Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143933) carl18 válasza Pécsi gyerek (#143918) üzenetére


carl18
addikt

Én is nem olyan rég körül néztem, és én is azon nevettem most drágábbak a videókártyák mint pár éve. Ez nem fejlődés, hanem visszafele fejlődés :D

Még mikor szeptemberben bedütált az új RTX 3000 széria, mindenki a pániktól és az értékvesztéstől fogva rohant ide fel hogy eladja a videókártyát akkár ár alatt is.
Majd nem nekem is sikerült venni egy RTX 2070-et 2 év garival 105E forintért, de mire irtam már irta hogy megvették :D

Utána hogy az Nvidia által jött a hir hogy készlet hiány van és elég drágán jöttek be az országba az új kártyák. Kajak a régi széria árai is emelkedtek vele együtt, plusz a használt piac ára is jókora 30-40% áremelkedésen esett át :D

MInden esetre emlékszem olyan 110-120E-ért lehet kifogni 1080Ti-t, most 150-180 között mennek ezek nagy részt :) Persze szerintem se az év üzlete az a kártya a garancia hiánya miatt.

Mint mondjak szerintem valóban az RTX 3060Ti az egyik jó vétel jelenleg a piacon, a 180E forintos árávat. Mert ha belegondolunk mennyivel gyengébb egy GTX 1660 super és az majd 100E forint. De a RTX 2060 Super is 140-150E forintért megy, erre fel a 3060Ti mindegyiket elég szépen felülmúlja.

Talán jövőre majd beállnak az árak és akkor lesz lehetőség váltani.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.