Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112751) TechN7ne válasza kolopele (#112732) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Biztos vagyok benne ,hogy 3gb os 1060 nem elég ,de róluk nem is tudok nyilatkozni mivel nem találkoztam velük.
Nem éreztem meg fhd n szinte a kártya cserét ,így több pénzem is maradt és boldogság is van bőven. Új címek magas beállítások mellet gyönyörűen futnak ,ennél több jelenleg nem is kell. Sajnos a vga árak az egekben van ,így bolti árral nem nagyon éri meg egyik sem ,de néha ki lehet fogni jó árban bányászmentes vga t aprón. Boltban biztosan nem vennék 6gb os 1060-t 115k ért ,akkor már valóban erősebb kártyát néznék az apróról de én még mindig azt mondom jó árban a 6gb os 1060 jelenleg minden igényt kielégít fhd n (gondolok max 65k-ra garisan).

[ Szerkesztve ]

(#112752) gbors válasza kolopele (#112747) üzenetére


gbors
nagyúr

1070 most éppen van 80-ért is, 2+ év garanciával. Nyilván vájár, de akkor is.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#112753) koko52 válasza kolopele (#112747) üzenetére


koko52
veterán

A 3gb-osak 45-ért sorakoznak vagy 8-an. 6gb-os 60-tól indul.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#112754) TheNewDawn válasza kolopele (#112746) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hát nem tudom... Ilyen kukát rendelni azért, ebből szerintem nagyon nagy szívás lehet :( Jön jövőre az Anthem, lehet hogy Cyberpunk 2077, lehet újabb AC rész is, Metro Exodus... Azért ezek alá min egy i9 es kéne akárhogy is nézzük :)

(#112755) kolopele válasza TheNewDawn (#112754) üzenetére


kolopele
nagyúr

Mármint mi a kuka, a 8700k?? Na ne viccelj már. I9 nem kell a játékok alá, főleg nem 4K mellé, de egyébként sem.

(#112756) kolopele válasza koko52 (#112750) üzenetére


kolopele
nagyúr

Annyiért már jó.

(#112757) kolopele válasza TechN7ne (#112751) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem sokkal gyengébb a 3GB - os, kb. 10 %, a memóriakezelése meg egészen jó neki, max. nem kell ultra textúrát beállítani.

(#112758) kolopele válasza koko52 (#112753) üzenetére


kolopele
nagyúr

Igen, láttam, az alja kategória egy kivételével, amit már el is vittek a 3GB - osokból. Nekem még egy 2080 Ti sem kellene akkor sem ha 100 ezerrel olcsóbb volna amennyiben porszívó lenne a hűtése.

[ Szerkesztve ]

(#112759) kolopele válasza gbors (#112752) üzenetére


kolopele
nagyúr

Láttam, az egy ventis bányász Giga. Hát..............

(#112760) kolopele


kolopele
nagyúr

Egyébként meg egy 6700 - as is bőven elég, nem kell 8700 sem FHD - ra:
[link]

(#112761) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Azt honnan lehet tudni, hogy egy adott videókártya “kihajtásához” milyen processzorra van szülség?

(#112762) gbors válasza kolopele (#112759) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát? Garanciában cserélik rajta a ventit, ha kell. Vagy ha lusták hozzá, akkor visszakapod a vételárat, ami gondolom kb. a duplája lehetett a 80e-nek.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#112763) kolopele válasza gbors (#112762) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ez igaz, csak amikor vesz az ember egy kártyát nem feltétlenül gariba szeretné adni ki tudja mennyi ideig. Egyéni vélemény :)

(#112764) Zicokuka válasza kolopele (#112757) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Pontosan,sőt pl, GTA 5-ben se engedi felrakni ami már "sok" neki.Jó kis kari,persze ha a helyén kezeljük,aki pompát és megannyi fps-t akar fizesse meg.(sajna ez a trend évek óta a pc-n).Az I9 meg akkor kell ha végképp unatkozik az ember és van pénze,amúgy még mindig inkább gpu erő számít magas felbontásban mintsem proci.Persze oké egy Core 2 alá ne rakjunk 1080-at :D

(#112765) t72killer válasza Zicokuka (#109800) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nyerni mondjuk kb csak akkor lehet vidkarin, ha közben betör egy bányaszezon, és ez azért nem indul minden évben. De kétségtelen, az elmúlt másfél év erről szólt.

