Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111672) Detektor válasza kolopele (#111662) üzenetére


Detektor
tag

Köszönöm a tanácsokat.
Belefutottam mostanában olyan címekbe, mint a Conan Exiles, Ark Survival Evolved, vagy éppen
a Rust.
Először arra gondoltam, hogy nem optimalizálták a játékukat a fejlesztők és azért fut a játékuk
olykor néha csak 48Fps-es vagy 52Fps-el, vagy 38Fps-el és valahol a Map-on pedig 60Fps-el a gépemen.
De aztán kijött a Conan Exiles early access-ből és csak rosszabb lett a helyzet.
Egy ideig fut, szalad a karakterem simán a képernyőn, közel 58-60 fps-el, majd egyszercsak hirtelen mintha
ugrana egyet a tű a lemezjátszón, egy 1-2 másodpercre mintha megállna kicsit a kép, majd utána megint jó,
és meglehetősen elég idegesítő egy idő után. 12 Gb rendszermemóriából csak 4GB használ a Conan érdekes módon, szerintem a 12 GB ram elég neki. A processzorom egy i5-4460, az is olyan 40-50%-osan van terhelve játék közben, úgyhogy a videókártyámra gyanakszom(R9 270X 2GB)
(aztán lehet, kifogtam pont ezt a 3 játékot, amit nem kellett volna, mindegyik early access cím volt anno)
Valamiért az rémlik nekem, hogy korai fázisban jobban futottak a gépemen ezek a game-ek, ugyanis újra elővettem őket. Medium quality beállításon használom őket. de még úgyse igazán jók. A low quality-nek meg inkább már dos-os hangulata van.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.