Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134827) TheNewDawn válasza kolopele (#134825) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ez komoly? Bevallom őszintén ennek örülök, mert picit elkámpicsorodtam hogy a control én már csak mediumon tudom futtatni a szerény 580 al, és kíváncsi lettem volna rá highon, a metronál ugyanez, az highon megy és örültem volna ha látom maxon, de akkor ha nincs olyan nagy különbség, így már nem bánom annyira :)

Bezzeg emlékszem anno a Witchernél milyen boldog voltam, hogy az 1050 TI vel is ment maxon ( ha nem is 60 as FPS el) ha levettem a hairworksöt meg pár apróságot, és hogy mennyit számitott mikor visszavettem a grafikát, és sokkal szebb volt maxon. De ugyanez volt a Shadow of the Tomb Raidernél ( erre emlészem mert az volt az utolsó amit még az akkor frissen vett 580 am elvitt maxon) hogy bizony sokkal szebb volt a very high mint a high meg a medium :)

Igen amúgy, massziv optimalizálatlanság , jelenleg sajnos ez a divat, Ubisoft ugye különösen élen jár ebben, anno már a Division 1 ben is ez volt, meg ugye az állatorvosi ló, az AC Unity, vagy a Black Flag, ami egy mai erős modern rendszeren nem megy 40 es FPS fölé kb, de az AC 3 remaster is képes beesni Bostonban nagyon csúnyán, olyan gépeken, ahol simán mennie kéne 60+ fps el maxon.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.