Szerk: Sorry mindenkitől, most látom, hogy jópár hónapos HSZ-re reagálok :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112766) kolopele válasza Zicokuka (#112764) üzenetére


kolopele
nagyúr

Lesz természetesen létjogosultsága az I9 - nek is, csak itt most játékokról beszélünk. Kell egy jó proci ez nem kétséges, de egy 4 mag 8 szálas, 6 magos, 6 magos 12 szálas bőven elég szinte mindegyikhez. Ha a VGA gyenge akkor viszont a proci is mindegy milyen, lehet ott I9 is meg bármi más.

(#112767) gbors válasza kolopele (#112763) üzenetére


gbors
nagyúr

Számít a pénz vagy nem? Ha kevéssé, akkor vegyen újat. Ha igen, akkor szerintem érdemes 2-3 hét garanciát bevállalni azért, hogy a féléves bányászból legyen egy új kártya, vagy esetleg dupla vételár.

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#112768) kolopele válasza gbors (#112767) üzenetére


kolopele
nagyúr

Jogos. Nálam amúgy a garancia úgy néz ki hogy ha elromlik bármi akkor garanciára leadom, veszek egy másikat, és amikor visszajön gariból utána eladom. A garancia kb. ennyit ér, főleg két gyerek mellett nem lehet megtenni azt hogy az egyiknek elromlik valami és ne tudja használni, míg a másikénak semmi baja, de én se bírnám ki gép nélkül. Ezektől függetlenül megéri garanciásat vennem (na meg újat) mindenből, mert utána még tűrhető áron lehet eladni ha megjavították. Mondjuk nálunk a bolt úgy csinálja hogy pl. ramot, alaplapot, procit adnak addig helyette, ha van tesztelős tápjuk akkor azt is, csak kártyát nem. Már ezért is megéri kicsit többért üzletből vásárolni nem webshopból.

(#112769) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A KFA milyen márka minőség/hűtés/garancia szempontból? Tudom, hogy régebben Galax volt, de sose volt ilyen kártyám.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112770) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok. Úgy néz ki, meghalt az R9 270X-em, így "új" kártya után kell néznem itt a hardveraprón, vadiújat sose veszek.
Kb 45 ezerig tudok elmenni, ahogy néztem ez kb egy RX470-re, vagy max egy GTX 970-re elég. Vannak viszont jobb árban RX 460 vagy 560, esetleg GTX 960-ak, azok viszont csak 128 bitesek. Ti mit javasolnátok inkább? A következő játékokkal játszom, full hd felbontásban és a lehető legmagasabb részletességgel:
Diablo 3
WoT
GTA 5
Heroes 6, 7
Witcher 2, 3
Tehát nem a legújabb játékok. Mire elég egy 128 bites kari manapság? Nem igazán követem, de azt tudom, hogy régebben nem volt túl menő gémerek körében.

[ Szerkesztve ]

(#112771) t72killer válasza HellGreg (#112770) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ahogy nézem, ezek inkább nvidiás címek, úgyhogy a 970-et kéne kipréselni valahogy.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112772) kolopele válasza HellGreg (#112770) üzenetére


kolopele
nagyúr

A 970 kb. egy 1060 3GB - os kártyának felel meg, a többi inkább 1050 szint. 970 ha találsz ennyiért, de az RX 470 is mehet.

(#112773) HellGreg válasza kolopele (#112772) üzenetére


HellGreg
őstag

Egy Asus Strix 970 4GB OC-t találtam is, írtam is az eladónak azonnyomban :)

(#112774) kolopele válasza HellGreg (#112773) üzenetére


kolopele
nagyúr

Van rajta még némi gari?

(#112775) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

Hi, szeretnék venni egy vga-t, viszont kicsit el vagyok akadva. Jelenleg nincs vga-m, egy hd630-cal tolom, ami sok esetben elég, viszont szeretném, ha kicsit szebb lennének a játékok, amikkel játszok, illetve hogy ki tudjak próbálni pár, kicsit újabb címet is.

1. Pontos konfigurációd leírása (processzor, táp stb.) - /vagy hivatkozz az adatlapodra/
i5 7500 + 16 gb ddr4 ram + 600 wattos Zalman táp (nem tudom a pontos típusát, szétszedni meg nem szedném szét így az éjszaka közepén, az fix, hogy 600-as táp. :D )

2. Milyen felbontás mellett szeretnéd használni?
jelenleg fhd, későbbiek során valszeg beruháznék mégegy monitorra, vagy egy 2k-s monitorra a fhd helyett, de ez kb jövő nyáron jönne össze, meg abban sem vagyok biztos, hogy kell a 2k, lehet elég lesz a 2 monitor.

