanod semmit. Esetleg majd később 2080ti használtan jó áron.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#150400) Floyd80 válasza Pityu. (#150377) üzenetére


Floyd80
addikt

Ha még ki akarsz sajtolni valami pluszt másik VGA nélkül, egy 5X-es Ryzen megtolná a min. fps-t.

Ryzen 7 3700X vs. Ryzen 7 5800X | Test with RTX 3080 - YouTube

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.