3. Milyen célra szeretnéd használni a kártyát? (játék, filmnézés, munka?)
legfőképpen játékra. jelenleg LoL, WoW pörög, ennél többre nincs is szükségem, habár a WoW jelenleg is szaggat, 25-30 fps-sel rendelkezem, amit szeretnék feltornázni fix 60-ra, nem tudom, ez mennyire lehetetlen küldetés. ezek mellett talán egy tomb raidert, gta5-öt is bevállalnék, lehetőleg fullhd vagy sima hd felbontásban, ezeknek nem kell 10/10 grafikának lennie, megelégszem 10/6-7-tel is.

4. Mennyi pénzt szánsz rá?
ezt még nem tudom, 50k-nál sokkal többet nem szeretnék, ha most veszem meg, későbbiek során, ha mindenféleképpen azt mondjátok, hogy jobban megéri nagyobbat venni, akkor olyan max 120.

5. Új vagy használt kártyában gondolkodsz?
lehet új is, lehet használt is. szeretném még októberben megvenni fizuból, de tényleg, ha meggyőztök arról, hogy pl. egy 1070-be jobban megéri invesztálni WoW és LoL-ra (nem nagyon szeretnék ennél nagyobb címeket kipróbálni :) ), akkor vevő vagyok arra is.

(#112776) HellGreg válasza kolopele (#112774) üzenetére


HellGreg
őstag

Igen, még egy év. Közben leltem egy RX 470-et is, amelyik hamarabb át tudja adni, azt viszem :D

(#112777) kolopele válasza HellGreg (#112776) üzenetére


kolopele
nagyúr

A 970 ugyan régebbi, de erősebb, főleg a GTA alatt jársz vele sokkal jobban.

(#112778) kolopele válasza tomiivagyok (#112775) üzenetére


kolopele
nagyúr

Amennyiben a Tomb Raider is a terveid között szerepel, akkor 1070, minden más felsorolt játék esetében elég egy 1060 6GB, bár nem max. grafikán. Amennyiben lehet használt is akkor mindenképpen 100 körül egy 1070.

[ Szerkesztve ]

(#112779) tomiivagyok válasza kolopele (#112778) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

igazából Tomb Raiderrel épp az a helyzet, hogy minimumra levéve 25-30 fpssel is tökéletes lesz, az előzőt is úgy vittem végig még egy R9-es videókártyán, tesóm gépében. :D

szóval az annyira nem mérvadó. WoW, LoL, GTA5 az, ami leginkább menne.

(#112780) HellGreg válasza kolopele (#112777) üzenetére


HellGreg
őstag

Gondolom azért az FX8320 proci miatt olyan nagy csodára ne számítsak... de annak a cseréje is tervben van a közeljövőben egy i3-i5 volumenűre. Komolyabb Nvidiám még sosem volt, utoljára kb a 9600GT (azt se lehet mondjuk komolynak nevezni), lehet az lesz most a nyerő. Abból látok 50 alatt elég sokat.

(#112781) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A KFA gőzkamrás karijairól mi a vélekedés? Drágák, viszont civilizált helyigényűnek tűnnek, és ha hinni lehet a marketingnek,hatékonyak.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112782) kolopele válasza tomiivagyok (#112779) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nálam szóba se jöhet semmi 60 fps alatt. Azért az új Tomb Raidernek nem árt a kraft ha az ember gyönyörködni is akar a látványban.

(#112783) kolopele válasza HellGreg (#112780) üzenetére


kolopele
nagyúr

Azért 970 alá ne add, procinak meg jó egy I5, bár abból már a 8400 lenne igazán jó, az ugyanis 6 magos.

(#112784) jokeph válasza HellGreg (#112780) üzenetére


jokeph
nagyúr

Nagy csodát tényleg ne várj az FX miatt, ám ha alapon volt eddig használva, a lapod, a tápod és a CPU hűtő partner lenne egy 4,4-4,6 GHZ-es OC-ban, akkor azért számíthatsz javulásra. ;)

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#112785) Pécsi gyerek válasza Zicokuka (#112764) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Há mé :DDD [link]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#112786) Zicokuka válasza Pécsi gyerek (#112785) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Ott a válasz :) Bár hogy jött ez a páros azt nem tudom :)

(#112787) fauv


fauv
őstag

Gondoltam amíg a 2060 kijön / kb tavasz / addig veszek egy 1060-at, még se legyek vga nélkül.

Itt a Ph-n egy vicc. Nézem az elsőt, jó ár, de kiderül külföldi vásárlás, számomra ez teljesen kizárt. Másiknak 3 hó gar, ez naon karcsú, tovább. Kövinél állítólag bányát nem látott, de nézem az eladó értékeléseit, , 5 nap alatt ugyan ilyen kártyából 6-ot adott el eddig :D Kövi eladóval beszélek, gari van bőven, sajnos csak céges számlája van, így nagy a kockázat, hogy elhajtanak a búsba. Volt aki 1-et árult, garantáltan bánya mentes vga, nézem a további hirdetéseit, 1 db 1200W-os táp és egy 1700 w-os táp. :D Kövi elhagyta a papirjait, így gari nincs :D, Látok egyet jó árban vidékről de csak előre utalás után postázza / soha az életbe nem tenném /. Na mondom, mivel a kártyák 90 % a bányász, kipróbálok egyet, végül is vettem egy Zotac AMP-t 1060 3 GB-s kártyát 45-ért. fél éves kártya, még 2,5 év kis.ker gari, korrekt papírok. Próba a gépben és kellemes csalódás ért, szépen muzsikál. Ennyi pénzért szerintem megérte.

Amit le akartam írni, hogy van bőven eladó kártya, de valami bökkenő tuti lesz vele :D

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#112788) koko52 válasza fauv (#112787) üzenetére


koko52
veterán

Ez így van, ami olcsó az bányász, ami nem és papíros az meg bolti ár -áfa. Az a gond amikor ezeket vették az egekben volt az ára a bányaláz miatt és most, hogy vége, senki nem akar nagy bukót. Egy sok garis bányász jó vétel lehet, max a venti hal meg.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#112789) jeszi válasza Speed® (#112709) üzenetére


jeszi
tag

Köszi a tippet, újra fogom kenni! Gyanus, hogy csákányos, mert a hozzá kapott számlán nagyon sok ugyan ilyen kártya van, úgy kell kikeresni a serial-t. :) Szerencsére hibátlanul megy.

Nem félek a haláltól, majdcsak túlélem valahogy!

(#112790) tzsolesz válasza koko52 (#112788) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ha vége a bányászláznak, akkor miért nem csökkennek a Vega56/64 árai jelentősen? Én úgy gondolom hogy azért nem ajánlott kategóriák, mert még mindig magas az áruk.
Jól sejtem, hogy ez az AMD eddigi leginkább mellőzött VGA párosa a játékos PC-ék körében?
Tud valaki infót/kimutatást mutatni arról, hogy mekkora a piaci részesedése a fent említett párosnak?
Itt prohardveren szinte mindenki csak az 1050, 1060, 1080, vagy a Ti-ket ajánlja sorra. Gondolom az áruk miatt.

Annyi még a bányász karikhoz, hogy sokak szerint éppen hogy nem károsodik/amortizálódik jobban a kártya a bányász konfigban, mint ha valaki játszani használta volna. Mi ebből az igaz?

[ Szerkesztve ]

(#112791) koko52 válasza kolopele (#112768) üzenetére


koko52
veterán

két gyerek mellett nem lehet megtenni azt hogy az egyiknek elromlik valami és ne tudja használni, míg a másikénak semmi baja, de én se bírnám ki gép nélkül

Akkor így képzellek benneteket:

Nálam is van két gyerek és én is néha játszom. 1 db számítógép van. A játékkal tölthető maximális idő napi 1 óra. És nincs hiszti, vita. Le vannak kötve ezer más feladattal, illetve közös családi programmal. Nem biztos, hogy jó úton jársz, de persze a te dolgod, semmi közöm hozzá. Van közeli rokonságomban példa a tiedre. Most akarják vinni a 15 éves gyereket pszichológushoz, mert nincs életcélja, nem érdekli a világon semmi és fogalma sincs a világról. A nyarat a sötét szobában töltötte (délig alvással hajnalig játékkal) és egyre agresszívebb is. Nincsenek már barátai sem és barátnője sem volt soha. Ismerkedni sem tud. Kb 3 éve kockult be én akkor figyelmeztettem a szüleit. Kinevettek, most persze igazat adnak de már kicsit késő.

Persze ha csak ti is 1 órát nyomjátok de egyszerre, akkor nem szóltam :)

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#112792) koko52 válasza tzsolesz (#112790) üzenetére


koko52
veterán

Lehet magas áron leszerződött pár nagykeres és a beragadt több százezer vga-t nem akarják olcsón eladni. Lehet ezért ilyen magas a 2*** széria ára, illetve ezért halogatják. Azért volt nagy áresés nvidia oldalán. AMD-vga-m sose volt, arról nem tudok nyilatkozni.
Az is érdekes, ha gépigényeket nézel mindig nvidia van írva és megjegyzésként, hogy vele hasonló erősségű AMD.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#112793) tomiivagyok válasza kolopele (#112782) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

ja, hát nálam már az is nagy szó lenne, ha nem 600x800-ban kellene végigtoljam egy fhd monitoron. igen, sose volt normális videókártyánk, az összes új címet így vittem ki, sőt, nyilván a GTA5-öt 1280x800-as felbontásban, fhd monitoron. nem volt szép, de élveztem, mert magával tudott ragadni. na, most ugyanezt szeretném véghezvinni újra, csak mostmár ha nem is max részletességen, de legalább fhd felbontásban, fhd monitoron.

nézegettem, vannak jó árban gtx1060-ok 2-3 év garanciával, igaz, csak 3 gigások. akkor az megfelel az én célomra, vagy inkább 6 giga? :))

(#112794) Redplee válasza koko52 (#112791) üzenetére


Redplee
senior tag

először azt hittem, hogy valami gyereknevelés-pszichológia topicba jöttem VGA helyett :C :DD

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#112795) Redplee válasza tomiivagyok (#112793) üzenetére


Redplee
senior tag

hát ha ilyen kompromisszumkész vagy, akkor simán megfelel a 3G.

Pont írtam, hogy nekem 6Gb-s van, és FHD ben legmaxabb beállításon 3.6GB-t használ el. High környékén 3GB-t, szóval, ahhoz elég, most jelenleg.

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#112796) tzsolesz válasza koko52 (#112792) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nem volt még GeForce-m soha, nem is nagyon akarok venni soha. Csak is AMD karikat veszek, ha veszek.
Most el vagyok a Vega 8-al. De jövőre fejleszteni akarok egy jó kis AMD VGA-t. Remélem addigra normalizálódik a helyzet.

Az meg gondolom megint marketing fogás, hogy Nvidia van írva a gépigénynél. Ez olyan mint az Intel vs. AMD. Intellel kezdi, és utána írja az AMD-t.

[ Szerkesztve ]

(#112797) koko52 válasza Redplee (#112794) üzenetére


koko52
veterán

Bocs az off-ért, sose írok ilyeneket, de nagyon bántotta a szemem. És hátha célt talál, akár másnál is. Nagyon durva dolgokat mesél tanárnő ismerősöm illetve csak körül kell nézni. Üres játszóterek, sportpályák, parkok...

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#112798) Redplee válasza koko52 (#112797) üzenetére


Redplee
senior tag

ja amúgy abszolút igazad van persze, ismerős nekem is a dolog. Na meg mi is voltunk gyerekek...

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#112799) fauv válasza tzsolesz (#112790) üzenetére


fauv
őstag

hogy sokak szerint éppen hogy nem károsodik/amortizálódik jobban a kártya a bányász konfigban, mint ha valaki játszani használta volna. Mi ebből az igaz?

Elméletben jobb egy kártyának, ha folyamatosan alul feszelve működik, mintha állandóan be-ki kapcsolgatva lenne. Ez talán igaz. De ha azt nézzük / egyszerű matek /, hogy fél év alatt üzemórában / 0-24 / 4320 órát mennek ezek a kártyák, amit egy átlag user 3 év alatt rak bele napi 4 óra átlaggal , akkor azért látható, hogy igénybe van azért véve tisztességesen.Persze ez nem jelenti azt, hogy hibásak lennének, főleg ha van normális számla, garipapír, akkor ott gond nem lehet.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#112800) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

A Vega egy jó kari volna ha..... de ki veszi meg a drágább de lassabb terméket? Nėpszerű volna ha az árazása is megfelelő volna, de így a Vega inkább egy vicc inkább egy baklövės.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.